Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 19:40   #101
Drugu stranu jednako boli i želja i namera kao i sama prevara. Pogotovo kada je ovako direktna, prosta i ponižavajuća i za njenog partnera a bogami i za nju.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 03:15   #102
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Drugu stranu jednako boli i želja i namera kao i sama prevara..
Dakle, da sumiram, svejedno je da li si prevario ili pozelio prevariti? To je jednako? Stvarno su na ovom forumu i to jos na ovom pdf-u visoki moralni standardi, takve ima valjda jos jedino Ladoslav Ilicic.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 17.12.2017., 03:46   #103
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Dakle, da sumiram, svejedno je da li si prevario ili pozelio prevariti? To je jednako? Stvarno su na ovom forumu i to jos na ovom pdf-u visoki moralni standardi, takve ima valjda jos jedino Ladoslav Ilicic.
Ne, nije svejedno, različit je to stupanj boli.
Ali onaj tko kaže da ga ne bi zaboljelo da mu partner prizna da ga je poželio prevariti s konkretnom osobom, laže.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 09:32   #104
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
I to tipu koji dobro poznaje njenog muža (a i ja ih sve znam). Danas glumi sretnu vezu sa njim, maženje, gugutanje, a mene to pomalo da kažem iritira. Još me više iritira što to pokazuju pred menom, naročito jer ona zna da ja znam šta je bilo. Ali sve to ignorira kao da je zaboravila ili misli da sam ja zaboravio.

No zaključujem da većina ovdje misli da ovaj događaj nije ravan prevari, što me pomalo začudilo. Ako tako tehnički gledamo onda niti 'šlatanje' nekoga po pozadini i grudima također nije prijevara jer nije bilo 'ulaženja'. Tako tehnički zapravo smiješ sve osim penetrtacije i to onda ne bude prijevara.

Gdje je onda ta granica prijevare.
Zasitila ga se i ne zna kako to prekinut.
Pogotovo sad uoči blagdana, bla bla.
Pa se nada da ćete joj vas dvojica u tome pomoći
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 10:55   #105
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Dakle, da sumiram, svejedno je da li si prevario ili pozelio prevariti? To je jednako? Stvarno su na ovom forumu i to jos na ovom pdf-u visoki moralni standardi, takve ima valjda jos jedino Ladoslav Ilicic.
Ona nije pozelila prevariti vec jasno i glasno trazila od lika da je jebe. Ne kuzim sta ti tu nije jasno?! Svi mi pozelimo ovo ili ono u glavi u masti, dok ostaje masta sve je ok. Ili ne citas s razumjevanjem ili samo bezveze trolas
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 11:53   #106
Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Ona nije pozelila prevariti vec jasno i glasno trazila od lika da je jebe. Ne kuzim sta ti tu nije jasno?! Svi mi pozelimo ovo ili ono u glavi u masti, dok ostaje masta sve je ok. Ili ne citas s razumjevanjem ili samo bezveze trolas
Potonje - jer po njoj, sve je ok ako se zena polugola filmski pokupila iz kreveta. Pace, posto nije bilo penetracije, nije bilo prevare. Treba ponoviti Endera:

Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Naravno da spada u u navedenu domenu, ali je stvar u tome sto je namjera jasna, a realizacija se nije dogodila samo i iskljucivo zbog nemogucnosti realiziranja namjere. Ne zato sto se namjera promijenila, vec iskljucivo zbog nemogucnosti njezine realizacije.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 12:00   #107
Meni takodjer verbalna namijera nije prevara . Takodjer smatram dok nije doslo do fizickog kontakta nema govora o nekoj prevari .
Koliko puta u zafrkanciji smo znali izreci pojedine rijeci koje debelo imaju neko znacenje . Nitko oko toga nije pravio tragediju . E sada ,namijera je bila prisutna .
Njen ego mora da je dobro poljuljan . Nadam se barem da je nesta naucila .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 12:06   #108
Naravno da verbalna namjera nije isto kao i prevara, ali kako je rekao Bela Hamvas misli vode ka rijecima, rijeci ka djelu, a djela ka sudbini.
iznenad84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 12:54   #109
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Meni takodjer verbalna namijera nije prevara . Takodjer smatram dok nije doslo do fizickog kontakta nema govora o nekoj prevari .
Koliko puta u zafrkanciji smo znali izreci pojedine rijeci koje debelo imaju neko znacenje . Nitko oko toga nije pravio tragediju . E sada ,namijera je bila prisutna .
Njen ego mora da je dobro poljuljan . Nadam se barem da je nesta naucila .
Slozila bi se, dok nema fizickog kontakta ne bi rekla da je prevara.

Ne mogu nikako izjednaciti verbalnu ponudu i fizicki kontakt.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 12:59   #110
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Slozila bi se, dok nema fizickog kontakta ne bi rekla da je prevara.

Ne mogu nikako izjednaciti verbalnu ponudu i fizicki kontakt.
Niti ja . I sasvim je nerazumno debatirati oko necega tako evidentnog .
Da se ona pokupila iz sobe polu gola kao sta Phibi insinuira jos bih shvatio ,ali zena mu se ponudila dobila odjeb i konac price .
Treba zbog toga da se skriva ispred sviju ? Ne naravno da ne . Treba da prevazidje jedan odjeb bez da izgubi samopouzdanje u sebe .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:12   #111
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Niti ja . I sasvim je nerazumno debatirati oko necega tako evidentnog .
Da se ona pokupila iz sobe polu gola kao sta Phibi insinuira jos bih shvatio ,ali zena mu se ponudila dobila odjeb i konac price .
Treba zbog toga da se skriva ispred sviju ? Ne naravno da ne . Treba da prevazidje jedan odjeb bez da izgubi samopouzdanje u sebe .
To nisam ja napisao, cist da napomenem, nisam toliko bedast. Citat temu vise.

Što se ostalog tice, vjerujem da bi svi blagonaklono gledali na partnera da vam kaze 'pa kaj, tip/žena je odjebala(o) moj poziv na sex, nista se nije dogodilo, move along.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:13   #112
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
a bio sam siguran da sam jučer ovdje ostavio jedan post....

moraću smanjit vino....
Post ti je pobrisan jer kompletno odudara od uvodnog, a u pravila smo namjerno dodali da necemo teme odvlaciti u cudnim smjerovima dodavanjem "fantasticnih elemenata."
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:16   #113
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
To nisam ja napisao, cist da napomenem, nisam toliko bedast. Citat temu vise.
Pardon onda ? Moguce da sam lose procitao . Zar ti nisi napiso ovo . Citiram

Potonje - jer po njoj, sve je ok ako se zena polugola filmski pokupila iz kreveta
Ostavljam mogucnost zabune ili lose interpretacije .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:18   #114
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Pardon onda ? Moguce da sam lose procitao . Zar ti nisi napiso ovo . Citiram

Potonje - jer po njoj, sve je ok ako se zena polugola filmski pokupila iz kreveta
Ostavljam mogucnost zabune ili lose interpretacije .
Tocno, loše si procitao jer sam citirao/parafrazirao forumasicu:

Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Pa ne bi nikako rekla da je prevara.

Mozda bi odustala u zadnji cas, onako se filmski polugola pokupila iz sobe jer je shvatila da voli svog partnera.
Mozda je malo koketirala radi samopuzdanja, loseg razdoblja u vezi itd.
Tako da sve dok do prevare nije doslo, nije prevarila.
A sad, da li nekome smeta vec i samo razmisljanje o prevari, to je nesto drugo.
Kad bi zena rekla da je prevara cim muskarac odmjeri nekog dobrog komada, vjerojatno bi joj rekli da je luda i ljubomorna.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:18   #115
Ja sam to napisala. Jer eto znam za slucaj gdje je moja kuma bila ljuta na decka koji je sa drustvom otisao na skijanje i ostavio njoj da bude doma sa njegovim tatom koji je dosao na neke preglede i razvaza ga okolo.

Popizdila je i pozvala van kolegu s posla za kojeg je znala da trza na nju. Na pocetku akcije u autu, uhvatila je griznja savjest i zbrisala je van, oblaceci majicu, ono, oprosti, ja to ipak ne mogu.

Jel prevarila? Po meni nije.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:20   #116
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Tocno, loše si procitao jer sam citirao/parafrazirao forumasicu:
Moja iskrena isprika tebi ? Lose sam procitao .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:21   #117
I da, danas su u braku, 2 djece, idila. A ja se sjecam da sam isla po nju u 2h po noci dok je plakala.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:21   #118
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Jel prevarila? Po meni nije.
E sada ja bih ju okarkterizirao kao zenu koja bez veze napljuje muskarca i ne ide do kraja svoga nauma . Izbacio bih ju iz auta .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:22   #119
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Ja sam to napisala. Jer eto znam za slucaj gdje je moja kuma bila ljuta na decka koji je sa drustvom otisao na skijanje i ostavio njoj da bude doma sa njegovim tatom koji je dosao na neke preglede i razvaza ga okolo.

Popizdila je i pozvala van kolegu s posla za kojeg je znala da trza na nju. Na pocetku akcije u autu, uhvatila je griznja savjest i zbrisala je van, oblaceci majicu, ono, oprosti, ja to ipak ne mogu.

Jel prevarila? Po meni nije.
Ma ne, bila je s likom u autu ali se predomislila. Uopce nije bilo prevera. Gle, mozemo mi pricati o nijansama ovdje, sto zapravo i radimo. Ako je tebi sasvim ok da ti partner zavrsi s nekom ženom u autu, predomisli se - i ti blagonaklono gledas na to, tvoj izbor. Al prodavat pricu da niceg nije bilo, presmijesno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:27   #120
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
slično ovome tvome, situacija skroz izgledna i realna.
i dogodljiva....
Upravo tako, ima tu puno nijansi. Nekome je sve crno-bijelo i jasno, netko trazi nijanse. Ja osobno imam sklonosti traziti detalje, nijanse odnosa i ne raditi rezove odmah.
Postujem da neki radije odrezu odmah, neki analiziraju i pokusaju razumijeti.I sve je to ok.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger