Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 09:49   #101
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Treba bit čvrst 😂 kod mene je obrnuto... Kod mene je "zmija u džepu", a mm kad je u dućanu kupit će sve šta mu se svidi samo da nije džabe došao, a akcije... za njega stvorene... Onda mu googlam da je to najčešće takva cijena ili blizu i bez akcije... trebalo nam, ne trebalo... Tako da sam ja ta koja reži vrati to, ne treba nam, pa takve hlače već imaš, ne treba nam pak gustog soka jer već imaju dva doma isl
Jebate, ti ko moja žena prije dok je bila luđa... vadila u dućanu stvari iz kolica i vraćala na policu... nije dala da se kupi paket viška šećera, trajnog mlijeka, čak ni dječjih pampersica... to me toliko izluđivalo kad me onda tjerala u 8 navečer u dućan 'jer je zafalilo' da sam jedno vrijeme skrivao rezerve u garaži... ali sad se smirila nakon 15 godina...

Pred neko vrijeme, kupim ja u željezariji šarafe M24 , matice, i feder podloške, dodam njoj na suvozačkom mjestu. Gleda ona feder podloške redom, i izvali - 'pa kako nisi pazio, sve su ti potrgane podloške uvaljali!'


thortwins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:15   #102
Hahahahah ajde nije baš tako strašno, uglavnom ga presretnem prije nego uvali u kolica
Al nije da ja neću dat kupit nešto što nam treba, nego ja kupujem odavno planski. Imam listu namirnica i stvari koje koristimo. Kad je nešto pri kraju odmah to označim ili napišem na popis koji mi visi kraj hladnjaka "KUPI!", tako da mi se jaaako rijetko dogodi da mi nešto baš sad treba, a toga nema. To se recimo zna dogodit njemu, koji voli čokoladno mlijeko, ja ne, i kupujemo ga samo za njega, i onda on to pije, i ostavi recimo prst u tetrapaku i vrati ga u hladnjak, zadnje pakovanje, ne kaže niti napiše kupi i onda kuka kako nema više
Mimo toga nismo na selu ili negdje, prva Ribola je na 40 m od kuće, privatnik na još toliko, Tommy i Studenac na još toliko, a SuperKonzum i Plodine na 5 minuta autom realno stvarno nema potrebe da kuću pretvarimo u skladište i zatrpamo sa baksama soka, piva, cole, mlijeka, velikim pakiranjima svega ikad... Još ok, ako je nešto u velikom pakiranju jeftinije od pojedinačnog, ali najčešće nije, ili bar ne znatno Ali on je takav. Kažem da su mu oči gladne Daj svega, gdje ćeš s tim i kad ćeš potrošit nema veze
I znači u kupnju idem s popisom, kupim to što mi treba, još nešto ako slučajno naletim na smislenu akciju koja nije tako česta, a stvar ima dovoljan rok trajanja i to je to. On kupi popis i natrpa još bar toliko
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 12:58   #103
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Hahahahah ajde nije baš tako strašno, uglavnom ga presretnem prije nego uvali u kolica
Al nije da ja neću dat kupit nešto što nam treba, nego ja kupujem odavno planski. Imam listu namirnica i stvari koje koristimo. Kad je nešto pri kraju odmah to označim ili napišem na popis koji mi visi kraj hladnjaka "KUPI!", tako da mi se jaaako rijetko dogodi da mi nešto baš sad treba, a toga nema. To se recimo zna dogodit njemu, koji voli čokoladno mlijeko, ja ne, i kupujemo ga samo za njega, i onda on to pije, i ostavi recimo prst u tetrapaku i vrati ga u hladnjak, zadnje pakovanje, ne kaže niti napiše kupi i onda kuka kako nema više
Mimo toga nismo na selu ili negdje, prva Ribola je na 40 m od kuće, privatnik na još toliko, Tommy i Studenac na još toliko, a SuperKonzum i Plodine na 5 minuta autom realno stvarno nema potrebe da kuću pretvarimo u skladište i zatrpamo sa baksama soka, piva, cole, mlijeka, velikim pakiranjima svega ikad... Još ok, ako je nešto u velikom pakiranju jeftinije od pojedinačnog, ali najčešće nije, ili bar ne znatno Ali on je takav. Kažem da su mu oči gladne Daj svega, gdje ćeš s tim i kad ćeš potrošit nema veze
I znači u kupnju idem s popisom, kupim to što mi treba, još nešto ako slučajno naletim na smislenu akciju koja nije tako česta, a stvar ima dovoljan rok trajanja i to je to. On kupi popis i natrpa još bar toliko
Sad znam i gdje ziviš


Mi jako rijetko pratimo popis. I ne pišemo ga često.
Ulje, šećer, brašno kupujemo najčešće u većim količinama jer moze stajat, tjesteninu. Uvjek imamo recimo pastu za zube, par šampona i to u zalihi, kad se potroši i krene koristit novi iz zalihe kupimo ponovno za zalihu. Mene zivcira ići po jednu stvar u dućan.




Recimo mene kod muza nervira to sto mu treba specifikacija svega. Opis, slika ponekad.

I to što ne zna kupit malom poštenu maicu, ili nije njegov broj ili nesto treće.


I još jedna glupost.
Našla sam za prošli rodendan torbu koju zelim, malo skuplja ali sam je zeljela jako.
I on je rekao da mi je sigurno neće kupit, ruzna je, bezvezna i bla bla bla. Ja si je kupim sama. Počastim se za rodendan.

I on mi kupi istu, u istoj boji. Kreten je mogao reć da si ne kupujem.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 21:30   #104
znači
već
danima


idem spavat i budim se s ovom pjesmom,jer je mojoj goroj polovici taj pinpač fora ja još uvijek nisam dokučila u čemu je fora

https://www.youtube.com/watch?v=U9t-slLl30E



ak uskoro ne prestane s tom glupom pjesmom ,ja odoh u vrapče
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 22:38   #105
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ak uskoro ne prestane s tom glupom pjesmom ,ja odoh u vrapče
Ma nemaš frke, imamo mi i tamo svoje ljude.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 22:49   #106
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ja još uvijek nisam dokučila u čemu je fora

https://www.youtube.com/watch?v=U9t-slLl30E



ak uskoro ne prestane s tom glupom pjesmom ,ja odoh u vrapče
Znaci, ja umirem meni je smijesna
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 00:09   #107
Jao mislila sam da je samo kod mog problem to sa drugim vozacima. To psovanje u autu me izluduje totalno... Jos kada vidi da vozi zena onda to bude:" eto, ja lijepo govorim da nije auto za zenu,vidi ju kako vozi,brze bih stigao pjeske na odrediste..." ili:" vidi ovoga, vozi kao baba od 80 god". Inace ne voli on brze voznje. Vozi po ogranicenju, ali se cesto na cesti nadu "biseri" koji voze presporo... Prije mi je znalo doci da iskocim iz auta dok vozi, ali s vremenom sam se navikla.

Ali ono sto mi bas bas ide uzasno na zivce da bih ga mogla tavom po glavi udariti je sljedece:
Posvadamo se oko necega,a ja naravno tvrdoglava necu popustit i ne pricam s njim cijeli dan. Legnemo u krevet,a on pocne:"maco, ajmo se mazit", "mala, vidi tko te gleda" ili "bebo vidi, pimpi place, daj ruku." Dode mi da se pokupim iz kreveta i odem van spavati, ali onda me dotuce pogled na njegovo "tuzno" lice.
Sto se tice alata, ima ih toliko da ne zna di ce s njima, ali naravno koristi ih tek kada (nakon tjedan dana ponavljanja da treba popraviti) uzmem ja alat u ruke i pocnem popravljati, onda dode uzme mi alat i kaze:" daj vamo to, tko je musko u kuci".
Ma curke drage imaju oni mana, ali ih zato volimo. Kao i oni nas.
gabina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 17:01   #108
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ajme i moj je živčani vozač... Vozi jako dobro sve s kolima, ali nema nimalo strpljenja za druge sudionike u prometu Najradije bi izbrisao s lica zemlje svaki semafor, pješaka, biciklista, motorista, spore automobile, one koji ne znaju da je lijeva traka isključivo pretjecajna i za brze automoble... Inače nije psovač, ali za volanom postaje druga osoba
Naučila sam ignorirat, al nekad mi stvarno dođe da ga mlatnem tavom po glavi ili mu kažem da nisu svi raikkoneni i da umukne ili ću izać iz auta

I ima nevjerojatnu sposobnost da jedan momenat ludi zbog nečeg i razdere se, a idući kao da se ništa nije dogodilo... mislim da je to inače neki muški kromosom, jer kod ženskog spola nikad nisam to primijetila, mi ako smo zbog nečega živčane, onda to traje bar dopodne ili dan
O bemu, ko da je mene opisala ...
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 20:01   #109
Emotivno se veže za majice. Uglavnom su u pitanju neke tople... koje se rado scufaju. U stanju ih je nositi do besvijesti.
Jednu takvu, ali fakat ponošenu do kraja sam bacila u smeće.
Išao je po nju... izvadio je iz smeća, oprao i nosio.

Jako je visok i snažan, a sunce moje nježno i drago. Jako smiješno izgleda u malom autu, izgleda dva put viši nego što uopće je. Neki dan smo išli malim autom, on je vozio i preticala nas je neka makina uz trubljenje. Ne znam zašto, nismo bili nešto ekstra spori, moguće da smo začakulali previše.
I ništa se na njemu nije skužilo, samo je počeo malo brže disati.
Dolazimo do semafora, disanje se ubrzava... spušta staklo i maše rukom. Suvozačica u autu do spušta staklo... i ona i vozač su blijedi. Kae a, trubil buš mi? Mami si doma trubi. Veli moj međed, a na oko u tom malom autu kao da ima 3-4 metra.

Nakon xy godina što zna da je viši od prosjeka još uvijek zakači lustere, dovratke i sav bude u čudu kako su tako nisko... ne da mi da spavamo da sam ja okrenuta za njim, jer ne daj bože da u snu prdne i ako se slučajno u kuhinji naguzim da nešto dohvatim s poda ili nižih polica misli da je stvar pristojnosti da me zašlata.


Uf, blentić moj, idem si ga izljubiti.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 20:37   #110
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Emotivno se veže za majice. Uglavnom su u pitanju neke tople... koje se rado scufaju. U stanju ih je nositi do besvijesti.
Jednu takvu, ali fakat ponošenu do kraja sam bacila u smeće.
Išao je po nju... izvadio je iz smeća, oprao i nosio.


He's a keeper, koji lik
emanuel shiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 15:33   #111
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
...ako se slučajno u kuhinji naguzim da nešto dohvatim s poda ili nižih polica misli da je stvar pristojnosti da me zašlata.
Pa to je stvar pristojnosti!?
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 19:59   #112
Kupio mi je mlijecnu cokoladu.
__________________
Poslano s mog kalkulatora. ❤️🎶🎶🎶❤️
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 11:05   #113
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
...i ako se slučajno u kuhinji naguzim da nešto dohvatim s poda ili nižih polica misli da je stvar pristojnosti da me zašlata.
Naravno da je, tako i treba. Evo ovo je za njega:
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 15:45   #114
Ako taj glagol znaci ono sto mislim da znaci, onda je to

Vrteo je neku pesmu, odnosno klipove na istu temu i muizku toliko puta u toku veceri, danima, da sam se ujutru budila sa tom nenormalnom pesmom u glavi Posle 3 dana sam mu rekal da je vise nikada ne pusti dok sam ja tu! I nije
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 09:16   #115
Čim okrenem glavu ili odem u drugu prostoriju, upali boks. Isprska ogledalo dok pere ruke. Ne zatvara fino ormariće od kuh. elemenata ili ih uopće ne zatvori.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 10:58   #116
Istiskuje zubnu pastu od polovice tube, kako me to moze raspaliti u sekundi, uf
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 02:05   #117
Stala bi uz cestu i radila stotine selfia, a onda odabrala jednu sliku. Sjeli u auto, a ona kaze, "Nije dobra izadji iz auta moram ponoviti!", i onda stojimo uz cestu i slika novih stotinu selfija!!! Ja cekam naravno!
__________________
Computers Rule the World!
Cibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 08:28   #118
Supendara... Pa nek ona izadje i slika se koliko hoce... Ili i ti moras s njom... O Boze... Pa te selfuse postoje i u normalnom zivotu... Samo eto da slika bude savrsena za instac... A radi u konzumu na blagajni
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 10:01   #119
Quote:
Cibor kaže: Pogledaj post
Stala bi uz cestu i radila stotine selfia, a onda odabrala jednu sliku. Sjeli u auto, a ona kaze, "Nije dobra izadji iz auta moram ponoviti!", i onda stojimo uz cestu i slika novih stotinu selfija!!! Ja cekam naravno!
Trebao si je ti slikati. To čak ima i naziv, vidjela sam negdje, "instagram-muž". Pomislila sam da je to netko koga žena često slika i stavlja na instagram, ali ne. to je mužić koji za ljubav svoje ženice igra profi fotografa.
Srećom, uz digitalne fotkiće, nije to više takav trošak.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 12:14   #120
Al nije isto kad se sam slikas i kad te drugi slika
Vidi se to
Ne mjesaj kruske i jabuke
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.