Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2010., 20:56   #41
Odlično!
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 15:28   #42
ima kakvih vijesti, probaj saznat jel itko udomljen ove dane!!!
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 15:18   #43
Thumbs down

[QUOTE=a1exa;30145399]Pa možda je našla novi dom na njuškalu ona ima malo preko sto gledanja, ljudi vole pekinezere.

ne možeš stavljati ne provjerene stvari. pekinezerica uopće nije u šinteraju niti se daje na udomljavanje. ja sam više puta zvala Vinka za nju i na kraju sam popi... i nazvala ženu gospodina Barabe inače vlasnika azila i ta pekinezerica je njihov privatni psić. tako da provjeri što objavljuješ.
pekinezerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 15:59   #44
sori pekinezerica al guglaj barabu pa vidi kolko mu se moze vjerovat,mozda su je odlucili zadrzat, prodat

ljudi mislite na stence tamo sad!!!! izvadite kojeg
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:21   #45
čula sam da su prodali jednog yorkija tak da me ovo sa pekićem uopće ne čudi
the bonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:30   #46
Šinterajima nije zabranjena prodaja životinja po isteku 14 dana boravka u šinteraju nakon kojih (nečipirane) životinje službeno postaju vlasništvo šinteraja.

Predlažem da se malo više angažirate ako tipu nije za vjerovati, za početak stavite svoje kontakte a ne njegov, tako da se udomitelji javljaju vama...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:46   #47
vet je pouzdan, pa nebi dao slikat psa kog misli prodat! al nije on sef....ak nis drugo, takvi nece bit eutanazirani, za ove druge je puuunooo hitnije!!!!
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 18:21   #48
Hehehehe... znam kak je kod nas pa pušem na hladno...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 18:28   #49
Kolko sam cuo da udomljevanje im je krenulo
dusabecarska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 18:37   #50
super!!! samo da namjos fotki za nove oglase, kad je tak daleko? ajde ljudi ak zivite blize tamo odite jos malo fotkat peseke za oglase, to bar nije tesko!!!
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 22:04   #51
Quote:
Asin kaže: Pogledaj post
vet je pouzdan, pa nebi dao slikat psa kog misli prodat! al nije on sef....ak nis drugo, takvi nece bit eutanazirani, za ove druge je puuunooo hitnije!!!!
O cemu pricas Asin, naravno da je on sef, a skloniste mu je registrirano od rujna 2009 godine. Prima novce za to, a pogledaj mu na sta skloniste slici. Sto je ulozio da psima bude bolje i konacno njegova je zakonska obaveza da o n
ima internetsku stranicu na kojoj objavljuje pse.
Ako je nekog prodao, ne bi to niti bilo najgorije od svega, vec je pitanje koliko pasa ode a da i ne vidis da su dosli. Reci molim te kako se mogu strpati svi uhvaceni psi zajedno u jednu garazu, ili jedan box pregradjen u dva dijela. Bila sam tamo. A pravilnik predvidja nesto drugo.
kako mu je netko uopce mogao to registrirati kao skloniste.
Pa tko prica o njegovom postenju i dobroti - taj jos vjeruje u ljude, ha ha , ha.
Sigurno Baraba nije niti jednog peseka ubio- dusa od covjeka.
resi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 11:25   #52
nis te ne kuzim nit poznam covjeka nit ga mislim upoznat.... izgradjeno je novo skloniste preko ceste od ovog starog, uvjeti su bolji a pse treba i dalje OGLASAVAT i UDOMLJAVAT
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 12:02   #53
Ima li kakvih pomaka?
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 12:03   #54
na fejsu su javili da ih je dost udomljeno.... ja nemam uvid u njihove dokumentacije al cine mi se voljni suradjivat.... drzim fige pesekima.... nazalost mi je to jaaakooo daleko inace bi dosla slikat
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 12:20   #55
Quote:
Asin kaže: Pogledaj post
na fejsu su javili da ih je dost udomljeno.... ja nemam uvid u njihove dokumentacije al cine mi se voljni suradjivat.... drzim fige pesekima.... nazalost mi je to jaaakooo daleko inace bi dosla slikat
Jel to Cerje pokraj Gradišta u slavoniji???

Ako je ja idem tamo tj. ne bas tamo, ali mi je blizu 20 min autom od tamo di cu ja biti sad za Bozic i novu godinu pa mogu poslikati peseke?????
vuckici is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 12:21   #56
ne, to je iza velike gorice
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 12:23   #57
hm......a nije ni to daleko, mogla bi ali tek onda iza Bozica i nove......
vuckici is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 17:25   #58
udaljeno je od velike gorice 30 km
the bonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 18:46   #59
evo ja sam baš danas njih zvala, javila mi se neka gospođa i rekla im da pokupe što prije jednog njemca kojeg su ostavili najvjerojatnije kod dućana u rakitovcu ( iza gorice) , pas je u lošem stanju, naglo mu se pogoršalo, u zadnjih par dana samo leži i jedva da popije vode, o hranio da ne pričam, nema kaj mu nisam dala... inače je lutao oko dućana pa sam ga počela hraniti i sve je bilo super i odjedanput evo sad je užasno stanje.....(((( nadam se da će doći sutra po njega i ako bude sve u redu, nekako ću pokušat otići do tamo.......
pegazus_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 19:12   #60
Jao ljudi... NEMOJTE davati pse u šinteraje.

Nije to riješenje ničeg. Što mislite što će sad biti s tim bolesnim psom...? Doći će Teta Jadranka pa dati šinteraju 10 000 kn da ga liječe i udome...? Ako je neka teška zarazna bolest, odgovorni šinteri će psa eutanazirati odmah jer VHS-ovi sredstva i uvijete za liječenje npr. parva najčešće nemaju (ili ne daju), a 1 pasji život, realno, ne vrijedi 10-20-50...? pasjih života koje može ugroziti zarazom.

Ako ste zabrinuti, smjestite psa sami negdje, izliječite ga i udomljujte. Nije teško. Potražite pomoć od udruga. Ili se bar informirajte kakav je šinteraj u koji ga dajete, liječe li pse, udomljuju li pse, imaju li kakvu suradnju s aktivnim volonterima...

A, brutalno iskreno, kao volonter koji radi s šinterajem (Ličkim) ne cijenim baš kad netko lijepo preda psa šinterima, miran jer ćemo ja i ostali volonteri trošiti svoje vrijeme, svoj novac i svoj angažman da psa šetamo, s tim psom eventualno radimo, fotkamo, oglašavamo, gnjavimo veterinare da ga liječe, žicamo lovu da platimo čip i cjepivo i liječenje, te ga na kraju i udomimo prije eutanazije. Prepustite naš angažman i naš novac psima koji nemaju nikog osim šintera, ako ste dobra duša odradite svoj dio i ostavite šintere na miru - oni i mi imamo na brizi puno pasa koji nemaju - vas.
__________________
Spasite život...

Zadnje uređivanje TurbulentFluid : 10.01.2011. at 19:18.
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.