Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2023., 08:24   #281
Quote:
The Serengeti kaže: Pogledaj post
Hahah, budem probala sa cijelom litrom i držanjem 24 sata, možda bude neš
Prije sajle probaj malo skuplju varijantu, kupi Permetal, ulij preko noći pa sutra isperi s par litara kipuće vode.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2023., 10:44   #282
Ili jeftiniju ali malo opasniju. Kupi u Agro simpi natrijv hidroksid, prodaju ga za pčelare. E sad pazi njega moraš otapati uz hlađenje i s rukavicama. Uglavnom, otopiš ga što koncentriranije u nekoh teglici koju hladiš u vodi, i to saspeš u odvod. To ti ispadne ko muskolo samo jače. Ostaviš neko vrijeme i onda ispereš. Ali pazi da ne dođe u doticaj s kožom, a ako dođe, isperi vodom i operi ruke u sapunu (pravom, ne ovi tekući). Ako to ne probije, sajla je jedino rješenje.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2023., 14:57   #283
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Prije sajle probaj malo skuplju varijantu, kupi Permetal, ulij preko noći pa sutra isperi s par litara kipuće vode.
Hm, pa postoji Permetal za čišćenje, nisam vidjela za odštopavanje Gdje to mogu kupiti?

Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ili jeftiniju ali malo opasniju. Kupi u Agro simpi natrijv hidroksid, prodaju ga za pčelare. E sad pazi njega moraš otapati uz hlađenje i s rukavicama. Uglavnom, otopiš ga što koncentriranije u nekoh teglici koju hladiš u vodi, i to saspeš u odvod. To ti ispadne ko muskolo samo jače. Ostaviš neko vrijeme i onda ispereš. Ali pazi da ne dođe u doticaj s kožom, a ako dođe, isperi vodom i operi ruke u sapunu (pravom, ne ovi tekući). Ako to ne probije, sajla je jedino rješenje.
Uspjela sa sredstvom iz Lidla... Skoro 3 dana držala prije ispiranja... Nije i dalje savršeno, ali je puno bolje... Jedino što ispada da često treba koristiti to sredstvo za odštopavanje Pokušala bih s tvojom metodom, ali me strah da ću napravit neku glupost
The Serengeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2023., 20:20   #284
Pitanje, mozda ce netko znati.

Imam tus kabinu od prozirnog stakla i na tome se vidi svaki drek, cak i kapljice ako se ne posusi suhom krpom. Medjutim uzela sam svojedobno u Ferotermu bas posebno sredstvo za cisnjenje tog stakla od tus kabina koje ostavlja lagani film i zbilja dobro funkcionira. Vidim da Kolpasan ima slicno/isto (njih sam iskopala u Bauhausu da ima).

E sad pitanje - jel ima neko sredstvo iste takve namjene, a da je malo dostupnije? Nije mi ni Bauhaus ni Feroterm bas usput, nit igdje blizu imam neki salon sanitarija da bi to imali. A narucivat dostavu online za tako malu stvar mi je neisplativo. Pokusala sam iskopati ima li Pevex ovo Kolpasanovo pa nisam nasla

Gledala sam police u DMu i Mulleru i nis mi nije takvog zapelo za oko
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.