Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 19:34   #5761
Sezona gotova stigao do golda, nije ni loše ako uzmem u obzir da sam imao pauzu od 5 godina od lol-a (prestao u sezoni 2), još da mi placement nije bio katastrofa, ali ajde.

Nove placemente u siječnju ću odigrati šupčinski u botu kao support ako imadnem premade adc-a ili jungler ako sam odigram solo, tak da dobije high silver ili low gold barem.
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:39   #5762
ah, project shiet opet.

podvojena sam oko novog feature gamea. cini se kul, al svi ovi novi koje izmisljaju uopce nemaju nikakav slozeni gameplay za koji moras razmisljat. samo trcanje okolo i random pucanje manje vise
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 08:53   #5763
Malo zamrla tema...gdje su stari igrači, idemo ruek u zrak :klap:
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 09:09   #5764
Igra se pomalo, skupljaju chestovi, imam ih 16 i nista kljuceva.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:13   #5765
Nemam pojma o čemu pričaš...malo čitao ovih tjedana što je kako gdje prešao, i razmišljao sam da maknem malo prašine sa accounta, samo ne mogu uhvatiti vremena ....
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 17:31   #5766
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Igra se pomalo, skupljaju chestovi, imam ih 16 i nista kljuceva.
Jel radi još shema da se chest dobije i ako netko tko je premade ima ocjenu S?
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 10:34   #5767
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Jel radi još shema da se chest dobije i ako netko tko je premade ima ocjenu S?
Naravno.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:19   #5768
igra ko jos ovo sranje ?
ja sam dosao po prvi puta do diamond 1 - http://eune.op.gg/summoner/userName=d5+is+my+legacy

razmisljam da prodam account sad dok imam nekakav elo.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:27   #5769
wow, d1 jebote. gj

mene stavilo u b1 iz promosa

s5 trenutno

zasto bi ikada prodao svoj acc, ja svoj ne bi nikad.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:53   #5770
marko ako si otišao u D1, onda znamo koliko je sati sa igrom

šala mala

baš me zanima, da li bi da idem igrati sada promotions nakon par sezona, bio ELO iz diamonda ili ne..
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:03   #5771
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
wow, d1 jebote. gj

mene stavilo u b1 iz promosa

zasto bi ikada prodao svoj acc, ja svoj ne bi nikad.
thanks
sudeci po imenu, samo spammaj xayah, mozes carryati sa njom izi.
ma za account samo na glas razmisljam, ovisi kolko para.

Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
marko ako si otišao u D1, onda znamo koliko je sati sa igrom

šala mala

baš me zanima, da li bi da idem igrati sada promotions nakon par sezona, bio ELO iz diamonda ili ne..
vidis da mi je d5 legacy, nesto se opasno dogodilo sa matchmakingom da sam doso do d1.
mislim da bi bio sigurno barem za d5, kakvi monkeys igraju tamo, cak bi i ti bio bolji od toga. vracam salu
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 16:19   #5772
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
vidis da mi je d5 legacy, nesto se opasno dogodilo sa matchmakingom da sam doso do d1.
mislim da bi bio sigurno barem za d5, kakvi monkeys igraju tamo, cak bi i ti bio bolji od toga. vracam salu

Mi vjeruješ da mi se svako toliko vrati gušt za igrati, makar malo protiv AI da uzmem Ezreala i imam svoj fun...ali kaže žena ne, niti protiv botova, zna što bi se deislo
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:28   #5773
Evo igram lol godinu dana samo sona , samo support ....skupilo se skoro 90k plave esencije pa vidio negdje piše 20 heroja pa neki dan potrošio dio na tih 20 i ostalo mi 67k BE.
Neznam što raditi sa gomilom shardova, kapsula(15),ključeva(20), fragmenata klj (25) i orange essenc(1511) ....
Probao jednom igrat drugu mapu pa mi nije dala sonu ...igram samo 5v5 a postaje sve dosadnije....
Probao "ranked .. " ...ali čim odaberem sonu za par sekundi dobijem ban pa sam odustao od te mape.
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:50   #5774
Nauči igrati sa više championa...
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:19   #5775
....i sad nakon godinu dana da ja sa 60g. moram opet učit igrat protiv BOT-a ..... hvala na info ali ostajem na 5v5 sa sonom...ionako u prosjeku ubijen vrime sa 0 -2 igre dnevno .
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:50   #5776
Pa što ako imaš 60g? Možeš imati i 80g, čim igraš znači da si mlad u duši...evo i moj stari gubi dane na WoT čim dođe doma sa posla

Uzmeš još nekog championa koji ti izgleda zanimljiv, ako voliš supportati (Je sona uopće support više, nisam dugo igrao) vidiš što ti još paše, ne znam što se igra više, Janna? I guštaš polako i učiš
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 20:20   #5777
Nemojte slusat xplosiva najveci je fidercina, jk sta ima druze stari jesi kupio camara??
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 21:12   #5778
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Nemojte slusat xplosiva najveci je fidercina, jk sta ima druze stari jesi kupio camara??
Ma nisam, na kraju sam se zadovoljio malom europskom jurilicom, 2.0 motor turbo 250 KS, imam malog bebacha sada pa ne smijem biti amerikanac :klap:

A gledam ovu temu, klonim se instaliranja LoLa iako bih mogao onako malo kada nema žene, čisto da vidim kako izgleda...što ti radiš, nemoj mi reći da još visiš na lolu nepresušni izvoru prošrenih rečenica :klap:
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 23:31   #5779
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
thanks
sudeci po imenu, samo spammaj xayah, mozes carryati sa njom izi.
ma za account samo na glas razmisljam, ovisi kolko para.
za kolko uopce mozes prodat d1?

Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Mi vjeruješ da mi se svako toliko vrati gušt za igrati, makar malo protiv AI da uzmem Ezreala i imam svoj fun...ali kaže žena ne, niti protiv botova, zna što bi se deislo
hahaha

nekad igram AI 1v5 najcesce ak sam si popila
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 07:50   #5780
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
za kolko uopce mozes prodat d1?
Ne više puno kao i prije, kada su u zadnjih 2g dosta snizili kriterij ranked-a, pogotovo u onom trenutku kada su maknuli soloq, i time indirektno dopustili boostanje ekipi.

S2-S3 se moglo lijepo prodati account, ali od S4 je to već išlo dole. Ne znam zašto ga nisam prodao u S3 kada se to isplatilo, ali vjerujem da si sada dosta ljudi razbijaju glavu sa time.


Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
hahaha

nekad igram AI 1v5 najcesce ak sam si popila
Ovisnost je ružna stvar, dok sam prije imao vremena aka bio student, to je bio lagano i 12h dnevno LoL-a...samo kako je igra išla dalje malo se gubila povezanost sa igrom..makar i dan danas mi dođe da odigram koju partiju, tu i tamo čak upalim stari Guild Wars
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.