Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 12:33   #2841
Nakon cak 8 godina pauze, danas izlazim na "dejt". Serem u gace
evil anubis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 12:33   #2842
Ne žalim, samo, veliki prazan krevet je zakon. Nisam se naspavao tu noć.

Kod tebe je tipični studentski život, fino.
Quote:
evil anubis kaže: Pogledaj post
Nakon cak 8 godina pauze, danas izlazim na "dejt". Serem u gace
Sretno.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:50   #2843
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Sretno.
Hvala.
Ispao sam totalni cudak i mislim da lik misli da glumim nevinasce i da imam hrpu cudnih ,,skrivenih fetisa.
evil anubis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:56   #2844
Quote:
evil anubis kaže: Pogledaj post
Nakon cak 8 godina pauze, danas izlazim na "dejt". Serem u gace
A što te privuklo njemu?
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 01:15   #2845
Quote:
evil anubis kaže: Pogledaj post
Hvala.
Ispao sam totalni cudak i mislim da lik misli da glumim nevinasce i da imam hrpu cudnih ,,skrivenih fetisa.
Čak i da jest tako bio si nervozan pa ti nije za zamjeriti, shvatit će ako nije neka cjepidlaka. A i vjerovatno ti se svidio pa razmišljaš tako.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:24   #2846
Talking

Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
A što te privuklo njemu?
Prvenstveno zato sto me nije odmah isao ispitivati o velicini penisa, broju izjahanih penisa i o tome imam li gole slike za poslati. Normalno smo mogli popricati.

Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Čak i da jest tako bio si nervozan pa ti nije za zamjeriti, shvatit će ako nije neka cjepidlaka. A i vjerovatno ti se svidio pa razmišljaš tako.
Trema me pojela. Stvarno dugo nisam izlazio na spojeve (ako to mozemo nazvati spojem). Vidio je on to. Iduci tjedan bi se trebali opet naci. Moram priznati da mi se svidio cak i vise nego sto si zelim priznati.
evil anubis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:52   #2847
Quote:
evil anubis kaže: Pogledaj post
Prvenstveno zato sto me nije odmah isao ispitivati o velicini penisa, broju izjahanih penisa i o tome imam li gole slike za poslati. Normalno smo mogli popricati.
Ajde. Malo ih je danas takvih. Sretno.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:40   #2848
Quote:
evil anubis kaže: Pogledaj post
Trema me pojela. Stvarno dugo nisam izlazio na spojeve (ako to mozemo nazvati spojem). Vidio je on to. Iduci tjedan bi se trebali opet naci. Moram priznati da mi se svidio cak i vise nego sto si zelim priznati.
Super, držim fige. Fali mi sretnih priča/dešavanja na ovoj temi pa očekujem izvještaj.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 09:35   #2849
J

Dolazim iz nekog mozemo reci manjeg grada gdje se sve gleda,znate kako je to u malo vecem gradu.
Gay sam i imam 23 godine,kada neko kaze gay odmah pomisle da su to orgije i slicne stvari gadne,ali ja samo trazim ljubav i uvijek sam.
Cijeli zivot sam bio sam,sto se tice drustva,istina je niko nije htio da se druzi sa mnom.
Gledao bi kako ljudi idu po kafama kada bi prolazio hodajuci sam ulicom i zelio da tako i ja jednom sa nekim odem na kafu ali nije se desilo
Kada sam jednom dobio poziv da izadjem sa dvije drugarice iz srednje skole bio sam mnogo sretan,imao sam osjecaj da pripadam necemu ali
Cekao sam ih na stanici sat nisu se pojavile,dosao bi kuci pa opet isao na stanicu jer sam mislio da kasne i onda sam shvatio nece ni doci,ista stvar desila se kada bi hodao sam gradom i sreo neku kolegicu ako bi rekla hoces sa nama,druga bi rekla predamnom "sta ce nam on".Mnogo je bolilo.Popio sam jednom tablete i zaspao ali sam se probudio.Osjecam se usamljeno mnogo kako i nebi,ovo je samo ukratko ima toga jos mnogo vise.
Nemojte me osudjivati molim vas,jer treba mi pomoc.Nadam se da mogu racunati na neku finu rjec.
Hvala vam
Blondieeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 19:47   #2850
Iskreno i ja ponekad razmisljam o tome da popijem tablete ili nesto...al ipak imam nadu da mi se dogodi nesto lijepo, da nađem nekog ko će me voljeti takvog kakav jesam.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 23:38   #2851
odma da pitam, nisam gay ali može li se ovdi sudjelovat u diskusiji?

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 19:18   #2852
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
odma da pitam, nisam gay ali može li se ovdi sudjelovat u diskusiji?
Naravno!
Kad bi diskusije bilo.

Quote:
Blondieeya kaže: Pogledaj post
Dolazim iz nekog mozemo reci manjeg grada gdje se sve gleda,znate kako je to u malo vecem gradu.
Gay sam i imam 23 godine....
Prije svega htio bih reći da su žene jako loše prijateljice. Ne znam jel to evolucija, hormoni, PMS ili sve to skupa, ali činjenica je da su kudikamo proračunatije i dvoličnije od muških. Izbjegavam žensko društvo; možda imam dvije prijateljice.

Znam da ti kao gayu u maloj sredini (pretpostavljam da nisi out) nekako više odgovara žensko društvo, vjerojatno misliš da s njima možeš biti otvoreniji, ne postoji pritisak rasprave o sportu, sisama... Pomalo stereotipno razmišljanje od mene, ali na ovom našem balkanu se uvijek svede na to.
Vjeruj, za razvoj karaktera, mentalnog zdravlja i općenito stabilne osobnosti SVIMA više odgovara društvo istog spola. Ne genraliziram, to je jednostavno tako. Na stranu sad je li netko feminiziran ili ne, prati li više sport ili ponudu košulja u Tomu Tayloru. Žene su prerazličite od muškaraca, previše je tu neiskrenosti i dvoličnosti za bilo koga, a pogotovo za mlade neizgrađene ličnosti.

Ne znam studiraš li ili radiš, imaš li neki hobi itd. Ali milijun je mjesta na kojima možeš upoznati nove ljude. Možda ti se čini da nije tako, ali zaista jest. Ljudi nisu komplicirani, shvati to. Ne znam, na faxu/poslu/teratani sigurno svaki dan srećeš nekoga. Prirodno je i u ljudskoj naravi da se nakon nekog vremena s tim nekim počneš pozdravljati. Dobro jutro i to je to. Malo pomalo kreneš razgovarat, tu i tamo neko druženje i tako se razvijaju prijateljstva, i nema tu neke velike razlike između ljudi s obzirom na različite karaktere.

Kad sam počeo radit na sadašnjem poslu, htio sam odustat nakon prvog dana, toliko sam bio sjeban kad sam došao doma. Svi su mi se činili prezatvoreni, previše koncentrirani na karijeru, a ja sam skoro dijametralno suprotan tip. Ali nakon nekog vremena zajedno počeli smo otvorenije pričati, tj. o nekim stvarima koje veze nemaju s poslom. Od serija i filmova do mjesta na koja se izlazi i tako. Tu i tamo se ode na neko piće poslije posla, pa i preko vikenda. Ništa posebno, ali ipak se znamo svega godinu dana. Ne možeš očekivat neka čuda za tako kratko razdoblje.

Molim te samo da ne pomišljaš više na neke tablete i što sve ne. Ako zaista ne možeš steći neke prijatelje tko zna zbog čega, nabavi si psa. Tek onda ćeš znati što znači kad te netko voli.
Shadow807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 20:38   #2853
Quote:
Blondieeya kaže: Pogledaj post
Dolazim iz nekog mozemo reci manjeg grada gdje se sve gleda,znate kako je to u malo vecem gradu.
Gay sam i imam 23 godine,kada neko kaze gay odmah pomisle da su to orgije i slickness stvari gadne,ali ja samo trazim ljubav i uvijek sam.
Cijeli zivot sam bio sam,sto se tice drustva,istina je niko nije htio da se druzi sa mnom.
Meni se cini da je tvoj stvarni problem taj, da ti ne prihvatas sebe i svoje opredeljenje u celosti. Kao da mislis da si sam, zato sto si gay u maloj sredini. Iz toga sto si napisao, meni izgleda da si ti preosetljiv. Nisi se juce rodio i znas da je svet okrutan. Kada cujes nesto bezobrazno, a ti to okreni na salu, iako ti to nije ni malo vickasto. Tako ces da opustis situaciju i ljudi ce da se opuste prema tebi. Nemoj sve da uzimas k srcu i nemoj sve da razumes licno. Uzmimo tvoj primer sa dve prijateljice, ona druga je rekla: "Sta ce nam on". Otkud ti znas, sta su one planirale pre i posle toga? Mozda su htele da urade nesto gde bi im bilo neprijatno da je neko treci sa njima. Ti si se odmah zguzvao i ceo svet ti je pao na glavu.

Dragi decko, sami smo svi mi. Moras da naucis da izadjes sa time na kraj, bez da poduzimas drasticne korake. Morao bi da imas SVOJ zivot i stvari koje TEBE zaokupljuju, a ne da ih trazis u drugim ljudima. Ako samo sedis i brojis dane kako si sam i kako nemas nekoga da izadjes sa njim, pa ti ces sebe potpuno da izludis. Nauci da budes sam, bez da zbog toga odmah mislis da si jedini na svetu i nesto posebno. Tebi fale prijatelji sto je razumljivo, ali ti bi trebao da prestanes da gledas sebe kroz cinjenicu da si gay. To je samo jedan deo tvog zivota i on ne bi trebao da se tice druge ljude, osim tvog partnera. Ti si covek, mladic, kao i svi drugi, malo se opusti po tom pitanju i nemoj da potpadas pod psihozu sredine u kojoj zivis.

Iako si mlad, moras da naucis da zivot nije slatka bombona, i da ne mozemo svaki put kada nam nesto nije po volji da ucenjujemo zivot pokusajima samoubistva. Razumem tezinu samoce, isto tako razumem tvoj bol i potrebu za drustvom, ali nista ne ide na silu. Pokusaj da zivot gledas malo opustenije, malo vise zezatorski, nemoj sve da shvatas preozbiljno i nemoj sve da gledas kao da si centar sveta i da se uvek radi o tebi. Jedan prijatan, miran karakter, obrazovanost, jedna vesela, otvorena licnost, nece dugo ostati sama. Gledaj da poradis na sebi, promeni neke stvari i nemoj da si u stalnom grcu.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 01:25   #2854
Quote:
Blondieeya kaže: Pogledaj post
Dolazim iz nekog mozemo reci manjeg grada gdje se sve gleda,znate kako je to u malo vecem gradu.
Gay sam i imam 23 godine,kada neko kaze gay odmah pomisle da su to orgije i slickness stvari gadne,ali ja samo trazim ljubav i uvijek sam.
Cijeli zivot sam bio sam,sto se tice drustva,istina je niko nije htio da se druzi sa mnom.
Quote:
Iako si mlad, moras da naucis da zivot nije slatka bombona, i da ne mozemo svaki put kada nam nesto nije po volji da ucenjujemo zivot pokusajima samoubistva. Razumem tezinu samoce, isto tako razumem tvoj bol i potrebu za drustvom, ali nista ne ide na silu. Pokusaj da zivot gledas malo opustenije, malo vise zezatorski, nemoj sve da shvatas preozbiljno i nemoj sve da gledas kao da si centar sveta i da se uvek radi o tebi. Jedan prijatan, miran karakter, obrazovanost, jedna vesela, otvorena licnost, nece dugo ostati sama. Gledaj da poradis na sebi, promeni neke stvari i nemoj da si u stalnom grcu.
Potpuno se slazem sa ovim gore recenim. Ovdje je zapravo sve opisano u par rečenica.
I shvacam te o cemu pricas jer sam i ja sam kroz to prosao u zadnjih godinu dana. Ali doduse nakon prekida veze. Kazes da si iz manjeg mjesta, da "nemas prijatelje" i sl. Evo ja sam iz Zagreba i potpuno je nebitno kakvo je mjesto, samo je bitno da ti sam sebe prihvatis da si gay. "Ok ja sam gay, idemo dalje, netko ce me voljeti". Tako da sam i rekao par ljudi za sebe, odlicni su prijatelji. Ovime zelim reci da se ne trebas bojati truditi se, nego sa vremenom sve dode. Mislim da treba sve gledati sa pozitivne strane. Kad tad ce se nesto lijepo desiti.
Ja sam to sve prosao, ali sam oduvijek bio pozitivac, nista me nije srusilo, jer sam vjerovao, i dan danas radim na sebi, nikad ne prestajem. Samo je bitno u glavi kakav si. I evo jos uvijek sam solo, nemam decka, ne osjecam se voljenim ali jbg, idemo dalje, kad tad cu mozda upoznat nekog. Ps mladi si, kao i ja, brigu na veselje, zabavi se, upoznat ces nove ljude na faksu, poslu, u izlasku, gdjegod. Bit ce to sve dobro, samo se opusti. I prihvati se.
peroperic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 07:05   #2855
Quote:
Blondieeya kaže: Pogledaj post
Dolazim iz nekog mozemo reci manjeg grada gdje se sve gleda,znate kako je to u malo vecem gradu.
Gay sam i imam 23 godine,kada neko kaze gay odmah pomisle da su to orgije i slicne stvari gadne,ali ja samo trazim ljubav i uvijek sam.
Cijeli zivot sam bio sam,sto se tice drustva,istina je niko nije htio da se druzi sa mnom.
Gledao bi kako ljudi idu po kafama kada bi prolazio hodajuci sam ulicom i zelio da tako i ja jednom sa nekim odem na kafu ali nije se desilo
Kada sam jednom dobio poziv da izadjem sa dvije drugarice iz srednje skole bio sam mnogo sretan,imao sam osjecaj da pripadam necemu ali
Cekao sam ih na stanici sat nisu se pojavile,dosao bi kuci pa opet isao na stanicu jer sam mislio da kasne i onda sam shvatio nece ni doci,ista stvar desila se kada bi hodao sam gradom i sreo neku kolegicu ako bi rekla hoces sa nama,druga bi rekla predamnom "sta ce nam on".Mnogo je bolilo.Popio sam jednom tablete i zaspao ali sam se probudio.Osjecam se usamljeno mnogo kako i nebi,ovo je samo ukratko ima toga jos mnogo vise.
Nemojte me osudjivati molim vas,jer treba mi pomoc.Nadam se da mogu racunati na neku finu rjec.
Hvala vam
Uvijek se prijatelji mogu pronaci i preko interneta. Ja sam davno davno davno imao takve faze (doduse ja sam si zabrijavao da nemam prijatelje) pa sam sklopio prijateljstva preko interneta...znam da zvuci sasavo, ali kad si usamljen i osjecas se lose, tu i tamo neka porukica pa makar i od totalniog stranca je dobrodosla...

Nego, ja bih se ukljucio u ovaj forum malo, no vidim da i nije bas zivo :/
5rush is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 16:16   #2856
Blondieeya, budi u fazonu "ko ga jebe" i cijeni svoj mir. Što manje razmišljanja i analiziranja.
Quote:
5rush kaže: Pogledaj post
Uvijek se prijatelji mogu pronaci i preko interneta. Ja sam davno davno davno imao takve faze (doduse ja sam si zabrijavao da nemam prijatelje) pa sam sklopio prijateljstva preko interneta...znam da zvuci sasavo, ali kad si usamljen i osjecas se lose, tu i tamo neka porukica pa makar i od totalniog stranca je dobrodosla...
Ne zvuči šašavo, sasvim je ok.
Od interneta može krenuti.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:53   #2857
Medvjedi, gdje ste, hladno je!
maestus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 10:34   #2858
HOMOSEKSUALCI u današnjem društvu i dalje trpe omalovažavanje i diskriminaciju, ali znanost je dokazala da su bolji u krevetu od heteroseksualaca.

Studija koja je proučavala učestalost orgazama u heteroseksualaca, biseksualaca i homoseksualaca pokazala je da gay osobe svojim partnerima najčešće pružaju orgazam.

Muškarci heteroseksualne orijentacije doživljavaju orgazam u 95 % slučajeva, dok gay i biseksualni muškarci orgazam doživljavaju u 89 % slučajeva. S druge strane, 86 % lezbijki orgazam doživljava svaki put, dok samo 65 % žena heteroseksualne orijentacije svrši svaki put.

Ovi podaci dovode do zaključka da, ako dobar seks definira orgazam, gay osobe svog partnera do vrhunca dovode češće nego heteroseksualne.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 02:07   #2859
Jebeno prođoh križni put dok sam se ulogiro u ovaj antički acc
Sad sam vas malo prolistao sve skupa. Odlična ste ekipa, svima veliki pozdrav i veliko hvala.

Htio bih samo priupitati, ima li vas ovdi da ste gej, ali i pripadnici katoličke Crkve koji prakticiraju svoju vjeru? Kako balansirate te aspekte života koji, nažalost, isključuju jedan drugog? Jeste li ikad popričali sa svećenicima ili ostalim pripadnicima Crkve, vezano za odnose sa drugim muškarcima?

Ja sam gej, ali sam i vjernik. Nisam reprezentativni primjerak kršćanina, ali iman neki svoj odnos s Bogom i ljudima. Poštujem svakog čovjeka i većinom mi se stavovi poklapaju s učenjima Crkve. Gej odnosi mi nisu nikad bili problem jer me općenito boli kurac šta ljudi rade, sve dok nije neko nesvojevoljno ugrožen. Kad sam prihvatio činjenicu da sam gej, a u skladu s učenjima Crkve, odlučio sam se u potpunosti povetiti faksu/karijeri, bez daljnjih ulaženja u taj seksualni aspekt života. Nekako sam stava da je to ionako dosta mali dio ovozemaljskog života. Sa tim stavovima sam i prezentirao svoju 'gej osobu' svojoj obitelji i prijateljima. Nakon prolazne pozitivne reakcije (ali i osuda što sam 25 godina proveo, a da nikome od njih nisam rekao), počela su ta njihova propitivanja oko ispravnosti mojih odluka da život provedem negdje sam sa čoporom mačaka. Sad su i ta propitivanja sve rijeđa, ali čini mi se da sve više JA nalazim rupe u svojim planovima.
I sad tako više ne znam šta da radim. Faks je blizu kraja, život samca sve bliži, a vjera mi je dosta bitna. I sad da objasnim pitanja od gore. Dosta vjernika mi dolazi sa stavom da je ljubav od Boga i da kao takva ne može biti grijeh, što je i meni nekako u skladu cijelog koncepta Boga, njegove ljubavi i milosti. Ali opet imaš te crkvene ljude za koje smatram da su puno kompetentniji od mene tumačiti riječ Božiju i Bibliju, a koji nisu skloni konceptu gej odnosa. Doduše, mene ni ne interesira neka površna veza koja bi se bazirala na seksualnom činu (koji i je sporan u Bibliji), ali fakat (a kad dalmoš kaže fakat, onda je to stvarno fakat) ne želim umrit sam bez nekog da podijelim iskustva s posla ili šta me taj dan razveselilo/naljutilo/itd. Štoviše, mislim da je Bogu trošak materijala napraviti osobu koja neće svoju ljubav dati drugima oko sebe.

Eto ,ovo je trebao biti kratak post sa pitanjima, a onda sam krenuo u objašnjavanja i filozofiranja. Nadam se da nisam upilao previše. Unaprid hvala i lip pozdrav
Xusko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 12:22   #2860
Quote:
Xusko kaže:
Htio bih samo priupitati, ima li vas ovdi da ste gej, ali i pripadnici katoličke Crkve koji prakticiraju svoju vjeru? Kako balansirate te aspekte života koji, nažalost, isključuju jedan drugog? Jeste li ikad popričali sa svećenicima ili ostalim pripadnicima Crkve, vezano za odnose sa drugim muškarcima?
Kod mene je to islo tako da sam se okrenuo duhovnosti i duhovnim tehnikama. Pronasao sam se u tome i zadovoljan sam.
No, nisam siguran da sam prava osoba za odgovor jer vise ne pripadam KC. Odnosno pripadam cisto tehnicki jer nikako da mi daju ispis.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger