Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2017., 13:17   #281
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Moj ex frend je imao svoju frendicu koja ga je zavlačila jedno godinu dana, cici mici, ovo ono, je, sam se dao iskorištavati jer je bilo jasno da joj on nikad neće biti više od frenda, ali opet, i ona je bila kučka jer je to znala. Još ga se sramila da je netko vidi s njim.
Sam pao, sam se ubio, ali opet, reći da je osoba koja bilda ego na tebi baš rosno cvijeće, pa i nije.
Na kraju kad mu je rekla da moraju razgovarati, on je mislio da će mu reći da je konačno shvatila. Je, konačno je našla dečka. Tako to biva. Trebalo mu je pun kurac da se oporavi. A njoj nikako nije bilo jasno zašto je se on kloni. Jer oni su si kao frendovi. A znala je, jebeno je znala.
kako ga je zavlačila?
kupovao joj je gablec koji je uredno preplaćivala i davala mu velike milke kao znak zahvale?

ajde sjašite, dobro se zna što je zavlačenje i mene nećete u taj koš sigurno trpat .

Sigurna sam da bi se moj kolega duuuugo morao oporavljat od nošenja gableca koji mu je usput
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:21   #282
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
kako ga je zavlačila?
kupovao joj je gablec koji je uredno preplaćivala i davala mu velike milke kao znak zahvale?

ajde sjašite, dobro se zna što je zavlačenje i mene nećete u taj koš sigurno trpat .

Sigurna sam da bi se moj kolega duuuugo morao oporavljat od nošenja gableca koji mu je usput
Tko o tebi priča, koji kurac?

Ja nisam ni čitala temu, samo zadnju stranicu.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:25   #283
nadovezala si se na post koji se ticao mene, a ako nisi upučena kakva sam moralna nakaza ispala radi nečijeg ostajanja u frendzoni, savjetujem ti da pročitaš
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:30   #284
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nadovezala si se na post koji se ticao mene, a ako nisi upučena kakva sam moralna nakaza ispala radi nečijeg ostajanja u frendzoni, savjetujem ti da pročitaš
Mogle bi se naci, potuci u blatu i sve to snimiti.

Mislim da bi to bilo najbolje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:37   #285
nju nebi tukla, al netko mi pada na pamet
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:52   #286
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nju nebi tukla, al netko mi pada na pamet
Sigurno onaj kolega koji bez pardona uzima tvoju milku?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:54   #287
hmmmmm? da,da, baš on.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 15:14   #288
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nadovezala si se na post koji se ticao mene, a ako nisi upučena kakva sam moralna nakaza ispala radi nečijeg ostajanja u frendzoni, savjetujem ti da pročitaš
Nisi ti moralna nakaza (to je moj stav), ali ti stvaraš parazitske odnose. Parazitizam znači isisavati iz drugih energiju kako bi sebe nahranio. Ljudi nisu parazitska bića. Iako ti direktno nisi kriva za friendzoniranje, već je to 100% tni krivac taj lik, on je i dalje u toj ulozi domaćin a ti parazit.

Ako ti nemaš savjesti što drugu osobu iskorištavaš, zbog čega bi sebe onda nazivala moralnom nakazom ? Ako ti misliš da forumaši imaju o tebi takvo mišljenje, pa ti se ne bi trebala obazirati na tuđa mišljenja već uživati u beneficijama friendzone.

Dakako, jedina cijena koju plaćaš je milka čokolada.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 15:19   #289
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Nisi ti moralna nakaza (to je moj stav), ali ti stvaraš parazitske odnose. Parazitizam znači isisavati iz drugih energiju kako bi sebe nahranio. Ljudi nisu parazitska bića. Iako ti direktno nisi kriva za friendzoniranje, već je to 100% tni krivac taj lik, on je i dalje u toj ulozi domaćin a ti parazit.

Ako ti nemaš savjesti što drugu osobu iskorištavaš, zbog čega bi sebe onda nazivala moralnom nakazom ? Ako ti misliš da forumaši imaju o tebi takvo mišljenje, pa ti se ne bi trebala obazirati na tuđa mišljenja već uživati u beneficijama friendzone.

Dakako, jedina cijena koju plaćaš je milka čokolada.

parazit bi bila da ne plaćam gablec(i preplaćujem mu ga čak) , nego da mi ga on plaća i da mu se ne odužim u vidu čokolade. nisam čak ni poluparazit

ne kužim što bi trebala, dat mu sebe jer ide po gablec koji MU JE USPUT I KOJI PREPLATIM I MILKU MU KUPIM SVAKO MALO-VELIKU.

Sjašite više, dosta je bilo, kužim da me jebete u mozak
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 15:21   #290
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
parazit bi bila da ne plaćam gablec(i preplaćujem mu ga čak) , nego da mi ga on plaća i da mu se ne odužim u vidu čokolade. nisam čak ni poluparazit
I dalje iskorištavaš osobu kao pojedinca koja pruža besplatne usluge odlaska po gablec.

Quote:
ne kužim što bi trebala, dat mu sebe jer ide po gablec koji
I dunno...

Quote:
MU JE USPUT I KOJI PREPLATIM I MILKU MU KUPIM SVAKO MALO-VELIKU.
To je opravdanje, kojim osoba ide opravdat svoje [negativne] postupke. Hmmm, what psychology says about that ? - It's a very BAD BAD THING to do...
Quote:
Sjašite više, dosta je bilo, kužim da me jebete u mozak
Izbjegavam bit troll, tj nisam trol, ako strolam onda je to ukomponirano u sarkazam. Nisam ga odavno koristio niti ne planiram, a za druge ne znam.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 15:54   #291
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
parazit bi bila da ne plaćam gablec(i preplaćujem mu ga čak) , nego da mi ga on plaća i da mu se ne odužim u vidu čokolade. nisam čak ni poluparazit

ne kužim što bi trebala, dat mu sebe jer ide po gablec koji MU JE USPUT I KOJI PREPLATIM I MILKU MU KUPIM SVAKO MALO-VELIKU.

Sjašite više, dosta je bilo, kužim da me jebete u mozak
naravno da ne.
nisam u ranijoj prepisci vidio da mu kupuješ i milku i to još veliku.
veri najs.
znao sam da se u tebi krije vel'ko srce, honeychild.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 16:22   #292
u stvari ne kupi mu, kaze mu da ju donese skup s gablecom
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 16:32   #293
Znači još i laže ? Hm...

Sranje s virtualnim stranicama je da ostanu daleko u prošlosti.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 19:20   #294
Honeychild
Zašto jednostavno samoj sebi ne odeš po gablec ? Kad to napraviš treći dan zaredom , lik će odustati.

Ne znam iskorištavaš li ga , to bi se trebalo pitati njega pod uvjetom da je iskren pa da iskreno odgovori.
No ako te zaista zanima shvaća li on to iskorištavanjem , prekini taj odnos i Odi sama u pekaru

Ako je usput njemu , usput je i tebi - Em ćeš malo prošetati noge što je svakako zdravo , Em nikom nećeš biti dužna , Em te nitko neće moći nazvati iskorištavateljicom ,Em ćeš definirati taj odnos.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 19:42   #295
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Honeychild
Zašto jednostavno samoj sebi ne odeš po gablec ? Kad to napraviš treći dan zaredom , lik će odustati.

Ne znam iskorištavaš li ga , to bi se trebalo pitati njega pod uvjetom da je iskren pa da iskreno odgovori.
No ako te zaista zanima shvaća li on to iskorištavanjem , prekini taj odnos i Odi sama u pekaru

Ako je usput njemu , usput je i tebi - Em ćeš malo prošetati noge što je svakako zdravo , Em nikom nećeš biti dužna , Em te nitko neće moći nazvati iskorištavateljicom ,Em ćeš definirati taj odnos.
Lik je needy weak bitch. A to je zbog toga što feminizam želi izjednačiti spolove. Društvo putem medija (najčešće filmovi) prikazuju sranja da ako muškarac postane beskičmenjak i ide ugodit ženi, onda će ga ona zavoljeti.

U realnosti se događa suprotno pa stoga;

Jebeš ekstremni ženski feminizam.

Muškarac se mora ponašati kao muškarac a ne kao osoba koja traži odobrenje žene da ga ona zavoli (seeking approval behavior).
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 21:23   #296
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Lik je needy weak bitch. A to je zbog toga što feminizam želi izjednačiti spolove. Društvo putem medija (najčešće filmovi) prikazuju sranja da ako muškarac postane beskičmenjak i ide ugodit ženi, onda će ga ona zavoljeti.

U realnosti se događa suprotno pa stoga;

Jebeš ekstremni ženski feminizam.

Muškarac se mora ponašati kao muškarac a ne kao osoba koja traži odobrenje žene da ga ona zavoli (seeking approval behavior).
ovaj primjer od honry nema baš nikakve veze s ekstremnim feminizmom, ni nikakvim feminizmom
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 20:05   #297
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Kažeš “ne” , blokiraš ih na mobu i svim mrežama , promijeniš liniju autobusa , posve ignoriraš pokušaje ili kažeš da si udana.

Nitko ne trči četri godine za nekim tko nikada ničim nije pokazao baš nikakav interes
Upravo to.
Da si jasno rekla ne zanimas me,nece nikad nista biti medu nama,blokirala mu broj i na mrezama sigurno nebi dalje se trudio...ili dolazi na portun i svira serenade
Ocito ti godi paznja njegova sto je opsjednut jadan tobom.

Ocito ostavljas takav dojam kod muskaraca.
carolans cream is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 11:31   #298
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Honeychild
Zašto jednostavno samoj sebi ne odeš po gablec ? Kad to napraviš treći dan zaredom , lik će odustati.

Ne znam iskorištavaš li ga , to bi se trebalo pitati njega pod uvjetom da je iskren pa da iskreno odgovori.
No ako te zaista zanima shvaća li on to iskorištavanjem , prekini taj odnos i Odi sama u pekaru

Ako je usput njemu , usput je i tebi - Em ćeš malo prošetati noge što je svakako zdravo , Em nikom nećeš biti dužna , Em te nitko neće moći nazvati iskorištavateljicom ,Em ćeš definirati taj odnos.
od čega vi radite problem
pa lik ionako ide po gablece, nije da ide samo radi nje
plus ona mu plati taj gablec. ne vidim problem niti je to iskorištavanje.

čuj prekini taj odnos? pa to joj je poslovni kolega, i ona bi njemu trebala uletiti sa spikoM:
znaš ja sam ti udana i nisam zainteresirana, iako joj tip nikad nije rekao da mu se ona sviđa.

gotta love LJES

nego, ja sam imala frenda koji me godinama iskorištavao na način da slušam njegove ljubavne jade, i dajem mu savjete.
da bi nakon sati i sati provedenih slušajući isključivo njega kako blebeće o svojim ljubavnim jadima, on mene napao da ga iskorištavam, da dobro znam da je zaljubljen u mene i da on u takvom parazitskom odnosu više neće biti
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 12:21   #299
Ma bogac te htio isprovocirati da budes ljubomorna
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger