Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 08:15   #1
Usamljenost - gdje je sve zapelo?

Gdje vi upoznajte svoje cure, decke, jebace/ice itd.

Ne znam je li stvarno toliki problem u meni jer se ne druzim bas cesto, odmaknula sam se vec neko vrijeme od prijatelja, a nisam ih nikad ni imala puno, jer se osjecam neshvaceno medju njima i usamljenije nego sama sa sobom. A sama sa sobom se osjecam uzasno usamljeno.

Na poslu su samo kolegice, ok smo si, ali nije to neki bliski odnos koji mi moze nadoknaditi prijatelje, decka itd.

Preko drustva sam jedino u srednjoj upoznavala nesto novih ljudi, ali nikad nisam uspjela nista nista s njima osim tu i tamo kojeg razgovora.. bila sam uzasno povucena i sramezljiva, premirna ocito za vecinu ljudi. Kasnije nista, samo druzenje sa to par ljudi, nitko nov.. Sad ni to nista jer sam se udaljila od drustva, jednostavno ne osjecam da me prihvacaju onakvu kakva jesam. Mozda je dobar dio tu moja krivica, ne znam vise..

U kasnim sam dvadesetima, dakle sanse da upoznam makar i novo drustvo, a kamoli nekoga za nesto vise, su jako male, jer nema tu vise skole, faksa gdje je najvise prilika.

Nemam trenutni vremena ni novaca za nekakve tecajeve, hobije i slicno, kroz neko vrijeme mislim upisivati nesto, ali nisam bas sigurna da se ljudi tamo pocnu druziti i izvan tecaja. Vjerojatno odu direktno doma i tako svaki put.

Onosto pokusavam s ovom temom je pokusati shvatiti gdje je zapelo kod mene, a drugima funkcionira vise-manje.

Ovi oglasi tu na us su meni koma, nema sanse sa tim da pokusavam, da mi to ne predlazete.
Ne znam kako se forumasi uopce skompaju na forumu i nadju nekoga, samo dodju na druzenja ili kako? Nisam nikad mislila da se moze skompati s nekime ovako pisanjem na temama. Kao da su tu samo odabrani i drze taj zatvoreni krug i nitko novi nije bas dobrodosao..
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:18   #2
Oglasi su ti koma, ali upravo si napisala temu-oglas?
I nisi primijetila temu za druženje?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:20   #3
AJoj ove fore sa nemogućnošću ulaska u začarane krugove foruma!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:22   #4
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Oglasi su ti koma, ali upravo si napisala temu-oglas?
I nisi primijetila temu za druženje?
Upravo to, druženja su tu da se ljudi upoznaju, socijaliziraju a možda i nešto krene i prema romantici.Dođi na druženje!

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:24   #5
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
AJoj ove fore sa nemogućnošću ulaska u začarane krugove foruma!
Da je bar probala.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:27   #6
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Upravo to, druženja su tu da se ljudi upoznaju, socijaliziraju a možda i nešto krene i prema romantici.Dođi na druženje!
Eto stvarno ne kužim kako se ekipa može žaliti,a stvarno se često družite i nalazite! Pomalo mi idu na jetra te žalopojke oko nemogućnosti forumskog upoznavanja ekipe. Jebemu ak kaj fakat ekipa koja je iz Zg-a ili blizu može se upoznat sa brda ljudi odavde.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:32   #7
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Gdje vi upoznajte svoje cure, decke, jebace/ice itd.

Ne znam je li stvarno toliki problem u meni jer se ne druzim bas cesto, odmaknula sam se vec neko vrijeme od prijatelja, a nisam ih nikad ni imala puno, jer se osjecam neshvaceno medju njima i usamljenije nego sama sa sobom. A sama sa sobom se osjecam uzasno usamljeno.

Na poslu su samo kolegice, ok smo si, ali nije to neki bliski odnos koji mi moze nadoknaditi prijatelje, decka itd.

Preko drustva sam jedino u srednjoj upoznavala nesto novih ljudi, ali nikad nisam uspjela nista nista s njima osim tu i tamo kojeg razgovora.. bila sam uzasno povucena i sramezljiva, premirna ocito za vecinu ljudi. Kasnije nista, samo druzenje sa to par ljudi, nitko nov.. Sad ni to nista jer sam se udaljila od drustva, jednostavno ne osjecam da me prihvacaju onakvu kakva jesam. Mozda je dobar dio tu moja krivica, ne znam vise..

U kasnim sam dvadesetima, dakle sanse da upoznam makar i novo drustvo, a kamoli nekoga za nesto vise, su jako male, jer nema tu vise skole, faksa gdje je najvise prilika.

Nemam trenutni vremena ni novaca za nekakve tecajeve, hobije i slicno, kroz neko vrijeme mislim upisivati nesto, ali nisam bas sigurna da se ljudi tamo pocnu druziti i izvan tecaja. Vjerojatno odu direktno doma i tako svaki put.

Onosto pokusavam s ovom temom je pokusati shvatiti gdje je zapelo kod mene, a drugima funkcionira vise-manje.

Ovi oglasi tu na us su meni koma, nema sanse sa tim da pokusavam, da mi to ne predlazete.
Ne znam kako se forumasi uopce skompaju na forumu i nadju nekoga, samo dodju na druzenja ili kako? Nisam nikad mislila da se moze skompati s nekime ovako pisanjem na temama. Kao da su tu samo odabrani i drze taj zatvoreni krug i nitko novi nije bas dobrodosao..
Nisi jedina usamljena,s malo prijatelja.Ali mislim da kao žensko imaš više šansi nego kao muško.

I da,ako malo pogledaš na forumu,pogotovo ovdje imaš ih dosta sličnih sebi.

Ja sam također poprilično usamljen-ali velikim dijelom i zbog sebe samoga jer,upravo ovo što ti pišeš,neznam gdje bi trebao naći nekoga za ikakvo društvo kad se nikuda ne krećem.

Ja sam s 15 godina kada sam trebao krenuti u daljnje istraživanje i izlaske potpuno se povukao u sobu.Kad k tome pridodaš ne baš preveliku otvorenost,srednju tehničku gdje je 99% muških,pa tehnički faks s sličnim omjerom,a da pritom u tih 10-ak godina nigdje niti ne izađeš,naravno da,ako ćemo objektivno,teško da sam uopće mogao ikoga upoznati.

Koliko vidim kod tebe je slična stvar,stoga mislim da oglasi nisu loš način,jer mogu poslužiti za neki prvi kontakt (kojeg ostvaruješ negdje vani u društvu-a teško ćeš sama negdje proći van,pogotovo ako ne voliš i nemaš nikoga),a kasnije je učenje.

Ono što sam i za sebe skužio,godine nisu presudne da budeš u nečemu dobar.Tako da kada smo oboje u drugoj polovini dvadesetih da ćemo biti iskusni u vezama,seksu,suživotu i općenito komunikaicji s drugim osobama.
A zbog toga možeš i izgubit neku vrijednu osobu kasnije.
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:35   #8
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
AJoj ove fore sa nemogućnošću ulaska u začarane krugove foruma
Jest, stvoren je takav dojam nepažljivom promatraču i ako je osoba sklona usamljenosti takva/takav će i ostati; ovaj forum neće pomoći.

Novi članovi se brzo uklope ako su ovamo došli pričati u krug i začetavati svaku temu izbivši i najmanju šansu za smislenom komunikacijom. Jedino članovi s verbalnom diarejom izlaze na vidjelo i ako se netko registrirao s namjerom upoznati nekoga kroz njegove napise - ili će brzo odustati ili je osoba istih osobina, pa će se odmah priključiti prepucavanjima.
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:38   #9
Nekome tko sebe opisuje kao mirnu i sramežljivu osobu, forum je dobar način izlaska među ljude - napišeš nešto tamo gdje imaš što za reći, nekome zapnes za oko, netko ti zapne za oko...

Jednako tako, predložiti donošenje svoja 24 posta na forumsko druženje nekome tko sebe opisuje kao mirnu i sramežljivu osobu, potpuni je promašaj i može poslužiti samo kao mahanje vlastitom superošću. To čak nije ni situacija susreta ljudi gdje nitko nikoga ne zna...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:41   #10
Quote:
Le Clerc kaže: Pogledaj post
Jest, stvoren je takav dojam nepažljivom promatraču i ako je osoba sklona usamljenosti takva/takav će i ostati; ovaj forum neće pomoći.

Novi članovi se brzo uklope ako su ovamo došli pričati u krug i začetavati svaku temu izbivši i najmanju šansu za smislenom komunikacijom. Jedino članovi s verbalnom diarejom izlaze na vidjelo i ako se netko registrirao s namjerom upoznati nekoga kroz njegove napise - ili će brzo odustati ili je osoba istih osobina, pa će se odmah priključiti prepucavanjima.
Pa kaj nije moguće se probati upoznat preko osobnih poruka sa ljudima koji ti se učine zanimljivima? Ove sa diarejom ne doživljavaš. Usamljen čovjek zaista teško može tražiti spas na forumu ali eto može se lakoćom pojaviti na druženju forumaša. Uostalom smislena komunikacija je svima različiti doživljaj. AKo tražiš smislenu komunikaciju po svojim pravilima onda je najbolja opcija osobna poruka ili neki stručan dio foruma.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:48   #11
Opet problem neimanja 100 postova za oglas... ti glupi oglasi!
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:50   #12
Ja ne znam stvarno kaj ne ukinu to pravilo od 100 upisa!?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:51   #13
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa kaj nije moguće se probati upoznat preko osobnih poruka sa ljudima koji ti se učine zanimljivima
Malo sam se igrao - prvo sam zapisao sve koji više-manje trkeljaju na svaki drugi post bez ikakve potrebe (m ili ž) ili šanse da kažu nešto pametno.
Onda sam zabilježio članice koje su uopće ušle u raspravu s ovima koji trkeljaju bez ikakve potrebe (jer pretpostavljam da se sklonost nadtrkeljavanju iskaže prije ili kasnije IRL).
Ostalo je jaaako malo žena i to onih za koje se teško može naslutiti kakvi su im životni stavovi jer iz jednog i pol posta koji su stigle napisati nije to lako
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:54   #14
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Oglasi su ti koma, ali upravo si napisala temu-oglas?
I nisi primijetila temu za druženje?
Ovo nije tema -oglas, nego tema gdje bi voljela procitati sto forumasi misle o svemu ovome, nozda dobijem neke komentare nad kojima cu se zamisliti malo i dodje mi iz guzice u glavu gdje je problem. Jer trenutno mi je cijeli kosmar u glavi.

Primijetila sam, ali kazem, vidjela sam da stalno jedni te isti pisu tamo i cini mi se kao da je to zatvoreni krug gdje se tesko pusta nove ljude. Doduse, kao i u vecini drustava. Gledam i svoje drustvo, isto je nesto slicno, makar je meni to koma ali eto.


Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
AJoj ove fore sa nemogućnošću ulaska u začarane krugove foruma!
Pa nisu fore, meni se tako stvarno ucinilo.


Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa kaj nije moguće se probati upoznat preko osobnih poruka sa ljudima koji ti se učine zanimljivima? Ove sa diarejom ne doživljavaš. Usamljen čovjek zaista teško može tražiti spas na forumu ali eto može se lakoćom pojaviti na druženju forumaša. Uostalom smislena komunikacija je svima različiti doživljaj. AKo tražiš smislenu komunikaciju po svojim pravilima onda je najbolja opcija osobna poruka ili neki stručan dio foruma.
Nekima sigurno je moguce, i relativno lako. Ja sam probala, nije da nisam, i preko tih oglasa ali stalno se vrte u krug jedni te isti i isti se javljaju. Vec znam da mi ne pasu jer sam to skuzila kroz par poruka jos prije, ali eto ih opet se javljaju svima po redu valjda. I to me uzasno frustrira jer stalno privlacim jedne te iste, i to one koji mi ne odgovaraju, jednostavno mi nisu zanimljivi, sta da radim. Znaci moji oglasi su stalno privlacili jedne te iste, a one koji bi mi sigurno bolje pasali ne her se ne javljaju. Zato sam oglase prekrizila skroz.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:55   #15
Quote:
Le Clerc kaže: Pogledaj post
Malo sam se igrao - prvo sam zapisao sve koji više-manje trkeljaju na svaki drugi post bez ikakve potrebe (m ili ž) ili šanse da kažu nešto pametno.
Onda sam zabilježio članice koje su uopće ušle u raspravu s ovima koji trkeljaju bez ikakve potrebe (jer pretpostavljam da se sklonost nadtrkeljavanju iskaže prije ili kasnije IRL).
Ostalo je jaaako malo žena i to onih za koje se teško može naslutiti kakvi su im životni stavovi jer iz jednog i pol posta koji su stigle napisati nije to lako
A u kurac!
Pa onda ih upitaj prek op-a. Nekaj u stilu joj kolko ovi ostali trkeljaju. Nemre čovjek nikaj pametno ni reć. I tako kreneš u razgovore bez trkeljanja. ALi svaka čast za pokusnu vježbu i proučavanje!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:55   #16
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Opet problem neimanja 100 postova za oglas
Da, mislim da je totalno kontraproduktivno...
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:58   #17
Quote:
Le Clerc kaže: Pogledaj post
Malo sam se igrao - prvo sam zapisao sve koji više-manje trkeljaju na svaki drugi post bez ikakve potrebe (m ili ž) ili šanse da kažu nešto pametno.
Onda sam zabilježio članice koje su uopće ušle u raspravu s ovima koji trkeljaju bez ikakve potrebe (jer pretpostavljam da se sklonost nadtrkeljavanju iskaže prije ili kasnije IRL).
Ostalo je jaaako malo žena i to onih za koje se teško može naslutiti kakvi su im životni stavovi jer iz jednog i pol posta koji su stigle napisati nije to lako


Prekrizio me prvu.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:58   #18
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Pa nisu fore, meni se tako stvarno ucinilo
Nekima sigurno je moguce, i relativno lako. Ja sam probala, nije da nisam, i preko tih oglasa ali stalno se vrte u krug jedni te isti i isti se javljaju. Vec znam da mi ne pasu jer sam to skuzila kroz par poruka jos prije, ali eto ih opet se javljaju svima po redu valjda. I to me uzasno frustrira jer stalno privlacim jedne te iste, i to one koji mi ne odgovaraju, jednostavno mi nisu zanimljivi, sta da radim. Znaci moji oglasi su stalno privlacili jedne te iste, a one koji bi mi sigurno bolje pasali ne her se ne javljaju. Zato sam oglase prekrizila skroz.
Pa imaš 27 postova? Kako si probala? Sa drugim nickom? A gle naravno da je malo teže upast ali ako se baš želi može se. Bar na forumu to nije takav problem kao vani.
A onda jednostavno nema dovoljno poželjnih muških forumaša za tebe. Onda smanjiti očekivanja romantičnih razloga. Očito od toga niš tu nema za tebe. No laprdat sa nama ostalima se bez beda može.
Si bila na kojem sastanku forumaša?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:04   #19
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A u kurac!
Pa onda ih upitaj prek op-a
Ne žuri mi se nikam... polako skupljam bodove za oglas

Da se vratimo na temu - kaže @OP da ne zna gdje nekoga upoznati. Mislim da to zaista ovisi o osobi i ponašanju. Imao sam ekstrovertnu fazu prekomjernog druženja i upoznao dugotrajnije ili kratkotrajnije partnerice doslovno svugdje - na "zanimacijama" (hobijima), na tulumima, na Fejsu, na Iskrici, ... doslovno iza svakog ugla.
Sad sam u fazi introvertnog prekomjernog nedruženja. I, logično - nikoga nigdje ne mogu upoznati. Doma mi baš ne špancira 100 ljudi dnevno, a ništ drugo ni ne pokušavam. Dva posta tjedno na forumu ne bih nazvao pokušajem

Možda je bolje pitanje - kako da *introvert* upozna nekoga?
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:05   #20
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja ne znam stvarno kaj ne ukinu to pravilo od 100 upisa!?
Neka dignu barem na 1000, ovo od 100 je kao stvoreno za klonove.

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.