Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2007., 16:21   #21
de lockajte ovo smece od topica... kak' mi vise idu na k. ova neka glupa podudaranja koja nemaju veze s vezom... tipa presavijena novcanica od 20 dolara i sl.... o jbt
khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 16:35   #22
prastara tema...
__________________
Number of forum.hr users is constantly increasing but IQ is always the same...
Dark_knight is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 22:27   #23
ja bi reko nešta što baš nema veze Q33 al imasa wtc-om. naime imajednas slika na netu, al ne zna točno di gdje se vidi kako iz dima ide neki oblik. ako tu sliku ubacite u paint i ocrtate rubove vidjet ćete oblik glave i jako dugog vrata koji idu iz dima prea nebu. mnogo ljudi misli da je to sotona a mnogi da je samo slučajnost. sliku sam vidio na jednom blogu koji je sad ukinut ak se ne varam, ispričavam se na tome. eto to je to od mene
dinko93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 22:40   #24
Ma slučajnost, kako bi se uopće i mogli napraviti takvi dimni efekti
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 00:55   #25
Quote:
dinko93 kaže: Pogledaj post
ja bi reko nešta što baš nema veze Q33 al imasa wtc-om. naime imajednas slika na netu, al ne zna točno di gdje se vidi kako iz dima ide neki oblik. ako tu sliku ubacite u paint i ocrtate rubove vidjet ćete oblik glave i jako dugog vrata koji idu iz dima prea nebu. mnogo ljudi misli da je to sotona a mnogi da je samo slučajnost. sliku sam vidio na jednom blogu koji je sad ukinut ak se ne varam, ispričavam se na tome. eto to je to od mene
izrigat cu se majkemi...
khm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.