Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 12:39   #41
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Naravno da imaju.
Gđica očito ide kod šarlatana. Ima ih svakakvih. Neki i spavaju s pacijenticama. Što se toliko čudiš?
Molim? Seksala sise sa svojim psihijatrom?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 12:39   #42
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ili nema psihijatra, nego ona sama sebi govori i misli da joj govori psihijatar.
*croatian horror story*





ja nisam bas skuzila o cem se tu radi. kaj ti hoces, autorice? ili jos bolje, kaj ti neces?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 12:51   #43
Narra, multiquote nauci koristiti.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 12:54   #44
[QUOTE=Narra;66932455]
Quote:
Think Different kaže: Pogledaj post
Jel ti to stvarno reka psihijatar ili to koristis kao alibi da opravdas svoju tezu?[/QUhehehe..


Zbilja ste čudni...Ako netko ide psihijatru odmah je luda, glupa i neuračunljiva osoba..
Kakav to osječaj "dužnosti" imaš prema njemu?

Ako netko ide psihijatru nije odmah lud i neuračunljiv ali ako se tako ponaša ili daje naznake čudnog ponašanja, čudnog izleda onda je pomalo lud, posebno se to vidi kod žena koje se zapuste i čudno izgledaju.

Druga stvar je kad netko ide kod psihijatra baš zbog zdravstvenih problema vezanih za pamćenje i depresiju ali bez da mu se kvari kvaliteta života ili da to primjete ljudi u njegovoj okolini.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 14:23   #45
Možda se lik ne ljuti nego jednostavno ne vidi potrebu da komunicira s bivšom, pogotovo ako ga je ista povrijedila. A kada te cura ostavi iz inata i onda još nabrzinu uleti i vezu s drugim s kojim useli i tako to....recimo da je vjerojatno povrijeđen bio.
To što je odabrao biti uz tebe tada i dalje i šupendarski se nadati da ćeš mu se vratiti glumeći prijateljstvo nije tvoja greška. Možda si to mogla i trebala tada prekinuti ali odrastao je čovjek, znao je što radi. Nije naše da mislimo za druge.
No definitivno kada od vašeg pomirenja nije bilo ništa on je ostao samo još više povrijeđen. Opravdano ili ne nebitno je. I sada nije ljut nego si mu ti toksična, kada je uz tebe ne može bez da želi biti s tobom, ti to ne želiš ergo morao se maknuti od tebe.
I tu tebi isto treba biti kraj priče, jedina tvoja dužnost koju imaš prema njemu je da poštuješ tu distancu koju je on napravio i ne pokušavaš nikakvu komunikaciju.

Nego doista je taj tvoj terapeut čudan. Prvi put čujem da netko od njih daje takve savjete, malo mi to neozbiljno. Možda da razmisliš o nekom novom tko zna posao.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:23   #46
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Slušati sebe ili psihijatra? Pitanje je sad?! Tik-tak!
Najbolje da pita mamu. Mama zna najbolje.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:31   #47
Palo mi na pamet desetak razloga zašto te nazvao nakon pola godine.

Drugo pitanje- mislila sam na greške u tom razgovoru.

Napisala si da si ga iz inata ostavila jer on nije htio riješiti neke stvari.
Razgovor o djeci i braku i načinu vjenčanja se u biti provlače tokom veze.

Kako da uopće riješi problem? Da pristane na sve ono što tebi u tom trenu treba? Gdje su njegove potrebe u tome? Inat s obje strane? Ili ćeš ti ili ja? Ne ide tako, a pogotovo ne u ovakvim solucijama.


Većina psihijatara smatra da je većina zakopana u prošlosti i vjerojatno ih je većina u pravu. Ne znam koja je tvoja priča i nisam psihijatar, ne idem dalje.

To mi zvuči sasvim ljudski što osjećaš. Možeš mu to reći ako ti se opet javi, nije navlakuša. Osim ako je poanta u tome da se on ne ljuti na tebe.
Onda samo pusti.
Slažem se s Lurkerom, možda si toksična za njega.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:33   #48
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Napisala si da si ga iz inata ostavila jer on nije htio riješiti neke stvari.
A samo par recenica kasnije kaze da ga je ostavila zbog drugog frajera.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:36   #49
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A samo par recenica kasnije kaze da ga je ostavila zbog drugog frajera.
Hm. Ja sam shvatila da je prekinula s ovim i vrlo brzo krenula s drugim?
U stilu da je taj drugi tip "slučajno" pao a ne bio razlog prekida.
Možda ona bolje objasni.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:44   #50
Quote:
Narra kaže: Pogledaj post
Kad je moja veza već bila pri kraju s ovom drugim zbog kojeg sam ga ostavila on mi je rekao da me još voli i...
Eto.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:45   #51
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Eto.
Hm. Zanima me što će sad reći.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:46   #52
Quote:
Narra kaže: Pogledaj post
ovako kao ne mogu jer se stalno pitam što bi moglo biti po srijedi..
Poslije srijede je cetvrtak.

Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Hm. Zanima me što će sad reći.
Nista. Sere govna.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:02   #53
Quote:
Narra kaže: Pogledaj post
Pijem tablete

Naravno da je samo predložio.. Ne može mene nitko natjerati da uradim nešto što ne želim... Nisam ja psihički bolesnik samo imam određenih problema s pamćenjem i depresijom...
Ali, ako znas da ti je samo predlozio nesto, zasto imas problem da to ne poslusas ako ti ne odgovara? Imas svoju volju, svoju svest i mozes sama da odlucis sta ces da uradis, a sta ne. I ako imas psihickih problem, to ne znaci da trebas da se sasvim opusis da ti drugi vode zivot, a da ti njihove predloge shvatas kao odluke. SAMA odluci sta ces uraditi po tom pitanju i nemoj da se plasis da ce nebo da ti padne na glavu ili da ces da imas ko zna kakve posledice zbog toga. Ono sto moras da shvatis je da je sa bivsim deckom gotovo, i da nemas sta vise da trckas za njim i da mu objasnjavas ovo ili ono. Imali ste puno prilika da sredite svoje odnose i zavrsili ste odvojeno. Prihvati to stanje za sada i ne juri bezglavo u neke nove veze. Najvaznije je da sebe dovedes u red, onda ces i da se osecas sigurnija po pitanju donosenja odluka.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 20:05   #54
Ach, blaženstva serijalne monogamije!
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger