Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2014., 20:44   #661
Sto je ovo, nitko ne gleda
Potvrdjeno za iducu sezonu: dolaze Pharrell Williams i Gwen Stefani
__________________
-There's a higher power that will judge you for your indecency. -Tom Cruise?
ketty_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 16:38   #662
The Voice navodno od jeseni na HTV-u.
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 16:43   #663
HTV Bilo bi zanimljivo to vidjet
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 16:04   #664
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
The Voice navodno od jeseni na HTV-u.
Već vidim kako će HRT ovo upropastiti. Očekujem Martinu Tomčić, Tonija Cetinskog, Rajka Dujmića i Vannu kao mentore.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 13:27   #665
Potvrđen je The Voice na HTV-u,vjerovatno kreće u 10. mjesecu.
gledatelj235 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 14:59   #666
Da mi je znati tko ce mentori bit
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 22:38   #667
Jel gleda netko novu sezonu? i gwen i pharell su super ona je prekrasna
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:41   #668
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
Jel gleda netko novu sezonu? i gwen i pharell su super ona je prekrasna
cini mi se da gwen stisne samo kad netko drugi stisne prvi
pharell mi je odlican.
najupecatljiviji od ove 2 prve epizode mi je onaj taylor koji je pjevao sweater weather, super je bio
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 11:58   #669
Zna li netko kakvi su ovdje uvjeti za natjecatelje? Je li isto kao i kod HTZ-a (ili X factora, valjda je tako i kod njih), zatvore li kandidate u neku kuću gdje oni to uvježbavaju? I koliko obično traju ovakvi showovi, 3-4 mjeseca?
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 23:19   #670
Quote:
TangyZizzle kaže: Pogledaj post
cini mi se da gwen stisne samo kad netko drugi stisne prvi
pharell mi je odlican.
najupecatljiviji od ove 2 prve epizode mi je onaj taylor koji je pjevao sweater weather, super je bio
Da, da to je i Shakira radila, ne kuzim zasto, a znaju i same odrediti tko je dobar, ali uvijek se povedu za deckima Meni jos nitko nije zapeo za uho

Quote:
Betty Mo kaže: Pogledaj post
Zna li netko kakvi su ovdje uvjeti za natjecatelje? Je li isto kao i kod HTZ-a (ili X factora, valjda je tako i kod njih), zatvore li kandidate u neku kuću gdje oni to uvježbavaju? I koliko obično traju ovakvi showovi, 3-4 mjeseca?
Pretpostavljam da pitas zbog hrvatskog voice-a, koliko sam ja pohvatala kada pocnu live showovi oni budu smjesteni u hotelu, uvjezbavaju u nekakvom studiju koji je vjerujem posebno napravljen za voice i naravno na pozornici. Znaci ne snima se zivot ili dogadjaji koji nisu direktno vezani uz pjevanje, uvjezbavanje, probe i slicno.

Prvo postoje otvorene audicije koje se snimaju 4-5 mjeseci prije nego pocne live, nakon njih su slijepe audicije u kojima se prvi put susrecu s mentorima (to je dio kad su mentori okrenuti ledjima), nakon toga oni koji su prosli idu u dvoboje u kojima pjevaju s clanovima iz istog tima i tek nakon toga slijede live showovi. Prosle godine je bilo 19 epizoda koje su bile snimljene prije i 5 tjedana live showova, s tim da su dvoboji snimljeni neposredno prije nego ce sve poceti live.

Ovo sve sto pise se odnosi na The Voice u SAD-u tko zna na sto ce to liciti u Hrvatskoj, nadajmo se najboljem
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 19:35   #671
Ha, ja ovo prvi put gledam i zabavniji su od većine humorističnih serija. Dobro si "spuštaju" kako bi osvojili pjevača/pjevačicu

Bar su mi audicije odlične, ne znam kako ide dalje.

Puknem od smijeha kad gwen stisne nakon blakea
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes

Zadnje uređivanje Baphomet : 30.09.2014. at 19:40.
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 16:25   #672
Jel mi može netko poslati torrent gdje mogu skinuti sve sezone? Hvala
annabel-lee1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 16:26   #673
upiši u google
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 21:55   #674
Evo počeo je UK Voice prije par tjedana, navukao sam se....religozno čekam i USA Voice koji počinje za dvadesetak dana.

Ovu za sada jedino zapamtih, ima nešto u glasu....

https://www.youtube.com/watch?v=QXUqn4tzAKo
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes

Zadnje uređivanje lie : 04.02.2015. at 00:53. Reason: spajanje postova
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 15:11   #675
I ja sam pogledala sve četiri epizode što su do sad izašle, mene je rasplakala ona debela, Letitia
Volim njihovu verziju, Will.I.Am mi je genijalan, najviše zbog njega gledam
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 16:04   #676
Rita je zakon. Pali se na svakog muskog natjecatelja
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 01:23   #677
Pogledao danas UK Voice, nije bilo ništa posebno...iako, bilo je par pjevača gdje sam se malo začudio zašto se nisu okrenuli, pogotovo ova plavojka :

https://www.youtube.com/watch?v=8aDFgZwcZpI

ali zašto mi njihovi mentori izgledaju prirodnije od naših? Iako imaju slične fore....kada Rita trči do pjevača to mi izgleda simpatično i prirodno a kada Indira krene sa istom forom to mi izgleda umjetno i neprirodno
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 10:15   #678
Ne bih se ni ja tim opernjacima okrenula. Nisu suvereni u normalnom stilu pjevanja, a slušati cijelo vrijeme operu..
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 10:18   #679
http://www.tportal.hr/magazin/interv...-u-Srbiji.html

Oliver o Voiceu...
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 01:33   #680
Blake

https://www.youtube.com/watch?v=BE7kmQLqPbE
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.