Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2008., 12:30   #61
Quote:
Bartacus kaže: Pogledaj post
Pa i ja volim cut svoju curu tu i tamo, al nemoram bas svakih par sati. Prezivim... A takve stvari s bolnicama se ne dogadaju bas cesto, pa se mogu skulirat. Nakon par dana bih se i ja vec ozbiljno zabrinuo, ali ono.
I nisam nisakime vodio zatvoreni razgovor u obliku necega sto se salje pm-om, nego sam nastavljao na njegov post, a ti si me nadovezala na svoj, cime mi prakticki stavljas rijeci u usta.
Ugl. ovim putem ti se ispricavam zbog svojeg neumjesnog komentara prema tebi u prijasnjem postu, za koji je cisto moguce da je pretjeran, jer neznam kakav tocno odnos imate ti i tvoj decko da bih donosio takve zakljucke. Sorry.
ma no problemo... ako se želiš i dalje raspravljat na temu mog mentalnog zdravlja imaš dva threada moja pa samo izvoli.... Ja se duboko ispričavam što sam ti upala usred postanja
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 27.05.2008., 12:36   #62
raspitaj se preko zajedničkih frendova šta se desilo pa se ne javlja, ne vidim zašto bi zbog brige ispala glupa
silanecista is offline  
Old 27.05.2008., 12:37   #63
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
pa ni ne mogu kad je isključio mobitel, a nismo msn fanovi ni išta slično
Pa i zašto bi? Zašto bi više željela javiti se takvom idiotu koji se ponaša na taj način za koji nema opravdanja (osim da je pao u komu ili da je u bandažima na intenzivnoj). Dakle ma chere, otfakaj ti tog shizoidnog krelca i to podhitno! Dakle, naprosto ga kanceliraj iz moba i tudulu!

Naime, smišljati opravdanja za ovakvo ponašanje je potez luđaka!
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Old 27.05.2008., 19:50   #64
ošo' mu mob u kurac, nije platio račun, pokrali ga...đizus, 3 dana nije niš baš tako strašno! javiti će ti se, možda već večeras. ne paničari.
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 27.05.2008., 19:53   #65
decka su ti oteli badisnecersi ili mozda neka druga stranka zainteresirana za analne igre bez granica.....

mozda je presao na drugi kolosjek.....onaj koji vozi od nevena c do modnog m........
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 27.05.2008., 19:57   #66
ne kužim baš te on/ off veze,kod mene je ili on ili off,ali da mi se cura ne javi 3 dana..(osim da je nedajbože ono najgore) odjebala bi karijeru u jednom skoku.Odma tada odma.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 27.05.2008., 20:00   #67
Da mu je mob uključen i da se ne javlja, tad bi bilo razloga za brigu. A ovako... Ne znam, probaj se raspitati, nećeš ispasti glupa.
Tjedan dana je već razlog za brigu. Stigao bi kupiti novi mob, napuniti ga , a i šalu na stranu, da mu se nešto dogodilo, za tjedan dana bi se saznalo.
Da olakšaš sebi, raspitaj se, iako ja mislim da je sve ok.
__________________
"I dodaj svetu malo boje, čudo moje..."
Rujna is offline  
Old 27.05.2008., 20:07   #68
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ne kužim baš te on/ off veze,kod mene je ili on ili off,ali da mi se cura ne javi 3 dana..(osim da je nedajbože ono najgore) odjebala bi karijeru u jednom skoku.Odma tada odma.
ok...ali nikada ne znaš što je moglo biti.
i ja se slažem s tim da ju je htio odjebat ne bi ga isključio (jerbo ga još mnoštvo ljudi treba na taj broj), već joj se jednostavno ne bi javljao...
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 27.05.2008., 20:09   #69
btw. meni se to desilo.....tijekom studija spušila mob, nisam se dečku javila isto jedno par dana.
on počeo paničariti, mislio da sam ga otpilila. na to sam se još dodatno uvrijedila.
stoga......don't panic untill you're sure!
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 27.05.2008., 20:13   #70
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
ok...ali nikada ne znaš što je moglo biti.
i ja se slažem s tim da ju je htio odjebat ne bi ga isključio (jerbo ga još mnoštvo ljudi treba na taj broj), već joj se jednostavno ne bi javljao...
može biti nekoliko scenarija
1.Hoće s njom prekinuti,promijenio broj,nakukavičkiji potez mogući.
2.Nešto mu se dogodilo..(to je onaj najcrnji scenarij)
3.Strgao mu se mobitel i boli ga kurac što se ona sad brine.

3 dana imati isključen mob i curi koju "voliš" ne javiti zašto(u slučaju da nije ni broj 2)..??Ma daj,molim te..nema opravdanja.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 27.05.2008., 20:14   #71
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
btw. meni se to desilo.....tijekom studija spušila mob, nisam se dečku javila isto jedno par dana.
on počeo paničariti, mislio da sam ga otpilila. na to sam se još dodatno uvrijedila.
stoga......don't panic untill you're sure!
nisi se stigla javiti?Nekoliko dana?
I još si se uvrijedila?
kako bi te ja spucala..uh,...
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 27.05.2008., 20:15   #72
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
eh, rekoh već prije, nisu mi to bliski frendovi a ne želim se jako jako osramotit ak recimo već dugo ima curu neku drugu ili slično
čekaj malo.. dvije godine ste u "vezi", on ti se ne javlja 3 dana, a ti ne želiš nikog zvati da saznaš šta je s njim jer možda ima dugo curu??? WTF
Tko je ovdje lud?
__________________
Ljepota žene se povećava kako godine prolaze
riječkaleptirica is offline  
Old 27.05.2008., 20:16   #73
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
može biti nekoliko scenarija
1.Hoće s njom prekinuti,promijenio broj,nakukavičkiji potez mogući.
2.Nešto mu se dogodilo..(to je onaj najcrnji scenarij)
3.Strgao mu se mobitel i boli ga kurac što se ona sad brine.

3 dana imati isključen mob i curi koju "voliš" ne javiti zašto(u slučaju da nije ni broj 2)..??Ma daj,molim te..nema opravdanja.
ne znam.......samo kažem da se i meni to desilo. bila jesam možda malo nemarna prema dečku tada, priznajem.
mogla sam mu recimo poslati sms s moba od neke kolegice, ali NISAM ZNALA BROJ NAPAMET! That's the truth...
(možda i ovaj tako...)
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 27.05.2008., 20:17   #74
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
nisi se stigla javiti?Nekoliko dana?
I još si se uvrijedila?
kako bi te ja spucala..uh,...


Vajli, nisam znala BROOOOJ.....da ga yebeš!!!
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 27.05.2008., 20:17   #75
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
ne znam.......samo kažem da se i meni to desilo. bila jesam možda malo nemarna prema dečku tada, priznajem.
mogla sam mu recimo poslati sms s moba od neke kolegice, ali NISAM ZNALA BROJ NAPAMET! That's the truth...
(možda i ovaj tako...)
gle...ne znam ni ja više brojeve na pamet..ali našla bih načina da se javim.Jer znam da bi se brinula,kao što bih i ja.
Jel to više nitko nema fiksne telefone??
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 27.05.2008., 20:19   #76
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
gle...ne znam ni ja više brojeve na pamet..ali našla bih načina da se javim.Jer znam da bi se brinula,kao što bih i ja.
Jel to više nitko nema fiksne telefone??
mislim da ne.

ma ni taj nisam znala napamet!

ma ja ti se te brojeve ni ne trudim zapamtiti kad ih imam memorizirane u mobu...i onda spušim mob. i banana...
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 27.05.2008., 20:21   #77
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
mislim da ne.

ma ni taj nisam znala napamet!

ma ja ti se te brojeve ni ne trudim zapamtiti kad ih imam memorizirane u mobu...i onda spušim mob. i banana...
pa moj je u imeniku(fiksni) tako da tu ne bi bilo nikakvog opravdanja.

A za autoricu..ako ste u vezi 2 godine,zar nemaš broj od nekog njegovog frenda,bilo kakav drugi na koji bi mogla provjeriti?(umjesto što gledaš osmrtnice)..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 27.05.2008., 20:29   #78
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
pa moj je u imeniku(fiksni) tako da tu ne bi bilo nikakvog opravdanja.
...
a tko kaže da sam mu znala prezime?!?

ma, ko da se ne može strpit tih par dana...
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 27.05.2008., 20:31   #79
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
nije, pa živi skroz skroz daleko.

dobro ljudi, hvala svima, idem ja...

izgleda da je

a)odlučio da naša veza nema budućnosti

b)našo drugu


I u obadva slučaja je smeće lažljivo odvratno smrdljivo bez kičme i normalnih ljudskih osjećaja i nadam se da će mu se ta loša karma vratiti jednog dana
a ja ne znam kaj ću sad, plače mi se i razbija nešto
Ne budi kao malo dijete .

Radije se priberi i nazovi nekog njegovog prijatelja i pitaj sto se dogadja. Ako te sram, gledaj ovako:

1) Ako te stvarno ostavio/novu nasao, neces vise nikada cuti ni za njega ni za njegove frendove. Pa te nema sto biti sram .

2) Mozda mu se nesto stvarno dogodilo pa ce onda ispasti da ti tipicno zensko places kako te ostavio i keljis mu prekrasne nazive, odnosno samo mislis na sebe dok se njemu tko zna sto dogodilo.

3) Ako je izgubio mobitel pa se ne zuri da ti javi, razmisli malo koliko mu je stvarno stalo i sto ti dobivas tom dugom on/off vezom.

Prestani kenjat i nazovi. Za svoj dusevni mir.

Mislim, koji ti je... ?????
bubu3333 is offline  
Old 27.05.2008., 20:35   #80
Quote:
bubu3333 kaže: Pogledaj post
Prestani kenjat i nazovi. Za svoj dusevni mir.
e, to. ključna riječ. duševni mir je važniji od svega, zato zajebi ponos iako ovo zbilja ni nije poniženje.
Ako se desilo najgore tj ostavlja te na ovaj podmukao način bolje da to što prije saznaš, ovako ćeš se uvijek nadati da će se već jednom javiti budući da ste i onako u nekom čudnom on/off odnosu...
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger