Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 12:59   #441
evo jučer sam svjedočio jednom uletu u tramvaju i nisam ja uletavao
sjedi dečko iza cure i potapša ju po ramenu, ona se okrenula i on je započeo razgovor jer se susreću često u gradu ili na toj liniji. ne znam je li njen govor tjela govorio da joj to imponira ili joj je bilo neugodno, ali činjenica je da je ubrzo izašla skoro bez pozdrava, tek je uzvratila pozdrav preko ramena na izlasku.

je li to možda bio neki forumaš u akciji sinoć?
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:11   #442
Quote:
Maybe_zero_cool kaže: Pogledaj post
evo jučer sam svjedočio jednom uletu u tramvaju i nisam ja uletavao
sjedi dečko iza cure i potapša ju po ramenu, ona se okrenula i on je započeo razgovor jer se susreću često u gradu ili na toj liniji. ne znam je li njen govor tjela govorio da joj to imponira ili joj je bilo neugodno, ali činjenica je da je ubrzo izašla skoro bez pozdrava, tek je uzvratila pozdrav preko ramena na izlasku.

je li to možda bio neki forumaš u akciji sinoć?
Njemu svaka čast što je skupio muda za to.
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 17:40   #443
Quote:
Maybe_zero_cool kaže: Pogledaj post
evo jučer sam svjedočio jednom uletu u tramvaju i nisam ja uletavao
sjedi dečko iza cure i potapša ju po ramenu, ona se okrenula i on je započeo razgovor jer se susreću često u gradu ili na toj liniji. ne znam je li njen govor tjela govorio da joj to imponira ili joj je bilo neugodno, ali činjenica je da je ubrzo izašla skoro bez pozdrava, tek je uzvratila pozdrav preko ramena na izlasku.

je li to možda bio neki forumaš u akciji sinoć?
Haha, evo ja baš bio na nekom štandu, cura zgodna, čini se simpatična, smješka se, ali kratki odgovori i gleda u mobitel, kao nešto tipka, jasno nije mi se dalo ulaziti u priču jer je to čisti signal u startu da od toga nema ništa i da cura jednostavno "nije na razini" da bi ulazila u priču s nepoznatim likom, makar joj se i sviđao, a kamoli otišla npr. s njim na cugu, dakle gubitak vremena.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 21:56   #444
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Haha, evo ja baš bio na nekom štandu, cura zgodna, čini se simpatična, smješka se, ali kratki odgovori i gleda u mobitel, kao nešto tipka, jasno nije mi se dalo ulaziti u priču jer je to čisti signal u startu da od toga nema ništa i da cura jednostavno "nije na razini" da bi ulazila u priču s nepoznatim likom, makar joj se i sviđao, a kamoli otišla npr. s njim na cugu, dakle gubitak vremena.
bitno da si na vrijeme uočio signal, ne mogu svi
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 10:14   #445
Još bitnije je to što je očito odbijanje i izbjegavanje protumačeno kao problem njezine preniske razine, a ne kao najobičnije "ajde produži, ne sviđaš mi se".

Ono, cura na štandu se smješka - sigurno se hoće jebat.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:21   #446
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Još bitnije je to što je očito odbijanje i izbjegavanje protumačeno kao problem njezine preniske razine, a ne kao najobičnije "ajde produži, ne sviđaš mi se".

Ono, cura na štandu se smješka - sigurno se hoće jebat.
Te gluposti i insinuacije s jebanjem nemaju veze s mojim upisom, iako, već kad spominješ, po smješkanju i načinu smješkanja se itekako može skužit "hoće li se jebat" ili ne ako si malo socijalan, tj. bi li htjela da stvari odu "u tom pravcu" kad ne bi imala socijalnih inhibicija ili strahova i blokada od odlaska na cugu s nepoznatim likom nakon samo par izmijenjenih rečenica.

Inače dosta dobro prepoznam sramežljivost, posebno kod mladih cura.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 22:49   #447
Jedini bed kod takvih uleta je sto ne znas jeli osoba zauzeta il ne.

Postoje hintovi, ali crv sumnje radi svoje (ili kukavicluk)
mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 23:08   #448
A kod kakvih uleta znaš je li osoba zauzeta? Ne znaš baš nigdje, osim na zaručničkom tečaju(tada znaš da je zauzeta)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 23:11   #449
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
A kod kakvih uleta znaš je li osoba zauzeta? Ne znaš baš nigdje, osim na zaručničkom tečaju(tada znaš da je zauzeta)
Haha, daaa, ali ako su tu ucestali pogledi i jos druge stvari ( koje ne mogu javno navesti )... svejedno se pitas.
mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 16:19   #450
Quote:
mjesecarka kaže: Pogledaj post
Jedini bed kod takvih uleta je sto ne znas jeli osoba zauzeta il ne.

Postoje hintovi, ali crv sumnje radi svoje (ili kukavicluk)
Pa ako je toliko besraman da se ne boji uletit javno drugoj dok je zauzet, takav je uvijek takav, pa i na privatnom druženju.

Poslano sa mog Lenovo TB3-850M koristeći Tapatalk
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:14   #451
Meni je u kuloarima dijagnosticiran ptsp od random gradskih uleta. Ne to raditi, moja je preporuka.
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 12:41   #452
Quote:
nezovemsebojan kaže: Pogledaj post
Meni je u kuloarima dijagnosticiran ptsp od random gradskih uleta. Ne to raditi, moja je preporuka.
nikada ne ulijetati curama sa slušalicama,uslovno i sa psom ili većim skupinama prijateljica
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 15:14   #453
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
nikada ne ulijetati curama sa slušalicama,uslovno i sa psom ili većim skupinama prijateljica
... i koje pognute glave jure gradom, i naprlitane kose i noktiju, i one u štiklama, i bez štikli, i alternativkama s rozom kosom, onima više ili manje lijepim, visokim ili nižim, onima koje si vidio u prošlom životu i onima koje su nasmijane, i koje plaču i koje te gledaju kao ciganka sendvič u subwayu, and list go on an' on...
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 19:04   #454
Quote:
nezovemsebojan kaže: Pogledaj post
... i koje pognute glave jure gradom, i naprlitane kose i noktiju, i one u štiklama, i bez štikli, i alternativkama s rozom kosom, onima više ili manje lijepim, visokim ili nižim, onima koje si vidio u prošlom životu i onima koje su nasmijane, i koje plaču i koje te gledaju kao ciganka sendvič u subwayu, and list go on an' on...
to ja nisam rekao
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 19:49   #455
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
to ja nisam rekao
a ja kažem. koja normalna, pametna i lijepa žena dejta lika kojeg je upoznala na ulici ili u tramvaju? ajd još srednjoškolci, ali sve iznad toga ne znam nikog.
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 19:54   #456
Nemaju svi razvijen socijalni krug,i ako su ga imali to se kasnije nekako istopi.Stoga i nemaju izbora nego da priđu na ulici.Čitave knjige su ispisane o takvom načinu zavođenja.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 20:14   #457
Quote:
nezovemsebojan kaže: Pogledaj post
a ja kažem. koja normalna, pametna i lijepa žena dejta lika kojeg je upoznala na ulici ili u tramvaju? ajd još srednjoškolci, ali sve iznad toga ne znam nikog.
Kakva je razlika nekog upoznati u javnom prijevozu, busu, tržnici, noćnom klubu, pekarnici, fakultetu, ministarstvu, knjižnici, liftu ili botaničkom vrtu?
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 20:26   #458
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Kakva je razlika nekog upoznati u javnom prijevozu, busu, tržnici, noćnom klubu, pekarnici, fakultetu, ministarstvu, knjižnici, liftu ili botaničkom vrtu?
Da da, di ste se upoznali??
U pekarnici

Da mi to neko kaze ja bi to shvatio ko sarkazam. Ja sam jednoj curi prisao na ulici, uzela je mobitel i pocela se pravit da telefonira. Trebo sam ju zaustavit i pitat eej zasto me odbijas koja je razlika da je ovo jezivo i da nije? Ista je stvar izadju samnom i popij kavu:klap:
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 21:51   #459
I dalje ne vidim što je tu čudno i kakva je razlika nekoga upoznati na poslu, pekarnici, tramvaju, tržnici ili kod doktora
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:30   #460
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Kakva je razlika nekog upoznati u javnom prijevozu, busu, tržnici, noćnom klubu, pekarnici, fakultetu, ministarstvu, knjižnici, liftu ili botaničkom vrtu?
Velika. Od toga ko i kako prilazi, do samog mjesta prilaženja. ako si upoznao curu u knjižnici tako što ste se vidjeli tamo nekoliko puta, počeli se pozdravljat i nastavili komunicirat, to ti dođe kao velika razlika od recimo kad nasred ulice tražiš od nje broj, mejl, fejs ili kavu.
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.