Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2009., 08:27   #41
Stradivarius, Massimo Dutti !!!!!
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 11:41   #42
Ajme koliko dućana! Kao AM i CC1 zajedno. Odličan izbor.
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 12:11   #43
Pih... nema čak ni Replaya...

A ni McDonaldsa...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 12:48   #44
odlično,jedva čekam,iako mi treba više do tamo,nego do CityCentra ..ali zato frendica mi živi u Zaprešiću
I nadam se da će biti bolji od Garden Malla,koji nije ispunio moja očekivanja...
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 12:54   #45
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Pih... nema čak ni Replaya...

A ni McDonaldsa...
ne razumijem zašto ni u jednom mallu nema Mc Donaldsa.
Nije kao da idem tamo ali mi to nije poslovno jasno.
Da li MCD ne želi ići u mallove ili oni njih ne žele. Misterija!

Imam dojam da u USA i EU nema shoping malla bez MCD i Starbucksa.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 13:23   #46
nema H&M? smrccc
lollipop45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 21:20   #47
To je veliki projekt koji će u cijelosti biti gotov tek kroz nekoliko godina,pa se kroz određeno vrijeme može očekivati i H&M.Koliko znam H&M je zakupio prostor,no pitanje je kada će useliti jer će biti nekoliko otvorenja,odnosno gotovih faza.
Princess0112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 11:59   #48
zna li itko moze li se javnim prijevozom (vlak, bus...) do west gate-a?
bila sam na razgovoru za posao u zari, cekam da se jave pa me zanima ukoliko mi ponude posao kako mogu do tamo buduci da nemam auto...
ako netko ima kakve info bila bih zahvalna!
ps:vidjela sam clanak na netu da se moze vlakom do postaje Novi dvori (sto je kao blizu) od Glavnog kolodvora.
Keti1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 14:42   #49
Quote:
Keti1983 kaže: Pogledaj post
zna li itko moze li se javnim prijevozom (vlak, bus...) do west gate-a?
biti će bus zeta koji će ići rano ujutro ( i to češće baš zbog radnika)
tihanat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 10:05   #50
Thumbs up ARTIGLI!

Bice trgovina italianskog brenda....ime je ARTIGLI....na prvom katu....woman look
gledajte kolekcije na www.artigli.it
aki-italy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 17:41   #51
bok!

zanima me dal znate di se mogu naci otvorena mjesta za posao trgovca? imam frendicu koja bi radila tamo pa malo istrazujemo
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 17:44   #52
Ovaj centar će propast za godinu-dvije, kad se izgrade arena centar, supernova i ostali u gradu...
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 18:07   #53
Quote:
ZgRege kaže: Pogledaj post
Ovaj centar će propast za godinu-dvije, kad se izgrade arena centar, supernova i ostali u gradu...
Ne vjerujem, većini ljudi više odgovara kada se ne moraju autom gužvati po semaforima, već jednostavno preko obilaznica ili autoputa dođu ravno pred vrata.
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 18:12   #54
Daleko od toga da će propasti. Nama iz zapadnog dijela je to 15minuta vožnje, a što se mene tiče dolazi Zara & Stradivarius pa ne moram bezveze jahat do am ili cco kada sve imam tamo, tako ne brini .
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 20:44   #55
Quote:
Isabella kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem, većini ljudi više odgovara kada se ne moraju autom gužvati po semaforima, već jednostavno preko obilaznica ili autoputa dođu ravno pred vrata.
To je praksa u svim europskim gradovima
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 22:30   #56
Quote:
Keti1983 kaže: Pogledaj post
zna li itko moze li se javnim prijevozom (vlak, bus...) do west gate-a?
bila sam na razgovoru za posao u zari, cekam da se jave pa me zanima ukoliko mi ponude posao kako mogu do tamo buduci da nemam auto...
ako netko ima kakve info bila bih zahvalna!
ps:vidjela sam clanak na netu da se moze vlakom do postaje Novi dvori (sto je kao blizu) od Glavnog kolodvora.
Već tri mjeseca radim na WestGateu, iz dana u dan centar sve više poprima bolji izgled. Kako je samo dobro odrađena metalna ograda na zidovima koja lagano fičuka dok puše vjetar, radnici na WestGate to zovu WestGate duhovi.

A što se tiče prijevoza, WestGate će imati direktnu autobusni liniju, a nešto sam naćuo da bi mogla biti i željeznička postaja u neposrednoj blizini.

Quote:
ZgRege kaže: Pogledaj post
Ovaj centar će propast za godinu-dvije, kad se izgrade arena centar, supernova i ostali u gradu...
Sumnjam da će propasti, centar je ogroman, sa prevelikim izborom dučana i sporednih sadržaja i nešto mi se čini da će Zagorci biti glavne redovne mušterije.


BTW, gdje se mogu pokupiti kuponi za nagradnu igru ćije je izvlačenje na otvorenju 14.11.2009.
__________________
Sinoć, vraćajući se kući, ušao sam u pogrešno dvorište i udario u drvo koje nemam.
beljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 00:19   #57
prje bi rekla da će propast king cross i city ,nego west gate...
zagorje je dosta veliko,eh kad dođemo svi mi
a da ne kažem da je prometno super povezano,kaj se auta tiče, a dakle imat će i bus-liniju...

ja sam zadovoljna sa popisom dućana... samo nek se čim prije otvori

a za mcdonalds im je i bolje da ga ne rade jer ću se zdebljat u roku keks!
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 09:41   #58
[QUOTE=beljo;23214163]
A što se tiče prijevoza, WestGate će imati direktnu autobusni liniju, a nešto sam naćuo da bi mogla biti i željeznička postaja u neposrednoj blizini.


Vidjela sam jucer Westgate crveni bus na Horvacanskoj pun ljudi (vjerojatno radnika). Jel zna netko od kud krece? Od 9.11. pocinje raditi ducan u kojem radim pa me zanima kak mogu do tamo...
Keti1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 17:58   #59
[QUOTE=Keti1983;23326877]
Quote:
beljo kaže: Pogledaj post
A što se tiče prijevoza, WestGate će imati direktnu autobusni liniju, a nešto sam naćuo da bi mogla biti i željeznička postaja u neposrednoj blizini.


Vidjela sam jucer Westgate crveni bus na Horvacanskoj pun ljudi (vjerojatno radnika). Jel zna netko od kud krece? Od 9.11. pocinje raditi ducan u kojem radim pa me zanima kak mogu do tamo...
Možes sa nama, idemo ja i frend svako jutro oko 7:15 i bas nam nedostaje žensko društvo do WestGatea
__________________
Sinoć, vraćajući se kući, ušao sam u pogrešno dvorište i udario u drvo koje nemam.
beljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 19:52   #60
eiii....a jel neko zna kad će počet vozit ti busevi za west gate?....ja počinjem sutra radit,a uopće nezz kak ću ubuduće ić do tam
majacujica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.