Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 11:49   #161
Zanima i mene gdje kupiti bilo koju vrstu -racetama (Piracetam, Aniracetam, Oxiracetam...) kod nas i na netu a da poštarina nije brutalna?
plukic98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 21:19   #162
Quote:
>>H kaže: Pogledaj post
U teoriji,
U praksi, ne znam koliko to prolazi.

Za američke sajtove ne znam, ali već je bio na topiku link na češku ljekarnu gdje prodaju piracetam. Na sajtu možeš vidjeti sredstva plaćanja itd. Inače, općenito, sumnjam da iz inozemstva možeš išta plaćati pouzećem.

Ono što mene zanima jest hoće li ta zabrana uvoza pasti u vodu što se tiče EU kad RH uđe u europsku carinsku uniju budući da, koliko shvaćam, neće biti carinske kontrole između zemalja unutra.
Probao sam naručiti preko te stranice ali ne moze za Bih. Pa me interesuje da li zna ko preko cega mogu da narucim piracetam. I imam jos jedno pitanje. Da li ko zna da li u Bih ima na tržištu bilo koji modafinil nije mi važno sa receptom ili bez.
Oxm007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 21:31   #163
Piracetam se kod nas prodaje kao Oikamid.

Djeluje blago anksiolitički.

Stvara "brain fog" i otupljuje.

Tip koncentracije/fokusa:

Dobar za multitasking (rad na traci)

Loš za apstraktno razmišljanje

Svi relevantni podaci na:

http://www.longecity.org/forum/
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 22:00   #164
Quote:
Knosos kaže: Pogledaj post
Piracetam se kod nas prodaje kao Oikamid.

Djeluje blago anksiolitički.

Stvara "brain fog" i otupljuje.

Tip koncentracije/fokusa:

Dobar za multitasking (rad na traci)

Loš za apstraktno razmišljanje

Svi relevantni podaci na:

http://www.longecity.org/forum/
a kako ti je djelovalo na pamćenje?
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 13:49   #165
Jel se može naručiti nešto djelotvorno? Pišem jedan rad i treba mi koncentracija nekoliko tjedana.
VelikiDzorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 06:58   #166
Za sve koji su zainteresirani za RC scenu u hrvatskoj postoji shop, a ja sam ih pitao dali mogu pribavit stvari koje nemaju na "meniu" i drage volje su to učinili.

Ono najbolje je što primaju kriptovalute. (BTC, LTC, BTC Cash)

Evo ja sam ih zamolio dal mi mogu pribavit Ritalin za ADHD/ADD, stigao paket za 4 dana, poštar me nije tražio potpis ni ništa, paket me samo iznenedio kad sam otvorio nakon par dana sandučić, haha. Svakako su diskretni.

Nisu jeftini, ali je ekipa stvarno pristupačna i otvorena, komunikacija savršena.

Kontaktirajte Mirka, ako želite nešto specifično.

https://smartify.ecwid.com
Veleraptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 12:24   #167
Quote:
Veleraptor kaže: Pogledaj post
Za sve koji su zainteresirani za RC scenu u hrvatskoj postoji shop, a ja sam ih pitao dali mogu pribavit stvari koje nemaju na "meniu" i drage volje su to učinili.

Ono najbolje je što primaju kriptovalute. (BTC, LTC, BTC Cash)

Evo ja sam ih zamolio dal mi mogu pribavit Ritalin za ADHD/ADD, stigao paket za 4 dana, poštar me nije tražio potpis ni ništa, paket me samo iznenedio kad sam otvorio nakon par dana sandučić, haha. Svakako su diskretni.

Nisu jeftini, ali je ekipa stvarno pristupačna i otvorena, komunikacija savršena.

Kontaktirajte Mirka, ako želite nešto specifično.

https://smartify.ecwid.com
sve ovo što si rekao i što tamo nude je strogo ilegalno.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 13:24   #168
Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
sve ovo što si rekao i što tamo nude je strogo ilegalno.
Molim te, prouci prije nego nešto kazes.

Te kemikalije su u sivoj zoni zakona (vecina cak legalna), a da znas ista od RC sceni znao bi to.

No, u krajnosti, boli mene đoko, ja nisam tu da promoviram, ja sam samo podjelio info za ljude koji zele neke stvari.

Ja sam svoj methylphenidate dobio, pomogao mi oko par ispita, a ostalno me zaboli, tko voli nek' izvoli.
Veleraptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 13:31   #169
Quote:
Veleraptor kaže: Pogledaj post
Molim te, prouci prije nego nešto kazes.

Te kemikalije su u sivoj zoni zakona (vecina cak legalna), a da znas ista od RC sceni znao bi to.

No, u krajnosti, boli mene đoko, ja nisam tu da promoviram, ja sam samo podjelio info za ljude koji zele neke stvari.

Ja sam svoj methylphenidate dobio, pomogao mi oko par ispita, a ostalno me zaboli, tko voli nek' izvoli.
LSD i amfetamini nisu legalni ma što god ti mislio.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 13:36   #170
Šta je najbolje kupit ovako za mozak da ga se potakne na rad, pretvorio mi se u krumpir, a moram napisat jedan rad? I kako da platim tamo kad nemam bitcoin.
VelikiDzorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 13:44   #171
Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
LSD i amfetamini nisu legalni ma što god ti mislio.
1P-LSD nije LSD, covjece pa daj citaj.
4-mmc nije amfetamin.
Veleraptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 13:47   #172
Quote:
VelikiDzorz kaže: Pogledaj post
Šta je najbolje kupit ovako za mozak da ga se potakne na rad, pretvorio mi se u krumpir, a moram napisat jedan rad? I kako da platim tamo kad nemam bitcoin.
Mozes ih pitat kako do bitcoina (nisam ni ja znao).
Osobno smatram da njih pitaš za preporuku, bas kako sam i ja ucinio.
Veleraptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 10:12   #173
Quote:
Veleraptor kaže: Pogledaj post
Za sve koji su zainteresirani za RC scenu u hrvatskoj postoji shop, a ja sam ih pitao dali mogu pribavit stvari koje nemaju na "meniu" i drage volje su to učinili.

Ono najbolje je što primaju kriptovalute. (BTC, LTC, BTC Cash)

Evo ja sam ih zamolio dal mi mogu pribavit Ritalin za ADHD/ADD, stigao paket za 4 dana, poštar me nije tražio potpis ni ništa, paket me samo iznenedio kad sam otvorio nakon par dana sandučić, haha. Svakako su diskretni.

Nisu jeftini, ali je ekipa stvarno pristupačna i otvorena, komunikacija savršena.

Kontaktirajte Mirka, ako želite nešto specifično.

https://smartify.ecwid.com

Pardon my retardedness, neznam ni link prepisat.

https://smartify-eu.ecwid.com
Veleraptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 00:23   #174
Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
a kako ti je djelovalo na pamćenje?
Katastrofalno, barem na dugoročno - vidi anterogradna amnezija.


Izbjegavati u širokom luku.

Na pamćenje najbolje djeluju fizička aktivnost, seks, svjež zrak, odsustvo stresa te 8 sati sna dnevno.
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 20:14   #175
Quote:
Knosos kaže: Pogledaj post
Katastrofalno, barem na dugoročno - vidi anterogradna amnezija.


Izbjegavati u širokom luku.

Na pamćenje najbolje djeluju fizička aktivnost, seks, svjež zrak, odsustvo stresa te 8 sati sna dnevno.
Wow a to je još najslabiji racetam, kakvi su onda tek drugi ?!
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 00:08   #176
Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
Wow a to je još najslabiji racetam, kakvi su onda tek drugi ?!
Do tamo nisam niti došao.

Nema magičnog lijeka/stimulansa kao u Limitless. Možeš jedino oglupiti, zauvijek (provjeri forum koji sam ti dao, prepuno svjedočanstava onih koji se niti godinu dana nakon prestanka uzimanja racetama ne mogu rješiti brain fog) ili dobiti infarkt i umrijeti - modafinil, kofein + guarana, itd.

Svijet je prepun budala koje su si sa "attack dose" sjebale život. Nikada, ali nikada novi lijek, supstancu, nemoj uzimati u ogromnim količinama. Ako je prvi put, pa makar i aspirin, uzmi čim manje, da vidiš kako će ti organizam reagirati.

Izbjegavaj sve nootropike, nsi189, raznorazne stackove i ostala sranja.

Probaj stoj na rukama sa nogama uz zid, da ti se krv slije u mozak.

Izbjegavaj masturbaciju.

Ljudi su zlobni i ne vjeruj svemu što vidiš na forumima. Ako su sjebali sebe pokušat će i druge uvući da im bude lakše.

Za koncentraciju meditiraj.

Za pamćenje - san, san i opet san.
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 22:37   #177
Quote:
Knosos kaže: Pogledaj post
Do tamo nisam niti došao.

Nema magičnog lijeka/stimulansa kao u Limitless. Možeš jedino oglupiti, zauvijek (provjeri forum koji sam ti dao, prepuno svjedočanstava onih koji se niti godinu dana nakon prestanka uzimanja racetama ne mogu rješiti brain fog) ili dobiti infarkt i umrijeti - modafinil, kofein + guarana, itd.

Svijet je prepun budala koje su si sa "attack dose" sjebale život. Nikada, ali nikada novi lijek, supstancu, nemoj uzimati u ogromnim količinama. Ako je prvi put, pa makar i aspirin, uzmi čim manje, da vidiš kako će ti organizam reagirati.

Izbjegavaj sve nootropike, nsi189, raznorazne stackove i ostala sranja.

Probaj stoj na rukama sa nogama uz zid, da ti se krv slije u mozak.

Izbjegavaj masturbaciju.

Ljudi su zlobni i ne vjeruj svemu što vidiš na forumima. Ako su sjebali sebe pokušat će i druge uvući da im bude lakše.

Za koncentraciju meditiraj.

Za pamćenje - san, san i opet san.
I mislio sam si da je tako nekako. Da nootropici fakat rade bili bi više od niše kojom se bavi par entuzijasta.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2018., 20:49   #178
Imam viska piracetam, ako nekome treba...
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 10:53   #179
Quote:
Knosos kaže: Pogledaj post
Na pamćenje najbolje djeluju fizička aktivnost, seks, svjež zrak, odsustvo stresa te 8 sati sna dnevno.
Quote:
Knosos kaže: Pogledaj post
Izbjegavaj masturbaciju.
Hm, ovo mi se čini malo kotradiktorno budući da, fiziološki gledano, nema razlike između seksa i masturbacije. Budući da je ovo znanstveni podforum, možeš li malo bolje pojasniti na koji to način jedno djeluje pozitivno a drugo negativno?
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2019., 01:05   #180
Jedno pitanje da li se u Hrvatskoj Piracetam prodaje kao lek ili suplement? U Srbiji, jos pre, su ga preimenovali u lek. Bilo ga je u slobodnoj prodaji veoma povoljno bas od Hrvatske Plive.

p.s. Trazim neki balkanski forum o nootropicima ili negde gde se vise i cesce pise o njima pa bi zamolio nekog na pm da mi posalje izvor. Znam da ima na reditu ali bi ipak sa naseg govornog podrucija. Mi smo ipak realniji u kritikovanju i ocenjivanju
King_Love000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.