Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 18:42   #81
Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post
Bome tvoj je vrhunski...
Evo ga opet...

Da li si ti osobno pratio cijene dotičnih automobila, obilazio automobile i stekao direktno iskustvo unazad 5 godina? Ovaj moj pajdo jest.

I ponoviti ću: za 20.000 EUR se NIJE unazad 5 godina mogap kupiti DOBAR 964, kao što ti navodiš da je bila REDOVNA CIJENA za DOBRO stanje tog vozila, koji je eto NAPRASNO udvostručio/utrostručio cijenu.

I to: Italija, Austrija, Njemačka, Mađarska, Srbija, RH.

To što kačiš slikice NE ZNAČI NIŠTA.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:10   #82
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Evo ga opet...

Da li si ti osobno pratio cijene dotičnih automobila, obilazio automobile i stekao direktno iskustvo unazad 5 godina? Ovaj moj pajdo jest.

I ponoviti ću: za 20.000 EUR se NIJE unazad 5 godina mogap kupiti DOBAR 964, kao što ti navodiš da je bila REDOVNA CIJENA za DOBRO stanje tog vozila, koji je eto NAPRASNO udvostručio/utrostručio cijenu.

I to: Italija, Austrija, Njemačka, Mađarska, Srbija, RH.

To što kačiš slikice NE ZNAČI NIŠTA.


Idemo jos jednom ponoviti:

Treba ti crtati ili sto? Ovaj gore sa slika, u top stanju je kupljen za te novce... Bilo ih je jos, za slicne novce, ali nisu bili u ovakvom stanju... To sto ti i tvoj mestar niste vidjeli ni culi za njih nije moj problem...

Dakle ovaj 964:



To da sada za istoga moze dobiti 40-60 k EUR, mozda i vise, to sam napisao u ovoj temi u postu broj 49.
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:56   #83
Ne bi kupio integralku ni po starim privlacnim cijenama. Izuzetno zahtjevan auto za odrzavanja, a ako nije EVO moras i karoseriju variti da ne pukne I motor je vrlo obican, nema ni zvuka ni osobnosti. Jedina rally replica sa postenim motorom je Audi quattro, koji su isto otisli u neslucene visine.

Donio sam odluku da se kupi nesto tijekom prvih nekoliko mjeseci iduce godine, da pricekam nove, jednostavnije propise. Ako sto zanimljivoga naleti u tom vremenu, uzet cu pod uvjetom da ne bude drlog. Ako ne, gledam Hondu Jazz CVT
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:37   #84
Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post
Idemo jos jednom ponoviti:
Pa AJMO:

Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post
Kad vec raspravljamo, tko je pratio trziste i imao kapitala, taj je prije par godina kupio Porsche 964 za 20.000 EUR... I sada za istoga moze dobiti 40-60...
Nedvosmisleno implicira da je to bila REDOVNA cijena za 964. E pa NIJE.

A onda si malo ipak ublažio svoj senzacionalistički upis:
Quote:
Ovaj gore sa slika, u top stanju je kupljen za te novce... Bilo ih je jos, za slicne novce, ali nisu bili u ovakvom stanju..
.

I moj prijatelj je kupio prije par godina 450 SL za koliko se sjećam, jednoznamenkasti broj u 000 EUR, koji je bio SKROZ zdrav, s dobrom mehanikom i hard topom. Ali meni ne pada na um praviti se pametan da to JEST (BILA) redovna cijena za dobar w107.

Tko je proučavao cijene i 911 i w107 zna konkretno da pišeš "senzacije".
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:53   #85
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Ne bi kupio integralku ni po starim privlacnim cijenama. Izuzetno zahtjevan auto za odrzavanja, a ako nije EVO moras i karoseriju variti da ne pukne I motor je vrlo obican, nema ni zvuka ni osobnosti. Jedina rally replica sa postenim motorom je Audi quattro, koji su isto otisli u neslucene visine.
To su mitske price od ljudi koji ih nisu odrzavali ili nisu imali mehanicara koji bi ih znao popravljati... OK, ovo za varenje nije mit Definitivno imaju neke svoje mane, ali koji auto ih nema?

Sto se zvuka tice, bas suprotno, Integralka ima ispusnu granu nejednakih duljina i ima specifican zvuk... Slican je boxer motoru...

Recimo STi ima karakteristican zvuk upravo zbog boxer motora i ispusne grane nejednakih duljina... Pa onda googlaj na youtubeu Subaru Impreza WRX STi Spec C sound, ona ima twin scroll turbo s granama jednakih duljina, zvuk je skoro kao na Lanceru EVO...

Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Nedvosmisleno implicira da je to bila REDOVNA cijena za 964. E pa NIJE.

A onda si malo ipak ublažio svoj senzacionalistički upis:

I moj prijatelj je kupio prije par godina 450 SL za koliko se sjećam, jednoznamenkasti broj u 000 EUR, koji je bio SKROZ zdrav, s dobrom mehanikom i hard topom. Ali meni ne pada na um praviti se pametan da to JEST (BILA) redovna cijena za dobar w107.

Tko je proučavao cijene i 911 i w107 zna konkretno da pišeš "senzacije".
Nisam nista ublazio nego sam napisao da su se mogli kupiti za te novce, samo sto su bili u puno losijem stanju od ovoga sa slike...

Opet ponavljam, to sto ti i tvoj mestar niste vidjeli ni culi za njih nije moj problem...

EOD.
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:56   #86
Odličan Youtube kanal, titlovi su na engleskom. Lik je vozio pun kufer auta koji odgovaraju naslovu teme:
https://www.youtube.com/channel/UCsD...6uq1EPYlCORS9w
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:01   #87
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Odličan Youtube kanal, titlovi su na engleskom. Lik je vozio pun kufer auta koji odgovaraju naslovu teme:
https://www.youtube.com/channel/UCsD...6uq1EPYlCORS9w
Je, dobar je Cironi...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:01   #88
Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post

Nisam nista ublazio nego sam napisao da su se mogli kupiti za te novce, samo sto su bili u puno losijem stanju od ovoga sa slike...

Opet ponavljam, to sto ti i tvoj mestar niste vidjeli ni culi za njih nije moj problem...

EOD.
Svašta internet trpi. Ako čovjek koji sređuje aute (i nije mu misterija skinuti akumulator ) i sam radi limariju kaže da su auti bili GROBLJA s kojima se nema ŠTA POČINJATI, a u njegovoj radnji sam vidio recimo Scirocco koji je po meni za otpad, a on ga HOĆE raditi, nemam mu razloga ne vjerovati da je 964 po 20.000 EUR bio TOTALNO GROBLJE.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:05   #89
Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post
To su mitske price od ljudi koji ih nisu odrzavali ili nisu imali mehanicara koji bi ih znao popravljati... OK, ovo za varenje nije mit Definitivno imaju neke svoje mane, ali koji auto ih nema?
Vidis, kad kazes da trebas imat mehanicara koji ih zna popravljat nekako nesvjesno prihvacas da taj auto jest mehanicka primadona
Ali, ono, to su auti za ljude koji vole sarafiti po njima. Vlasnici takvih osjecaju ponos sto su sinoc rastavili getribu a da auto jutros vozi. Ja nemam vremena ni zivaca za to

Quote:
Sto se zvuka tice, bas suprotno, Integralka ima ispusnu granu nejednakih duljina i ima specifican zvuk... Slican je boxer motoru...
Ne volim ni zvuk Subaru 4cil boxera, dakle slazemo se
S druge strane, njihov sestak je odlican
Hmmm, Legacy 3.0, to bi mogao biti zanimljiv auto, ali nema ih bas puno na trzistu.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:14   #90
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Svašta internet trpi. Ako čovjek koji sređuje aute (i nije mu misterija skinuti akumulator ) i sam radi limariju kaže da su auti bili GROBLJA s kojima se nema ŠTA POČINJATI, a u njegovoj radnji sam vidio recimo Scirocco koji je po meni za otpad, a on ga HOĆE raditi, nemam mu razloga ne vjerovati da je 964 po 20.000 EUR bio TOTALNO GROBLJE.
OK, ti vjeruj svom mestru... EOD.

I jos jedan, kako ti kazes - odlican konstruktivni doprinos temi, ali evo, oprosti sto usred noci, po mraku, vani na hladnome, nisam vidio vijak koji se uopce ne spominje nigdje u manualu, na automobilu koji nije moj.

Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:21   #91
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Vidis, kad kazes da trebas imat mehanicara koji ih zna popravljat nekako nesvjesno prihvacas da taj auto jest mehanicka primadona
Ali, ono, to su auti za ljude koji vole sarafiti po njima. Vlasnici takvih osjecaju ponos sto su sinoc rastavili getribu a da auto jutros vozi. Ja nemam vremena ni zivaca za to

Ne volim ni zvuk Subaru 4cil boxera, dakle slazemo se
S druge strane, njihov sestak je odlican
Hmmm, Legacy 3.0, to bi mogao biti zanimljiv auto, ali nema ih bas puno na trzistu.
Znam dvije vrste vlasnika Integralki, oni koji sami sarafe po njima i oni koji su pronasli mehanicara koji zna raditi s njima S druge strane tako je s vecinom automobila, posebno ovih malo egzoticnijih

Meni je zvuk boxera sa ispusnim granama nejednakih duljina odlican...

Legacy, hmmm, zanimljiv auto, ali taj 3.0 ne ide bas nesto posebno... Ali o verzijama sa EJ20 turbakom vec mozemo pricati... Bilo je u HR par takvih "grobara" karavana prve ili druge generacije... U to vrijeme su znali iznenaditi sve u prometu, totalni "sleeper"
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:34   #92
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post

Što se mene tiče, samo ti piši. Nikada dosta humora.

Trebaš manual za skinuti akumulator.

A ti slobodno i dalje vjeruj svom mestru...

Da, usred noci, po mraku, vani na hladnome, kada nesto radim na automobilu koji nije moj, niti imam iskustva s tim automobilom, kada nesto ne vidim i kada ne uspijevam skinuti nesto, u ovome slucaju akumulator, posavjetujem se sa manualom...

Iz nekog razloga u manualu se spominje samo ona gornja kutija za koju sam pitao, a o ostalome niti rijeci, pa sam pitao na forumu za savjet, ne znam da li se to smije? Ja cu prvi reci da ne znam sve, niti cu ikada znati...

Super za tebe ako te to zabavlja, lijepo je za promjenu imati malo zabave u zivotu...

Iako buduci da je ocigledno da sve znas, mogao si pomoci savjetom, ali izgleda da je bolje posprdno se nasladjivati tudjim neznanjem... Odlican prikaz osobnosti i karaktera
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:42   #93
Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post
Legacy, hmmm, zanimljiv auto, ali taj 3.0 ne ide bas nesto posebno... Ali o verzijama sa EJ20 turbakom vec mozemo pricati... Bilo je u HR par takvih "grobara" karavana prve ili druge generacije... U to vrijeme su znali iznenaditi sve u prometu, totalni "sleeper"
Mislim da auto te klase sa 245 ks mora ici barem "solidno". Turbaci me ne zanimaju, kao sto sam i napisao.
Razmisljao sam i o Passatu W8 Jebemu mater, sa dobrim auspuhom zvuci brutala, a jeftini su dozlaboga jer ih nitko ne zeli
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:48   #94
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Naravno da hoću. Pogotovo jer je povezan i s Njemačkom i sa svima koji su ikada išta znali o Porscheima na području bivše Yu. A ti si virtualni lik na internetu koji ničim nije dokazao svoj kredibilitet.
I ti i tvoj mestar ste za mene virtualni likovi na internetu koji s nicime nisu dokazali svoj kredibilitet... Pogotovo ne u ovome threadu...

Quote:
HHmischko kaže:
Ne budi takav plačljivac. Drugi su ti pomogli. Uglavnom kada naletim na forum i vidim pitanje na koje znam odgovor (ali baš znam, ne ono iz 3. ruke, google - majstori i slične internet veličine) a da već nije odgovoreno - odgovorim. Čak i ljudima s kojima sam imao i razilaženja u stavovima.
Kao sto sam rekao, odlican prikaz osobnosti i karaktera i odlican konstruktivni doprinos vrlo relevantan za ovu temu...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:51   #95
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Mislim da auto te klase sa 245 ks mora ici barem "solidno". Turbaci me ne zanimaju, kao sto sam i napisao.
Razmisljao sam i o Passatu W8 Jebemu mater, sa dobrim auspuhom zvuci brutala, a jeftini su dozlaboga jer ih nitko ne zeli
Ma nije da ne ide, ali poprilicno je tezak... Radje onda obicnu Imprezu WRX, ali buduci da te turbaci ne zanimaju...

Passat W8 je fora, ali to je definitivno promasena investicija, i to po apsolutno svim mogucim stavkama osim zvuka
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:00   #96
Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post
Ma nije da ne ide, ali poprilicno je tezak... Radje onda obicnu Imprezu WRX, ali buduci da te turbaci ne zanimaju...
Meh. Nije mi zanimljiva. Osim vrata bez okvira
Legacy Outback sa 3 litenim Boxerom mi je isto zanimljiv i svestran auto, jedino steta sto svi idu sa Subarovim pretpotopnim automatikom koji je meeeeehhh...

Quote:
Passat W8 je fora, ali to je definitivno promasena investicija, i to po apsolutno svim mogucim stavkama osim zvuka
Da, vise je cruiser i toliki auto mi definitivno ne treba, da o racunima za gorivo ne govorim. Ali, zov pola Veyronova motora...
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:15   #97
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Meh. Nije mi zanimljiva. Osim vrata bez okvira
Legacy Outback sa 3 litenim Boxerom mi je isto zanimljiv i svestran auto, jedino steta sto svi idu sa Subarovim pretpotopnim automatikom koji je meeeeehhh...
Dolazio je sa rucnim mjenjacem, jedan frend i jedan poznanik ih imaju/su ih imali, frend je prodao svog...

Evo dva sa rucnim mjenjacem na prodaju na autoscoutu:

https://www.autoscout24.de/angebote/...558f?cldtidx=6

https://www.autoscout24.de/angebote/...45f5?cldtidx=7
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 23:18   #98
A golf VR6 ak icemu valja?
__________________
Mazda CX-5 2.5, Toyota Corolla 1.8, Ford Mustang 3.7 V6, Mazda 626 2.0, Audi A6 2.7 V6, Pezo 307 1.6, VW Jetta 1.8T, Dodge Stratus 2.4, Kia Ceed 1.4, Reno Clio 1.4, Rover 400 2.0D, Audi 80 1.8
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 01:00   #99
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
A golf VR6 ak icemu valja?
trica nikako, losa limarija, nikad me nije privlacila ni u jednom modelu.

Cetvorka je jako zanimljiv kao 2.8 V6 4motion. Serijski ima jako mekan i plivajuci ovjes, medjutim sve sa R32/S3 je plug and play sto se tice ovjesa, ima masu aftermarket dijelova tako da ga se moze uciniti jako dobrim vozackim autom, plus je sto 4Motion modeli nemaju privlacnost R32 pa su jako jeftini. Jedan od kandidata, definitivno. Stealth faktor kod cetvorke je jako visok, to mi se svidja, na V6 4motionu nemas nista sto odaje da ima 204 ks

@Markkonen

Znam da je Legacy dolazio sa rucnim, ali koliko se sjecam Outback nije, vec samo automatik.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family

Zadnje uređivanje Velo C. Raptor : 05.12.2017. at 01:29.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 02:00   #100
Ne volim VAG generalno ali njihove nabrijane automobile da. Bas kao sto kazes, i ne vidi se na njima da su brzi i cesto iznenade.

Cak to vrijedi i za nove automobile poput GTI ili R kada ih uporedis sa Hondom, Subaruom ili Fordom. Pravi svakodnevni sportski autic za porodicnog covjeka koji ne zeli paznju policije jer ima vise aerodinamickih dodataka nego Boeing.
__________________
Mazda CX-5 2.5, Toyota Corolla 1.8, Ford Mustang 3.7 V6, Mazda 626 2.0, Audi A6 2.7 V6, Pezo 307 1.6, VW Jetta 1.8T, Dodge Stratus 2.4, Kia Ceed 1.4, Reno Clio 1.4, Rover 400 2.0D, Audi 80 1.8
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.