Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2005., 14:19   #41
chuj, meni je SVE preskupo.

kad sam napisala da necu razmishljati previshe o cijeni mislila sam na to da cu ga kupiti i ako koshta recimo 500 kuna vishe od onog kojeg sam na pochetku opisivala...

Zato jer bih tako rjeshila problem zakrchenosti kuhinje, odnosno eliminirala bih mrsku mi ledenicu.

A ako koshta 5000 kuna, podragat cu ga, poslat mu pusu i otici

To ti kod mene znachi 'necu razmishljati o cijeni'
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 14:34   #42
o.k. sad je jasnije! Kad cujem ovakve izjave dodje mi da se osjetim ko bogec kaj nis nema. Jer, kad sam kupovao fridge onda sam gledao na cijenu jer bi u protivnom kupio jednog za 8000 kuna (bio je san snova) ali ne znam sto bi onda jeo sljedeca tri mjeseca. 500 kuna sim tam je i za mene "moja granica dusevne boli"
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 14:37   #43
a sad drzhi fige da moj koshta najvishe 3 i pol soma kuna

a kako je lijep



a ledenica mi tako smeta u kuhinji da cu popizdit...a ovisna sam o zamrzavanju jer puno kuham
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 14:38   #44
Quote:
magic kaže:
a sad drzhi fige da moj koshta najvishe 3 i pol soma kuna

a kako je lijep

a ledenica mi tako smeta u kuhinji da cu popizdit...a ovisna sam o zamrzavanju jer puno kuham
drzim fige Imam malu kuhinju tako da znam sto znaci svaki cm previse zauzetog prostora. Zadnji dio posta, isto kod mene.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 21:56   #45
Quote:
magic kaže:
ja nemam pojma shta vam je taj pinosilvestrepaifarina, al svechano objavljujem da sam nashla hladnjak svojih snova
indesit je u igri?
pininfarina je legendarno prezime dizajnera.
dio asortimana gorenja je potpisano njime, pa shodno tome ima i legendarnu cijenu.

našla sam špaker za kupit do ljeta je moj.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 21:59   #46
Quote:
magic kaže:

A ako koshta 5000 kuna, podragat cu ga, poslat mu pusu i otici



moja procjena je bila tochna - 5300.



Lijepo sam ga pozdravila i nastojim ne misliti na njega
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 22:59   #47
Quote:
magic kaže:
moja procjena je bila tochna - 5300.


Lijepo sam ga pozdravila i nastojim ne misliti na njega
al drzao sam fige, fakat. Sto je je, nije bas neka povoljna cijena
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 07:48   #48
Pa kaj ti nije bolje kupiti za 5.300 i biti zadovoljana daljnih 15-20 godia, nego platiti 2 soma manje i kukati daljnjih 15-20 godina
Ja rađe nešto ne kupujem nego da kupim nekaj s čim nisam zadovoljana.
Naš je LG no frost, samostojeći, gore hladnjak, dolje zavrzivać. Jako sam zadovoljna a koštao je 4.000 zato kaj je bio jedini, tj. izložbeni primjerak. Inče su oko 5.
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 09:49   #49
Quote:
tj. izložbeni primjerak
znaci bio je otvaran, zatvaran i nadrkavan milion puta. Ne cini mi se kao neka usteda.

Quote:
Pa kaj ti nije bolje kupiti za 5.300 i biti zadovoljana daljnih 15-20 godia,
naravno da je bolje, i imati stan od 120 kvadrata a ne od 60 ali nazalost to "bolje" je vezano i za budzet kojim raspolazemo. Nekome je 2000 kuna sim tam puno, pogotovo kad od toga zivi mjesec dana.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 11:09   #50
al ja ni ne zhelim da mi stvari traju 20 godina

Mislim, tehnika toliko brzo napreduje, a da meni bude zhao kupit neko novo dostignuce jer sam spichkala lovu na nekitamo hladnjak da ga imam do kraja stoljeca, ja bih si zhile pregrizla od muke.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 13:24   #51
Quote:
parzg13 kaže:
Pa kaj ti nije bolje kupiti za 5.300 i biti zadovoljana daljnih 15-20 godia, nego platiti 2 soma manje i kukati daljnjih 15-20 godina
dala sam ispod 3000kn za frižider i ne mislim kukat sljedećih 15-20g. kad rikne, odo po novi.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 21:03   #52
Quote:
dodouprolazu kaže:
znaci bio je otvaran, zatvaran i nadrkavan milion puta. Ne cini mi se kao neka usteda.
Vrata su bila u foliji i nije izgreben, a to što je mjesec dana stajao izložen... Bože dragi, ja frižider otvoirim million i 1 puta samo dok skuham ručak... ako mu je to naškodilo...
Osim svega... tak i onak smo morali seliti vrata na drugu stranu jer nam je pasalo da se otvaraju ulijevo a ne u desno....
Dakle ako je iko drkao po njemu to smo bili mi... i to prije nego smo ga stavili u upotrebu.
Ne znam zakaj takve predrasude prema izložbenim primjercima.
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 11:58   #53
Quote:
parzg13 kaže:
Vrata su bila u foliji i nije izgreben, a to što je mjesec dana stajao izložen... Bože dragi, ja frižider otvoirim million i 1 puta samo dok skuham ručak... ako mu je to naškodilo...
Osim svega... tak i onak smo morali seliti vrata na drugu stranu jer nam je pasalo da se otvaraju ulijevo a ne u desno....
Dakle ako je iko drkao po njemu to smo bili mi... i to prije nego smo ga stavili u upotrebu.
Ne znam zakaj takve predrasude prema izložbenim primjercima.
nisam mislio da je izgreban jer to je ono sto se vidi, ako kupujem frizider za nemale pare onda ne zelim da je prije toga na sve moguce i nemoguce nacine bio otvaran i zatvaran od nekih 200-300 ljudi. Obicno stoje duze od mjesec dana izlozeni. Nisu predrasude, nego iskustvo. Doduse ne moje, ali ipak unutar famlije. Sretan sam da nije moje. (upravo sa friziderom i vesmasinom). Za mene je to stednja na pogresnom kraju.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 09:52   #54
Quote:
dodouprolazu kaže:
na sve moguce i nemoguce nacine bio otvaran i zatvaran od nekih 200-300 ljudi.

A na koliko se načina otvara tvoj frig
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:27   #55
Quote:
parzg13 kaže:
Pa kaj ti nije bolje kupiti za 5.300 i biti zadovoljana daljnih 15-20 godia, nego platiti 2 soma manje i kukati daljnjih 15-20 godina
Ja rađe nešto ne kupujem nego da kupim nekaj s čim nisam zadovoljana.
Naš je LG no frost, samostojeći, gore hladnjak, dolje zavrzivać. Jako sam zadovoljna a koštao je 4.000 zato kaj je bio jedini, tj. izložbeni primjerak. Inče su oko 5.
a kaj fali hladnjaku za 2 500 kuna?

pa necu ga u grob nosit

inace, cijena bas ne mora imati veze s kvalitetom, u svakom rangu se nade neki primjerak koji ne funkcionira.
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 10:42   #56
MORAM ali MORAM se pohvaliti


elektolux. original shvedski. dva motora, 'no frost'. 240 l dio hladnjaka, 86 l (tri ladice) dio zamrzavanja. Najveci ikad vidjen Plavi, s natur drvo ruchkama - cijela kuhinja mi je u toj kombinaciji ma da sm ga sama dizajnirala ne bi bio drukchiji.

izlozhbeni eksponat, jebiga. ali zato 'samo' 3500 kuna na 6 chekova
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 11:18   #57
aj neka.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 16:46   #58
magic imas neki link, rado bih ga vidio, i da cestitam
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 10:12   #59
evo mog ljepotana


otvoren...

i zatvoren
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 11:01   #60
super ti je
Jos kad se sjetim kakvih ces ti sve lijepi stvari natrpat unutra
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.