Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2010., 00:55   #61
Ma nema sise operirane.
Vidi se s marsa da su njene.

Male su, ima 20 i nešto godina i ne bi bilo logično da joj tako male sise vise.
Uostalom oblik grudiju (a bome i veličina) ti ovisi o grudnjaku.

Dobar grudnjak, dobre sise.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 01:24   #62
Quote:
joolz kaže: Pogledaj post
poor man's angelina
a zene koje mogu lopatom zbuku s face skidat mi nisu lijepe, pa ni ne znam kako izgledaju
da, meni to prvo pada na pamet kad ju vidim.. definitivno bi trebala malo ohladit s tom šminkom.. sva je malo too much, prenaglašena,
al opet, od toga i je napravila imidž, kao neka opasna ženska, inače vjerojatno ne bi imala ni blizu ovakav zvjezdani status..
a meni se isto čini da je zapravo okej cura, možda malo čudna, ali ne baš ovakva kakav imidž njeguje

a kad je već bilo riječi i o angelini: ona po meni ima jedan od najprirodnijih lookova uopće među glumicama, težu šminku je valjda imala samo u 90ima kad je ionako bio onaj neki čudan trend..
pobb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 10:39   #63
Quote:
DreamStickle kaže: Pogledaj post
Odgovorno tvrdim da se djevojke samo unakažuju tonom te jebene šminke.
ima tu nešto. Kad pogledam dolje na kozmetici što se dnevno sve nanosi na lice, čemu to ne kužim
Dnevna krema, podloga za mejkap (koji je to kurac), tekući puder, korektor, iluminator, bronzer, rumenilo, puder u kamenu..allooooooooo svaki dan sve odjednom
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 12:07   #64
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ima tu nešto. Kad pogledam dolje na kozmetici što se dnevno sve nanosi na lice, čemu to ne kužim
Dnevna krema, podloga za mejkap (koji je to kurac), tekući puder, korektor, iluminator, bronzer, rumenilo, puder u kamenu..allooooooooo svaki dan sve odjednom
Pa ovisi kako ko,ja npr od sminke svaki dan obavezno stavim puder(lagan vichyev), malo maskare i tus....to nije puno, a kad izlazim onda mozda ruž ili rumenilo, sijenilo nikad, nevidim what's the point...
evamattiolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 12:47   #65
Quote:
evamattiolo kaže: Pogledaj post
Pa ovisi kako ko,ja npr od sminke svaki dan obavezno stavim puder(lagan vichyev), malo maskare i tus....to nije puno, a kad izlazim onda mozda ruž ili rumenilo, sijenilo nikad, nevidim what's the point...
ma gle, i ja se šminkam, s tim da kod mene sjenilo ide obavezno i maskara : bijele trepavice:. Ali to žbukanje me nekako žalosti, kada vidim što se sve trpa na kožu onda kada se još ni nema što prikrivati. pa cure cca 18 god prikrivaju podočnjake, a za to je potreban korektor i nekakav jebeni iluminator. alo. onak, suludo mi je to, bacanje love i uništavanje tena.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 14:10   #66
Quote:
evamattiolo kaže: Pogledaj post
Pa ovisi kako ko,ja npr od sminke svaki dan obavezno stavim puder(lagan vichyev), malo maskare i tus....to nije puno, a kad izlazim onda mozda ruž ili rumenilo, sijenilo nikad, nevidim what's the point...
meni je čak i to previše...ja kad idem nekud preko dana onda stavim samo maskare i labela eventualno malo sjajila...jedino kad se ide subotom van, onda uz maskaru i sjajilo stavim i olovke za oči i to je to...puder mi je jednostavno pretežak za kožu, imala sam ga jednom u životu za maturalnu i ne želim više...a najžešće mi je kad mlade curice kojih 15, 16 godina meću puder...mislim, stvarno
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 14:15   #67
Tamo gore na onoj zadnjoj slici gdje šalje pusu mi liči na Avu Karabatić, boga ti.
__________________
All I wanna say is that they don"t really care about us.
lovely_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 14:21   #68
stvarno izgleda debilno s tim slanjem pusa
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 15:39   #69
Koza mi nije savrsena pa moram stavljati puder, al to je ful lagan, kvalitetan puder i stavim ga malo, najradije nebi da nemoram....a vidim da i megan ima malih problema sa tenom,jel se zna koliko je visoka?
evamattiolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 16:43   #70
@ evamattiolo

Visoka je 163 cm
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 17:32   #71
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ima tu nešto. Kad pogledam dolje na kozmetici što se dnevno sve nanosi na lice, čemu to ne kužim
Dnevna krema, podloga za mejkap (koji je to kurac), tekući puder, korektor, iluminator, bronzer, rumenilo, puder u kamenu..allooooooooo svaki dan sve odjednom
Pogledaj samo po gradu, nema djevojčice ni djevojke koja nema ispod silne žbuke akne.

A tek kakva je ova 'filmska' koja je još sto puta teža.

+ što zamaskiraju i ono ljepote što imaju.

Imam i ja problem s trepavicama kao i ti. Još nosim naočale, pa bi bilo baš ružno bez maskare.
Ali evo prevalila sam 25-u, nemam nijedne bore za razliku od dosta 18ogodišnjakinja koje svakodnevno mačkare kožu kojekakvim čudima.
A i džep mi je dublji.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 16:41   #72
Quote:
DreamStickle kaže: Pogledaj post
Pogledaj samo po gradu, nema djevojčice ni djevojke koja nema ispod silne žbuke akne.
pa zato i stavljaju žbuku. umjesto da odu dermatologu i ulože u preparativnu kozmetiku, lakše je i jeftinije otić u dm i kupit pudera. neznanje nije za rugat se baš.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 17:14   #73
ona je 86 godište pa onda ima godina ko i ja, nikad ne bih rekla
al šta je, lijepa mi je jako. čak i bez šminke je jako lijepa
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 17:16   #74
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ima tu nešto. Kad pogledam dolje na kozmetici što se dnevno sve nanosi na lice, čemu to ne kužim
Dnevna krema, podloga za mejkap (koji je to kurac), tekući puder, korektor, iluminator, bronzer, rumenilo, puder u kamenu..allooooooooo svaki dan sve odjednom
baš ja sam mislila da je krema podloga za make up
::ide proučavati iluminatore, podloge i slično::
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 17:34   #75
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
...i nekakav jebeni iluminator. alo. onak, suludo mi je to, bacanje love i uništavanje tena.
A kaj je to iluminator?

Ni ja nisam nikad proučavala kaj bi to točno sve trebalo doći prije pudera tekućeg i pudera u prahu
Ali stavljam puder...onaj light tekući, najjeftiniji iz dm-a. Kak se sad zove
Jel essence...zapravo, trenutno kradem od sister, a ona ima neki dobar, moram pitat koji joj je to.

Kad smo već kod pudera, nikad nisam shvaćala potrebu nanositi onaj u prahu. Em naglašava nesavršenosti, em je teežak.
Jednom prilikom sam probala da vidim u čemu je tajna i odmah ga skinula...
Imala sam osjećaj da će mi se koža momentalno unagrditi i da ću dobit bore s, tada, 18. Strašno težak osjećaj na licu, a di je tek sva ta pripremna podloga
Manje je više.:mudrica:
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 17:40   #76
ja mislim da je iluminator ono kaj ide na podočnjake da se prikriju
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 17:41   #77
btw, ja uvijek koristim isti puder, Max Factor Lasting Performance.. nekako sam se navikla na njega
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 18:39   #78
Quote:
unspeakable kaže: Pogledaj post
pa zato i stavljaju žbuku. umjesto da odu dermatologu i ulože u preparativnu kozmetiku, lakše je i jeftinije otić u dm i kupit pudera. neznanje nije za rugat se baš.
Ma nije baš to uvijek slučaj. Znam hrpu curica iz susjedstva koje su imale besprijekorno lice, al' puno šminke meću one na TV-u pa moraju i one. Za neko vrijeme - paf - eto ti akne, eto ti alergije.
Baš sam maloprije bila na bazenu, pa to se ide i kupati s tom žbukom.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 18:55   #79
Quote:
dada21 kaže: Pogledaj post
ja mislim da je iluminator ono kaj ide na podočnjake da se prikriju
Da, al koja je razlika između korektora i iluminatora
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 18:55   #80
Quote:
DreamStickle kaže: Pogledaj post
Ma nije baš to uvijek slučaj. Znam hrpu curica iz susjedstva koje su imale besprijekorno lice, al' puno šminke meću one na TV-u pa moraju i one. Za neko vrijeme - paf - eto ti akne, eto ti alergije.
Baš sam maloprije bila na bazenu, pa to se ide i kupati s tom žbukom.
Imam tu "čast" da od prošlog mjeseca treniram (rukomet) sa 93- godištima i doslovce sam ostala paf! kad sam vidjela da između poluvremena idu popravljat šminku

Onak, halo?
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.