Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 17:38   #21
Sudeci po trejleru, ovde prvi put dinosaurusi i ljudi po prvi put udruzuju snage da bi savladali zajednickog neprijatelja, veliki aktivni vulkan
Eartwormjim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 00:29   #22
Inače sve scene iz trajlera su iz prvih 40 minuta filma. Ovo nije prava radnja filma. Nego samo uvod. Radnja filma je što će učiniti vlada sa uhvaćenim dinosaurima koje su ''spasili'' sa otoka.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 00:45   #23
Quote:
Eartwormjim kaže: Pogledaj post
Sudeci po trejleru, ovde prvi put dinosaurusi i ljudi po prvi put udruzuju snage da bi savladali zajednickog neprijatelja, veliki aktivni vulkan
Konačno nešto originalno jbt više. Zato jedva čekam JP5 aka JW2. Ono ranije bogtemazo sve neki podplotovi tipa "ovaj marne jaje pa ga raptor juri" ili "dvoje razvedenih parova ceo film se kao bajagi vraćaju jedno drugom" a da ne zaboravim čuvenu bandu koja krade dinosauruse. Ajte molim vas.

Pa makar neka jeftina fora tipa vulkana koji se iznenada aktivira bi mi zadržala pažnju celo vreme. Jedva čekam ovaj nastavak makar koliko imao klišea i sveg ostalog.

Hihi, već vidim mogući main plot za JW3- asteroid koji bi to WOW bio. Kao mešavina JW s Deep Impactom. Ala bi to mlađa generacija "pušila" (btw, i ja!).
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 02:31   #24
https://www.youtube.com/watch?v=Ug2whWA1vp4


Jbga, gleda se.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 07:15   #25
I drugi trailer potvrđuje moje sumnje - stvarno nije vrijedan trošenja novaca.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 09:34   #26
Meni je drugi puno bolji nego prvi, mislio sam da će cijeli film samo bježati od vulkana. Sad mi se vratilo uzbuđenje.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 15:17   #27
Nisam gledao ni prvi "World", a pogotovo neću ovo smeće. Moram priznati da sam fasciniran kako ljudi daju dosta novaca za ulaznice i popratnu zanimaciju da bi gledali ovako nešto neoriginalno, loše napisano i loše snimljeno. Goldblum je isto kurva za novac a ne glumac, mogao je ovo odbiti da je htio.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 17:57   #28
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Nisam gledao ni prvi "World", a pogotovo neću ovo smeće. Moram priznati da sam fasciniran kako ljudi daju dosta novaca za ulaznice i popratnu zanimaciju da bi gledali ovako nešto neoriginalno, loše napisano i loše snimljeno. Goldblum je isto kurva za novac a ne glumac, mogao je ovo odbiti da je htio.
Pravo pitanje je što radiš na ovoj temi.
Ljudi vole dinosaure. Svjesni da je film realno nekvalitetan, zabavan im je. Ne svima, ali izgleda da dovoljnom broju da ulažu još love. Ja npr. iz nekog razloga obožavam dinosaure od djetinjstva i Jurski park mi je najdraži film iz tog razdoblja. I danas me super zabavlja.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 20:33   #29
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Nisam gledao ni prvi "World", a pogotovo neću ovo smeće. Moram priznati da sam fasciniran kako ljudi daju dosta novaca za ulaznice i popratnu zanimaciju da bi gledali ovako nešto neoriginalno, loše napisano i loše snimljeno. Goldblum je isto kurva za novac a ne glumac, mogao je ovo odbiti da je htio.
Jurski Park franšiza je jedna od stvarno rijetkih koja je uspjela ostati koliko toliko kvalitetna. Originalna trilogija je spretan spoj akcije, avanture i dječije zaigranosti, a može se pohvaliti i dosta dobrim glumcima, kao i režijom. Kategorizirati nešto kao "smeće" bez gledanja je promašena poanta, iskreno rečeno, baš zato što filmovi nisu krš i lom kao Transformers franšiza.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 20:48   #30
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Nisam gledao ni prvi "World", a pogotovo neću ovo smeće. Moram priznati da sam fasciniran kako ljudi daju dosta novaca za ulaznice i popratnu zanimaciju da bi gledali ovako nešto neoriginalno, loše napisano i loše snimljeno. Goldblum je isto kurva za novac a ne glumac, mogao je ovo odbiti da je htio.
Jedan od filmova koji je ako ništa zbog atraktivne tematike i prirode ko stvoren za kino.

Ljudi padaju na nostalgiju, vole se utopiti u svijetu mašte/vole dinosaure, avanturu i akciju, a uvijek postoji nada da će ispast dobar.

Tvoj komentar je generičan hejterski.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 21:49   #31
Veze nikakve nemaju ovi nastavci s prvim filmom ili originalnim romanom. Nemaju zapravo nikakve veze ni s dinosaurima. Baš teško ruganje. Ponajprije vama, ali tko sam ja da vam smetam.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 22:55   #32
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Veze nikakve nemaju ovi nastavci s prvim filmom ili originalnim romanom. Nemaju zapravo nikakve veze ni s dinosaurima. Baš teško ruganje. Ponajprije vama, ali tko sam ja da vam smetam.
Osim što ni prvi film nema skoro nikakve veze s originalnim romanom osim osnovne radnje da park s dinosaurima ode kvragu. Sve ostalo je izmjenjeno, izbačeno ili izmišljeno.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 23:23   #33
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Veze nikakve nemaju ovi nastavci s prvim filmom ili originalnim romanom. Nemaju zapravo nikakve veze ni s dinosaurima. Baš teško ruganje. Ponajprije vama, ali tko sam ja da vam smetam.
Da mi se bar svatko ruga tako da me dobro zabavi.
Nema ni prvi film puno veze s dinosaurima. Oni su tu da nas zabave, a ne da gledamo dokumentarac o njima. Ono, T-Rex je trčao usporedo sa džipom koji je vozio ful brzinom.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 00:14   #34
Jedva čekam. Super mi je drugi trailer.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 08:32   #35
Ajde recite vi meni šta čovjek reče pogrešno (Volunteer), filmovi jesu teško smeće, a i prvi dijelovi su smeće teško, velociraptor je u filmu veličine bika, a u stvarnosti je bio veličine omanjeg psa, toliko o njihovoj dosljednosti da naprave nekakav koliko toliko ispravan film. Ali eto to su filmovi koji zabavljaju ljude, imaju tu zabavnu tematiku pa se zato non stop štancaju.
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 10:17   #36
Radi se samo o nostalgiji, ništa više. Ista čokolada otprije 20 godina nekim čudom je slađa od iste čokolade danas.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 10:26   #37
Ma tko ne bi ovo gledao. Bivši dečko mi je kao tamo nekoj 20godišnjakinji kad je izašao prvi dio poklonio dinosaura u celofanu. Nostalgija, fantazija, ma da je i loš...gledat će se. U kino ionako idem gledati samo 3D, vjerujem da će i ovaj takav biti.
andreazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 11:17   #38
Otkako sam mama malom dečku, i ja sam se navukla na dinosaure. Baš se veselim novom nastavku
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 19:11   #39
Pa ja se donekle slažem sa Grupom Queen. Meni ovaj zadnji bio baš loš. Mom klincu se svidio pa mi je na kraju ipak bilo drago što sam išao, ali općenito svi nastavci su užasni osim eventualno prvog koji je ok, ali se opet vidi da je dosta zastario.

Još kad vidim glumce u njemu. Sam Neill, valjda najgori glumac koji je ikad bio u A kategoriji ako je uopće ikad i bio. I kraj njega drugi najgori A glumac Jeff Goldbum ako je i on ikada bio u toj kategoriji.
Sloboangri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:53   #40
Quote:
Sloboangri kaže: Pogledaj post

Još kad vidim glumce u njemu. Sam Neill, valjda najgori glumac koji je ikad bio u A kategoriji ako je uopće ikad i bio. I kraj njega drugi najgori A glumac Jeff Goldbum ako je i on ikada bio u toj kategoriji.
joj što me nasmija
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.