Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 10:04   #32061
Ja igram samo 3D od prvog FM-a u kojem su to uveli, mislim da je to bio FM 2010.

Mislim da je razlog tome što je prvi nogometni manager kojeg sam igrao bio LMA Manager 2005, oni su imali prikaz tekme bez takozvanih čepova.

Prvi FM sam igrao 2007. godine.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 11:12   #32062
FM krenio igrat od 96/97 kad se jos zvao CM..od kako je uveden 3D,nikad vise 2D u zivotu upalio...
tako da nije da old school igraci igraju 2D,jer ih znam podosta koji FM igraju 20 godina i svi igraju na 3D
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 11:55   #32063
ja sam se nekako naviknuo na 2d. jednostavno su mi kretnje igrača nekako neprirodne, i nerijetko igrači izgledaju kao kreteni. pogotovo golmani. otužno taj 3d izgleda u 2017. godini.

nego, napokon i ja upiknuo igru s betom. kao što sam i najavio za prvi sejv uzeo Lyon. odigralo se par sati a nije se stiglo niti do prve pripremne utakmice
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 11:57   #32064
Lijepo. Javi dojmove nakon kojeg in game mjeseca.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 12:17   #32065
Quote:
Mister RomantiQ kaže: Pogledaj post
Lijepo. Javi dojmove nakon kojeg in game mjeseca.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
kako stvari stoje proći će podosta vremena do tada ima dosta novih stvarčica koje su ubacili, a koje moram malo detaljnije proučiti...

napravio tri transfera zasada (Dembele iz Celtica, Fossum i neki veznjak južnoamerikanac), i doveo par novih trenera da malo dignem trening. pokušao dovesti Milinković-Savića ali me 'ladno odjebao. iduće sezone (ili na polusezoni ako bude kapnula kakva lova) mi je De Ligt prvi pick.

nego jedno pitanjce - zasada sam pokrenuo samo jedan sejv i uključio sam poprilično dosta liga uz domicilnu francusku, tako da nisam puno testirao. ali uglavnom, igra mi nekako kao da lagira dok vrti nešto. nije spora u smislu loadinga, nego baš se osjeti da lagira, tipa kao da ima nekakav fps drop. nemam baš neki high end komp, ali u usporedbi s prijašnjim menadžerima, kada bi startao sa sličnim postavkama i onim PC performance zvjezdicama (a na puno starijem kompu od sadašnjega), definitivno se osjeti nekakvo štekanje. ima li netko sličan problem/iskustva?
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 00:13   #32066
Koje sranje od igrice. Graficko sucelje je tako nepregledno i jadno. Toliko zahtijeva cpu snage a jad i bijeda. Sve nesto nabacano, nigdje veze.
Veliki promasaj za Sigames. Jos sezonu zavrsit treba tri godine. Toliko je sporo radi toliko nepotrebnih gluposti da to nisu istine.

Ukinuli su i izbor kamera, i neke stvarno dobre stvari iz fm17. Cini mi se da ako ne poboljsaju ovo ocajno graficko rjesenje da se vracam na stari naslov iz prosle sezone. Samo update napravit transfera i bok...

moja preporuka, ne kupujte ovo sranje.
silvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 11:10   #32067
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
FM krenio igrat od 96/97 kad se jos zvao CM..od kako je uveden 3D,nikad vise 2D u zivotu upalio...
tako da nije da old school igraci igraju 2D,jer ih znam podosta koji FM igraju 20 godina i svi igraju na 3D
tocno.. i ja ga igram od 96/97.
Mravojed9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 11:47   #32068
Ja samo 2D. Preloše su animacije u odnosu na moju maštu
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 18:52   #32069
Bok svima, nakon nekog vremena igranja pojavi mi se sljedeća poruka: "Football manager 2018 is runing dangerouslylow on memory. Please quit and free up some memory. Tried to allocate 1048576 bytes.". Da li zna netko u čemu je problem i kako ovo rješiti. Unaprijed hvala.
Bohara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 13:24   #32070
Ako netko želi kupit original Fm 2018 za 50 kuna preko steama nek mi se javi na PP.
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 19:01   #32071
Ljudi imam problem.
Ovako uzea sam od jednog prijatelja preko steama igricu.
Uredno instalirao stavio steam na offline ali jednostavno nece da ude ona uvodna spica igrice vrti se 5 minuta i onda pise nesto tipa doslo je do problema,program je prestao raditi korektno.

E sad vjerovatno je do kompa star je 8 godina,ali tome unatoc ima li kakvih drugih rjesenja osim kupovanja novoga(sto mi je u planu,ali ne jos.
Mighty Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 00:37   #32072
Question

Quote:
Mighty Red kaže: Pogledaj post
Ljudi imam problem.
Ovako uzea sam od jednog prijatelja preko steama igricu.
Uredno instalirao stavio steam na offline ali jednostavno nece da ude ona uvodna spica igrice vrti se 5 minuta i onda pise nesto tipa doslo je do problema,program je prestao raditi korektno.

E sad vjerovatno je do kompa star je 8 godina,ali tome unatoc ima li kakvih drugih rjesenja osim kupovanja novoga(sto mi je u planu,ali ne jos.
Javi ako uspijes to riješit, ja sam odlučio uzet isto preko streama igricu, a pošto bi igrao na laptopu a dosta mi je njih reklo da je igrica dosta zahtjevna, još mi samo treba da kupim pa da ne radi mi.

Zadnje sam igrao na laptopu FM2015 il 16 i taj mi je dosta sporo išao. Onda ovog necu mozda ni moc igrat
mrElrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 10:28   #32073
Pozz jel zna neko di mogu skinut fm18 ali da radi?
SpeedTup is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 11:45   #32074
Steam ti 100% radi.

Imaš za 30 eura na kinguinu.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 10:25   #32075
Igram još 2017, ali pitanje se odnosi i na ovaj

Kako je najbolje prodat igrača a da dobiješ barem iznos koji vrijedi? Jel ima neko formulu?
Ponudim igrača klubovima i dođe odgovor "no offers"
Marko9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 11:14   #32076
Mora ti igrač odigrati koju utakmicu. Kaj misliš da Mamić bezveze gura neke igrače u repku? Mora se prodati. Čak se Antolić prodao za 600 iljada.

Stavi igrača da igra i idi ono offer to club ali nemoj staviti na transfer listu i stavi unspecified offer da klubovi sami ponude neku cifru.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 02:16   #32077
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Mora ti igrač odigrati koju utakmicu. Kaj misliš da Mamić bezveze gura neke igrače u repku? Mora se prodati. Čak se Antolić prodao za 600 iljada.

Stavi igrača da igra i idi ono offer to club ali nemoj staviti na transfer listu i stavi unspecified offer da klubovi sami ponude neku cifru.
Nisam igrao ovaj zadnji al jednostavno ako neki igrač vrijedi 4-5 mil, ja ga dajem za ispod milju i niko ga nece to mi se nikako ne sviđa, jer realno uvijek bi trebali postojat zainteresirani klubovi ako on i ne igra, cak neke i za 0 nudim samo da odu i opet nebude zainteresiranih klubova..
mrElrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 10:47   #32078
Neće nitko kupiti igrača koji ima preveliku plaću za svoju reputaciju. Npr tko bi kupio Antolića da on ima plaći 1.3 mil eura kao npr Sudani? Pa nitko jer nema smisla za takvog igrača platiti takvu plaću. Kažem ti, igraj te igrače u nekim glupim utakmicama i onda ih prodaj.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 16:18   #32079
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Neće nitko kupiti igrača koji ima preveliku plaću za svoju reputaciju. Npr tko bi kupio Antolića da on ima plaći 1.3 mil eura kao npr Sudani? Pa nitko jer nema smisla za takvog igrača platiti takvu plaću. Kažem ti, igraj te igrače u nekim glupim utakmicama i onda ih prodaj.
Takvi igrači mi ni nemaju veliku plaću čak ispod prosjeka. Evo recimo igram sa nekim prosjecnim premierligašem stavit cu sve rezerve i klince na prodaju ako uspijem jednog od svih prodat za oniliko koliko vrijedi za ostale da dajem i đabe neče ih niko.

I da nema niti jednu odigranu utakmicu opet bi ga morao prodat.. Pa svake godine se ekipe rijese brdo igraca a da nisu zaigrali ni jednu utakmicu..
mrElrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 18:41   #32080
Ja nemam problema sa prodajom igrača. Igram s Varaždinom. Pošalji igrače koje želiš prodati na posudbu i obavezno neka bude First team kod njih. Probaj i monthly fee neki staviti.

Ove sezone transferi https://i.imgur.com/FmMtPdc.png
Prošle https://i.imgur.com/ArEdZTZ.png
Pretprošle https://i.imgur.com/DGvIu4r.png
Ona prije toga https://i.imgur.com/3c8IY5X.png
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.