Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2017., 12:15   #1161
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Tko ili što?
u moru postova dogodilo se i to...lapsus calami...
anyway, tnx...

što.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 12:17   #1162
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
One od 80 kg na vise?
kilaža je nebitna, avelina.
jer kada bi bila bitna, ti onda ne bi ušla u zonu jakih žena, a što je naprosto nemoguće....

držim da sam bio jasan.



MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 12:50   #1163
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
pozivam sve diskutante da prije nastavka izmjene mišljenja definiraju tko su jake žene.

MK
Za mene jaka zena je zena koja zna sama pronaci svoju srecu . Jaka zena za mene je zena koja je prije svega slobodna i ne zavisna .
Zena koja se ne drzi standarda kao pijan plota .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 12:57   #1164
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Za mene jaka zena je zena koja zna sama pronaci svoju srecu . Jaka zena za mene je zena koja je prije svega slobodna i ne zavisna .
Zena koja se ne drzi standarda kao pijan plota .
u čemu bi se onda očitovala ta njena "jakost" po toj definiciji?
razradimo to malo.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 12:59   #1165
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Povjerovat cu ti, jer je lijepo tako misliti o sebi. Ali gledam druge mame koje mi se cine bas tople zenice i majke.
Meni ko da fali jedan kotacic po tom pitanju.
Moj tata je iznimno topla osoba, sa jako puno ljubavi, a opet vrlo strog.
Uvijek mi je bilo krivo sto nisam naslijedila bar dio te njegove topline.
e sad, možda ja nisam najbolji primjer za izraziti mišljenje pošto nisam majka ali ja sve žene majke promatram kroz njihova djela i učinak a ne način na koji one tepaju i rastapaju se dok komuniciraju s djecom, to me ne dira niti najmanje osobito ako joj se za pola sata dijete valja po podu u trgovini i vrišti kao opsjednuto čudovište
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 13:05   #1166
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
u čemu bi se onda očitovala ta njena "jakost" po toj definiciji?
razradimo to malo.

MK
Vidim to ovako , na moj nacin . Zena koja osjeca da ima potrebu trebala bi da si ispuni zelju . Ako joj fali paznje treba da si uzme jedan dan i da ispuni tu svoju zelju .
Ako joj fali intimitet neka se izolira ,neka ode u sumu u setnju . Ako joj fali njeznost ,neka sama propozira nesta sta bi ju usrecilo ili ispunilo tu njenu zelju za njeznosti .
Sta jednostavnije izrazi svoje potrebe i zadovolji svoje emocionalne potrebe .
Pod uvjetom da zna sta hoce i sta osjeca i pod uvjetom da pozna samu sebe .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 13:24   #1167
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
u moru postova dogodilo se i to...lapsus calami...
anyway, tnx...

što.

MK
Ja sam eto u par navrata vec napisala kaj je za mene jaka zena, jaka osoba opcenito, pa i mene zanimaju sad tuđe definicije.
Iako sam sigurna da ce se oko definicije vecina generalno sloziti.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 13:30   #1168
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Ja sam eto u par navrata vec napisala kaj je za mene jaka zena, jaka osoba opcenito, pa i mene zanimaju sad tuđe definicije.
Iako sam sigurna da ce se oko definicije vecina generalno sloziti.
da.
moramo postaviti platformu na kojoj ćemo diskutirati.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 14:43   #1169
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Jesam danas. Na poslu. Sad se još trijeznim. Saznao sam mi otac ima zloćudni tumor s metastazom na mozgu.

Sutra kupujem litru vodke da se nađe.
Zao mi je.

Kad ce vec jednom otkriti lijek protiv raka?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 14:52   #1170
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Zao mi je.

Kad ce vec jednom otkriti lijek protiv raka?
Nema veze s temom al sad si me sjetila da sam svojevremeno citala o jednom tipu koji je pronasao odgovarajuci lijek i cak mislim da je bio nobelovac, a sad zivi (ili je zivio) u progonstvu. Ne sjecam se imena.
Idem pitat guglo.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 15:15   #1171
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Jesam danas. Na poslu. Sad se još trijeznim. Saznao sam mi otac ima zloćudni tumor s metastazom na mozgu.

Sutra kupujem litru vodke da se nađe.
Zao mi je sto citam ovo.
Budi uz njega sto vise mozes.
I drzi se.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 13:35   #1172
'Jake žene plaše slabe muškarce'

Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Jesam danas. Na poslu. Sad se još trijeznim. Saznao sam mi otac ima zloćudni tumor s metastazom na mozgu.



Sutra kupujem litru vodke da se nađe.


Shit...
Da pogledas koliko LCHF, odnosno keto dijeta moze pomoci?
Znam da sada nece nedostajati savjeta raznih alternativaca..


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:51   #1173
Jake žene obično kriju neku nesigurnost iza te "jačine" i obično nisu u stanju nositi se sa stvarnim životom onakvim kakav jest.
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:55   #1174
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Jake žene obično kriju neku nesigurnost iza te "jačine" i obično nisu u stanju nositi se sa stvarnim životom onakvim kakav jest.
to onda nisu jake žene.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 17:23   #1175
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Jake žene obično kriju neku nesigurnost iza te "jačine" i obično nisu u stanju nositi se sa stvarnim životom onakvim kakav jest.
O ne, dapače! Nesigurnost u sve nije znak slabosti, nego pameti, informiranosti. Nema veze sa snagom. Štos je u potpunom prihvaćanju sebe, sigurnosti u sebe, podjednako kada se odlučuje, ili kada se predaje u potpunosti u tuđe ruke. Vjera u svoj razum, u svoje osjećaje, svoju volju, svoje odluke, mada unaprijed znaš da neće uvijek biti najbolje. To je snaga, stoga što ti daje osjećaj moći nad svojim životom.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:12   #1176
Biti jak je diskutabilno, ima ih puno sto se furaju na to, pa kad im muski izmakne stolicu, pljusnu po podu i kukaju.

Lako je bit jak s figom u hlačama.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:38   #1177
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Jake žene obično kriju neku nesigurnost iza te "jačine" i obično nisu u stanju nositi se sa stvarnim životom onakvim kakav jest.
Jake žene su se obično u stanju nositi sa stvarnim zivotom onakvim kakav jest.
Ovo sto ti opisujes nisu jake žene.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 13:01   #1178
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Dakle, u tom izrazu 'slabići se boje snažnih žena' ta 'snaga' spolova se gleda kroz međusobni odnos, a ne ona je 'jaka' žena, uspjela je prebroditi to i to..kako vi komentirate sve to?
Jak muškarac je prirodno samopouzdan muškarac, bilo s razlogom ili bez. Zato jer ga naprosto nije briga. Jaka žena je samopouzdana, samosvjesna žena, inteligentna, vjerojatno zgodna i još pomalo agresivnog ponašanja.

Slab muškarac je u sebe nesiguran muškarac. Prirodno je da se takav muškarac boji jake žene. Ako ništa onda zato jer se boji da je neće moći zadržati, što se obično i desi.

Prirodna selekcija, većina traži jačeg, ljepšeg, samopouzdanijeg, višeg, sposobnijeg od sebe. Malo je ljudi dovoljno samopouzdanih i inteligentnih da u drugome ne traže kompenzaciju svojih nedostataka.

Kao primjer, ako sretneš npr nižu ženu i visokog muškarca odmah znaš da je kod žene kompenziranje vlastitih nedostataka bilo veći faktor nego ljubav. Ona je 'ulovom' kompenzirala svoje frustracije dakle ona je sretna.

Jednako tako, nesigurna u sebe žena će potražiti fizički jakog muškarca agresivnog ponašanja i samopouzdanog. Bio sam svjedok takve veze gdje inteligentna žena bira muškarca ne naročito inteligentnog ali bahatog, jer joj on daje potreban osjećaj sigurnosti. Dakle ona iako inteligentna svjesno žmiri na njegove nedostatke u inteligenciji, braneći ga svaki put i dajući mu za pravo u raspravi. Fascinantno
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 14:18   #1179
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Za mene jaka zena je zena koja zna sama pronaci svoju srecu . Jaka zena za mene je zena koja je prije svega slobodna i ne zavisna .
Zena koja se ne drzi standarda kao pijan plota .
bome da i ona koja zna rec "gg no re" bez problema
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 14:34   #1180
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jake žene tvrde da one to nemaju!
Jake žene su jače i od pms. Eto, zadovoljan.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger