Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 12:03   #8001


Muž naručijo
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Old 16.12.2017., 21:37   #8002
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Coxice, čestitam za trudnoću, nisam znala! Divna vijest. Haljine obje prekrasne i ja bi ih mogla uzeti. Jeste to sve preko neta? Ja bih, ipak, probala... Ja sam znala ulaziti u više različitih Image-Haddad-brojeva...
u dućanu sam kupila. hvala ti
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Čestitam!

A onda mislim da imaju veće brojeve ako si uzela S.. šteta što nemaju XS ponuđeno..
A i poštarina 38 kuna je za današnje prilike previše u smislu danas kurirske dostavljaju i za manje, a pogotovo ako imaju neki deal..
ma ja nisam baš mjerodavna za veličine jer sam u gornjem dijelu baš dosta sitna, nemam cica skoro ništa. a imam baš jake bokove. zato mi prva i paše S jer je dole A kroja.
drugu npr S ne bih mogla dole, ružno bi stajala, nisam ni probala. ali mi ta M npr u gornjem dijelu ima lufta. ne smeta mi sad jer mi trbuh popuni donekle. a kako sam ih i kupila prvenstveno sad malo da obnovim garderobu u ovom stanju, ne razmišljam baš kako će mi kasnije stajati :/
siva će mi i kasnije biti ok jer ne očekujem neke drastične promjene u samim rukama.
po meni su veličine u rangu HMa ja bih rekla.
mali_cox is offline  
Old 16.12.2017., 21:45   #8003
[QUOTE=bejo;66951505]
M. Kors čizme


može li slika cizma uzivo kako izgledaju i koliko para su?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Old 17.12.2017., 12:33   #8004


jopko_bopko is offline  
Old 17.12.2017., 14:57   #8005
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post


Asos
Haljina, 22 GBP

.
Molim te link na haljinu.
Utamirka is offline  
Old 17.12.2017., 15:47   #8006
Quote:
Utamirka kaže: Pogledaj post
Molim te link na haljinu.
http://www.asos.com/es/qed-london/ve...on/prd/8475453
Bebwy is offline  
Old 17.12.2017., 18:21   #8007
U Geoxu je već 20 posto sniženje pa nisam mogla odoljeti ovim ljepoticama

Iako se vode kao zimska kolekcija, kod mene će ipak čekati proljeće!
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Old 17.12.2017., 21:09   #8008
Tnx, sada je oos, smrc

Dobre geoxice!
Utamirka is offline  
Old 18.12.2017., 07:47   #8009
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Hvala!

Inače je ova 899 kn, ja sam platila 431 kn, s popustom 40% i dodatnim popustom još 20% koji je bio samo za vikend na gotovinu ili na plaćanje pouzećem (u mom slučaju)

Ima i kraćih, te su malo jeftinije, ali ja sam si uzela ovu najkonkretniju i meni najljepšu.
kako znati kad imaju popuste?
prekrasna bundica.
Orada is offline  
Old 18.12.2017., 12:08   #8010
Orada - na njihovoj online stranici odnosno web shopu uvijek piše odmah na početnoj str uokvireno, evo i sad je opet bilo za vikend 40% na sve + 20% na gotovinu, a i na fejsu također objave.. Mislim čak da je ovo 40% na sve stalno a onda vikendom ide još ovih 20% na gotovinu/pouzeće.

Uzela sam si još nešto noćas pet do ponoć doslovno... šta mogu kad me to veseli .
Hellcat is offline  
Old 18.12.2017., 12:15   #8011
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Orada - na njihovoj online stranici odnosno web shopu uvijek piše odmah na početnoj str uokvireno, evo i sad je opet bilo za vikend 40% na sve + 20% na gotovinu, a i na fejsu također objave.. Mislim čak da je ovo 40% na sve stalno a onda vikendom ide još ovih 20% na gotovinu/pouzeće.

Uzela sam si još nešto noćas pet do ponoć doslovno... šta mogu kad me to veseli .
aha sad kuzim, pratit cu i dalje hvala
Orada is offline  
Old 19.12.2017., 05:20   #8012
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post

odlična!!
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 19.12.2017., 19:37   #8013
+ jos jednu na cvjetove al bordo ne mogu nac sliku isto h&m
neznam dali cu to ikad nosit, jel nije moj stil..ja bi to nosila na ove cipele koje sam isto kupila

crnu dolcevitu i kožnu jaknu..može prijedlog jos kako da nosim da je cool, moderno
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Old 20.12.2017., 06:33   #8014
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
+ jos jednu na cvjetove al bordo ne mogu nac sliku isto h&m
neznam dali cu to ikad nosit, jel nije moj stil..ja bi to nosila na ove cipele koje sam isto kupila

crnu dolcevitu i kožnu jaknu..može prijedlog jos kako da nosim da je cool, moderno
pa super si skombinirala!

i ja sam kupila takav tip suknje misleći da totalno nisam ja, a na kraju mi je najbolja koju imam :klap:
nosim ju na sve moguće vrste cipela (gležnjače, čizme, salonke) samo je uvjet peta 10+cm
gore body (imam par komada sa 3/4 rukavima (sa nekom statement ogrlicom) ili peplum top u jačoj boji (suknja mi je crna sa silver detaljima)
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 20.12.2017., 07:26   #8015
Imas pamucni bodi ili? Ja zrazim sa licrom nekako mi pamuk ne ide uz ovo ili?

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Old 20.12.2017., 23:24   #8016
Ja imam slicnu i nosim je i na pamucne crne i sive majice (moja je crna s bordo detaljima), ostalo sve kak si rekla, zimi jedino bundica umjesto koznjaka. Ja ju nekad isfuram i na biker cizme da malo razbijen iako sam metar i zilet a kad sam je po ljeti isfurala na crne starke i tshirt, nikad vise komplimenata nisam dobila, al to je vec krajnost, nije za posao kombinacija
njanja6 is offline  
Old 21.12.2017., 13:36   #8017
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
+ jos jednu na cvjetove al bordo ne mogu nac sliku isto h&m
neznam dali cu to ikad nosit, jel nije moj stil..ja bi to nosila na ove cipele koje sam isto kupila

crnu dolcevitu i kožnu jaknu..može prijedlog jos kako da nosim da je cool, moderno
divno

cipele su isto iz h&m?
jel ima još tih haljinica i gdje točno .. u kojem dijelu dućana ..

zakaj ja nikad ne nađem tak nešto
Sniffy is offline  
Old 21.12.2017., 17:32   #8018
Da cipele isto iz h&m ja sam u Austriji kupila 20 eura a cipele 40 eura i cini mi se udobne nosive meni koja me nosim stiklu

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Old 21.12.2017., 23:18   #8019
Cure, please - ako će koja naručivati nešto sa Evansa, neka mi se javi, ja bi trebala da uključi nešto u svoju narudžbu, meni je shipping preskup (8 funti) samo za hlače od 20 funti.
Doreen Mana is offline  
Old 22.12.2017., 20:52   #8020
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
FatGlow, (ili tko je ima...) jesi zadovoljna s ovom suknjom? Kakva je veličina?
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.