Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 23:53   #321
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
al kako je to otrcana fora s tim okupljenjem tima

ono, da jedan batman okuplja ekipu, koji je njemu kuratz, u šta se on to pretvorio jebote? super mi je pao u očima, umjesto da je samozatajan tip koji ne jebe nikog on se pretvorio u nekakvog menadžera BTJ
Pa, Batman i jest šef JL u većini storyline-ova i animiranih filmova, financirao je njihovu svemirsku bazu i svima zna tajne identitete i slabosti.
Ovdje je čak i bio samozatajan u odnosu na izdanja gdje ga dižu na pijedestal (poput ovog.

Ovdje je bilo horizontalno zapovjedništvo više-manje, Batman, Wonder Woman i Superman su davali direktive, Cyborg isto nešto malo dok Flash nije (jer je prezelen), a Aquaman je okarakteriziran kao lone-wolf.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 11:32   #322
Film je puno bolji od BvS-a. Affleck odličan kao Batman i još uz temu od Danny Elfmana, fantastičan doživljaj. Humor je i više nego ugodno osvježenje. Najbolja fora mi je kada Flash skuži da ga Superman prati pogledom dok mu se pokušava prišuljati u šori kod spomenika.
AleksRan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:06   #323
Quote:
AleksRan kaže: Pogledaj post
Film je puno bolji od BvS-a. Affleck odličan kao Batman i još uz temu od Danny Elfmana, fantastičan doživljaj. Humor je i više nego ugodno osvježenje. Najbolja fora mi je kada Flash skuži da ga Superman prati pogledom dok mu se pokušava prišuljati u šori kod spomenika.
recimo ja bi više volio da je upravo on samo jedan od članova kao i ovi drugi, on mi je nekako najzemaljskiji lik i volio bi ga vidjeti kako bi se snašao u toj ravnopravnoj a zahtjevnoj ulozi. ispalo bi kao da brani našu čast, stranu zemljana (ovi svi drugi imaju ajme supernaturalne moći), i to bi po meni bila jedna zanimljiva paralelna crtica, ovako mi ispada kao da je on nekakav očajnik koji je primoran okupljati ekipu, to bi trebala biti uloga za nekakvog običnog smrtnika po meni .
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:12   #324
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
recimo ja bi više volio da je upravo on samo jedan od članova kao i ovi drugi, on mi je nekako najzemaljskiji lik i volio bi ga vidjeti kako bi se snašao u toj ravnopravnoj a zahtjevnoj ulozi. ispalo bi kao da brani našu čast, stranu zemljana (ovi svi drugi imaju ajme supernaturalne moći), i to bi po meni bila jedna zanimljiva paralelna crtica, ovako mi ispada kao da je on nekakav očajnik koji je primoran okupljati ekipu, to bi trebala biti uloga za nekakvog običnog smrtnika po meni .
Ti si nekakav rasist?
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:03   #325
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Ti si nekakav rasist?
ako ti je to nekakav pandan za kritičara ovakvih uradaka, ondak da, ja sam najveći filmski "rasist"
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 06:35   #326
Quote:
El Nino9 kaže: Pogledaj post
p.s. Superman je odličan, ali, gdje je njegovo crno odijelo koje je natuknuo da bi ga moglo biti???? Dam ruku u vatru da ga je fucking Joss Whedon prefarbao u plavo kako bi se uklopio u cijeli štimung filma. Nek jede govna.
bio sam blizu:

https://batman-news.com/2017/12/06/j...-shot-and-cut/
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:27   #327
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ako ti je to nekakav pandan za kritičara ovakvih uradaka, ondak da, ja sam najveći filmski "rasist"
Vidim nisi skuzio. Svi su oni djeca ove planete zvana zemlja
Samo ljubav, samo mir
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 14:12   #328
Film je zaključno sa utorkom došao na 200 mil. dolara u samome SAD-u.

http://www.boxofficemojo.com/daily/chart/

Ukupna zarada u svijetu je trenutno 572 mil.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 18:37   #329
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Vidim nisi skuzio. Svi su oni djeca ove planete zvana zemlja
Samo ljubav, samo mir
samo lova
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:11   #330
Film je ipak uspio preći brojku od 600 mil.

Zaključno sa nedjeljom, film ima :

Domestic: $212,129,668 34.5%
+ Foreign: $402,600,000 65.5%
= Worldwide: $614,729,668

Mnogo manje nego se očekivalo, ali su blizu "pozitivnoj nuli" (film jeste koštao 300 mil. dolara) te film prestaje makar biti "flop".
Nadam se da nastavak ako ga bude, neće biti preko 200 mil.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:08   #331
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Film je ipak uspio preći brojku od 600 mil.

Zaključno sa nedjeljom, film ima :

Domestic: $212,129,668 34.5%
+ Foreign: $402,600,000 65.5%
= Worldwide: $614,729,668

Mnogo manje nego se očekivalo, ali su blizu "pozitivnoj nuli" (film jeste koštao 300 mil. dolara) te film prestaje makar biti "flop".
Nadam se da nastavak ako ga bude, neće biti preko 200 mil.
jel u tih 300 uračunato i marketing?
A brojke prodaje u kinima ništa ne znače jer vlasnici filma dobiju samo dio novca a dio ostaje kinima, te koliko znam van amerike uglavnom kina više zadržavaju.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:21   #332
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
jel u tih 300 uračunato i marketing?
A brojke prodaje u kinima ništa ne znače jer vlasnici filma dobiju samo dio novca a dio ostaje kinima, te koliko znam van amerike uglavnom kina više zadržavaju.
Nije uključen, i to jest veliki problem.

Ali mnogo veći šamar bi im bio da nisu na 300 mil. budžeta imali makar 600 mil. "zarade".

Neće Warner propasti, ne bi propali sve da nisu zaradili 6 dolara, ali zarade neće imati.
No 600 milja svakako je bolja brojka makar dakle u tom nekom smislu.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 22:09   #333
Ma zaradit će. U ovoj fiskalnoj godini ne, svakako. Vjerojatno ne ni u sljedećoj. No tamo negdje 2019, kad se počnu nagomilavat pare od tv prava i kad još uvijek bude neloša lova od vod i est servisa, doći će oni u pristojan plus.

Samo što svi oni vole izigravati žrtve i na sve moguće načine prikazivati da je svaki film neuspješan. Valjda je to neka fora s porezom. (uz klasično preveslavanje ljudi koji bi inače uzeli dio kolača od zarade)
Shpiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 12:51   #334
negdje na pol filma sam zaspala, toliko mi je dobar bio
kaj su napravili sa flešom, strahota, ezra živi očaj za tu ulogu
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 13:09   #335
Meni se film svidio, uvijek volim vidjeti Batmana na ekranu.
Glavni negativac mi je bio loš odnosno slab, mogli su to možda ipak bolje napraviti. Čini mi se da su više problema imali s letećim kukcima i više se borili protiv njih nego protiv samog Steppenwolfa.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 13:25   #336
I ja volim vidjeti Batmana na ekranu, no isključivo u obliku Christian Bale-a ili Michael Keaton-a Ben mi nikako nije sjeo,iako najbolje utjelovljuje Batmana po konstrukciji.No da samo ne kritiziram, moram istaknuti svijetlu točku filma- Aquamana, iako me niti on nije uspio održati budnom

I ona Supermanova brada- preloše, na momente mi činilo da to uopće nije Henry Cavill.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 14:38   #337
Steppenwolf pokoritelj svijetova, neuništivi bla bla bla prvi put ga jedva pobjedili tribali se svi ratnici udružit sad dođe njih 5 i zadaju mu muku i onda kasnije dođe Superman i razbije ga sa dvi čvoke u glavu i još u međuvremenu spasi zgradu ljudi.
__________________
I'm not crazy, my mother had me tested!!!
mikrofonija18si is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 16:52   #338
Dostoyevski.

Ok mi je film, samo ok.

Volio bih vidit oce li bit produzene verzije na blurayu (što ne znaci da ce spasiti film), pa bi ga opet pogleda.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 18:56   #339
Za razliku od smeća Batman vs Superman,ovaj film je vrh.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 19:41   #340
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
I ja volim vidjeti Batmana na ekranu, no isključivo u obliku Christian Bale-a ili Michael Keaton-a Ben mi nikako nije sjeo,iako najbolje utjelovljuje Batmana po konstrukciji.No da samo ne kritiziram, moram istaknuti svijetlu točku filma- Aquamana, iako me niti on nije uspio održati budnom

I ona Supermanova brada- preloše, na momente mi činilo da to uopće nije Henry Cavill.
A zašto ne Batman-a, Aquaman-a, Superman-ova? Čudan taj novi pravo-pis...

Meni je Ben dobar Batman, a i Bale mi je bio, Keaton mi nije baš lego.

A ovaj kaj glumi Akvića je nuška samo takva...

Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Dostoyevski.

Ok mi je film, samo ok.

Volio bih vidit oce li bit produzene verzije na blurayu (što ne znaci da ce spasiti film), pa bi ga opet pogleda.
Ja sam isto otkino na Dostojevskog...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.