Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2003., 18:51   #21
Quote:
sailor kaže:


Btw, dobar mu je web site
http://www.philippe-starck.com/
Pa on i paštu dizajnira [/B]
Evo da se malo pohvalim ,skoljka ,pisoar i umivaonik u mojoj kupaoni su Starck-ov dizajn(za Duravit)
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2003., 18:54   #22
Winona,dobra ti ova stranica za gledanje,da je sva ova ljepota bar malo jeftinija.........
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2003., 22:25   #23
Quote:
Rhea kaže:
Winona,dobra ti ova stranica za gledanje,da je sva ova ljepota bar malo jeftinija.........
znam...imamo par sitnica ali pikiramo radnu stolicu, cijena sitnica 600 €

Rhea daj pokazi sliku od Duravit- a ako nadjes, ja gledala sajt , bas lijepih stvari ima
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 00:01   #24
Evo sam malo prosvrljala i od pustih modela mi se zavrtilo a ovaj moj nisam nasla.Ma to je velika tlaka trazit Samo koliko Duravit stranica ima..........
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 13:36   #25
I moje drustvo se u zadnjih par godina zeni, udaje, okucuje tako da svi jedni drugima poklanjamo takve upotrebne predmete za stan i kuce. Sto je ok, kad ljudi znaju i postuju tudi ukus.

Meni su alessi stvarcice totalno bez veze. Sorry, ali ja to nikad ne bi kupio, jer osim sto su prilicno bez veze po dizajnu (za moj ukus, o tom govorim), uz to su i preskupe, tako da se ja necu svrstat unjihove potencijalne kupce, cak i da nisu tako skupi.

U Zagrebu ima (a i drugdje u Hr) nesto za cim su ljudi popizdili (ili pozvizdili ) - Guzzini stvari za kucu i kuhinju (prvenstveno kuhinju). Kako vam se to svida? Nemam sad link pri ruci, ali meni su te stvari jednostavno bez veze. Jeftina plastika, totalno precijenjena.

Kupili smo moja little wife i ja par stvari za kuhinju i totalno smo razocarani. Kako smo kupovali stvari jednu po jednu ili najvise dvije po dvije (ali sve unutar par mjeseci), i skuzili smo da stvari iz iste linije imaju varijacije u boji, koje se ne vide na prvi pogled, ali kad na primjer kutiju za maslac stavis pokraj drzaca za salvete, onda skuzis da i nisu bas iste boje.
slavkec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 13:49   #26
Meni su alessi stvari, barem ove kojih ima kod nas, prilično bezvezne za imati u kući, jer su jako prepoznatljive pa mi je to kao da u kući imama neki .. ne znam, simbol.

Guzzini mi je zgodna plastika, ali ništa posebno, imamo i mi par stvari, više manje sam to dobila na poklon.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 15:37   #27
hehe, slažem se da pretjerano dizajnirane stvari u stanovima koji su prililčno standardno uređeni djeluju pomalo nakaradno...iako, poneka stvarčica iz sasvim osrednjeg interijera može stvoriti bolji, zanimljiviji...od slučaja do slučaja naravno.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 15:38   #28
slucno tom talijanskom proizvodjacu je i ovo slatke sitnice

samo sto je dosta povoljno ( kutija za kavu je bila oko 6 € izgleda super )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 15:41   #29
uz to cetka za tastaturu http://www.koziol.de/german/prodb3.htm

i zelena zaba takerica krase nas mali dom, okvir za slike u obliku cvijeta, svidja mi se onaj puz za selotep to si mislim sama sebi pokloniti
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 15:50   #30
Ne, ne mislim samo na to .. Alessi stvari, barem one kojih ima za kupiti u Zagrebu, toliko su prepoznatljive da kad nešto takvo imaš u kući nemaš više posudicu za šećer nego imaš ALESSI posudicu za šećer.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 15:53   #31
ali verice, jedna dio potrosaca koji kupuju Alessi vjerojatno bas to i zeli.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 20:42   #32
Mi smo dobili na poklon Alessijev komplet za otvaranje boca (vadičep, pa ono za otvaranje pivskih boca, pa jedan gumeni čep za već otvorenu flašu i još jedna spravica za skidanje staniola sa boce ) ... onak' dosta interesantno izgleda, lijepo je bio pakiran i tako to.
Od svega toga ponekad koristimo samo gumeni čep ... ovo drugo uopće ne izlazi iz ladice ... obični vadičep je naime puno praktičniji
allegra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 09:09   #33
Quote:
Rhea kaže:
Evo da se malo pohvalim ,skoljka ,pisoar i umivaonik u mojoj kupaoni su Starck-ov dizajn(za Duravit)

Ha, ovo sam neki dan vidio u jednom katalogu
I špinu u Jutarnjem, minimalističku, s maksimalnom cijenom, cca 6000 kunića
E sad, s obzirom da ovih dana trebam birati sanitarije, jel' ima toga u HR? I pošto? I na kraju, hoće li guza primijetiti razliku?
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 11:01   #34
Ja obozavam skupe sitnice za kucu, ali moraju biti i prakticne.
Nekome je mozda snobovski, ali ja to vise gledam kao hobi.
Naravno sve opet ovisi i o mogucnostima!
Na prvom mjestu za kuhinju su mi WMF- ove stvari.
Jednostavne, kvalitetne i upotrebljive.Upravo sredujemo novi stan i odlucila sam se za kuhinju imati sve njihovo.Od doza, do besteka...
sta se tice tanjira i casa, zasad vodi Villeroy & Boch, opet ne sve, neke su mi stvari totalni kic, ali onom sto mi se svida tesko odolim.
Isto tako je skupo, ali ja to ko pravi hobi lagano skupljam.
U zadnje dvije godine skupila sam servis "Foglia" i odusevljena sam, zene u ducanu vec su znale kad bi me vidjele da sam dosla po jos jedan dio. Skupila sam za 8 osoba od salica za kavu do kompletnih malih, plitkih i dubokih tanjura te sosijera, plata....
Sad sam se prebacila na njihovu novu kolekciju "New Wave", koja je skroz moderna i neobicna.
Sve sta posjedujem mora biti upotrebljivo! Mrzim kad netko sve to drzi u staklenoj vitrini i koristi samo za svecane prilike.
Alessi mi se osobno ne svida previse iz razloga sto nije bas praktican. Imam drzac za salvete i termo bocu.
Od nozeva mi se uzasno svida Porscheov dizajn, ali otom potom...
Rösle ima super stvari za kuhinju, a Rosenthal me muci sa svojim vazama...
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 11:27   #35
SuzA, što slijedi ako razbiješ neki komad od tog kompleta kojeg skupljaš dvije godine? Harakiri
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 12:19   #36
Quote:
Na prvom mjestu za kuhinju su mi WMF- ove stvari.
ta sam

Quote:
Upravo sredujemo novi stan i odlucila sam se za kuhinju imati sve njihovo.Od doza, do besteka...
i ta A otkad daju i payback punkte , mojoj sreci nema kraja

Quote:
ali ja to ko pravi hobi lagano skupljam.
a prednost je sto takve kvalitetne stvari traju godinama pa nije bed polako skupljati...

Quote:
Sad sam se prebacila na njihovu novu kolekciju "New Wave", koja je skroz moderna i neobicna.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 13:12   #37
Quote:
crtica kaže:
SuzA, što slijedi ako razbiješ neki komad od tog kompleta kojeg skupljaš dvije godine? Harakiri
Ma ne, bas je i prednost u tome da svaku stvar mozes posebno kupiti...
razbijes tanjiric od salice za kavu i kupis samo njega..
Tako sam i skupila cjeli servis, kupujuci komad po komad.
Ni ne osjetis, a kad se skupi vidis da imas nesto jako vrijedno.
inace serija "Foglia" koju sam skupila proizvodit ce se do 2005, nakon toga joj vrijednost raste, pa ju mozes lijepo i unovciti ako zagusti...
Nisam sigurna ali mi se cini da svaku seriju proizvode po 5 g., imas vremena razbijeno nadoknaditi...

p.s. Winni
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 12:39   #38
Quote:
crtica kaže:
SuzA, što slijedi ako razbiješ neki komad od tog kompleta kojeg skupljaš dvije godine? Harakiri
Nisam Suza ali mozda je zgodno reci da uvijek kupim po 2 pijata tj. case vise. Servis od 12 kod mene je 14 itd.
Denys is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 12:46   #39
Quote:
Winona kaže:


Ja se palim na case, raznih oblika i boja ( plave , zelene ) ducan bi mogla otvoriti
Molim te ako znas reci mi sto bi to moglo znaciti. Mislim cisto psiholoski.
Imamo problem s ocem koji ima istu maniju.
Kupuje case i ne prestaje. Kod sebe, doma ne zna se vise gdje ih staviti.
I onda ode malo u setnju i evo ti ga sa paketom u ruci i blazenim smjeskom na licu i kaze: "Pogodi sto sam kupio?".
Denys is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 12:59   #40
Quote:
Denys kaže:
Molim te ako znas reci mi sto bi to moglo znaciti. Mislim cisto psiholoski.
Imamo problem s ocem koji ima istu maniju.
Kupuje case i ne prestaje. Kod sebe, doma ne zna se vise gdje ih staviti.
I onda ode malo u setnju i evo ti ga sa paketom u ruci i blazenim smjeskom na licu i kaze: "Pogodi sto sam kupio?".
ja imam takvu maniju sto se tice loncica za caj, kakao,kavu....
Otkad god znam za sebe kupujem ih, jednostavno ne mogu odoliti....Onda pijem iz njih svaki dan, pa kad naletim na novi onda je on na redu, a stari vise ne taknem.
Onda svaku godinu nosim stare mami, sestri, necaku....
Svi imaju moje slice.Mama i sestra su mi rekle da prestanem jer im stvarno vise ne trebaju.
Zadnjih desetak sam skupila od godisnjeg ovo ljeto i ostavila sam ih na kontejneru za crveni kriz.Drugi dan ih nije bilo....
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.