Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 00:31   #61
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Pa kada im zena nabija na nos, kakav si to muškarac kada ja zarađujem vise od tebe, pogledaju muza od Ivane, a ne ti, onda bas cudno Zasto bi netko pizdio na to

Učitelj nije ambiciozan, realno u skolama većinom rade ljudi koji nisu sposobni za privatni sektor, ili im se jednostavno neda, ono radije ce puno manju plaću ali vise slobodnog vremena , manju odgovornost, manje posla.

Price da je to plemenito zanimanje , i da se ti ljudi zrtvuju za opće dobro su skuplje price
A jbt, sad si mi stao na nagaznu minu. Manju odgovornost?? Da li ti znaš koje situacije mi imamo u školi??? I da moramo reagirati u djeliću sekunde?? da li znaš koliko ima bolesne djece za koju smo odgovorni a koja imaju ozbiljne bolesti?? da mi na izletu ne uživamo nego gledamo ako će pero dobiti napad epilepsije ili se onesvijestiti zbog dijabetesa? manje posla?? ja radim ko mali mrav! Ti sutra imaš slobodan dan?? Ja nemam! Jer se moram pripremiti za sljedeći tjedan, ne mogu se samo pojaviti na satu i pričati ono što znam! Nisam sposobna za privatni sektor? Radila sam za privatni sektor 12 sati dnevno, ponekad i 14 i ispunjavala nečije ambicije i zamišljene brojeve da bi taj netko mogao živjeti u vili s bazenom. Ali nisam dala otkaz ni zbog tih 12 sati niti zbog tih brojeva nego zato što sam venula za kompjuterom od dosade jer je svaki dan bio isti. I kad sam odlazila tek onda su komentirali kako sam dobar radnik bila. I to nisu rekli meni nego na sastanku ljudima koji su mi to poslije prenijeli. Ovaj posao koji radim radim jer je kreativan a ne zato što nisam odgovorna. Radim jer su djeca iskrena i duhovita mala bića koja ti daju koliko im ti daš. I zato mi nije žao te nedelje jer ću je odraditi smišljajući kreativne načine kako da djeci prenesem svoje znanje. A to nije lako jer imam posla s tinejdžerima koji su navikli da dobiju informacije sad odmah i kojima je concentration span ful kratak. I u prosvjeti itekako ima ambicioznih ljudi koji napreduju u svojem zvanju.
sljedeći put kad budeš pričao o nečemu najprije se raspitaj i popričaj s nekim.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:33   #62
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Ti si učiteljica, pa znas da su to većinom ljudi koji se zrtvuju za opće dobro, prosao osnovnu, srednju faks, poucen nekim iskustvom to govorim, a i ono poznam par ljudi koji rade u skoli

Ako se ti redovito kljukas tabletama nisi dosla do toga da možes ljudima davati dijagnoze probaj malo stati, možda ce ti se um malo pročistiti pa neces biti toliko bahata, pa ces ujedno postati i kvalitetnija osoba
Ajd se ti vrati u školu jer vidim da ne znaš što znači riječ dijagnoza .
Zanimljivo je kak ćeš plačipičkarit po Pshiokauču kak ti je jadnom teško, a onda se ić ovak odvratno posrat po nekome tko radi nešto po pitanju toga da mu bude bolje.
Možda ni tebi koja tableta nebi škodila
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:34   #63
Flyene kolegice odustani, ionako svi misle da se igramo lovice s djecom cijeli dan i drkamo pipice po zbornicama, nema smisla nervirat se.
I da smo neambiciozni jer nismo lovili posao od par tisuca kuna više po privatnim sektorima.
Blah
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:36   #64
Cure nemojte zaboravit i da imate preko 2 mj godišnjeg ljeti .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:37   #65
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
jesu li iznervirani zato jer su tolko "dobri" i zato kaj drugi dobiju vise?
Ne znam za njih, ali ja nisam.
Ionako svi ti koji dobivaju više, neće to moći ponijeti sa sobom tamo kamo ćemo svi jednom morati poći.
Priznajem da me ponekad naživciraju tuđa neskromnost i pohlepa, ali me utješi činjenica da sam nisam takav.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:38   #66
Kako me nerviraju te spike o novcu.

Kvalitetan frajer nije onaj koji će zarađivati i raditi deset sati dnevno ter se uspinjati na korporativnoj ljestvici, a kad dođe doma biti nadrkan/umoran/nezainteresiran za išta osim komp/igrice/tv/krevet. Kvalitetan je frajer onaj koji će raditi ono što voli bez da mu to poždere pola života i koji će nakon posla i jel odmora, gledati sa mnom serije/otići u kino, kazalište, neku drugu aktivnost, a ne biti mrtvo puhalo kojem je posao isisao svu energiju (ima i takvih razdoblja i takvih faza i takvih poslova, ali naglasak na faze).

Kvalitetan je frajer onaj uz kojeg se žena nikad neće osjećati nepoželjno, neseksi, zanemareno, ružno, zapostavljeno, uspoređivati se s drugim ženama i koji njenu nesigurnost ako je i ima neće izazivati, provocirati i hraniti se njome. Nego uz kojeg se osjeća da je cijeli svijet njen. Koji u njoj ne budi histeriju, paranoju, nervozu i onda joj to isto predbacuje. Nego zaštićenost, sigurnost, zadovoljstvo.

Koji ima svoje interese i hobije i nije pijavica koja joj ne da disati, koji voli nekad biti i sam sa sobom jer osoba koja to nije u stanju, ne zna ni biti u paru. Ali koji nije samotnjak i jedan od onih kojem je svaka pažnja gušenje.

Koji je topao, privržen, bez straha od bliskosti i koji istinski voli žene, ne govori derogativno o njima, ne ruga se "glupačama" i "droljama". Koji se s poštovanjem odnosi prema drugim ljudima. Ali koji nije papak koji će pustiti da njega ili njegovu dragu itko maltretira, od njegovih staraca pa do klipana na ulici.

Koji nema neprežaljene stare ljubavi i koji nije neiživljen, ali nije ni ženskar koji je okretao sve na što je naišao.

Koji ne flerta sa svakom suknjom u prolazu. Koji ima svoje društvo i svoj neki život. Koji je, kao što već rekoh, zaista dobra osoba. Dobar, ali ne budala.
Koji je u stanju argumentirano raspravljati, uvažiti tvoje mišljenje i smatrati te ravnopravnim sugovornikom (vjerovali ili ne, ovo je rjeđe nego čovjek misli, samo je ponekad suptilno pa se ne primijeti na prvu). Koji ne smatra žene automatima za tračanje i babetinama koje nemaju ništa pametno za reći.

Koji voli životinje. I koji ne mrzi ljudski rod generalno jer mi je tih namćora i uberkulsarkastičnih negativaca dosta.
Koji te nasmije onako od srca.

I uz kojeg kad zaspiš i kad te u snu privuče k sebi, osjećaš mir. S kim si "doma".
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:39   #67
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Ne znam za njih, ali ja nisam.
Ionako svi ti koji dobivaju više, neće to moći ponijeti sa sobom tamo kamo ćemo svi jednom morati poći.
Priznajem da me ponekad naživciraju tuđa neskromnost i pohlepa, ali me utješi činjenica da sam nisam takav.
daj neki primjer neskromnosti i pohlepe.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:40   #68
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Cure nemojte zaboravit i da imate preko 2 mj godišnjeg ljeti .
Nije bas preko 2 mjeseca. U kolovozu pocinje skolska godina.
I taj godisnji nije razlog sto sam 5-6 godina studirala i iz cijele palete ponudjenih zanimanja izabrala bas to.
A bogami nije ni previsoka placa razlog.
Poanta je da se mi mozemo i na klit postavit ali uvijek ce biti likova, i ti su u vecini, koji ucitelje percipiraju bas ovak kak to whats-his-nickname radi.
Zato i velim, ne isplati se zivcirati.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:43   #69
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
daj neki primjer neskromnosti i pohlepe.
Pun ti je sabor primjera.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:43   #70
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Nije bas preko 2 mjeseca. U kolovozu pocinje skolska godina.
I taj godisnji nije razlog sto sam 5-6 godina studirala i iz cijele palete ponudjenih zanimanja izabrala bas to.
A bogami nije ni previsoka placa razlog.
Poanta je da se mi mozemo i na klit postavit ali uvijek ce biti likova, i ti su u vecini, koji ucitelje percipiraju bas ovak kak to whats-his-nickname radi.
Zato i velim, ne isplati se zivcirati.
Znam.
I znam koliko godišnjeg od ta dva mjeseca imate .

Al gle, nije da si izabrala neko bitno zanimanje gdje utječeš na... bubam, djecu... Koja su naša budućnost. Ono... Ipak si samo profesor i odgajaš male ljude, ništa bitno .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:43   #71
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
A jbt, sad si mi stao na nagaznu minu. Manju odgovornost?? Da li ti znaš koje situacije mi imamo u školi??? I da moramo reagirati u djeliću sekunde?? da li znaš koliko ima bolesne djece za koju smo odgovorni a koja imaju ozbiljne bolesti?? da mi na izletu ne uživamo nego gledamo ako će pero dobiti napad epilepsije ili se onesvijestiti zbog dijabetesa? manje posla?? ja radim ko mali mrav! Ti sutra imaš slobodan dan?? Ja nemam! Jer se moram pripremiti za sljedeći tjedan, ne mogu se samo pojaviti na satu i pričati ono što znam! Nisam sposobna za privatni sektor? Radila sam za privatni sektor 12 sati dnevno, ponekad i 14 i ispunjavala nečije ambicije i zamišljene brojeve da bi taj netko mogao živjeti u vili s bazenom. Ali nisam dala otkaz ni zbog tih 12 sati niti zbog tih brojeva nego zato što sam venula za kompjuterom od dosade jer je svaki dan bio isti. I kad sam odlazila tek onda su komentirali kako sam dobar radnik bila. I to nisu rekli meni nego na sastanku ljudima koji su mi to poslije prenijeli. Ovaj posao koji radim radim jer je kreativan a ne zato što nisam odgovorna. Radim jer su djeca iskrena i duhovita mala bića koja ti daju koliko im ti daš. I zato mi nije žao te nedelje jer ću je odraditi smišljajući kreativne načine kako da djeci prenesem svoje znanje. A to nije lako jer imam posla s tinejdžerima koji su navikli da dobiju informacije sad odmah i kojima je concentration span ful kratak. I u prosvjeti itekako ima ambicioznih ljudi koji napreduju u svojem zvanju.
sljedeći put kad budeš pričao o nečemu najprije se raspitaj i popričaj s nekim.


Što bi se raspitivao kada sam prosao kroz taj sistem, nisam se skolovao u Mongoliji

Ako si toliko radila i bila dobra kao sto kazes, onda si bila blesava sto se nisi izborila za bolje uvjete, sto si bolji radnik ti diktiras uvjete poslodavcu, ne on tebi
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:45   #72
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Ti si učiteljica, pa znas da su to većinom ljudi koji se zrtvuju za opće dobro, prosao osnovnu, srednju faks, poucen nekim iskustvom to govorim, a i ono poznam par ljudi koji rade u skoli

Ako se ti redovito kljukas tabletama nisi dosla do toga da možes ljudima davati dijagnoze probaj malo stati, možda ce ti se um malo pročistiti pa neces biti toliko bahata, pa ces ujedno postati i kvalitetnija osoba
Ovo ti je stvarno gadno. Suprotno od reakcije kvalitetne osobe.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:45   #73
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kako me nerviraju te spike o novcu.

Kvalitetan frajer nije onaj koji će zarađivati i raditi deset sati dnevno ter se uspinjati na korporativnoj ljestvici, a kad dođe doma biti nadrkan/umoran/nezainteresiran za išta osim komp/igrice/tv/krevet. Kvalitetan je frajer onaj koji će raditi ono što voli bez da mu to poždere pola života i koji će nakon posla i jel odmora, gledati sa mnom serije/otići u kino, kazalište, neku drugu aktivnost, a ne biti mrtvo puhalo kojem je posao isisao svu energiju (ima i takvih razdoblja i takvih faza i takvih poslova, ali naglasak na faze).

Kvalitetan je frajer onaj uz kojeg se žena nikad neće osjećati nepoželjno, neseksi, zanemareno, ružno, zapostavljeno, uspoređivati se s drugim ženama i koji njenu nesigurnost ako je i ima neće izazivati, provocirati i hraniti se njome. Nego uz kojeg se osjeća da je cijeli svijet njen. Koji u njoj ne budi histeriju, paranoju, nervozu i onda joj to isto predbacuje. Nego zaštićenost, sigurnost, zadovoljstvo.

Koji ima svoje interese i hobije i nije pijavica koja joj ne da disati, koji voli nekad biti i sam sa sobom jer osoba koja to nije u stanju, ne zna ni biti u paru. Ali koji nije samotnjak i jedan od onih kojem je svaka pažnja gušenje.

Koji je topao, privržen, bez straha od bliskosti i koji istinski voli žene, ne govori derogativno o njima, ne ruga se "glupačama" i "droljama". Koji se s poštovanjem odnosi prema drugim ljudima. Ali koji nije papak koji će pustiti da njega ili njegovu dragu itko maltretira, od njegovih staraca pa do klipana na ulici.

Koji nema neprežaljene stare ljubavi i koji nije neiživljen, ali nije ni ženskar koji je okretao sve na što je naišao.

Koji ne flerta sa svakom suknjom u prolazu. Koji ima svoje društvo i svoj neki život. Koji je, kao što već rekoh, zaista dobra osoba. Dobar, ali ne budala.
Koji je u stanju argumentirano raspravljati, uvažiti tvoje mišljenje i smatrati te ravnopravnim sugovornikom (vjerovali ili ne, ovo je rjeđe nego čovjek misli, samo je ponekad suptilno pa se ne primijeti na prvu). Koji ne smatra žene automatima za tračanje i babetinama koje nemaju ništa pametno za reći.

Koji voli životinje. I koji ne mrzi ljudski rod generalno jer mi je tih namćora i uberkulsarkastičnih negativaca dosta.
Koji te nasmije onako od srca.

I uz kojeg kad zaspiš i kad te u snu privuče k sebi, osjećaš mir. S kim si "doma".
oh, pa to sam opet ja.

iako ja ne zelim zivotinju.
ali da ona jako zeli, popustio bih.
volim zivotinje, ali ne volim dodatnu brigu. znam je sam ih imao.

moze ribice, ali to je manje imanje ljubimca, a vise vrtlarenje pod vodom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:45   #74
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Što bi se raspitivao kada sam prosao kroz taj sistem, nisam se skolovao u Mongoliji
I ja sam se vozila avionom pa me to ne cini pilotom
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:46   #75
@ ex anais
Odličan opis Ja bih to sve skratila u kvalitetna osoba je ona s kojom mi se duša odmara.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:46   #76
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Ja se slažem s tim, eto samo se to društvo određuje kroz neke stvari, od izgleda, posla, obrazovanja, vještina
Mensčini da ti imaš neke komplekse. Tko te sje...? Izgled je važan jer te ta osoba mora privući, ali nema određenih crta lica koje netko treba imati da bi privukao tog nekog. Posao? Važno je da se ima kruha na stolu, nije važno kako se zaradio novac za taj kruh dok god je legalno. Vještine? Znaš li zakucati čavao u zid? Znaš? Imaš vještine. Koliko ti imaš godina kad tako nezrelo razmišljaš? Ili si birao cure kojima je trebao netko s većim džepom da imaju love za krpice? Jbg, ako si naletavao na takve okreni se normalnim curama.

Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Cure nemojte zaboravit i da imate preko 2 mj godišnjeg ljeti .


Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Flyene kolegice odustani, ionako svi misle da se igramo lovice s djecom cijeli dan i drkamo pipice po zbornicama, nema smisla nervirat se.
I da smo neambiciozni jer nismo lovili posao od par tisuca kuna više po privatnim sektorima.
Blah
Cool sam. Ne misle svi, nemoj generalizirati. Samo neupućeni.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:46   #77
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
oh, pa to sam opet ja.

iako ja ne zelim zivotinju.
ali da ona jako zeli, popustio bih.
volim zivotinje, ali ne volim dodatnu brigu. znam je sam ih imao.

moze ribice, ali to je manje imanje ljubimca, a vise vrtlarenje pod vodom.
Eh, to je uvjet. Moje čupavo čudo koje sad leži kraj mene ne bi toleriralo išta drugo.

Flat, pa di si bio cijeli moj život?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:47   #78
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Pun ti je sabor primjera.
zanima me primjer iz tvoje okoline, od neke obicne osobe.

ne mjeris se valjda sa sabornicima pa se smatras dobrim u odnosu na njih?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:47   #79
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
@ ex anais
Odličan opis Ja bih to sve skratila u kvalitetna osoba je ona s kojom mi se duša odmara.

Via Tapatalk
Kvalitetna osoba je ona s kojom mi duša raste.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:48   #80
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
@ ex anais
Odličan opis Ja bih to sve skratila u kvalitetna osoba je ona s kojom mi se duša odmara.

Via Tapatalk
E, to. U sridu.

Ima osoba koje su u meni izazvale strast i ludilo, ali i samo nemir, nervozu i jad generalno. To nije TO.

Ako nije cijeli paket, ne valja.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.