Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2012., 15:02   #1
Pregled u bolnici bez uputnice i plaćanje

Naručila sam bebu na pregled kod neurokirurga na Rebru jer je onaj u Klaićevoj bio na bolovanju. Sad se dr. u Klaićevoj vratio s bolovanja pa sam se naručila i tamo.

Razmišljala sam da odem i kod jednog i kod drugog, da dobijem 2 mišljenja. Ali imam samo 1 uputnicu. Mogu li onda 1 pregled platiti, i koliko bi to iznosilo?
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 14:07   #2
Možeš tražit uputnicu za drugo mišljenje.

Ako se radi o nekoj "pipavoj" stvari, ne bi bilo lošeimat i drugo mišljenje. imaš pravo na to.
Pacijent na kraju krajeva odlučuje gdje će se liječiti.
__________________
"Slova su mi šljokava"
WandaTheFamous is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 19:36   #3
Što se dvojbe tiče tko je bolji, daleko je najbolja i najjača neurokirurgija u Hrvatskoj na Rebru. U tom smislu ne bih gubila vrijeme u Klaićevoj, u punom smislu rečenog.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 20:55   #4
samo što pedijatri ne daju duplu uputnicu za istu stvar,jedino ako si obavila prvi pregled pa oni traže

baš smo imali takav primjer nedavno kod naše pedice
__________________
pilići moji :) P,D,J
mamamia79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 08:52   #5
Quote:
mamamia79 kaže: Pogledaj post
samo što pedijatri ne daju duplu uputnicu za istu stvar,jedino ako si obavila prvi pregled pa oni traže

baš smo imali takav primjer nedavno kod naše pedice
To ovisi od pedijatra do pedijatra. Ja sam bez problema dobila uputnicu za drugo mišljenje kirurga. Naime u Klaićevoj su htjeli operirati hemangiom (više uzastopnih općih anestezija), neovisno o neurorizicima djeteta i htjeli smo drugo mišljenje i dobro da smo htjeli i dobili ga bez problema.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.