Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2010., 22:40   #21
Isreno...ja ne znam zašto je ona proglašena najljepšom ženom svijeta...ja viđam ljepše svaki dan u gradu. Svašta.
__________________
All I wanna say is that they don"t really care about us.
lovely_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 22:45   #22
zato kaj ih ostatak svijeta ne vidi
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 05:13   #23
inače ne pišem po ovim trach topicima, ali noćas mi se nešto ne spava, pa da dam svoj prilog.
od nedavno pratim seriju Sarah Connor Cronicles, i pronicljiva, kakva jesam, nakon 66 epizode, primjetim jednog od likova, njega, prezgodnog frajera, iskrenog osmjeha, isklesanog tijela i par sexy tetovaža.. odoh upitati svemoćnog tj. google o kome se radi, i doznam, na svoj užas, par zastrašujućih informacija; lik je dakle brian austin green a.k.a. david silver iz beverly hillsa a.k.a. dečko od megan fox ..
nakon proplakane noći i prihvaćanja činjenica da ratnik iz mojih snova ipak neće ostaviti najzgodniju ženu na svijetu zbog mene , krenem sa malicioznom temeljitošću istraživati moguće nevolje u raju između njih dvoje :..
saznala sam da su zajedno cca 6 godina. da je on 73 godište, ima dijete iz prijašnje veze i smatraju ga totalnim bezveznjakovićem, žnj kategorijom glumca kojeg su prije spomenute serije već svi otpisali. količina pljuvanja (najviše od strane muškog roda) koje sam pročitala o njemu je zbilja pre odurna. a sve zbog megan fox i nekog propalog rap albuma..
ona, dakle je trenutna "it girl", 20+ godišnjakinja, super zgodna glumica, koju žele poševiti svi od 6-66 na ovoj planeti.. i žena je s njim, i samo s njim. i vole se. i izgledaju predivno i iskreno i zaljubljeno zajedno. (jesu, prekidali su, ali give her a break, oni žive u kupleraju od holivuda)..
ne znam keljiti slike, ali proguglajte njihove zajedničke fotke, možda ćete i vidjeti ono što sam i ja vidjela. u svemu tom paklu oko njega, žena je pokazala zavidnu dozu zrelosti, ljubavi i poštovanja prema čovjeku kojeg je izabrala od svih muškaraca koje može imati.
i zato da zaključim. nisam joj mjerila centimetre na nosu i oko sisa od zadnje plastične operacije, ali mislim da ništa od toga neće promjeniti činjenicu da ta žena ima i srce i dušu.. a takvima, jer su iznimno rijetki, želim svu sreću i iskreno se nadam da će uspjeti, kako s njim, tako i karijeri..
megan fox, respect..
__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 13:00   #24
Quote:
lovely_one kaže: Pogledaj post
Isreno...ja ne znam zašto je ona proglašena najljepšom ženom svijeta...ja viđam ljepše svaki dan u gradu. Svašta.
Pricas gluposti, Megan je ljepsa od mene, a meni govore da sam ljepa,tako da cisto sumnjam da viđas ljepse svaki dan...
evamattiolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 13:05   #25
@ never_angel, imas pravo,cura s zbilja cini ok kad uzmemo u obzir da je mogla biti sa nekim mocnikom ili velikom zvijezdom i podici se rejting jos vise,ali ocito su joj neke druge stvari bitnije...bravo megan...al sta je je, u intervjuima zna provalit gluposti(cure je mlada a i svi znamo provaliti),al ako ce se ljudi na to hvatati onda bi ti ljudi trebali biti savrseni,drugacije nije opravdano...
evamattiolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 13:13   #26
meni je baš simpatično kak zna gluposti lupit u intervjuima jer imam osjećaj da se zajebava. jer ima i dosta razgovora di se stavrno vidi da ima ok smisao za humor, nije joj bed našalit se na svoj račun i da je down to earth i da nije glupa.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 13:25   #27
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
...i poslije operacija (ove dvi zadnje su od prije nekoliko dana; nakon zadnjeg posjeta kirurgu):



.
Kako joj lipo stoji tamna kosa na taj ten
jes pretjerala s operacijama, ali izgleda bolje nego prije, uspjelo joj je
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 15:01   #28
Quote:
never_angel kaže: Pogledaj post
mislim da ništa od toga neće promjeniti činjenicu da ta žena ima i srce i dušu.. a takvima, jer su iznimno rijetki, želim svu sreću i iskreno se nadam da će uspjeti, kako s njim, tako i karijeri..

s tim se slažem; šta se tiče veze, ženska je stvarno na mistu..pari droljasta, al koliko se čini vjerna je..i zato joj i ja dajem plus

isto tako se slažem da je ženska baš za zajebanciju...evo, u nekom intervjuu na Jubituu kaže: "So, I'm playing a prostitute in Jonah Hex...go figure." haha, odvalila sam...

ja sam se samo dotakla operacija..i moram reć da se ne slažem da sad bolje izgleda..prije mi je bila baš prepoznatljiva faca u moru klonova..onaj pogled, pa i onaj krivi nos..imala je ono nešto

evo video od tad s Brianom..
http://www.youtube.com/watch?v=BH9XuERxclY
kako je zgodnaaaaa!
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 15:26   #29
Quote:
evamattiolo kaže: Pogledaj post
Pricas gluposti, Megan je ljepsa od mene, a meni govore da sam ljepa,tako da cisto sumnjam da viđas ljepse svaki dan...
Eto ti ga sad. Možda bih ja tebe smatrala ljepšom od nje, stvar ukusa.
Meni ona jednostavno nije nešto posebno.
__________________
All I wanna say is that they don"t really care about us.
lovely_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 15:45   #30
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
ja sam se samo dotakla operacija..i moram reć da se ne slažem da sad bolje izgleda..prije mi je bila baš prepoznatljiva faca u moru klonova..onaj pogled, pa i onaj krivi nos..imala je ono nešto
ah, nisam znala da je i pogled moguće operirat
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 15:48   #31
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ah, nisam znala da je i pogled moguće operirat
ispričavam se na pogrešci - my bad.

mislila sam reć da sad izgleda blentavo...prije je imala tu neku oštrinu u pogledu..
mogu se kapci operirat, i to dosta promini "pogled", al sumnjam da je
tako poremećena da bi još i to išla radit...
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 15:52   #32
Glupo bi bilo govorit da nije lijepa, ali meni osobno djeluje kao izložak iz Madam Tiso (lijeno mi gledat kako se točno piše ), prazna i bezizražajna.
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.

Zadnje uređivanje ginger : 14.06.2010. at 16:00.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 16:04   #33
nije neka glumica nit će ikad bit al je jako jako zgodna ženska koja će svojim izgledom dosta para ubrat.
Pa šta sad ako nema talenta za glumu priroda joj je dala ljepotu pa nek uživa.
Nevolim ljude koji su zavidni i pljuju zgodne žene, prihvatite činjenicu da je mala komad i to je to
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 16:20   #34
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
nije neka glumica nit će ikad bit al je jako jako zgodna ženska koja će svojim izgledom dosta para ubrat.
Pa šta sad ako nema talenta za glumu priroda joj je dala ljepotu pa nek uživa.
Nevolim ljude koji su zavidni i pljuju zgodne žene, prihvatite činjenicu da je mala komad i to je to
Najdraži su mi ovi dušebrižnici.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 18:38   #35
Quote:
DreamStickle kaže: Pogledaj post
Najdraži su mi ovi dušebrižnici.
kakavi dušebrižnici sam kažem da je žena komad i da vi ostali tražite dlaku u jajetu kod ljepih žena.
a pljujte kolko god želite, boli mene ona stvar za Megan Fox i ko nju pljuje
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 18:43   #36
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
kakavi dušebrižnici sam kažem da je žena komad i da vi ostali tražite dlaku u jajetu kod ljepih žena.
a pljujte kolko god želite, boli mene ona stvar za Megan Fox i ko nju pljuje
Pa nekome nije komad niti lijepa i točka. O ukusima se ne raspravlja, ljepota je u oku promatrača itd. Ne moraš radi toga govorit da je netko ljubomoran jer mu se žemska jednostavno ne sviđa. Samo se izrazi vlastito mišljenje.
Tebi je hot, meni not i to je to.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 18:46   #37
Quote:
DreamStickle kaže: Pogledaj post
Pa nekome nije komad niti lijepa i točka. O ukusima se ne raspravlja, ljepota je u oku promatrača itd. Ne moraš radi toga govorit da je netko ljubomoran jer mu se žemska jednostavno ne sviđa. Samo se izrazi vlastito mišljenje.
Tebi je hot, meni not i to je to.
aj aj bar ti je na avataru zgodna ženska
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 18:49   #38
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
aj aj bar ti je na avataru zgodna ženska
Meni osobno najjebozovnija ženska na svijetu.
I lice i tijelo i šarm, ženstvenost...
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 19:00   #39
Quote:
DreamStickle kaže: Pogledaj post
Meni osobno najjebozovnija ženska na svijetu.
I lice i tijelo i šarm, ženstvenost...
istina istina šta je da je
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 19:26   #40
meni megan izgleda ko iskompleksirana, čak malo nestabilna cura.. otuda možda ti njeni ispadi , izjave i, nažalost, operacije i sl s kojima se bezveze upropastila. je da je u jednom trenutku poboljšala izgled, iako i to je bilo nepotrebno s obzirom kako je izgledala skroz na početku, al u usporedbi s tim sad izgleda katastrofa, a vjerojatno će bit još gore.. šteta, jer čini mi se da je okej cura, ne bi rekla da je glupa nego više ko neka tinejdžerica koja nikako da odraste..
pobb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.