Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 18:48   #2281
Po foteljama se vidi da su prilagođene djeci... Za nas koje zanima film, a ne luna park i vrištanje to stvarno nije neki doživljaj. Za tu cijenu radije pogledam nekoliko 2D filmova...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:14   #2282
piše na njihovom webu da se za kupnju karte za star warse dobije plakat filma. jel' ga ponude ili moraš sam tražiti?
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:27   #2283
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
piše na njihovom webu da se za kupnju karte za star warse dobije plakat filma. jel' ga ponude ili moraš sam tražiti?
U srijedu u VŽ nije bilo ništa.
SpoBob is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 00:00   #2284
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
piše na njihovom webu da se za kupnju karte za star warse dobije plakat filma. jel' ga ponude ili moraš sam tražiti?
U imaxu svi dobili.
I ima fora sw popcorn bucket. Dobra memorabilia.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 09:28   #2285
Quote:
Nevan kaže: Pogledaj post
Hvala svima koji su mi odgovorili! Ali ovaj post iznad mi je najviše pomogao. Ja u tu 4DX dvoranu ne bih niti smio ući jer imam veću kilažu od dopuštene.
Kada idem u kino, volim pratiti film bez da me nešto dekoncentrira. Ne jedem kokice, ne pijem sok, i ne volim kada se ljudi smiju ili pričaju za vrijeme filma. Zato uvijek gledam da idem srijedom (jeftinije karte) i to negdje popodne, dok su dječurlija u školi i drugi ljudi na poslu.

Trenutno sam nezaposlen pa si tako to mogu priuštiti. Iako jako rijetko idem u kino, mora biti film koji me baš jako zanima. 3D mi je OK, u IMAX dvorani nisam bio. Ali eto, uvijek završim u dvorani sam samcat, bez igdje ikoga, što mi je totalno cool.

Ali kao što je rekla cura, blažen bio 2D film.
gledao Star warse u 4dx i to je zadnji put da cu uci u takvo kino...to drmuckanje stolica, vjetar i voda koju prskaju po licu ljudima je skroz nepotrebno...3D mi je sasvim dovoljan, tako da nisi nista propustio.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 06:49   #2286
Koga god sam dosad pitala složili su se da je 4D lunapark za djecu...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 10:26   #2287
Pa da, kako ces pratiti film ako te stolica baci malo na glavu, malo na ledja, a cijelo to vrijeme imas prasinu/vodu u faci. 25% vremena vidim platno, 65% me strah da ne ispadnem iz stolice ili da izgubim vid.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 18:14   #2288
Help, zna li netko vrijedi li danas beskontaktno 2 za 1, budući da je praznik [mislim da inače za praznike ne vrijedi Cine srijeda, jeftinije za umirovljenike i dr.]
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 20:16   #2289
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Help, zna li netko vrijedi li danas beskontaktno 2 za 1, budući da je praznik [mislim da inače za praznike ne vrijedi Cine srijeda, jeftinije za umirovljenike i dr.]
Za praznike ti nikad ne vrijedi ni jedna akcija, sumnjam da ce onda i ta za beskontaktno placanje
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:35   #2290
Kasno sam vidjela, ali hvala na odgovoru.
I info za ubuduće - vrijedila je beskontaktna akcija unatoč prazniku.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 21:27   #2291
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Kasno sam vidjela, ali hvala na odgovoru.
I info za ubuduće - vrijedila je beskontaktna akcija unatoč prazniku.
https://www.blitz-cinestar.hr/master...actless-monday

To je jedina akcija koja vrijedi bez obzira radi li se o radnom danu ili blagdanu.

Dok cinestar srijeda i utorak za 24 kn NE vrijede na praznike.
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:06   #2292
gdje provjeriti kojeg je datuma neki film poceo igrati u cinestaru?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:23   #2293
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
gdje provjeriti kojeg je datuma neki film poceo igrati u cinestaru?
https://www.blitz-cinestar.hr odes na stranicu cinestara i upises naziv filma u trazilicu 'trazi na cinestaru'.Onda ti izbaci taj film i pise datum pocetka prikazivanja.
SpeedKingLV is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:24   #2294
Misle li oni puštati Bright u kinima? Ne vidim ga na popisu nadolazećih filmova...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:33   #2295
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Misle li oni puštati Bright u kinima? Ne vidim ga na popisu nadolazećih filmova...
Mislim da ga nece pustati jer su datumi u sijecnju i veljaci popunjeni,a tesko ce ga staviti u ozujak ili kasnije.
Par puta sam im poslao e-mail za filmove koji su me zanimali,a nisu bili na popisu za prikazivanje i uvijek su mi odgovorili.

[email protected]

Evo maila pa posalji ako te jako zanima.
SpeedKingLV is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:43   #2296
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Misle li oni puštati Bright u kinima? Ne vidim ga na popisu nadolazećih filmova...
Zašto bi puštali Netflixov film u kinima?
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:45   #2297
Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
https://www.blitz-cinestar.hr odes na stranicu cinestara i upises naziv filma u trazilicu 'trazi na cinestaru'.Onda ti izbaci taj film i pise datum pocetka prikazivanja.
heh, ok. jos da uspijem i ovo desifrirati.



pretpremijerno od 28.12., a pocetak prikazivanja 4.1. ...zbunjen sam.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:59   #2298
Hm...Ocito su poceli s prikazivanjem 28.12.,ali kako je to pretpremijerno prikazivanje vjerojatno je taj tjedan bilo samo jedno prikazivanje filma dnevno.A od 4.1. bi onda trebali film prikazivati vise puta dnevno.
Nisam 100% siguran jer rijetko idem na pretpremijere,ali eto mozda malo pomogne.
SpeedKingLV is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 08:01   #2299
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Zašto bi puštali Netflixov film u kinima?
Pustali su Monday, ne?
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 10:00   #2300
Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
Hm...Ocito su poceli s prikazivanjem 28.12.,ali kako je to pretpremijerno prikazivanje vjerojatno je taj tjedan bilo samo jedno prikazivanje filma dnevno.A od 4.1. bi onda trebali film prikazivati vise puta dnevno.
Nisam 100% siguran jer rijetko idem na pretpremijere,ali eto mozda malo pomogne.
Bila sam na toje pretpremijeri, bilo je samo jedno prikazivanje samo 28.12.fi nijedan drugi dan], a od danas je u redovitom programu.
To i jest poanta prepremijere, da pogledamo film tjedan dana prije ostatka publike
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.