Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2016., 02:47   #761
jedino sam ovog zapamtio

https://www.youtube.com/watch?v=7Ao3IAOwHJU



...i kako se svi okreću prema Blakeu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 14:23   #762
ne znam iz kojeg razloga nisam dosad pratila usa ili uk voice glupa sam. ova sezona mi je odlična dosad, žiri odličan, kandidata ima dobrih. zadovoljna zasad
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 11:00   #763
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Šta samo ja ovo pratim?

Mislim da je ovo jedna od zabavnijih postava. Miley je luda ko kupus i ne prestaje pričati a Alicia je otkačena. Nisam to očekivao jer znam par njenih pjesama i poneki nastup ali ovdje izgleda baš kao nekom kome se ne želiš zamjeriti

Blake i Adam standardno dobri

Niti jedan od pjevača mi nije iskočio iznad ostalih ali ima još par audicija pa tko zna...
Ja , jaaaaa!
Umirem od smijeha, odlični su ko i uvijek! Alica i Miley su fenomenalne! Čitam dosta komentara da ekipa ne želi gledati zbog Miley, ali meni žena super, duhovita i baš ono što treba za takav tip emisije! Alica je superpower...ima stvarno veliko islkustvo iza sebe i ono nešto što ekipa traži , ali ostali se dobro bore za kandidate! Uživam!
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 12:00   #764
ja sam miley zavolila zbog ovog
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 00:36   #765
nije trebao ethan ispast. jeben glas ima, zenska sto je bila s njim je dobra jako, ali nije posebna kao on.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 09:08   #766
Da...jedini dvoboj za koji mi je bio čudan izbor
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 14:19   #767
i onako sam bila uvjerena da ce doc do steala, jos kako su reagirali i drugi na njegov glas u isto vrijeme i steta i nejasnoca kako nije dalje.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 21:59   #768
Ovi su mi bili odlični :

https://www.youtube.com/watch?v=i0vUaZ05pNg
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 19:38   #769
ovo mi je odlično

https://www.youtube.com/watch?v=WtG6W3LEF-A
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 04:08   #770
Bok svima!
Prošle godine sam počela pratiti Us Voice, ali nisam mogla nastaviti. Predosadni su mi s tim srceparajućim pričama i silnom usiljenošću, sve kao obožavaju, a s druge strane, zakinu i izrežu natjecatelje koje prođu, pa je eto nerijedak slučaj da iste izrežu s Blind audicija, dvoboja i knockouta. Tipičan primjer svakodnevne američke "iskrenosti" i "velike ljubavi prema svima". Ove godine gledam jedino zbog Alicije i nekoliko iznimnih kandidata

Britanska verzija (iako puno manje popularnija od američke inačice) puno bolja i iskrenija. Žiri je lani bio super i mogu reći da je dosta zabavnije. Iako ove godine žiri malo drugačiji i ne tako odličan, gledam-
__________________
"An angel led me when I was blind
I said take me back, I've changed my mind "
agness88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 14:08   #771
I ja gledam, meni su super.
Žiri mi je odličan, umirem od smijeha.
Čak mi je i Miley super
MalaLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 22:45   #772
koncept live-a im je grozan. redaju ih na traci da ne skužim tko kad pjeva, a tek na kraju adamovo spašavanje u zadnjoj sek.. generalno zadovoljna s tim tko je prošao, ali mi se nikako ne sviđa kako je sve odrađeno.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 22:03   #773
Uf da, ovo zadnje je bilo zbrzano, zbog njihovih predsjedničkih izbora
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 10:14   #774
Evo, uspjela pogledati 16u...strašno me team Adam zanimao!
Billy je prošao, to sam i pertpostavila..nekako mi smrdi da bi mogao pobijediti..mali, slatki plavi, već je imao karijeru...sve što Amerika voli!
Jeli se samo meni čini ili je Adam bio razočaran što je Josh prošao..nekak mi se po faci činio zatečen, ali znala sam da će između Riley-a i Brendan-a izabrat ovog drugog
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 14:02   #775
Ne nađem The voice UK temu, pa ću tu napisati. Jučer počela nova sezona, Hvala bogu nema Palome i Boy Gorgea, ali nema ni Rickya, vratio se Tom, novi su suci Jennifer Hudson i Gavin Rossdale. Još je jedna novost. Ako se niti jedan sudac ne okrene, uopće im ne okrenu stolice, nego jadničci stoje malo tamo i odu s pozornice. Nema feedbacka. Ne sviđa mi se to baš.
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 17:26   #776
Pogledao.....i ja sam malo ostao zatečen kada se ona prva kojoj se nisu okrenuli samo udaljila sa pozornice. Čekao sam da netko vikne da ostane

Mene ta Hudson živcira, previše se prenemaže, glumata....kao da je u hrvatskoj verziji The Voice
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 18:45   #777
I'd rather hold my peace forever, than say'n something politically incorrect
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 19:32   #778
Ja to i dalje pratim, mislim na UK VOice.

Ne sviđa mi se kada na kraju dvoboja suci uvaljuju svoje kandidate i mole da ih se ukrade. GLup potez produkcije

Kada je Hudsonica na ekranu samo ugasim zvuk, uzasno je iritantna

A danas počinje i USA verzija sa Gwen , nadam se da nisu uveli iste promjene kao UK
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 12:19   #779
Nisam gledala UK verziju - malo sam samo škicnula i zamjetila da da Gavin sjedi na istoj poziciji ko i Blake

Veselim se večeras pogledati novi US sa Gwen opet u žiriju
MalaLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 20:43   #780
Prva epizoda Voice US ubila sve dosadašnje epizode UK ove godine. :klap: I hvala bogu, okrenu ih kandidatima kojima se niko ne okrene, da ih barem pozdrave ako ništa drugo.

Jedino, moram priznati da us se u dvobojima u UK popravili, ipak su puno bolji kad im neko drugi bira što će pjevati i kad ih trenira.
Btw. Hudsonica za prvi dvoboj izabrala svoju pjesmu.
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.