Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2012., 15:56   #41
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
uvijek ću misliti o sebi najmanje to , da nisam zla osoba , da imam dobro i neiskvareno srce , nisam manekenski građen , nisam ljepotan koji obara prisustvom u prostoriji


jedno je zahvaliti se curi jer izgledom ne zadovoljava ...
...još jedan 'dobar u duši' ali zato cura vjerojatno mora bit ljepotica... možda je problem u nesrazmjeru onog što imaš za ponudit i onog što tražiš....
robijas-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 16:02   #42
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
tako je , a isto tako one koje tu istu šminku stavljaju na sebe i misle da je to način na koji će privući sebi normalne tipove - te ne znaju što znači privlačno i kako privući nekog normalnog....
...a šta tebe briga šta one rade sa svojim tijelom, kako ga ukrašavaju, njihovo je, ti možeš uzet ili ostavit, i zašto ti takve uopće obuzimaju misli i emocije ako su ti neprivlačne?....
...recimo, ja takve žene uopće ne volim niti smatram privlačnim, način na koji se nose govori dosta i o njihovo unutrašnjosti a to što govori nije mi zanimljivo....i mislim o njima koliko i o lanjskom snijegu...
robijas-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 16:07   #43
Quote:
robijas-- kaže: Pogledaj post
...još jedan 'dobar u duši' ali zato cura vjerojatno mora bit ljepotica... možda je problem u nesrazmjeru onog što imaš za ponudit i onog što tražiš....
pa normalno da mora bit lijepa , no gdje si pročitao da mora bit "ljepotica" i pronašao tu vjerojatnost? normalno da sam "dobar u duši" , svatko bi trebao biti ...ne vidim problem u tome , jedino ti ...

Quote:
robijas-- kaže: Pogledaj post
...a šta tebe briga šta one rade sa svojim tijelom, kako ga ukrašavaju, njihovo je, ti možeš uzet ili ostavit, i zašto ti takve uopće obuzimaju misli i emocije ako su ti neprivlačne?....
...recimo, ja takve žene uopće ne volim niti smatram privlačnim, način na koji se nose govori dosta i o njihovo unutrašnjosti a to što govori nije mi zanimljivo....i mislim o njima koliko i o lanjskom snijegu...
pa briga me , zato što htio ili ne htio u mojoj su okolini i ne možeš a da ne primjetiš takve osobe , no da mi obuzimaju emocije - ne obuzimaju...

žena kao prvo mora fizički privući muškarca , a ne tona šminke na njima...kad tad će ta šminka otić dolje i ustvari vidjet ćeš tu pogrešnu procjenu...

ovo za lanjski snijeg je jako dobro mišljenje i tako i treba o takvima , jednostavno nema mjesta u mojem životu za osobe koje vide samo sebe ispred ogledala...al svak je drugačiji , nek im bude
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 16:18   #44
Quote:
OttoRino kaže: Pogledaj post
ja san bija da oglas u novine.
i tako san se oženija
Ozbiljno?
Jesi li jos u tom braku?
__________________
We are the Borg. Resistance is futile.
heli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 16:19   #45
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
pa normalno da mora bit lijepa , no gdje si pročitao da mora bit "ljepotica" i pronašao tu vjerojatnost? normalno da sam "dobar u duši" , svatko bi trebao biti ...ne vidim problem u tome , jedino ti ...
....ne, al stvari si postavio tako da si sebi opisao samo 'duševne' kvalitete, a curama postavi letvicu više na fizičke kvalitete, međutim ako te cura odjebe baš zato jer joj nisi zgodan unatoč tom da si 'dobar u duši' onda je i to ok, zar ne?....ili bi bila optužena da je površna?...

Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
pa briga me , zato što htio ili ne htio u mojoj su okolini i ne možeš a da ne primjetiš takve osobe , no da mi obuzimaju emocije - ne obuzimaju...

žena kao prvo mora fizički privući muškarca , a ne tona šminke na njima...kad tad će ta šminka otić dolje i ustvari vidjet ćeš tu pogrešnu procjenu...

ovo za lanjski snijeg je jako dobro mišljenje i tako i treba o takvima , jednostavno nema mjesta u mojem životu za osobe koje vide samo sebe ispred ogledala...al svak je drugačiji , nek im bude
...pa šta da su ti u okolini ako su ti nezanimljive, kad ti je nešto nezanimljivo može se posadit na glavu i zaludu bi i to bilo.....caka je u tome šta ostavljaš dojam nekog tko bi drugima (u ovom slućaju tim curama) htio diktirat kako bi se trebale ponašat, oblačit, šminkat, nije li to malo ludo? .....meni se one isto ne sviđaju, ali nemam ih potrebu mijenjat i govorit kako i šta bi one trebale....
robijas-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 16:19   #46
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
žena kao prvo mora fizički privući muškarca , a ne tona šminke na njima...kad tad će ta šminka otić dolje i ustvari vidjet ćeš tu pogrešnu procjenu...
Samo bih nadodao kako se (i) meni sviđaju žene koje ne pridaju preveliku pažnju šminki (ruž za usne, volumen trepavica itd.). Prije ću "pasti" na prirodni izgled (dobro, ne mora biti raščupane kose) nego na MaxFactor efekt koji isijava iz nje.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 16:32   #47
Quote:
robijas-- kaže: Pogledaj post
....ne, al stvari si postavio tako da si sebi opisao samo 'duševne' kvalitete, a curama postavi letvicu više na fizičke kvalitete, međutim ako te cura odjebe baš zato jer joj nisi zgodan unatoč tom da si 'dobar u duši' onda je i to ok, zar ne?....ili bi bila optužena da je površna?...
a kužim , misliš moje fizičke predispozicije da su na razini jako niskoj , pa da tražim nešto što možda nije na istom nivou za mene jel? pa kako da kažem nešto na račun fizičke kvalitete , to bi bilo egoistično i narcisoidno , nemam naviku sebe opisivati niti davati si epitete na račun izgleda , to drugi mogu...

no , mogu reći da ni jedna osoba za mene nije rekla da sam ružan ...i to mi je dovoljno , jer to i znam sam o sebi...

ma nebi bila površna da ona kaže "izgledom mi nisi privlačan" , ali kada ti njoj stari pošalješ sliku , razmjenite fotke , i kaže ti suprotno i traži da nastavite komunikaciju , i onda izjavi neku površnu izjavu , pa muka ti dođe od svega...hehehe

Quote:
robijas-- kaže: Pogledaj post
...pa šta da su ti u okolini ako su ti nezanimljive, kad ti je nešto nezanimljivo može se posadit na glavu i zaludu bi i to bilo.....caka je u tome šta ostavljaš dojam nekog tko bi drugima (u ovom slućaju tim curama) htio diktirat kako bi se trebale ponašat, oblačit, šminkat, nije li to malo ludo? .....meni se one isto ne sviđaju, ali nemam ih potrebu mijenjat i govorit kako i šta bi one trebale....
ma nemam potrebu ih mijenjati , to bi one same trebale imati , jer ovim ritmom i načinom razmišljanja , naći ćemo jedni drugima partnere na sv.Nigdarjevo
ja ne diktiram kak se ko mora i treba šminkati , oblačiti , komentiram samo to "kako se sada" oblače i šminkaju i kritiziram to jer sam u pravu , pošto to nije normalno , danas jako velik postotak žena zapravo to i nije šta vidiš , kad skine sve sa sebe izađe neka sasvim treća osoba...u tom je poanta kritiziranja s moje strane
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 16:37   #48
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
Samo bih nadodao kako se (i) meni sviđaju žene koje ne pridaju preveliku pažnju šminki (ruž za usne, volumen trepavica itd.). Prije ću "pasti" na prirodni izgled (dobro, ne mora biti raščupane kose) nego na MaxFactor efekt koji isijava iz nje.
pa eto , upravo sam samo to htio pojasniti , da kada bi žene bile svjesne svoje prirodne ljepote , možda bi letvice za pronalaženje partnera same od sebe počeele se spuštati , jer realno je da šminka napravi čudo i od najvećeg promašaja u povijesti žena , a ona koja je prirodno lijepa i privlačna , sa šminkom pogorša stvari i postane baš neprivlačna...tako nekako
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 16:50   #49
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
pa eto , upravo sam samo to htio pojasniti , da kada bi žene bile svjesne svoje prirodne ljepote , možda bi letvice za pronalaženje partnera same od sebe počeele se spuštati , jer realno je da šminka napravi čudo i od najvećeg promašaja u povijesti žena , a ona koja je prirodno lijepa i privlačna , sa šminkom pogorša stvari i postane baš neprivlačna...tako nekako
ma ne treba ih sve trpat u isti koš
postoje mnoge cure koje baš nisu zgodne, pa su opet iz nekog razloga umišljene i traže samo bogate i zgodne frajera

a postoji mnogo zgodnih i pametnih cura kojima nije bitan izgled i novac

ja sam isto neko vrijeme krivio cure da su sve površne i sponozuše dok nisam malo više počeo izlazit vani i promatrat svijet oko sebe...točnije dok nisam vidio kakvi sve likovi imaju sasvim pristojne cure

onda sam shvatio da nije problem u izgledu ili novcu..to mi je bio mali šamar jer sam shvatio da imam neki drugi problem
a imam dojam da mnogi muškarci sa ovog podforuma nisu dobili takav šamar odn. nisu shvatili neke stvari
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 16:56   #50
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
ma ne treba ih sve trpat u isti koš
postoje mnoge cure koje baš nisu zgodne, pa su opet iz nekog razloga umišljene i traže samo bogate i zgodne frajera

a postoji mnogo zgodnih i pametnih cura kojima nije bitan izgled i novac

ja sam isto neko vrijeme krivio cure da su sve površne i sponozuše dok nisam malo više počeo izlazit vani i promatrat svijet oko sebe...točnije dok nisam vidio kakvi sve likovi imaju sasvim pristojne cure

onda sam shvatio da nije problem u izgledu ili novcu..to mi je bio mali šamar jer sam shvatio da imam neki drugi problem
a imam dojam da mnogi muškarci sa ovog podforuma nisu dobili takav šamar odn. nisu shvatili neke stvari
ne znam zake nisi stalno izlazio van , već si morao "počet malo više izlaziti" , ali niti u tom izlaženju ne vidiš nikaj posebnoga , naime , meni se ne gledaju likovi koji ne zaslužuju te cure koje imaju , a opet za upoznati nemaš zbilja koga , sve vrijedno što imam su prijatelji i prijateljice s kojima sam nakon veza neuspjelih ostao jako dobar prijatelj...i to ti je to..

ne znam radi čega si ti to dobio "šamar" , i kakav drugi problem imaš
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:03   #51
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
onda sam shvatio da nije problem u izgledu ili novcu..to mi je bio mali šamar jer sam shvatio da imam neki drugi problem
a imam dojam da mnogi muškarci sa ovog podforuma nisu dobili takav šamar odn. nisu shvatili neke stvari
I mene baš zanima, u čemu je problem? koje stvari treba shvatiti?
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:04   #52
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
onda sam shvatio da nije problem u izgledu ili novcu..to mi je bio mali šamar jer sam shvatio da imam neki drugi problem
a imam dojam da mnogi muškarci sa ovog podforuma nisu dobili takav šamar odn. nisu shvatili neke stvari
...i pinku treba jedan 'šamar' al to on još ne kuži, u fazi je imanja potrebe mijenjanja drugih umjesto sebe....
robijas-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:07   #53
Quote:
heli kaže: Pogledaj post
Ozbiljno?
Jesi li jos u tom braku?
je tako smo se upoznali.
ali nismo dugo bili u braku,
samo 2 godine.
OttoRino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:11   #54
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
ma nebi bila površna da ona kaže "izgledom mi nisi privlačan" , ali kada ti njoj stari pošalješ sliku , razmjenite fotke , i kaže ti suprotno i traži da nastavite komunikaciju , i onda izjavi neku površnu izjavu , pa muka ti dođe od svega...hehehe
....a možda joj onda 'duševno' nisi bio privlačan....a i šta ima veze, niste bili jedno za drugo, ne moš bit sa svakom kompatibilan, nema tu mjesta gorčini ni kiselom smješku....

Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
ma nemam potrebu ih mijenjati , to bi one same trebale imati ,
...ne, uopće ih nemaš potrebu mijenjat nego imaš potrebu govorit/mislit kakve bi one potrebe trebale imat, a to bi trebale bit takve potrebe da se trebaju mijenjat jer ti to misliš
robijas-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:11   #55
Quote:
robijas-- kaže: Pogledaj post
...i pinku treba jedan 'šamar' al to on još ne kuži, u fazi je imanja potrebe mijenjanja drugih umjesto sebe....
robijaš , zake si uvjeren da ja želim mijenjati druge? pa možda i želim , da više ljudi razmišlja kako treba , nebi ih se trebalo spominjati na nekim forumima , možda treba mnogima neke stvari nacrtati , jer ih ne vide...ali meni su stvari jasne , a nikad neću tolerirati i htjeti shvatiti ljude koji razmišljaju - krivo !

sebe sam previše puta mijenjao radi drugih , tako da ti teorija "mijenjanja drugih osim mene samog" pada u vodu ...vrijeme bi bilo da se drugi malo počnu mijenjati...krajnje vrijeme..

i napominjem , ne radi mene , već radi sebe...
__________________
Over and in, last call for sin.

Zadnje uređivanje PinkastiFlojd : 01.01.2012. at 17:17.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:18   #56
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
robijaš , zake si uvjeren da ja želim mijenjati druge? pa možda i želim , da više ljudi razmišlja kako treba , nebi ih se trebalo spominjati na nekim forumima , možda treba mnogima neke stvari nacrtati , jer ih ne vide...ali meni su stvari jasne , a nikad neću tolerirati i htjeti shvatiti ljude koji razmišljaju - krivo !
...kad ljudi sazriju obično shvate da ne mogu promijenit svijet....

Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
sebe sam previše puta mijenjao radi drugih , tako da ti teorija "mijenjanja drugih osim mene samog" pada u vodu ...vrijeme bi bilo da se drugi malo počnu mijenjati...krajnje vrijeme..
...poanta je u tom da ti uopće sebe ne trebaš mijenjat/modelirat da bi bolje pasao drugima i radi drugih, nego jednostavno budi ono što jesi, i onakav kakvim se najugodnije osjećaš, i to zbog sebe....a trenutno si previše opsjednutim nezrelim 'ja najbolje znam šta drugima treba i kakvi trebaju bit' plus što bi doista treba zbog sebe mijenjat taj nezreli dio sebe koji isijava frustracije jer kontam da ni tebe samog ne čini sretnim....
robijas-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:19   #57
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
ne znam zake nisi stalno izlazio van , već si morao "počet malo više izlaziti" , ali niti u tom izlaženju ne vidiš nikaj
ma tamo do 20 godine nisam baš izlazio na mjesta gdje se okuplja veći broj ljudi(diskoklubovi itd) i nisam imao velik broj ljudi oko sebe...tako da nisam najbolje znao kako sve to funckionira odn. nisam imao preivše iskustva...mislim na muško - ženske odnose....

tek sam prije par godina počeo puno više izlazit i družio sam se sa likovima koji imaju ogromna društva...i muška i ženska...znači počeo sam upoznavat više ljudi i "vidici su mi se proširili"

Quote:
posebnoga , naime , meni se ne gledaju likovi koji ne zaslužuju te cure koje imaju ,
zaslužuju oni te cure...ali želio sam reći da ih nisu dobili zbog svog izgleda(jer stvarno mnogi od njih nisu baš privlačni) ili zbog dubokog dzepa...dobili su ih zato jer nemaju komplekse...imaju šarm,duhovitost...znaju sa ženama

Quote:
a opet za upoznati nemaš zbilja koga , sve vrijedno što imam su prijatelji i prijateljice s kojima sam nakon veza neuspjelih ostao jako dobar prijatelj...i to ti je to..
imaš imaš....druga je stvar što ih ti ne prepoznaješ ili ne znaš kako se to radi....reci ti meni kako se upoznaju svi oni silni parovi oko nas?
po nekim postovima na ovom forumu možeš dobit dojam da nitko nikoga ne želi i svi ljudi žive sami

Quote:
ne znam radi čega si ti to dobio "šamar" , i kakav drugi problem imaš
dobio sam šamar kad sam vidio da mnogi momci koji su čak puno ružniji od mene imaju puno više uspjeha sa curama,a čak nemaju ni više para od mene...
shvatio sa da nije problem u svim ženama, nego da je problem u meni

znači shvatio sam da je problem u tome što sam ja pomalo kukavica,nezanimljiva osoba,ne znam sa ženama,ćudljiv i u nekom svom filmu...ili jednostavno nisam šarmer...
iako sam imao dovoljno pameti da prepoznam neke prilike koje mi se nude...al jebiga nisam ih znao iskoristiti...

slične probleme sam prepoznao kod mnogih drugih forumaša na ovom podforumu...doduše ovo je više upučeno nekim drugim forumašima nego tebi
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:32   #58
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
ma tamo do 20 godine nisam baš izlazio na mjesta gdje se okuplja veći broj ljudi(diskoklubovi itd) i nisam imao velik broj ljudi oko sebe...tako da nisam najbolje znao kako sve to funckionira odn. nisam imao preivše iskustva...mislim na muško - ženske odnose....

tek sam prije par godina počeo puno više izlazit i družio sam se sa likovima koji imaju ogromna društva...i muška i ženska...znači počeo sam upoznavat više ljudi i "vidici su mi se proširili"



zaslužuju oni te cure...ali želio sam reći da ih nisu dobili zbog svog izgleda(jer stvarno mnogi od njih nisu baš privlačni) ili zbog dubokog dzepa...dobili su ih zato jer nemaju komplekse...imaju šarm,duhovitost...znaju sa ženama



imaš imaš....druga je stvar što ih ti ne prepoznaješ ili ne znaš kako se to radi....reci ti meni kako se upoznaju svi oni silni parovi oko nas?
po nekim postovima na ovom forumu možeš dobit dojam da nitko nikoga ne želi i svi ljudi žive sami



dobio sam šamar kad sam vidio da mnogi momci koji su čak puno ružniji od mene imaju puno više uspjeha sa curama,a čak nemaju ni više para od mene...
shvatio sa da nije problem u svim ženama, nego da je problem u meni

znači shvatio sam da je problem u tome što sam ja pomalo kukavica,nezanimljiva osoba,ne znam sa ženama,ćudljiv i u nekom svom filmu...ili jednostavno nisam šarmer...
iako sam imao dovoljno pameti da prepoznam neke prilike koje mi se nude...al jebiga nisam ih znao iskoristiti...

slične probleme sam prepoznao kod mnogih drugih forumaša na ovom podforumu...doduše ovo je više upučeno nekim drugim forumašima nego tebi
evo da i ovdje odgovorim robijašu , je , jedan dio mene je nezreo i isijava tom negativnom energijom , ponajviše radi previše razočarenja , nije to bijes , gnjev , i ona "nezrelost" koja se dječački inati , bahati , već je to nezrelost u smislu da ne želim popustiti , ne želim mijenjati svijet , želim natuknuti samo ljudima koji su mi dragi u čemu griješe , kao što evo ti meni kažeš gdje ja griješim , i ja sam svjestan svojih grešaka u razmišljanju , ali ja na neki način ne želim odustati od svojeg razmišljanja , ne zato što sam bahat i inatljiv i sebi pametan , već zato što drugačije nebi bilo iskreno , realno , nebi bio "ja" , kojeg kažeš da trebam prezentirati uvijek...

slažem se da treba ljude prihvatiti kakvi jesu , ostati svoj i nadati se da će jednog dana odista i mene pogoditi neki val emocija od suprotne strane i da ću ostati iznenađen...no treba strpljenja..

Deni , shvaćam u potpunosti što želiš reći , a kako da ja tebi kažem da nemam te probleme , da sam došao na forum radi neizdržive situacije u svojem gradu , gdje je vjeruj mi od 45 tisuća ljudi , i tog malog postotka mladih ljudi , sve otišloo na stranu "nekompatibilnosti" , ljudi u svojim zabludama žive , i nije problem biti normalan muškarac , "svoj" , žene su iznenađene kad im pokažeš neke crte odgoja , dobre manire , a opet jauču kako nema danas dobrih prilika...ne kažem da su sve takve , ne želim generalizirati , ali velika većina u malim sredinama ,manjim gradovima poput moga - nažalost je upravo takva
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:44   #59
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
..

Deni , shvaćam u potpunosti što želiš reći , a kako da ja tebi kažem da nemam te probleme , da sam došao na forum radi neizdržive situacije u svojem gradu , gdje je vjeruj mi od 45 tisuća ljudi , i tog malog postotka mladih ljudi , sve otišloo na stranu "nekompatibilnosti" , ljudi u svojim zabludama žive , i nije problem biti normalan muškarac , "svoj" , žene su iznenađene kad im pokažeš neke crte odgoja , dobre manire , a opet jauču kako nema danas dobrih prilika...ne kažem da su sve takve , ne želim generalizirati , ali velika većina u malim sredinama ,manjim gradovima poput moga - nažalost je upravo takva
Dobro ne poznajem te pa te neću uvjeravat u nešto.
Ja živim u još manjem mjestu na usranom otoku, pa opet vidim mnoge pristojne parove oko sebe..ljudi se upoznaju na faksu,na poslu,preko svojih prijatelja itd

Razumijem te šta želiš reci i znam da danas postoji mnogo takvih žena. Al opet vidio sam i upoznao puno normalnih i pristojnih žena koje cijene prave vrijednosti. Sa nekim sam čak imao i priliku al nisam je znao iskoristi.

Tko zna koliko još takvih žena iz raznih dijelova Hrvatske nisam upoznao.
Tako da ih ne mogu sve osuđivat zbog tih lošijih primjera.Kao što one ne smiju osuđivat sve muškarce zbog pojedinih muških svinja.
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:48   #60
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
Dobro ne poznajem te pa te neću uvjeravat u nešto.
Ja živim u još manjem mjestu na usranom otoku, pa opet vidim mnoge pristojne parove oko sebe..ljudi se upoznaju na faksu,na poslu,preko svojih prijatelja itd

Razumijem te šta želiš reci i znam da danas postoji mnogo takvih žena. Al opet vidio sam i upoznao puno normalnih i pristojnih žena koje cijene prave vrijednosti. Sa nekim sam čak imao i priliku al nisam je znao iskoristi.

Tko zna koliko još takvih žena iz raznih dijelova Hrvatske nisam upoznao.
Tako da ih ne mogu sve osuđivat zbog tih lošijih primjera.Kao što one ne smiju osuđivat sve muškarce zbog pojedinih muških svinja.
ajde našli smo se na nekoj sredini , slažem se u potpunosti sa ovime što si napisao ...još čekamo Robijaša da prihvati dnevni red i ajmo na neku drugu temu
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.