Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2013., 08:12   #1841
U kojoj epizodi Halil otme Ferihu?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 30.08.2013., 09:24   #1842
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
U kojoj epizodi Halil otme Ferihu?
41 kraj / 42 početak
Luxxy is offline  
Old 30.08.2013., 09:33   #1843
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
41 kraj / 42 početak
A ona i Emir do tada nema slike, nema tona?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 30.08.2013., 10:53   #1844
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
A ona i Emir do tada nema slike, nema tona?
Pa nečeg sitnog, biće i poljubac u 37, ako se ne varam ali ono sve bolje prema boljemu ide odnos
Luxxy is offline  
Old 30.08.2013., 12:21   #1845
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
E taj asam studenski dom negdje preskočila. Dijete neće biti Emirovo ali će se pojaviti opet neka bivša cura koja će rastaviti Emira i Ferihu i feriha odlazi u inozemstvo sa Leventom na nekih tri- četri godine i vraća se kao uspješna poslovna žena. Dolazi na Emirovu vjeridbu . Uglavnom od vjeridbe neće biti niša. Opet Emir feriha povuci potegi i oni se u 67-oj epizodi vjenčaju , napokon zaprave , ona u vjenčanici , on u odjelu , kad eto ti vraže Halila iz grma i bum, bum , ubije Ferihu. Pa ti sad kaži ako imaš šta na ovako jadan kraj.
Bitaka hvala ti, nemam rijeci, poslije svega ovoga zasluzuju bar sretan kraj.
Kada će se saznat više za ovo dijete?

Zadnje uređivanje niikoliina : 30.08.2013. at 12:40.
niikoliina is offline  
Old 30.08.2013., 13:48   #1846
za dijete , pa tek poslije , negdje u pedesetim epizodama.. kada se Feriha i Emir vrate iz planinske kuće vjenčani onda će ih dočekati vijest da je neka tamo cura sa kojom je Emir prije bio trudna i da je dijete Emirovo. ta je cura iz dobrostojeće obitelji i Emirova majka i otac navijaju za tu curu , govoreći da je brak između E/F nevažeći i da se Feriha nikada neće prezivati Sarafoglu.
samo meni nijejasno kada je Emir bio sa tom curom. Ako je to ona cura što je Emir doveo odmah nakon saznanja Ferihinih laži onda je od toga prošlo dosta dugo vremena a ona je kao tek na početku trudnoće.
Oni nisu bili pošli još u školu kada se to desilo , pa onda početak faksa , pa nova godina ,znači prošlo je više od pola godine a ta cura tek trudna. Jer oni čekaju svijh devet mjeseci da bi saznali radeći DNA test je li dijete Emirovo. M
Malo bezv, ustvari dosta bezveze
Bitaka is offline  
Old 30.08.2013., 13:56   #1847
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
za dijete , pa tek poslije , negdje u pedesetim epizodama.. kada se Feriha i Emir vrate iz planinske kuće vjenčani onda će ih dočekati vijest da je neka tamo cura sa kojom je Emir prije bio trudna i da je dijete Emirovo. ta je cura iz dobrostojeće obitelji i Emirova majka i otac navijaju za tu curu , govoreći da je brak između E/F nevažeći i da se Feriha nikada neće prezivati Sarafoglu.
samo meni nijejasno kada je Emir bio sa tom curom. Ako je to ona cura što je Emir doveo odmah nakon saznanja Ferihinih laži onda je od toga prošlo dosta dugo vremena a ona je kao tek na početku trudnoće.
Oni nisu bili pošli još u školu kada se to desilo , pa onda početak faksa , pa nova godina ,znači prošlo je više od pola godine a ta cura tek trudna. Jer oni čekaju svijh devet mjeseci da bi saznali radeći DNA test je li dijete Emirovo. M
Malo bezv, ustvari dosta bezveze
Oni kada se vrate iz planinske kuće, cura dolazi i već je 5 mjeseci trudna, što se podudara s vremenom kada je spavala s Emirom. Ja sam upravo odgledala 56. epizodu, Emir Ferihu držao zaključanu u stanu i sad joj otvara vrata da izađe ako želi, ona naravno zatvara vrata i ostaje
Nego me zanima kada će se više saznati da nije njegovo dijete, trenutno čekaju da se dijete rodi pa da urade DNA test
niikoliina is offline  
Old 30.08.2013., 15:02   #1848
SJETI SE

sjeti seostrva
sjeti se mostića
vjetra
miris mora
bilo je toliko zvijezda
mi smo tamo sada Feriha
zvijezde su isto tamo
volim te toliko mnogo
toliko mnogo , čak i više od sebe
ti si jedina bez sjene
bz razdvajanja, pored mene
ja sam te željela toloko mnogo
prije tebe
Živio sam tebe toliko mnogo
vjerovao
nije jasno gdje ja gledam
nije jasno što ja radim
vjerovao
e sada , vjerovatno ima grešaka u prevodu. Vidjet ćemo kako će to NTV prevesti kada dođe do ove 43 epizode
Bitaka is offline  
Old 30.08.2013., 15:10   #1849
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
samo meni nijejasno kada je Emir bio sa tom curom. Ako je to ona cura što je Emir doveo odmah nakon saznanja Ferihinih laži onda je od toga prošlo dosta dugo vremena a ona je kao tek na početku trudnoće.
Da to je cura koju si je doveo nakon što je saznao za Ferihine laži, prošlo je 5 mjeseci kad dođe Emiru reć da je trudna( lijepo objasne, valjda si preskočila), pa već dođe sa stomakom povećim, nije na početku trudnoće kad mu dođe reć..
Luxxy is offline  
Old 30.08.2013., 15:33   #1850
Luxxy izgleda da ti ovdje najviše znaš, pa me zanima je li dijete njegovo, i kada će se saznati da jest/nije?
niikoliina is offline  
Old 30.08.2013., 15:47   #1851
Quote:
niikoliina kaže: Pogledaj post
Luxxy izgleda da ti ovdje najviše znaš, pa me zanima je li dijete njegovo, i kada će se saznati da jest/nije?
Nije njegovo, od onog trenera nekog je, sve rade zbog para,a u 59/60 epizodi čini mi se se saznaje, kad rodi
Luxxy is offline  
Old 30.08.2013., 15:50   #1852
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
Nije njegovo, od onog trenera nekog je, sve rade zbog para,a u 59/60 epizodi čini mi se se saznaje, kad rodi
I mislila sam da neće biti. Hvala
niikoliina is offline  
Old 30.08.2013., 16:35   #1853
Kad se saznaje da Seher nije trudna?
__________________
Što oko ne vidi, to srce ne zaželi!
1sweet8 is offline  
Old 30.08.2013., 17:03   #1854
Quote:
1sweet8 kaže: Pogledaj post
Kad se saznaje da Seher nije trudna?
Ona će se bacit po stepenicama pa će okrivit ferihu da ju je gurnula, pri tom padu će "izgubiti" dijete.
Ne sjećam se da li se i kako se kasnije saznaje da nikad nije ni bila trudna tu me neka neko nadopuni.
Luxxy is offline  
Old 30.08.2013., 18:45   #1855
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
Ona će se bacit po stepenicama pa će okrivit ferihu da ju je gurnula, pri tom padu će "izgubiti" dijete.
Ne sjećam se da li se i kako se kasnije saznaje da nikad nije ni bila trudna tu me neka neko nadopuni.
Hvala na odgovoru!!
__________________
Što oko ne vidi, to srce ne zaželi!
1sweet8 is offline  
Old 30.08.2013., 19:25   #1856
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
Ona će se bacit po stepenicama pa će okrivit ferihu da ju je gurnula, pri tom padu će "izgubiti" dijete.
Ne sjećam se da li se i kako se kasnije saznaje da nikad nije ni bila trudna tu me neka neko nadopuni.
kurbetina
mandrijo is offline  
Old 30.08.2013., 22:44   #1857
Što će se dogodit sa likom Zehre?
Znam da je glumica bila bolesna pa je morala napustit snimanje serije ali nigdje ne mogu naći što će se dogoditi s njenim likom...
Hvala!
megiii is offline  
Old 30.08.2013., 22:51   #1858
Jel još nekome preedobra 56 epizoda gdje su Emir i Feriha jedini u cijeloj epizodi? Baš mi se svidjela, koncept epizode je drukčiji i bila je zanimljiva iako su samo njih dvoje. Mislim da se ovako nešto nije nikad prije probalo u serijama
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan
Jacqueline265 is offline  
Old 31.08.2013., 00:03   #1859
Quote:
megiii kaže: Pogledaj post
Što će se dogodit sa likom Zehre?
Znam da je glumica bila bolesna pa je morala napustit snimanje serije ali nigdje ne mogu naći što će se dogoditi s njenim likom...
Hvala!
U današnjoj epizodi na tv-u je otišla na selo i više je neće prikazivat, čut će se par puta s njom telefonom ali ovo je bilo zadnje od nje.
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 31.08.2013., 01:01   #1860
Quote:
Jacqueline265 kaže: Pogledaj post
Jel još nekome preedobra 56 epizoda gdje su Emir i Feriha jedini u cijeloj epizodi? Baš mi se svidjela, koncept epizode je drukčiji i bila je zanimljiva iako su samo njih dvoje. Mislim da se ovako nešto nije nikad prije probalo u serijama
Da, meni se isto svidjela! Jel to ona gdje je Emir zaključa i razgovaraju? Baš radi njihovih dijaloga mi je super i radi potpunog otvaranja (konačno!) Mislio sam da se iza 46 epizode više nema što gledati... Ali skoro sve su dobre, do samoga kraja! Zadnja epizoda mi je jako nategnuta. Fer odlazi s drugim bez riječi, nema je 3 godine. Onda se vrati i sve se zaboravi - kao da se stvarno 'ništa nije promijenilo' ni dogodilo između...
Nakon otkrivanja 'laži' treba im jako dugo vremena da se pomire... a nakon 3 godine naprasnog prekida im ne treba ništa - i odmah se vjenčaju... a onda se pojavi Halil - kojega se inače nigdje ne spominje... da je opet pobjegao iz ludare... Ustvari uopće nije jasno tko je ubija!? Da nije Levant (šalim se)
Mislim da se tako završilo 'iz praktičnih razloga' (Hazal Kaya je angažirana negdje drugdje i nije mogla nastaviti snimanje - šteta!)
Fritz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.