Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 17:24   #41
Dakle popit ćeš pivo samo ako ćeš kasnije i jebat jer je to inače bačen novac?
Jebote, a mi kad smo mladi bili izlazili zbog provoda i bilo nam super. Kako samo nismo znali da je svaka večer bila propast ako ne bi poslije nešto i umočili? Sve te dobre uspomene su zapravo bezvrijedne??? Život mi više nema smisla, odoh se bacit u ove olujne valove.
Pa nek mi netko sada još opet kaže da ovi mladi ništa ne znaju, pametna su to stvorenja...
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:15   #42
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Dakle popit ćeš pivo samo ako ćeš kasnije i jebat jer je to inače bačen novac?
Jebote, a mi kad smo mladi bili izlazili zbog provoda i bilo nam super. Kako samo nismo znali da je svaka večer bila propast ako ne bi poslije nešto i umočili? Sve te dobre uspomene su zapravo bezvrijedne??? Život mi više nema smisla, odoh se bacit u ove olujne valove.
Pa nek mi netko sada još opet kaže da ovi mladi ništa ne znaju, pametna su to stvorenja...
Ok nedostatku kromosoma, pod nemam vremena sam mislio da radim i studiram full time te ako imam sreće 5h sna su super, nisam kao većina koji jadni ''rade'' pa su u kafićima od 10-16 tako da svoje vrijeme i novac ne mislim bacati na možda stoga pitam ostale jeli bolje i brže preko neta ili da jedno od gore navedenih 3 riskiram samo da možda imam 10% šanse da nađem neku?
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:43   #43
Quote:
kiki1995 kaže: Pogledaj post
Ok nedostatku kromosoma, pod nemam vremena sam mislio da radim i studiram full time te ako imam sreće 5h sna su super, nisam kao većina koji jadni ''rade'' pa su u kafićima od 10-16 tako da svoje vrijeme i novac ne mislim bacati na možda stoga pitam ostale jeli bolje i brže preko neta ili da jedno od gore navedenih 3 riskiram samo da možda imam 10% šanse da nađem neku?
Nemas ni preko neta mnogo vise sansi, jer si sav u grcu, frustriran i preobuzet sobom. Posto si preopterecen studijama i poslom, trazi devojku kada zavrsis studije. Sa ovim stavom koji trenutno imas ces tesko da nadjes i preko interneta neku koja ce hteti da slusa tvoje zalopojke.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:55   #44
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Nikad nisam pokušavala upoznati nekog nepoznatog, dopisivanje i nekako forum, fejs i to ali ''dublje'' upoznavanje uživo nekoga s kim nemam zajedničkih poznanika i ne baš.

Kako stojite s time, odkud vam hrabrost naci ce s nekim nepoznatim ili otkrivati intimu online strancu? Znate li nekog ko je tako našao srodnu dušu? Poznanica mi se udala za stranca na skoro nevidjeno, meni je to fakat čudno.
Kakva su vaša iskustva s takvim upoznavanjima i jesu li te osobe uživo kakvim se predstavljaju online ili ste se razočarali?
Preko foruma, chatova nikada se nisam upoznala sa nekime. Preko Facebooka da, s time da su to poznanici dodani jer ih znam površno preko neke osobe. Ali onda dogovorimo neku kavu, jer nam je pointless komunicirati virtualno jer smo u blizini. Truba sam po tom pitanju.
Općenito mi je zanimljivo virtualno upoznavanje, u smislu prijateljstva (iako ponavljam nikada nisam upoznala nekog s neta). Tek kroz par prijateljskih druženja možeš neku privrženost i bliskost ostvariti s tom osobom, barem ja tako mislim. Ovako bez izravne komunikacije, smatram da se ne bi trebao svaki detalj iz našeg života otkriti nepoznatoj osobi. Pogotovo jer dosta ljudi biva "catfished". Pored toga, jednostavno ne kužim zaljubljenost u nekog "preko slova". Okej, sviđaju ti se neke osobine, ali to možda nije ni približno kakva je osoba u realnosti. S time nikada ne bih riskirala, definitivno.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:00   #45
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Nemas ni preko neta mnogo vise sansi, jer si sav u grcu, frustriran i preobuzet sobom. Posto si preopterecen studijama i poslom, trazi devojku kada zavrsis studije. Sa ovim stavom koji trenutno imas ces tesko da nadjes i preko interneta neku koja ce hteti da slusa tvoje zalopojke.
Ja se ne žalim nikada nikome nego samo me jednostavno zanima pošto eto situacija mi je trenutno takva da moram i raditi i studirati ima li barem netko ko je preko ovog ili bilo koje druge stranice našao nekoga.
Eto jednostavno pitanje jeli nalaženje nekoga preko neta uspijeva kod nas u RH? Zanemari ovo ostalo jer to što se događa u mom životu i kaj nemam vremena je moja stvar i ničija jer po meni svako je svoj majstor i svoje probleme bi trebao sam riješiti (ovime opet naglašavam da i da imam curu ne pada mi napamet svoje probleme njoj govoriti osim ako se ne tiču nas oboje).
p.s. ne bih ni postavio pitanje no ima neka tema di moraš imati 150+ postova da pitaš nekaj pa čisto iz dosade pitam i postavljam parametre kako bih dobio najbolji mogući odziv
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:08   #46
Quote:
kiki1995 kaže: Pogledaj post
Eto jednostavno pitanje jeli nalaženje nekoga preko neta uspijeva kod nas u RH? Zanemari ovo ostalo jer to što se događa u mom životu i kaj nemam vremena je moja stvar i ničija jer po meni svako je svoj majstor i svoje probleme bi trebao sam riješiti (ovime opet naglašavam da i da imam curu ne pada mi napamet svoje probleme njoj govoriti osim ako se ne tiču nas oboje).
naravno da uspijeva. evo, ja recimo znam puno ljudi s foruma.

a ovo boldano... promijeni misljenje.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:13   #47
Quote:
kiki1995 kaže: Pogledaj post
p.s. ne bih ni postavio pitanje no ima neka tema di moraš imati 150+ postova da pitaš nekaj pa čisto iz dosade pitam i postavljam parametre kako bih dobio najbolji mogući odziv
Znaci spamujes da bi nabio 150 postova, a nas koji ti odgovaramo pravis majmunima. Bravo!
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:20   #48
Citala sam neki clanak davno i sjecam se da je pisalo da prosjecni Japanac odradi dva onlajn dejta tjedno. Ima tome vec godina tako da je sada taj broj sigurno i veci. To je tam normala. Ides na pauzu na poslu svaki dan s nekim novim.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:21   #49
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
bivšu sam upoznao preko njuškala. neplanirano

prodavala je fleksericu, svidila mi se i pozvao sam ju na kavu

ovo još nisam čula.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:46   #50
Net dejtanje postaje sve normalnije, oni koji su davnih godina zazirali od iskrice, danas vise na tinderu. Tih aplikacija je pun k već i na svakoj se nađe hrpetina ekipe.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:25   #51
Quote:
kiki1995 kaže: Pogledaj post
Ja se ne žalim nikada nikome nego samo me jednostavno zanima pošto eto situacija mi je trenutno takva da moram i raditi i studirati ima li barem netko ko je preko ovog ili bilo koje druge stranice našao nekoga.
Eto jednostavno pitanje jeli nalaženje nekoga preko neta uspijeva kod nas u RH? Zanemari ovo ostalo jer to što se događa u mom životu i kaj nemam vremena je moja stvar i ničija jer po meni svako je svoj majstor i svoje probleme bi trebao sam riješiti (ovime opet naglašavam da i da imam curu ne pada mi napamet svoje probleme njoj govoriti osim ako se ne tiču nas oboje).
p.s. ne bih ni postavio pitanje no ima neka tema di moraš imati 150+ postova da pitaš nekaj pa čisto iz dosade pitam i postavljam parametre kako bih dobio najbolji mogući odziv
Ne, a i kad uspije(što je u par posto slučajeva) to bude upitne kvalitete i uz prevelik uložen trud.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:38   #52
ja sam nedavno instalirala tinder, i bila na 2 nazovimo dejta, nije bilo lose, ostala u kontaktu s oba decka, btw. cula sam za puno prica kako su se ljudi nasli preko facebooka, mislim da je ni u Hrv to vise nije takav "tabu"

Gesendet von meinem MHA-L29 mit Tapatalk
amelieannie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:55   #53
Quote:
kiki1995 kaže: Pogledaj post
Jeli itko ikada pronašao nekoga preko recimo ovog foruma? Imaju li neke druge stranice di se ovako mogu naći cure pošto trenutno nemam vremena ići van i onda svako malo trošiti na izlaske samo da skužim da si ne odgovaramo?
Naravno
Preko foruma je čak i bolje jer recimo po postovima možeš vidjeti što je osoba pisala,dok po chatovima,stranicama za upoznavanje uvijek je anonimnost i može reći tko što hoće,glumiti,lagati i slično.
Ipak za naći pravu osobu za vezu,brak treba mali milijun pokušaja. Ima uspona i padova u toj potrazi,ima svakakvih ljudi,ali ne treba odustati, možda baš netko naiđe kad se najmanje nadaš
U vezi traženja partnera online sad je to normalno jer uglavnom se većina upoznaje online dok prije jedno 5-10 godina kad si rekao da si našao nekoga online ili se ideš naći s nekim gledali su te kao da si pao s marsa i ismijavali uglavnom . Sad je uobičajeno da se partner nalazi online
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:00   #54
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Naravno
Preko foruma je čak i bolje jer recimo po postovima možeš vidjeti što je osoba pisala,dok po chatovima,stranicama za upoznavanje uvijek je anonimnost i može reći tko što hoće,glumiti,lagati i slično.
Ipak za naći pravu osobu za vezu,brak treba mali milijun pokušaja. Ima uspona i padova u toj potrazi,ima svakakvih ljudi,ali ne treba odustati, možda baš netko naiđe kad se najmanje nadaš
U vezi traženja partnera online sad je to normalno jer uglavnom se većina upoznaje online dok prije jedno 5-10 godina kad si rekao da si našao nekoga online ili se ideš naći s nekim gledali su te kao da si pao s marsa i ismijavali uglavnom . Sad je uobičajeno da se partner nalazi online
O čemu ti bulazniš, kakva mrtva većina, pogledaj broj ljudi na bilo kojoj stranici za upoznavanje, u pitanju su promili a ne većina.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:05   #55
upoznao puno cura online, jos u vrime iskon chata, icqa i slicnih.
predobro iskustvo je da nekoga prvo upoznas ka osobu a onda fizicki.
razgovori puno govore o osobi.
to je bilo u srednjoj i na faksu, kraj devedesetih, novo tisucljece.
bilo je zakon.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:07   #56
Pa upoznavanje online je kao svako drugo upoznavanje. Eventualno se nadjete i niste si više online anonimci. Otud krenete dalje i vidite li ima li tu šta više ili ne. Simple as that.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 16:38   #57
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Nemas ni preko neta mnogo vise sansi, jer si sav u grcu, frustriran i preobuzet sobom. Posto si preopterecen studijama i poslom, trazi devojku kada zavrsis studije. Sa ovim stavom koji trenutno imas ces tesko da nadjes i preko interneta neku koja ce hteti da slusa tvoje zalopojke.
volim ovu iskrenu brutalnost
Papa Emeritus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 17:13   #58
Quote:
Papa Emeritus kaže: Pogledaj post
volim ovu iskrenu brutalnost
Zezaj samo, dopisuj se ti sa njim ovakvim kakav se predstavlja ovde.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 17:15   #59
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Pa upoznavanje online je kao svako drugo upoznavanje. Eventualno se nadjete i niste si više online anonimci. Otud krenete dalje i vidite li ima li tu šta više ili ne. Simple as that.
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:32   #60
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Zezaj samo, dopisuj se ti sa njim ovakvim kakav se predstavlja ovde.
ne zezam stvarno si dobro rekla sve naporan mi je za čitat i ovako 2 posta
Papa Emeritus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger