Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2010., 21:25   #41
joj, aaahahahaaa - to su oni kripli s jelovnikom..

već sam bila zaboravila na taj gastronomski debakl.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 00:18   #42
Wronže i ostali dobronamjernici
bijah sinoćke, pojedoh, zadovoljih nas!

Utopio sam oba kupona po 150kn, doplatio 20tak kuna napojnice i još 40tak kuna za cugu... naručili smo Dinamo stejk (na tvoju preporuku) i bio je izuzetno mek, ukusan i ono... mljac- ono su bili vrganji (u malim količinama, ali svejedno).
Drugo jelo je bio Tbone srednje veličine, korektan i ukusan...
uz to dobili u cijeni i krumpir pole s vrhnje- koprom (neloše) i čašice zapečenog graha (zaboravio sam naručiti baš kompletni prilog zapečeni grah, ali kako je stiglo ovo, bilo je taman!).
Sve u svemu, preporuka- nećete se razočarati (imaju i dio za pušače, posebno odvojen).
Konobar osrednje volje, sve je bilo okej, što sam ga pitao- stručno i uljudno odgovorio, svaka čast.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 10:54   #43

dakle, texas grill.

imaju novu adresu u savskoj.
ja još nisam iskoristila kupon od kolektive, jel netko bio na novoj adresi ?
iskustva, kritike, pohvale ?
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:11   #44
i mene bi to zanimalo, buduci također jos nisam iskoristio kupone
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 09:30   #45
I ja sam uzela kupon od Kolektive za popust na hranu u Texas s&g house, no sada su mi rekli da ih vise ne prihvacaju iako pise da vrijede do 6. mjeseca 2011.!!!
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 11:16   #46
Quote:
bubuljica_na_nosu kaže: Pogledaj post
I ja sam uzela kupon od Kolektive za popust na hranu u Texas s&g house, no sada su mi rekli da ih vise ne prihvacaju iako pise da vrijede do 6. mjeseca 2011.!!!
jel to stvarno provjereno, naime ja svoja dva kupona isto jos nisam iskoristio ??!
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 14:55   #47
Za takvu vrstu iskustva (kad iz nekog razloga ne možete iskoristiti kupon od npr. Kolektive) je najbolje pisati mail direktno Kolektivi i iznijeti im ukratko problem.
Vjerujem da će vam izaći u susret i vratiti novac na žiro račun, makar nisu oni direktno krivi. Kažem, ako je informacija točna vezana uz Texas...
(jesu li, uz lokaciju, možda promijenili i vlasnika?)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 21:21   #48
Quote:
jappa kaže: Pogledaj post
jel to stvarno provjereno, naime ja svoja dva kupona isto jos nisam iskoristio ??!
Provjereno, preselili su u Savsku i ne prihvaćaju kupone

http://www.restorani24x7.com/restora...-house/zagreb/

Dobra vijest je da Kolektiva vraća novce
Jwalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 22:08   #49
a što je sada na Borongaju?
prije 2-3 tjedna sam prošao onuda, tamo je i dalje neka kućica
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 10:35   #50
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a što je sada na Borongaju?
prije 2-3 tjedna sam prošao onuda, tamo je i dalje neka kućica
Pa nisu mogli kućicu sa sobom ponijeti

Vlasnik Movie puba i onog svega tamo na Savskoj je i vlasnik Texasa.
Javna je tajna da im ne ide baš najbolje pa valjda nisu mogli najam plaćat.
Jwalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 13:00   #51
Vlasnik Movie puba i onog svega tamo na Savskoj je i vlasnik Texasa.
Javna je tajna da im ne ide baš najbolje pa valjda nisu mogli najam plaćat.[/QUOTE]

Tko god pristane na popuste od 50% neide mu baš najbolje jer su to potezi očajnika budući da i od tih 50% pola daju kolektivi...
afoodie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 14:21   #52
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a što je sada na Borongaju?
prije 2-3 tjedna sam prošao onuda, tamo je i dalje neka kućica
ja prođem svaki dan dva do tri puta i čini mi se da je otvoreno...

baš ću sad vidjet kad krenem na ručak doma..

johoho, ova me tema uvijek podsjeti na onaj jezivi engleski jelovnik.. nemrem si pomoć..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 14:26   #53
Quote:
afoodie kaže: Pogledaj post
Tko god pristane na popuste od 50% neide mu baš najbolje jer su to potezi očajnika budući da i od tih 50% pola daju kolektivi...
Istina je da Kolektiva i slične web organizacije deru i uzimaju postotak da boli glava, ail se ne slažem da je to potez očajnika, jer se tako širi krug posjetitelja i baza onih koji će se opet, zadovoljni ponudom, vratiti (ili preporučiti nekom svom da ode tamo). To je, ustvari, dobar marketinški potez. Onima kojima tako nešto treba, jasno (tko želi unaprijediti prodaju).
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 15:37   #54
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Istina je da Kolektiva i slične web organizacije deru i uzimaju postotak da boli glava, ail se ne slažem da je to potez očajnika, jer se tako širi krug posjetitelja i baza onih koji će se opet, zadovoljni ponudom, vratiti (ili preporučiti nekom svom da ode tamo). To je, ustvari, dobar marketinški potez. Onima kojima tako nešto treba, jasno (tko želi unaprijediti prodaju).
to je zapravo jako jeftin i dobar marketing koji nije zmislila, nego samo kopirala, ta Kolektiva
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 12:16   #55
otvoreno je.. ja prošla prekjučer, prošla jučer.. šljakaju. Sad, dal i kuhaju, to ne znam, jebga.. al lokal radi.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 23:11   #56
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
otvoreno je.. ja prošla prekjučer, prošla jučer.. šljakaju. Sad, dal i kuhaju, to ne znam, jebga.. al lokal radi.
Ke?

Pa niko nije rekao da ne rade, nego da ne priznaju kupone, koje su stotine kupile preko Kolektive, s obzirom da su promijenili lokaciju (i dalje ne znam da li i vlasnika)...


Edit: A ha, ti si se osvrnula na ono od neki dan, na lokal na Borongaju... nisi kvotala, pa nisam znao na što misliš... jedno je sigurno- teško da su oboje Texas Steak House, ovo na Borongaju je možda neki birc, ili sl.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 09:20   #57
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ke?

Pa niko nije rekao da ne rade, nego da ne priznaju kupone, koje su stotine kupile preko Kolektive, s obzirom da su promijenili lokaciju (i dalje ne znam da li i vlasnika)...


Edit: A ha, ti si se osvrnula na ono od neki dan, na lokal na Borongaju... nisi kvotala, pa nisam znao na što misliš... jedno je sigurno- teško da su oboje Texas Steak House, ovo na Borongaju je možda neki birc, ili sl.
Texas steak and grill house se preselio s Borongaja u savsku. restoran na borongaju je neki novi steak house koji radi na istu foru kao i stari (kaubojska tema, stejkovi itd...).

međutim. texas steak and grill house u savskoj je nedavno promjenio vlasnika tako da kuponi s kolektive ne vrijede više tamo.

kolektiva će vam vratiti novace za nepotrošene kupone. samo im morate poslati brojeve tih kupona i broj računa gdje želite da vam vrate novce.

tako su mi bar rekli u kolektivi i texasu...
niko1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 21:48   #58
Quote:
niko1983 kaže: Pogledaj post
kolektiva će vam vratiti novace za nepotrošene kupone. samo im morate poslati brojeve tih kupona i broj računa gdje želite da vam vrate novce.

tako su mi bar rekli u kolektivi i texasu...
Ovo je konkretna informacija, mnogi će ti biti zahvalni (uključujući i mog kuma, koji ih ima još komada 2).
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 08:51   #59
evo baš danas su meni vratili novce, čekao sam tjedan dana. malo dugo al bar su vratili novce

veliki plus kolektivi na profesionalnosti. sviđa mi se što se nisu izmotavali i pokušali muljati nego su odmah rekli da im je žao i da će mi vratiti lovu
niko1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 09:29   #60
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ke?

Pa niko nije rekao da ne rade, nego da ne priznaju kupone, koje su stotine kupile preko Kolektive, s obzirom da su promijenili lokaciju (i dalje ne znam da li i vlasnika)...


Edit: A ha, ti si se osvrnula na ono od neki dan, na lokal na Borongaju... nisi kvotala, pa nisam znao na što misliš... jedno je sigurno- teško da su oboje Texas Steak House, ovo na Borongaju je možda neki birc, ili sl.
Yeah, nisam ni skužila da ste prešli na drugu podtemu, sry. Mrzim nekvotanje.

Ma je, ovaj na Bgaju je Texas Steak and bla bla.. stopostotno.. ždrala tamo svojedobno.

Velim, ne znam kuvaju li još, al i dalje sve izgleda isto.. osim jednog malog dijela vani, ograđenog nekom prastarom i scufanom žutom trakom.. ne znam ke to predstavlja.. iritantno ćosavo tjeme jednog od najbezobraznijih konobara ever i dalje viđam svakodnevno..kako plovi nad živicom..

edit: evo, išla sad guglat da ne lupam napamet i imaš ti praf.. lokacija, savska 141 ili tak neš.. može bit da su se preselili, ovo na bgaju se vratilo na Boxer bar ili kak se već zvalo, al nisu još stigli (ili imali para) maknuti obeležja..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.