Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 11:20   #1
Da li sam u toksičnoj vezi ili samo previše nesiguran?

Da li sam u toksičnoj vezi ili samo previše nesiguran?
Moja priča počinje prije dva mjeseca.Upoznali smo se na faxu, otisli na pice(na njen poziv) odmah isti dan, razmijenili smo brojeve telefona. Dan poslije mi je poslala poruku da joj nisu najjasniji zadaci iz jednog predmeta i da se nada da bi joj ja mogao pomoci. Došla je do mene doma dva dana kasnije i ponijela alkohol, ukratko sjela mi je u krilo, poljubila i otkopcala hlace i pocela oralno zadovoljavati, izvadila je zatim zastitu iz torbice i imali smo sex. Sve se ovo prebrzo desilo ali nisam imao lose misljenje o njoj jer se ni ja nisam mogao suzdrzati...Tek sad počinju problemi...

1.Rekla mi je da ne želi da iko zna da smo u vezi da je nebi pitali za mene kad prekinemo(zeli da se na faxu pretvaramo da se ne poznajemo, odbija da me upozna sa svojim frendicama, ne zeli da dodjemo kod nje doma da ucimo jer ne zeli da njeni roditelji saznaju da ima decka)

2.Odbija svaki moj prijedlog(mogli mi u kino ovog vikenda, voljela bi to ali ne sad vec za pola godine kad bude jedan film koji vec dugo zelim pogledati.... mogli bi na jednu svirku..necu ne slusam takvu glazbu...mogli bi negdje otici za Novu godinu(ja cu platiti i prevoz i smjestaj)..necu jer bi morao pitati mog oca a ja ne zelim da on zna da smo u vezi)..

3. Priznala mi je da je sexualno aktivna od 14 godine, puši marihuanu, spavala je i sa djevojkom i svaki dan pije pivo a ja sa druge strane ne pijem, ne pušim i imao sam samo jednu duzu vezu u srednjoj...

4. Zamalo me nogirala kad sam zakasnio na dejt jer sam tu noc imao temperaturu 38 i groznicu i prespavao sam plus ja zivim u na jednom dijelu grada a ona u centru stoga mi treba sat i pol da javnim prevozom samo da bi popio kavu(ona pije isljucivo pivo)..

5.Ovo sljedece sam sam kriv..nakon sto je bilo ocigledno da nemamo nista zajednicko rekao sam joj da to nije bitno jer sam joj ocigledno bas privlacan i da joj to najbitnije za pocetak da bi ona nakon toga samo uzdahnula, šutila par sekundi i rekla nisi mi bas privlacan svi moji bivsi su bili puno bolji od tebe ali to nije bitno jer si zanimljiva osoba i najljepše mi je sa tobom. Stalno se šali na moj račun da smrdim(iako sam opsjednut higijenom), zezala me da mi je mali(15,3cm morao sam provjeriti haha prosjek) i da nisam u stanju zadovoljiti kineskinju(doduse nakon sto mi je pobjeglo da ima male grudi-sam sa kriv). Rekla mi je da imam ružne zmijske oci i da ne moze nekad gledati u mene jer joj se gadim..Kad pokusam biti romantican ismijava me da nisam pravi muskarac.

6.Nema manire...
7. Starija je od mene dvije godine, cak je i visocija..visok sam 185cm ona 187cm..Ovo su znam gluposti ali jbg..
8.Moj starci ne pricaju samnom dva mjeseca jer su protiv ove veze

Da li da prekinem ili da pokusam praviti jos vise kompromisa.Mada je odbila svaki moj prijedlog i radimo iskljucivo ono sto na želi. Nisam iskusan u ovim stvarima i osjecam se bas lose u vezi..Da li sam ja kriv ili imam razloga da bude nezadovoljan?
Roode is offline  
Old 09.12.2017., 11:31   #2
Pa kad već tražiš savjet....

Sve si stavio na papir. Pročitaj sam još jednom to što si napisao i sve negativno što si nabrojao pa će ti sve bit jasno. Da, u toksičnoj si vezi i radiš nasilje nad samim sobom ak sve to toleriraš radi malo seksa. Isto tako, takvim pristupom te ta ženska može samo sve manje poštovati. Ako je sve to istina, ženska je očito sjebana i osjeća se dobro samo kad te omalovažava. Prekini s njom i poradi malo na samopoštovanju, a ona nek se sama pobrine za sebe (jer je i njoj očito potrebna pomoć, ali nisi ti tu da rješavaš njene psihičke probleme).
FranKrsto is offline  
Old 09.12.2017., 11:38   #3
Dubok udah i trci, trci i trci.
Ne okreci se

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Old 09.12.2017., 11:39   #4
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Pa kad već tražiš savjet....

Sve si stavio na papir. Pročitaj sam još jednom to što si napisao i sve negativno što si nabrojao pa će ti sve bit jasno. Da, u toksičnoj si vezi i radiš nasilje nad samim sobom ak sve to toleriraš radi malo seksa. Isto tako, takvim pristupom te ta ženska može samo sve manje poštovati. Ako je sve to istina, ženska je očito sjebana i osjeća se dobro samo kad te omalovažava. Prekini s njom i poradi malo na samopoštovanju, a ona nek se sama pobrine za sebe (jer je i njoj očito potrebna pomoć, ali nisi ti tu da rješavaš njene psihičke probleme).
Samo želim da dobro razmislim o svemu prije nego što donesem odluku.
Hvala
Roode is offline  
Old 09.12.2017., 11:59   #5
Been there, done that. Bježi od svega toga.

Također, pogledaj samo koliko si negativnih stvari napisao o svemu tome. Previše u svakom slučaju.

Odjebi to i move on.
__________________
Let me explain something to you. I am not "Mr. Lebowski". You're Mr. Lebowski. I'm the Dude!
Gosha is offline  
Old 09.12.2017., 12:09   #6
Ona nije s tobom u vezi. Srami te se očito. Ali si joj seks igračka. I ne poštuje te, sukladno tome.
ex anais is offline  
Old 09.12.2017., 12:09   #7
Ona ima ozbiljnih psihičkih problema i uz to je vrsni manipulator i zlostavljač.

Prvo joj saspi u facu kakvo je govno od osobe i ismij je (ovo je važno zbog njezine psihe jer možda nije svjesna svog ponašanja i nastavit će zlostavljat druge ljude), a onda bježi dokle te noge nose. Ako joj baš ne želiš sve reć, možeš i nestat preko noći bez riječi. Učinak je sličan.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 09.12.2017., 12:16   #8
nije sve tako crno. zaš je ne bi samo jebal?
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 09.12.2017., 12:16   #9
Ne, ti uopće nisi u vezi. Samo se ponekad jebeš s osobom kojoj nije uopće stalo do tebe i plaćaš joj pivu.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 09.12.2017., 12:24   #10
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
nije sve tako crno. zaš je ne bi samo jebal?
Zato što mu taj odnos očito ne donosi zadovoljstvo. I za povremeno jebanje treba imat nekakvog međusobnog poštovanja...
FranKrsto is offline  
Old 09.12.2017., 12:30   #11
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Zato što mu taj odnos očito ne donosi zadovoljstvo. I za povremeno jebanje treba imat nekakvog međusobnog poštovanja...
aha

dobro
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 09.12.2017., 12:35   #12
Ne kužim kaj si htio reć.
FranKrsto is offline  
Old 09.12.2017., 12:36   #13
ti ni nisi u vezi. reci joj dovidenja, okreni se i ne zamaraj se time vise.
Zoey is offline  
Old 09.12.2017., 12:40   #14
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Ne kužim kaj si htio reć.
nisam skužio da je liku stalo do nje. letimično sam preletio upis. pa reko što je ne bi trpo dok mu ne dosadi pa ju odjebo ak je već takva štraca
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 09.12.2017., 12:45   #15
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
nisam skužio da je liku stalo do nje. letimično sam preletio upis. pa reko što je ne bi trpo dok mu ne dosadi pa ju odjebo ak je već takva štraca
Pa zakaj onda uopće komentiraš?

Al evo, sukus priče u zadnjem odlomku:
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Da li da prekinem ili da pokusam praviti jos vise kompromisa.Mada je odbila svaki moj prijedlog i radimo iskljucivo ono sto na želi. Nisam iskusan u ovim stvarima i osjecam se bas lose u vezi..Da li sam ja kriv ili imam razloga da bude nezadovoljan?
I sad bi on nju kao trebao samo jebat, bez opterećenja?


To jebanje ne da će ga opterećivat, nego bi ga lako moglo sjebat za bilo koju drugu kasniju vezu.
FranKrsto is offline  
Old 09.12.2017., 12:52   #16
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Pa zakaj onda uopće komentiraš?
zato jer sam mislio da sam skužio jebem te blesavog
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 09.12.2017., 12:56   #17
Aha, mislio si. Onda ok, sve pet
FranKrsto is offline  
Old 09.12.2017., 12:59   #18
Ma gotova priča.
Ti si pao na tu frajericu, upecala te skroz, vjerojatno kroz dobar sex.

Nekako te zamišljam kao štrebera koji se spetljao sa hladnom igračicom i ne vidim ti spasa dok sam ne progledaš.

Iako mi se to sve gore čini zanimljivim jer ste dva različita karaktera i nije vam dosadno, ipak sličnosti ostaju u vezi.

Zabavljaj se dok traje!
ayca is offline  
Old 09.12.2017., 13:18   #19
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Da li sam u toksičnoj vezi ili samo previše nesiguran? ...
Ova priča ide u dva smjera...

1. Ako si lik za zafrkanciju i neobavezan seks s gorostasnom djevojkom, tu i tamo dobar provod, sve ovo skupa ne mora ni biti tako loše. Misli na sebe, uzmi ono što dođe.

2. Ne, ti nisi lik iz prve stakve, već si netko tko traži nešto sasvim drugo i samo mučiš sam sebe (da, upravo tako, nije krivao ona, već ti - nitko te ne sili da plaziš za njom).

Razmisli malo što želiš u svom mladom životu i ne radi gluposti sam sebi. Toliko je lijepih mogućnosti oko tebe, toliko krasnih i različitih ljudi, samo se uputi u pravom smjeru jer ovo što si napisao ne izgleda baš kao pravi smjer za tebe.

Eto toliko...
MrDeadpool is offline  
Old 09.12.2017., 13:18   #20
Aaaawwwwic, neocekivan oralac sasvim je prikladan da osobe koje pate od romantike- da ne kazem nejebice- olakozaljubljivima ucini.
Dragi autore, ako ti je ostalo jos stogod muda ispod tog 15-prosjek-centimetarskog podanka, skupi ih na hrpicu i koncentriraj u odjeb.
Nitko se nema pravo tako poigravati tvojim khh vitalnim-qrac&srce-organima

Zadnje uređivanje scarletlemur : 09.12.2017. at 14:15.
scarletlemur is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger