Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 22:23   #21
Reklo bi se da ti imaš 19, a ona 27.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:25   #22
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Reklo bi se da ti imaš 19, a ona 27.
Ćutim da su oboje tu negdje (oko 19).
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:25   #23
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
sto je to instagram
http://ganvwale.com/wp-content/uploa...02/pc-img4.jpg

ovo takneš na zaslonu smartphonea
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:26   #24
Quote:
gjukachaich kaže: Pogledaj post
Evo ovako, ludim već danima i trebam savjet (možda bolje ženski)..
Cura i ja smo krenuli prije cca 9-10 mjeseci. Bilo je to onak više iz zaje*ancije jer je ona mlađa(ona 19, ja 27), a pizdila je za mnom oko 2 godine,al iako mi je bila fizički privlačna nisam htio ništa jer mi je stvarno bila premlada. U međuvremenu sam se vratio kući iz drugog grada i češće smo se susretali itd. da bi na kraju početkom ožujka završili zajedno. Kad smo krenuli od tada u početna 3-4 mjeseca, ja sam bio neozbiljan i varao ju (barem 5-6 puta), al joj ništa nisam govorio iako mislim da je naslućivala i trpila me takvog kakav jesam, pun poroka i mana. S vremenom sam se baš zaljubio u nju i od kolovoza stvarno nisam ni pomislio ni na jednu drugu curu. Prema njoj sam postao dobar kao ni prema jednoj do sada. Trudio sam se baš ono na maksimalno i društvo i moje i njeno je saznalo da smo zajedno.
I sad ovako, prije 10-ak dana morao sam na neki rođendan koji je dosta udaljen od nas, muško-žensko društo iz srednje i tako. Vidim da joj nije bilo pravo, al sam ipak otišao jer sam sa pojedincima baš jako prijateljski i poslovno povezan. Ona je u našem gradu izašla sa svojim, ženskim društvom, napila se kao p***a i završila sa drugim tipom. Tj. koliko se može smatrati "završila" (pala su 2-3 poljupca). Ona mi je sutradan sve priznala i rekla kako je (dobro, malo je uljepšala priču sebi u korist), i u suzama me molila da joj oprostim, molila me da ju ne mrzim, da mi ne može opisati koliko joj je žao, da me obožava već 2-3 godine, da nije opravdanje što se napila kao stoka itd...
E sad ne znam šta da radim, oprostit sam spreman, al me taj neki osjećaj izjeda iznutra da je to strašno. Ne spavam danima normalno, baš sam ju zavolio. A svjestan sam i sam da sam bio tri puta gori prema njoj kad smo kretali. Ovo me baš nekako dotuklo, s kojim god frendom sam pričao reko mi je da ju ostavim itd. Ne znam ni sam što učiniti....
Ucini joj uslugu i ostavi ju.
__________________
Život je kratak, a želja beskrajna...
Mireille22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:41   #25
Quote:
gjukachaich kaže: Pogledaj post
......
E sad ne znam šta da radim, oprostit sam spreman, al me taj neki osjećaj izjeda iznutra da je to strašno. Ne spavam danima normalno, baš sam ju zavolio. A svjestan sam i sam da sam bio tri puta gori prema njoj kad smo kretali. Ovo me baš nekako dotuklo, s kojim god frendom sam pričao reko mi je da ju ostavim itd. Ne znam ni sam što učiniti....

Oh wow, cak od kolovoza nisi pomislio ni na jednu drugu. Kakav test vremena, pod dojmom sam.


Tebe jebe ego sto netko dotad toliko uzivljen u tebe (i s obzirom na to, sav TVOJ i tebi posvecen), jednu vecer nije vise bio toliko tvoj. To je to od cega ne mozes spavati. Poremetila ti je sliku bezuvjetno zaljubljene, vjerne, mozda i pomalo naivne mladice. Nisi vise tako siguran u nju koliko si bio kad te nije bilo briga.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 23:03   #26
Što se pitanja tiče, ljudi u vezama sazrevaju i rastu, evoluiraju, napreduju, razvijaju se, stiču poverenje kroz vreme, otvaraju se, smekšaju, spuštaju zidove...nije nenormalno da veze započnu kao otvorene ili više kao neke šeme, ili da neko od partnera više a neko manje voli, da je neko privrženiji neko hladniji i više distanciran itd...svaki odnos se vremenom menja kako ljudi u njemu sazrevaju i postaju privrženiji jedno drugom.

Pod uslovom da se ne sprdaš sa temom, možda bi mogao da racionalizuješ celu tu situaciju i da shvatiš pre svega da je ona dosta mladja od tebe i da će verovatno imati drugačijih potreba od tebe, i pitanje je koliko ćete se u svemu tome naći. Ako je zaista voliš, ovo može biti samo mali izazov koji će vremenom verovatno da izbledi, a ova situacija može da ti dodje kao otrežnjenje i da te trgne iz te ego uljuljkanosti, i da možda na vreme shvatiš da bi bolje bilo da ceniš to što imaš nego da posle to shvatiš onda kada je izgubiš.

Tvoj postupak prema njenoj iskrenosti u celoj toj situaciji može da vas veže sada još čvršće, pod uslovom da si siguran da je to veza za koju se vredi boriti. Trebalo bi da smiriš malo ego i budeš manje sujetan, ako želiš da ta veza zaista uspe.

I slažem se što se tiče deljenja intime i detalja veze, to nije za priču jer ako ostanete zajedno samo ćeš baciti mrlju na vaš odnos bez potrebe.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 00:08   #27
ulila je čuturu i dva puta se zažvalila s nekim likom?

to je normalno danas, šta ne?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 00:15   #28
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
ulila je čuturu i dva puta se zažvalila s nekim likom?

to je normalno danas, šta ne?
ti ne zvalis okolo kad si pijan?
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 00:33   #29
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
ti ne zvalis okolo kad si pijan?
ofkors da da.

ne vidim ništa loše u tome?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 00:44   #30
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ne budi licemjeran.


Eto, to je moj savjet.
isti savjet za pocetak .. tek onda ima smisla pricat dalje
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 00:48   #31
Ak te prevarila jednom, prevarit ce te opet. Znas kak to ide.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 01:55   #32
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ak te prevarila jednom, prevarit ce te opet. Znas kak to ide.
ako on to nezna .. nitko nezna
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 08:57   #33
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Reklo bi se da ti imaš 19, a ona 27.
Baš.
Da netko s 27 piše ove nebuloze

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:21   #34
Quote:
Bernd kaže: Pogledaj post
ma meni je imbecilno što bi on nju ostavio na nagovor frendova, zbog žvaljenja,a on jebo ko zna kolko....i to mu ok
ma ok, licemjeran je.
Ali njezin izgovor je glup da gluplji ne može bit. Malo popije i odmah se žvaljaka s nekim? Ma hajd, nezrela je i to je činjenica.
Što će bit neki drugi put? Malo će popit pa će joj gaće past?
Ono ... a ća piješ kad ti škodi. A jbt.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:51   #35
Quote:
gjukachaich kaže: Pogledaj post
Ona je u našem gradu izašla sa svojim, ženskim društvom, napila se kao p***a i završila sa drugim tipom. Tj. koliko se može smatrati "završila" (pala su 2-3 poljupca). Ona mi je sutradan sve priznala i rekla kako je (dobro, malo je uljepšala priču sebi u korist), i u suzama me molila da joj oprostim, molila me da ju ne mrzim, da mi ne može opisati koliko joj je žao, da me obožava već 2-3 godine, da nije opravdanje što se napila kao stoka itd...
E sad ne znam šta da radim, oprostit sam spreman, al me taj neki osjećaj izjeda iznutra da je to strašno. Ne spavam danima normalno, baš sam ju zavolio. A svjestan sam i sam da sam bio tri puta gori prema njoj kad smo kretali. Ovo me baš nekako dotuklo, s kojim god frendom sam pričao reko mi je da ju ostavim itd. Ne znam ni sam što učiniti....
Izašla je s ženskim društvom pa završila s muškim? Nacugala se pa otpor odmah nestao? A šta'š morala je u takvom stanju potražit potporu.

Što se mene tiče, alkohol nije izgovor ni za što. Nikad se nisam pijana ljubakala s nekim s kim se ne bih i trijezna. Alkohol služi samo opuštanju i ničem više. Ne priznajem alkohol kao izgovor i točka.

Cura ti je mlada i željna zabave. Njezino grizodušje u ovoj priči samo je celofan. A moguće je i da te je htjela napravit malo ljubomornim, što je najzad i uspjela. Odakle uopće ta potreba za ispovijedanjem?
Lijepo je biti iskren, no nemam dojam da je to učinila zbog potrebe za iskrenošću. Nego da ti lagano stavi do znanja da nisi jedini.

U cijeloj ovoj priči ne znam tko je od vas dvoje nezreliji. Njoj se još i može oprostiti jer je mlada ali što je s tobom? Više puta si je prevario, prema tome, što si uopće radio s njom? Bildao ego ili što? Koliko god to skrivao ili mislio da si to uspješno sakrio, nije tako. Morala je to nekako osjetiti ili naslutiti, zato si sad slično i dobio zauzvrat.

Ima ona stara ... tko s djecom liježe, budi se popišan. Pa ti vidi. Pogotovo zato što ni sam nisi zreo. Prema tome, igrajte se i dalje. Klinci ko klinci, netko po godinama, netko u duši. Odaste se, prije ili poslije.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 11:49   #36
Zao mi je tako mlade cure.
Ajd sad ti imak hrabrosti i priznaj sto sii radio, de se ona ne mora osjecat toliko krivom.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:10   #37
Ostavi je i zbari frendicu iz njezinog društva.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:57   #38
prvi si bacio kamen i sad joj ti i frendovi sudite?!?
Ah taj egoizam..
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 13:17   #39
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
ofkors da da.

ne vidim ništa loše u tome?
pa da, eto.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:32   #40
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
ofkors da da.

ne vidim ništa loše u tome?
Koliko cesto se napijes?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger