Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 22:23   #101
Jucer sam dobio 800 eura na poker aparatu, nikad sretniji majkemi
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 00:44   #102
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Rap! Potpis

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sta da ti kazem bra-te . Znas me, znam te.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 15:21   #103
teško mi je reći u kojoj fazi života sam bila najsretnija, ali mogu reći u kojoj sam bila najopuštenija: dok sam studirala
nema potrebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 18:04   #104
Evo upravo sad.

Jer sam tako odlucio.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 19:55   #105
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Evo upravo sad.

Jer sam tako odlucio.
mislim da je to jedna od oko tri najtežih ali najboljih odluka koje se odlučuju u životu.
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 23:00   #106
Quote:
nema potrebe kaže: Pogledaj post
teško mi je reći u kojoj fazi života sam bila najsretnija, ali mogu reći u kojoj sam bila najopuštenija: dok sam studirala
Potpisujem.
Baš sam neki dan čuo jednu pjesmu i sjetim kak sam je zadnji put slušao dok sam hodao s predavanja. Hodanje i slušanje glazbe, dvije bezvezne stvari su me činile sretnim i to tolko da sam htio zaplesat u hodu
Ne znam ni sam više zašto mi je to bilo tak dobro, al da bar mogu uživat u takvim banalnim stvarima opet
~R/\>< is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 21:06   #107
Quote:
Happyning kaže: Pogledaj post
mislim da je to jedna od oko tri najtežih ali najboljih odluka koje se odlučuju u životu.
Koje bi bile ostale dvi?
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 08:30   #108
Ako ću se osvrnuti na bezbrižne dane, onda je to bilo prvih par godina faksa. Klasično zajebavanje, otkrivanje novog grada, novi prijatelji, menza, spontana okupljanja, koncerti, filmski festivali, gejmanje, izlasci.

Ali život postaje ozbiljniji i nosi svoje odgovornosti i to mi baš izuzetno odgovara. Sad napokon rastem i gradim se. Shvaćam važnost zdravih odnosa, razgovora, rada na sebi, redovite fizičke aktivnosti i fokusa.

Prije me jako mučio fokus, misli su mi bile jako raspršene, mijenjala sam hobije, interese, stalno se zaljubljivala iznova. Valjda je mozak stalno tražio neke nove podržaje.
Ova smirenost mi je puno draža od mladenačke mahnitosti.
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 22:28   #109
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Koje bi bile ostale dvi?
druga bi bila da odlucis biti svoj, biti kod sebe i izrazavati se iz sebe u kojoj god si fazi i sto god ti se dogadjalo a ne iz svoje ili drugih zamisljene slike sebe. Ucini to sto ranije jer "poslije" je to s razlogom "bolnije".

tad ces skuzit trecu.. a dublje i prvu odluku i kraju da su te odluke ustvari i u biti samo jedna odluka.
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 22:54   #110
Vrtić. Ne znam, valjda jer sam se tada osjećala sigurno i zaštićeno i kao da je sve moguće i kako će budućnost biti super i nisam razmišljala o životu i nisam morala donositi odluke
teatralana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 10:30   #111
...najsretniji u zivotu bio sam kao prognanik pod udarima granata i bombi jer sam imao osjecaj zastite duboko u podrumu sa svima drugima pored mene, u istoj zivotnoj situaciji, kada samo iskrenost progovara i kada upoznajes sve ono sto u mirnim okolnostima nikada ne bi mogao.
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:59   #112
Definitivno srednja škola. Svaki dan je bilo smijanja i zabave. Prijatelji i izlasci, prve ljubavi i koncerti. Nije se brinulo tko što nosi i kako se ponaša. Jako mi teško dođe dok se sjetim tih sretnih dana. Mislim da mi u životu nikad tako dobro neće biti.
klto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 00:59   #113
Pretpostavljam da je moje najsretnije razdoblje u životu bilo vrijeme bez briga i pameti, znaci rano djetinjstvo,do polaska u školu. Nakon toga mogu samo izdvajati situacije koje su me  iz odredenog razloga učinile sretnom..
Niprija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 10:58   #114
Period cca. 2010./2011.mi je bio najljepši, negdje pred kraj faksa. Živjela sam život punim plućima, ostvarila neke želje u smislu putovanja, druženja, događanja koja su me zanimala. Cvali su mi odnosi s ljudima na svim poljima, bila sam ispunjena i na mnogo polja mirna i bezbrižna.
__________________
ॐ नमो भगवते वासुदेवाय
Om Tat Sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 01:09   #115
Razdoblje prije rata i poslije rata koji mi sjebao 5 godina života.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 02:13   #116
3. - 6. osnovne. Ono uzbuđenje i poletnost, pretrčavanje ceste da bi se na lošoj travi s koševima za smeće kao stativama igrao nogomet. To se punog želuca pretrčavalo cestu i nije moglo dočekat da se dotakne lopta, iskreno veselje svaki put kad se vidi ekipa kao da se nismo vidjeli 2 godine, dolazak nekog frenda sa zakašnjenjem i val oduševljenja na njegovu pojavu. Nije bilo kompova ni mobitela, sve se baziralo na lopti i druženju s ekipom, ako si nekog trebao zvonio si mu na vrata i pitao njegovu mamu ili baku gdje je on. Čim su se pojavile one sexualne stvari i razmišljanja čistoća sreće se znatno narušila i mozak je postao sklon brigama, a baš u to vrijeme je počelo ono vrijeme kad su svi imali mobitele i kompove. Do barenja, mobitela i kompova je bila baš čista sreća a onda je počelo razmišljanje, filozofiranje, briganje. U 7. i 8. osnovne je već počelo trovanje te sreće i uglavnom zabrinuto stanje mozga. Kasnije je došla pamet, individualnost i mir ali baš stanje sreće se protezalo između 3. i 6. osnovne. Tad je i bol u trbuhu zbog previše pojedenog sirupa od višanja po sladoledu bila sitna, nebitna mrljica u moru sreće. Danas da me zaboli trbuh bih mislio da imam rak. To je sretan, neopterećen, iskren um vs. zabrinut, proračunat, filozofski um.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 19:57   #117
Prva godina faksa mislim..
addic7ed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 10:45   #118
Mislim da sam jedina bila sretna kao jako jako nalo dijete, jos prije osnovne skole. Jer kasnije kad sam se morala uklopiti u sredinu svojih vrsnjaka nikad mi to nije uspjelo. Kasnije je sve otislo kvragu.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2018., 00:14   #119
Kad sam imala 6 godina.

Negde do 11. godine je bilo uglavnom fino. Imam mnogo lepih sećanja iz tog perioda.

Ponekad zatvorim oči i vratim se u to neko stanje čiste radosti i sigurnosti. Divan je um deteta.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 14:14   #120
Imala sam lijepo djetinjstvo. Savršeni roditelji, zivot na visokoj nozi, slavljenje rodjendana svaku godinu.

A sad sam shizoidna - nedrustvena, volim bit u svojoj kuci, citat knjige. Volim provodit vrijeme sa roditeljima. Drugo drustvo me ne zanima.

Onda u srednjoj skoli se sve promijenilo. Nisam se tu snašla
Plavi leptir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.