Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 13:23   #21
Insidious: The Last Key (5. siječnja)

Sve što o ovoj franšizi morate znati jest da je na uloženih 16,5 milijuna zaradila gotovo 400 milijuna dolara.
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 18:01   #22
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Insidious: The Last Key (5. siječnja)

Sve što o ovoj franšizi morate znati jest da je na uloženih 16,5 milijuna zaradila gotovo 400 milijuna dolara.
Ha mislim da je ljubitelju dobrog horora taj podatak totalno beznačajan, ajde da sam ja napravio film pa da sam toliko zaradio onda bi mi nešto i značilo iako nisam materijalist

Inače, što se tiče Insidious 1, pogledao sam ga čim je došao i nisam znao ništa o filmu osim tematike koja mi izrazito odgovara i baš najčešće volim takve horore, ne volim kad mi se klauni, iritantna djeca ili brđani s nožima stavljaju u isti koš sa pravim hororima o nadnaravnome, ali dobro, dakle poanta priče je moj dojam nakon odgledanog Insidiousa.

I dojam je za razliku od većine ostalih gledatelja da jednostavno ništa specijalno dobro napravljeno tu vidio nisam, brdo copy pastea, osim pohvale izgleda˝Darth Maula˝ (ako ne idemo detaljizirati što on predstavlja, a predstavlja običnu utvaru stavljenu u horor da se dijete u kinu preplaši nažalost po mom dojmu ) i ono, ne kažem da je loš horor, ali kako bi se u narodu reklo, nit smrdi nit miriši

Ni Conjuring mi nije ponudio nešto specijalno ali barem me držao koliko toliko napetim za razliku od Insidiousa gdje sam jedva čekao da se servira zla baba koja odradi svoje kao ponuda ˝spektakularnog epiloga˝, možda po nekima i ˝obrata˝ (možda su neki očekivali da će na kraju svi živjeti sretno do kraja života)

Malo sad ispada kao da pljujem po filmu bezveze ali nisam još od nikoga čuo neki neoboriv argument zašto se Insidious generalno smatra vrhunskim hororom, a s obzirom da ga se sjećam kao top razočaranja, eto i razloga za pljuc post o filmu

EDIT, sad tek pročitah ovo i moram se referirati

Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
ili jos bolje, oni koji gledaju horore u skupini pa imaju neopisivu potrebu pricat o kojekakvim macho sranjime da prikriju zapravo kolike su pickice.
Dakle, potpis i respect, nemam stvarno ništa protiv pičkica u tom smislu dok su sebi i samo sebi takvi po mogućnosti u svoja 4 zida, bez utjecaja na okolinu, ali kada se ide namjerno uništavati nekome gledanje horora brbljanjem i idiotskim glumljenjem humora da se prikrije ostavljanje dojma uplašenosti, dakle fuj i dno dna, sreća da su takvi pročitane knjige pa ti treba doslovno 2 minute za izbacivanje iz kuće.

Ne kužim, kao da se sramota bojati? Pa jebote da ne volim strah zar bi gledao horore? Možda, ali na psihijatriji.

Zadnje uređivanje Mel9 : 21.12.2017. at 18:13.
Mel9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:26.