Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2016., 08:14   #921
Gdje kupiti plahtu s gumicom za visoke madrace,za 31 cm konketno?
Madrac je 180x200 i sve što sam našla do sad je bilo za visinu do 26cm.
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 15:16   #922
Gdje kupiti topao zimski poplun dužine 240 za dvostruki krevet? Širina nije toliko bitna, bitna je dužina.

I naravno da cijene ne idu u nebo
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 15:30   #923
Quote:
atoni kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti topao zimski poplun dužine 240 za dvostruki krevet? Širina nije toliko bitna, bitna je dužina.

I naravno da cijene ne idu u nebo
ikea ima 240x220 http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...683/#/20271694

okreni kako želiš
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 17:35   #924
I Zara Home ima te dimenzije popluna, ali cini mi se po znatno visim cijenama.
Moj je ekstra topao, ako vam je u stanu toplo, mozda bih ipak isla s necim laganijim. http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/70271564/
I sad su na 20% snizeni u Ikei.
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 20:11   #925
Quote:
Rossa kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti plahtu s gumicom za visoke madrace,za 31 cm konketno?
Madrac je 180x200 i sve što sam našla do sad je bilo za visinu do 26cm.
Ja na netu narucujem, jer mi je uz visinu, problem i ekstra dimenzija madraca od 200x210.

Al, ponavljam pitanje, ako tko zna gdje u Zg ima za kupiti plahte s gumicom za visoke madrace i nestandardnih dimenzija?
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 22:17   #926
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post
Ja na netu narucujem, jer mi je uz visinu, problem i ekstra dimenzija madraca od 200x210.

Al, ponavljam pitanje, ako tko zna gdje u Zg ima za kupiti plahte s gumicom za visoke madrace i nestandardnih dimenzija?
ne znam odgovor ali mi pada na pamet da pitaš u harwey normanu, oni imaju one debele, visoke krevete i madrace pa možda drže i takve plahte?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 01:17   #927
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post
Ja na netu narucujem, jer mi je uz visinu, problem i ekstra dimenzija madraca od 200x210.

Al, ponavljam pitanje, ako tko zna gdje u Zg ima za kupiti plahte s gumicom za visoke madrace i nestandardnih dimenzija?

imam isti problem i jedino gdje sam nasla ok plahtu s gumicom je bilo prosle godine na nekoj akciji u lidlu.. istina, nisam je cak ni ja nasla, jer nikad ne idem bas tamo i ne pratim akcije (iako se super stvari zna nac!) nego mi je mama javila jer zna da imam problem s tim..
nijedna plahta koju sam kupila van lidla za visoki krevet nije mi bila dobra.. sve su se skupile u pranju, uhvatile se mucice na nih (ako su pamucne), povlace se s kreveta..

ove iz lidla su kao "svilenkaste" i fenomenalne su. ja imam krevt 200x180 i meni su cak za tz velike (pa ih uvucem ja dodatno ispod madraca)..

jako su ugodne za spavanje, a cijena je bila smijesna (ne mogu je se niti sjetit ali bas smijesna..)


sve ostalo sta sam nasla s gumicom za visoke krevet, cijene su skakale u nebo.. tipa 400kn donja plahta. ono wtf? meni je to puno preskupo za nesto takvo dati...

krevet mi je iz harvey normana jako je visok.. mislim da i oni imaju plahte ali nisam ih probala.
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 01:30   #928
Quote:
skarabej kaže: Pogledaj post
I Zara Home ima te dimenzije popluna, ali cini mi se po znatno visim cijenama.
Moj je ekstra topao, ako vam je u stanu toplo, mozda bih ipak isla s necim laganijim. http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/70271564/
I sad su na 20% snizeni u Ikei.
Ma ne mora biti tocno 240, ali bas mi je 220 na knap. Ljuti me to sto jysk ima super izbor po super cijenama, ali nemaju duže od 220. Kad se hoce malo veca dimenzija, onda cijene exponencijalno rastu...
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 10:44   #929
Mi imamo Grusblad iz ikeje 200x240 i dobar je .
Posteljinu sam uzela u emmezeti na nekoj akciji.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 18:41   #930
nasla sam na netu prekrivace "dekice" od merimo vnune, ogromne, bogate, prekrasne i pogadjate- preskupe..

postoji li nesto slicno a ne previsikih cijena?

https://www.google.hr/search?q=wooln..._WODpSOSpaM%3A

ovog tipa
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 19:13   #931
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post
Ja na netu narucujem, jer mi je uz visinu, problem i ekstra dimenzija madraca od 200x210.

Al, ponavljam pitanje, ako tko zna gdje u Zg ima za kupiti plahte s gumicom za visoke madrace i nestandardnih dimenzija?
Pokušaj u Perfecta dreams ( Vlaška, Solidum)-imali su prošle godine.
nepis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 14:09   #932
Gdje kupiti navlaku za krevet 230x170x10?
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 15:21   #933
Quote:
Rossa kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti plahtu s gumicom za visoke madrace,za 31 cm konketno?
Madrac je 180x200 i sve što sam našla do sad je bilo za visinu do 26cm.
U JYSK-u, ova

MOra biti iz GOLD serije, jer su te jedine dovoljno debele i čekati sniženje, budu na sniženju po 150 kuna. Ima raznih boja, ne znam zašto je na stranici samo ova.
sama svoj majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 12:00   #934
buba-e, te "dekice" smo i mi pokušavali nabaviti. Kontaktirao sam i direktno mail-om prodavača. Pokušao sam "dogovoriti" neki popust pošto bi naručio direktno od njih, a ne preko raznih web shopova i PayPal plaćanja provizija. I s nekim popustom mi je bilo jako skupo.

Mene zanimale dimenzije 100x150 cm, oko 1500 kuna...

Ta "krupna" merino vuna je jako skupa u nabavi i teško se to može povoljno nabaviti. Ja barem do sada nisam pronašao jeftinije.
pa3ksjul is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 15:57   #935
to sam i ja mislila. kontaktirala sam neki brend iz srbije (woolnia) koji ih isto proizvodi i 251 eur je ta Vasa velicina...
al su prekrasne ))

ako nadjete negdje, javite )
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 07:15   #936
Gdje kupiti navlaku za kutnu garnituru ? Stranice su razdvojive i svaka iznosi 2m x 140 cm
__________________
"Otada sam gurnuo nos kojekuda, ali neka me vrag odnese ako sam našao puno toga što bi se dalo usporediti sa mirisom pseće šape. To je miris idiotskog i neiscrpnog optimizma."
NeaSnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 21:50   #937
Prekrivač dormeo punjen zelenim čajem ... ? - itko ? http://www.topshop.com.hr/dormeo-green-tea-duvet-1
ili
http://www.topshop.com.hr/topshop-pokrivaceucalyptus
potonji s ečini boljim no ne vidim nigdje materijal izrade ...
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 09:25   #938
Savijet molim vas!
Dijelim krevet s dečkom ali ne i prekrivač
U tom pogledu si nismo uopće kompaktibilni - meni je uvijek zima i ja imam debeli poplun od perja i ja zaspem kao beba. Ako je zima dodam preko toga deku još i super.

Njemu je pak ispod takvog popluna vruće i ne može zaspat. Probali smo s tanjim poplunima, sintetičkim i onda mu opet ne valja. Debele poplune ne voli jer ih ne može omotat oko sebe, a to je njemu bitno da ugura oko sebe pokrivać. On mora sebi napraviti kukuljicu od prekrivaća.
Sada na krevetu imamo 3 različite deke s kojima se on pokriva - kad legne pokrije se s dvije, onda mu bude zima tokom noći i mora ići zbog toga pišat i onda se pokrije s trećom dekom. A ako je baš zima ukrade deku s mene pred jutro.
Mene to živcira jako, svaku većer se budi i ne može se normalno naspavati. I svaki dan, koliko god dugo spavao, nije naspavan jer se budi i onda je nezadovoljan.

Gledala sam kupovne poplune i prekrivaće ali su čudnih dimenzija pa se nebi mogao omotat skroz s njima. A dodatno ne znam koliko griju, koliko su prozračni i koliko zadržavaju toplinu.
Ako ima tko kakav savijet slobodno.

Čak sam došla na ideju napraviti mu quilt - gdje ću moći napraviti da ga je moguće omotat se oko sebe (veći bi bio od standardnih dimenzija), a da bude topal i prozračan.
Samo ne znam koje materijale da koristim - s čim da ga punim, koji materijali da budu s vanjske strane.
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:00   #939
Htjela bih djeci kupiti 2 popluna, 140x200 cm.
Kvalitetnija.
No, ne znam sto je kvalitetnije u svijetu popluna
Jedino znam da ne bih punjenje od zivotinjskog perja (zamjerio mi se Ikein jastuk punjen pacjim perjem).
Gdje da trazim (Zg)?
I za koju lovu?
Ima ih od 50 do par tisuca kuna!
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 22:11   #940
Mi već par godina imamo Odejine poplune s vunom. Prije toga sam imala poplun od perja. Oboje su prirodni materijali pa su ugodni za spavanje.

Tanji Odejin poplun od vune 200x200 cm je koštao malo više od 700 kn, a deblji oko 200 kn više. Čini mi se da su sad cijene duplo više pa povremeno imaju neke lažne akcije kad su na 40% popusta (može ih se naći u trgovinama Naš dom).

Poplun od devine dlake je bio nešto skuplji (i možda bolji), ali nemam iskustva s njim, a popluni punjeni pamukom slabo griju. Samo izbjegavaj bilo kakvo poliestersko punjenje jer loše regulira toplinu.

Ili možeš dati još jednu priliku nekom kvalitetnijem poplunu od paperja. Ja sam svoj koristila desetljećima i nikad nisam imala nikakvih problema.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.