Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2013., 21:44   #7721
Glumičić je, po mom skromnom mišljenu, ekstreman. Od zaista savršenih i blago rečeno predivnih nosića kakve možes samo poželjeti, do velikih pogrešaka koje zahtjevaju zahtjevnu reviziju..
Njegov način rada nije po mom ukusu jer se na nosu baš kuži da je operiran i dosta su mi njegovi radovi slični. Možda njegovi pacijenti baš to tako žele, ne znam.. Ali ako je jednoj Severini dignuo više hrkavice pa je morala na reviziju, svi znamo kakav je nos Blanke Vlašić, ne znam koliko je on siguran izbor..
dalinda mica is offline  
Old 22.03.2013., 22:03   #7722
Ljudi, koliko vas je dobilo upute od doktora da masira vršak nosa kako bi čim prije se smanjio otok? te koliko vam je trebalo da nos sjedne na mjesto?
ProdajaOdjeće is offline  
Old 23.03.2013., 01:19   #7723
meni nista nije receno da li se to uopce radi jer osjecaj kad diram vrsak i nije bas ljep
Quote:
ProdajaOdjeće kaže: Pogledaj post
Ljudi, koliko vas je dobilo upute od doktora da masira vršak nosa kako bi čim prije se smanjio otok? te koliko vam je trebalo da nos sjedne na mjesto?
vrazic is offline  
Old 23.03.2013., 10:24   #7724
Quote:
vrazic kaže: Pogledaj post
meni nista nije receno da li se to uopce radi jer osjecaj kad diram vrsak i nije bas ljep
A koliko ti je proslo od op?
Te jesi li jos natecena i gdje?
ProdajaOdjeće is offline  
Old 23.03.2013., 15:25   #7725
evo točno 23 dana od operacije i šavovi su mi počeli ispadat,i mogu samo reći THANK THE LAWD jer već tri četiri dana udišem smrad koji je ostao zbog sukrvice na šavovima
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Old 23.03.2013., 15:36   #7726
Ja sam u četvrtak skinula gips i rekla mi je nakon 10 dana da počnem sa limfnim drenažama u 4-5 tretmana. Te ukoliko me boli na prvom tretmanu da odgodim za nekoliko dana..
Ovo sta sam isto procitala za ispuhivanje nosa..ne znam na kojoj stranici. Ne znam dal je napomena da se nos NE DIRA pa recimo čak nekoliko mjeseci. Ne znam kako nekome padne na pamet puhat nos nakon 10 dana operacije. Meni konstantno curi ali zato su to štapići za uši.
mai107 is offline  
Old 23.03.2013., 16:14   #7727
Kako vam je izgledao povratak u zivot - posao,fax itd.?

Je li vam bilo mucno raditi 8 sati za racunalom?
ProdajaOdjeće is offline  
Old 23.03.2013., 16:52   #7728
ja sam sedam dana poslije operacije kad su mi skinuli kalup radila apsolutno sve kao i prije operacije,jedino kaj moraš par puta dnevno malo čeprkat po nosu da izvučeš bale da možeš disat i štrcat s fiziološkom da ti se to polako čisti,ali inače sve ko i inače..
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Old 23.03.2013., 16:55   #7729
Pomoć!!!!

Pred 10 dana bila sam na operaciji nosa. Budući da mi je lomio kost ostala mi ogromna kvrga koju prije nisam imala. Doktor kaže da će splasnuti, ali ja ne vjerujem jer je stvarno velika. Jel imao netko od vas takvih iskustava. Molim pomoć jer sam očajna...
leri051 is offline  
Old 23.03.2013., 18:11   #7730
Ja sam 3 dana bila doma. Mislim op je bila u petak i imala sam vikend da dodem k sebi. Ali do skidanja tampona u ta tri dana nisam bas mogla funkcionirat. Ja sam otekla strasno i imala velike podljeve. Ipak su zacepljene rupe i blago onom tko je sljedeci dan isao radit ili na fax..ja to nebi mogla..Cim se izvade tamponi je lakse. Ne cistim sa nikakvom otopinom nego mazem unutrasnjost sa nekom masti..
Ja sam jos friska...nista ne osjetim..i sline su svugdje )
mai107 is offline  
Old 23.03.2013., 18:23   #7731
5 tjedana, jesam još sam natecena najviše vrsak nosa i bocne kosti malo... To mislim zato jer mi je tu koza sjajna jako
Quote:
ProdajaOdjeće kaže: Pogledaj post
A koliko ti je proslo od op?
Te jesi li jos natecena i gdje?
vrazic is offline  
Old 23.03.2013., 18:31   #7732
a di ti je kvrga? meni je isto ostala, ali grba koju prije nisam imala i nije prosla mada je dr. reka da ce se mozda povuc jel tebi grba ili neka kvrzica negdi na nosu?
Quote:
leri051 kaže: Pogledaj post
Pred 10 dana bila sam na operaciji nosa. Budući da mi je lomio kost ostala mi ogromna kvrga koju prije nisam imala. Doktor kaže da će splasnuti, ali ja ne vjerujem jer je stvarno velika. Jel imao netko od vas takvih iskustava. Molim pomoć jer sam očajna...
vrazic is offline  
Old 23.03.2013., 19:12   #7733
Quote:
vrazic kaže: Pogledaj post
a di ti je kvrga? meni je isto ostala, ali grba koju prije nisam imala i nije prosla mada je dr. reka da ce se mozda povuc jel tebi grba ili neka kvrzica negdi na nosu?

Meni je stvarno ogromna grba na mjestu gdje je spajana kost. Malo ispod korjena nosa. Jel i tebi bila velika? Koliko ti je prošlo od operacije? Nadam se da će se barem smanjiti jer neznam šta ću!
leri051 is offline  
Old 23.03.2013., 19:30   #7734
meni nije lomljen nos, ali se grba pojavila tamo gdje inace nekome bude grba na nosu, koju ja nisam prije imala bila je cak i manja kad sam tek skinula gips sad je nazalost veca i vidim da se ne planira smanjivat pa cu vjerovatno ponovo ic
Quote:
leri051 kaže: Pogledaj post
Meni je stvarno ogromna grba na mjestu gdje je spajana kost. Malo ispod korjena nosa. Jel i tebi bila velika? Koliko ti je prošlo od operacije? Nadam se da će se barem smanjiti jer neznam šta ću!
vrazic is offline  
Old 23.03.2013., 19:58   #7735
Quote:
vrazic kaže: Pogledaj post
meni nije lomljen nos, ali se grba pojavila tamo gdje inace nekome bude grba na nosu, koju ja nisam prije imala bila je cak i manja kad sam tek skinula gips sad je nazalost veca i vidim da se ne planira smanjivat pa cu vjerovatno ponovo ic
Ne znam. Meni je lomljena kost.Stvarno loše izgleda i nemam namjeru izlaziti iz stana
Idem u Pon. na pregled pa ću vidjeti šta će mi reći. Nekako ne vjerujem da će se baš puno poboljšati.
leri051 is offline  
Old 23.03.2013., 20:06   #7736
tako je i meni bilo u pocetku, ali covjek se navikne sta je tu je... naravno da bi bilo bolje da smo zadovoljne, ali... di si se operirala tj. kod koga??ja sam sad u fazi cekanja da mi prode 6mj da mogu popravit ovaj uzas nadam se da kod tebe nece bit situacija kao kod mene
Quote:
leri051 kaže: Pogledaj post
Ne znam. Meni je lomljena kost.Stvarno loše izgleda i nemam namjeru izlaziti iz stana
Idem u Pon. na pregled pa ću vidjeti šta će mi reći. Nekako ne vjerujem da će se baš puno poboljšati.
vrazic is offline  
Old 23.03.2013., 20:10   #7737
Quote:
leri051 kaže: Pogledaj post
Ne znam. Meni je lomljena kost.Stvarno loše izgleda i nemam namjeru izlaziti iz stana
Idem u Pon. na pregled pa ću vidjeti šta će mi reći. Nekako ne vjerujem da će se baš puno poboljšati.
U pravilu, jedan od operativnih zahvata koji na početku užasava izgledom, a nakon par tjedana, ljudi budi vrlo često (pre)zadovoljni
Velika je vjerojatnost, kako će i kod tebe biti tako
Dojavi kako je bilo na pregledu
body halleck is offline  
Old 23.03.2013., 22:08   #7738
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
U pravilu, jedan od operativnih zahvata koji na početku užasava izgledom, a nakon par tjedana, ljudi budi vrlo često (pre)zadovoljni
Velika je vjerojatnost, kako će i kod tebe biti tako
Dojavi kako je bilo na pregledu
Javim. Imaš li i ti takvih iskustava. Ja nisam imala imala ni masnica ni podljeva i super sam se oporavila, sve dok danas nisam skinula flaster i šokirala se.
Kako sada stvari stoje vjerojatno ću hodati po gradu sa flasterima par mjeseci dok mi to ne splasne

Quote:
vrazic kaže: Pogledaj post
tako je i meni bilo u pocetku, ali covjek se navikne sta je tu je... naravno da bi bilo bolje da smo zadovoljne, ali... di si se operirala tj. kod koga??ja sam sad u fazi cekanja da mi prode 6mj da mogu popravit ovaj uzas nadam se da kod tebe nece bit situacija kao kod mene
Bila sam kod privatnika rješavati prvenstveno funkciju i usput estetiku i platila 15.000,00.

Zadnje uređivanje tanveer : 23.03.2013. at 22:31. Reason: spajanje postova
leri051 is offline  
Old 23.03.2013., 22:55   #7739
I ja nosim flastere hahaha meni ne prolazi ni najmanje već je sve veća držim fige da tvoja splasne. Koji je dr. u pitanju da ga znam zaobići?
Quote:
leri051 kaže: Pogledaj post
Javim. Imaš li i ti takvih iskustava. Ja nisam imala imala ni masnica ni podljeva i super sam se oporavila, sve dok danas nisam skinula flaster i šokirala se.
Kako sada stvari stoje vjerojatno ću hodati po gradu sa flasterima par mjeseci dok mi to ne splasne



Bila sam kod privatnika rješavati prvenstveno funkciju i usput estetiku i platila 15.000,00.
vrazic is offline  
Old 23.03.2013., 23:36   #7740
Quote:
vrazic kaže: Pogledaj post
I ja nosim flastere hahaha meni ne prolazi ni najmanje već je sve veća držim fige da tvoja splasne. Koji je dr. u pitanju da ga znam zaobići?
Hvala. I ja tebi držim fige. Glupo mi je još blatiti doktora, a ne znam kakav će biti krajnji rezultat. Ali ako ostane ovako odmah ću vas upozoriti. Ali iz Rijeke!
leri051 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.