Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2013., 19:20   #521
Odlična vijest! 5 pasa je iz Cerja Pokupskog je udomljeno zahvaljući Soundset Plavom
Ostalo ih je još 5, ekipa s radija radi sve što je u njihovoj moći da im nađe barem privremene udomitelje (očito su uspjeli odgoditi eutanaziju).

Uglavnom, ljudi kažu da se u Vet. stanici Cerje Pokupsko, gdje su psi i smješteni, ili nitko ne odaziva na telefon, ili ako se i jave totalno su nezainteresirani za suradnju, nude formulare za ispuniti ukoliko pse samo hoćete pogledati, a radno vrijeme sa strankama je isključivo radnim danom od 10-14 sati, što je većini stvarno problem.
Ukoliko među nekima od vas ima onih koji bi mogli ikako pomoći tim psićima, javite se na Soundset Plavi ili posjetite njihovu facebook stranicu. Oni će napraviti dalje sve sami.
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 08:38   #522
Lijepa vjest! Jako su me pogodile one slike u zadnji čas!!! Nadam se da će se i ostali brzo rješiti!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 11:32   #523
Svi su udomljeni!!!!
MarnieM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 11:59   #524
Stvarno?!
Bravo! Evo, sve je moguće kad se stvarno hoće pomoći i kad se organizira kak treba. Jooooj kak mi je drago za te peseke
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 12:46   #525
Da, jučer navečer su javili na Soundsetu. Neki su privremeno udomljeni, ali uglavnom svi su spašeni.
MarnieM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 14:47   #526
Super!!!!! Ovo mi je uljepšalo dan ( a i cijeli mjesec)!!!!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 11:47   #527


Je li ljubav prema životinjama paravan za dobro unosan posao?

I još:

Bubija vlasnik skloništa u Pokupskom Cerju radije ubio, nego udomio
”Pokazali su mi slike i rekli da odaberem pa će mi dovesti psa. Odlučila sam se za bijelog retrivera, bio je divan, čak sam ga i prošetala”, kaže M. Đ. Vlasnik skloništa pripremio je ugovor i kad ga je već ispunila, pojavila se ženska osoba kratke crne kose (Brankica Srbić op.a). Počela je vikati da pas ne može ići bez pretprovjere.

”Mahala je ugovorom i urlala, a gospodin voditelj je trčao za njom i rekao kako će je probati udobrovoljiti. Nije uspio pa sam otišla bez psa
– priča M.Đ. No, u skloništu je ostao ugovor s njezinim potpisom, o čemu je obavijestila i inspektora. Tog istog dana, u utorak, R. S. je najavila ponovni dolazak. No, kad je u srijedu stigla, Bubija više nije bilo, rok mu je prošao u pola noći.
I još:

Vlasnik šverca pse, ucjenjuje vlasnike, a štićenike ubija prije isteka zakonskog roka? Vlasnik šverca pse, ucjenjuje vlasnike, a štićenike ubija prije isteka zakonskog roka?


Pretpostavljam da će im Velika Gorica i dalje obnavljati ugovor, bez da ih natjeraju da se išta promijeni na bolje.

Zapravo, meni ovo smrdi na to da ih prodaju van za pokuse; cijepe ih, naprave im putovnicu i onda im je u interesu eutanazija?

Da im samo nije stalo do pasa bilo bi im svejedno hoće li ih eutanizirati ili udomiti. S obzirom da se očito trude da ih ne udomljuju meni je ovo jedini logični zaključak.

Nadam se da sam u krivu...
__________________
SKINITE BAN MARASOVCU.

Zadnje uređivanje MuchaA : 18.07.2015. at 12:00.
MuchaA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 17:36   #528
Predrag Baraba i Brankica Srbic ... Jel to novinar izmislio imena?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 14:19   #529
da to su im prava imena
VolonterkaSisak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 20:55   #530
Koncesiju za Veliku Goricu nije dobio.Pritisak javnosti i medija je bio snažan.Trebamo tiskati još snažnije i žešće da mu se zabrani zauvijek bilo kakav kontakt sa životinjama.
LJudi ne zaboravite-vuk dlaku mijena a ćud nikada.
VolonterkaSisak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 21:32   #531
Molim vas da potpišete peticiju da Cerje pokupsko ne dobije koncesiju za "zbrinjavanje" naših karlovačkih pasa

http://www.peticija24.com/sprijeimo_...pokupsko_cerje
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2019., 17:37   #532
Zna tko što o tome dali je to sada službeno azil i jesu li se riješili vlasnika koji je zarađivao na ubijanju ?
Tko to sada vodi? Zna netko išta o tome?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.