Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2013., 23:46   #81
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Nije samo stvar u pomaganju već i u kontroli. Da odrastao sam i trebao bi sam donositi odluke, ali te oduke moraju biti u skladu sa razmišljanjem roditelja.
Primjerice što mi se desilo, ja sam htio ići na TZV fakultet u Zagreb, želio sam to jer mi je to struka u krvi i po završenoj srednjoj i najbolje mi leže ta sranja sa elektronikom i računalima i tu bi imao savršenu karijeru, ali ne oni su htjeli da idem na neki bezvezni i jedini ekonomski fakultet u rodnome kraju da mi je blizu jer tako oni žele da postanem "gospodin ekonomista" i da doma mogu raditi kad ne učim.
vidiš ja sam svoje poslao kvragu kad su bili protiv, i guess what! ja se sad koljem s TVZom al makar uživam u tome, jer slično kao i tebi kompjuteri u krvi
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:57   #82
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Oni i žele naravno da nađem pravi posao, ali kao prvo taj posao mora biti po njihovoj želji makar morao po dreku kopati iako sam nadaren za neke druge stvari, mora opet biti u rodnome kraju tako da nakon radnog vremena opet doma prčkam po onome što oni žele i opet bi mi se život svodio samo na ciklus posao - rad doma...
Sve što trenutno doista želim da imam osobu kraj sebe koja će me motivirati za razmišljanje o zajedničkoj budučnosti i koja mi može osigurati podršku joja mi je prijeko potrebna...
kad bi imao vlastiti posao, mogao bi se pokupiti i otići, te se sam financirati.. ja sam 5 godina sa 2500kn plaćala stan, režije i sve što mi je bilo potrebno.. da je lako - nije, ali imaš svoj mir i vodiš svoj život samo onako kako ti znaš i umiješ, nikome ne polažeš račune, niti išta objašnjavaš.
__________________
..sometimes it sucks being too STRONG, because people begin to think It's okay to continually HURT ME over and over again...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 01:01   #83
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
Ne izgledam ko gabor,dapače izgledam bolje od prosjecnog muškarca,bio sam i foto model.
Sa 30.god. je ama tako tesko naci curu.....kao da tražiš 1000kn da negdje slucajno nadjes.
Kažeš da si zgodan. To je prolazio ranije jer curice uglavnom gledaju samo izgled.
Ženama u 30-ima su bitnije neke druge kvalitete koje ti očito ne posjeduješ pa im nisi zanimljiv.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 09:15   #84
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Sve što trenutno doista želim da imam osobu kraj sebe koja će me motivirati za razmišljanje o zajedničkoj budučnosti i koja mi može osigurati podršku joja mi je prijeko potrebna...
Trebao bi sam sebe moći motivirati u ostvarivanju svojih ciljeva a, ne da trebaš nekoga da te motivira. A ako te ta ostavi onda ćeš biti nesposoban za rad
TWO8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 09:22   #85
vrlo je zanjimljivo to sa vezama, meni se jednom u životu dogodila veza bez da smo rekli jedan drugom budemo u vezi ili tak nekaj. Dogodila se sama od sebe, što hoću time reći? Ako ti je suđeno dogodit će se, ako nije, pričekaj još malo...
Hmm4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 14:09   #86
Quote:
Hmm4 kaže: Pogledaj post
vrlo je zanjimljivo to sa vezama, meni se jednom u životu dogodila veza bez da smo rekli jedan drugom budemo u vezi ili tak nekaj. Dogodila se sama od sebe, što hoću time reći? Ako ti je suđeno dogodit će se, ako nije, pričekaj još malo...
Da to se može dogoditi samo u idealnum uvjetima, sigurno se neće desiti doj kopam po vrtu i što ja znam, za takvo nešto treba samo visiti po zabavama i sa ljudima se družiti neprestano iz dana u dan.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 14:11   #87
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Da to se može dogoditi samo u idealnum uvjetima, sigurno se neće desiti doj kopam po vrtu i što ja znam, za takvo nešto treba samo visiti po zabavama i sa ljudima se družiti neprestano iz dana u dan.
je da, samo treba imati ipak nekog skilla za to i ekipu
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 18:07   #88
Ova tema je strasno depresivna. Citajuci sve postove, zakljucio bih da nikad curu necu moci naci. Pokretac teme, ti bar nadjes nesto za vikend, ima nas koji ni to.
dzokernole is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 18:16   #89
ccc

Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Kažeš da si zgodan. To je prolazio ranije jer curice uglavnom gledaju samo izgled.
Ženama u 30-ima su bitnije neke druge kvalitete koje ti očito ne posjeduješ pa im nisi zanimljiv.
Al si pametna...razmisli prije progovoriš.Pa nisu me uopce upoznale jer nije niti došlo do te faze..jer vi cure i starije isto...nisam ja glup...ako im se netko fizički sviđa e onda ce s njim doci do one faze upoznavanja.ccc

Ti si klasičan primjer.... i ako sad kažeš pa onda ocito nisi fizički privlačan, si dala sebi sama šah-mat.
__________________
Volim Haribo gumenjake :D

Zadnje uređivanje Miligram : 09.06.2013. at 18:33.
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 18:28   #90
Eh..

A ženski ego je toliko visok ,da naravno ovo što sam napisao nikad nece priznat.Ali ne samo to....hrpu stvari...mogu ja sad nabrojat činjenice,dakle nepobitno jer je činjenica ali ni to žene neće prihvatit.Tada poćnu s vrijeđanjem hehehe Ma,klasika... zato i hrpa cura imaju prijatelje,govorim u muškom rodu,imaju zato jer se puno bolje slažu s muškarcima nego svojim rodom...što je apsurd ali i to govori koliko su žene teške za shvatit i komunicirat pa cure biraju kao prijateljstvo rađe muškarce.To je samo jedna od činjenica.
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 19:28   #91
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
A ženski ego je toliko visok ,da naravno ovo što sam napisao nikad nece priznat.Ali ne samo to....hrpu stvari...mogu ja sad nabrojat činjenice,dakle nepobitno jer je činjenica ali ni to žene neće prihvatit.Tada poćnu s vrijeđanjem hehehe Ma,klasika... zato i hrpa cura imaju prijatelje,govorim u muškom rodu,imaju zato jer se puno bolje slažu s muškarcima nego svojim rodom...što je apsurd ali i to govori koliko su žene teške za shvatit i komunicirat pa cure biraju kao prijateljstvo rađe muškarce.To je samo jedna od činjenica.
Dakle,po nekom tvom mišljenju, žene upoznavaju muškarce SAMO zato jer žele bit prijatelji sa njima i ne zanima ih ništa više jer su one prekomplicirane da bi vi muškarci to skužili? u ovom slučaju se ovo sa prijateljem odnosi na tebe.. dakle,jesam li dobro shvatila?
blue_heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 21:29   #92
Rocco18 ti si jos ovde,ja mislio da se vec zenis.
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 21:32   #93
Quote:
dzokernole kaže: Pogledaj post
Ova tema je strasno depresivna. Citajuci sve postove, zakljucio bih da nikad curu necu moci naci. Pokretac teme, ti bar nadjes nesto za vikend, ima nas koji ni to.
Ako je ova tema sa 5 stranica depresivna sta reci za temu djevac nad djevicama?Tamo se vrsi kolektivno ubistvo.
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 21:35   #94
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
je da, samo treba imati ipak nekog skilla za to i ekipu

Evo ga randy101 sa univerzalnim forama.
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 21:37   #95
Quote:
Princes.Krofna kaže: Pogledaj post
Tako je.
A čak i za to da budeš zgodan treba uložiti trud, vrijeme, novac i samodisciplinu. I vječito biti dobro raspložen. Ništa ne pada s neba. Ništa.
A kisa?
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 23:46   #96
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
Al si pametna...razmisli prije progovoriš.Pa nisu me uopce upoznale jer nije niti došlo do te faze..jer vi cure i starije isto...nisam ja glup...ako im se netko fizički sviđa e onda ce s njim doci do one faze upoznavanja.ccc

Ti si klasičan primjer.... i ako sad kažeš pa onda ocito nisi fizički privlačan, si dala sebi sama šah-mat.
Kao prvo, ja sam muško.
A kao drugo... očito si krivo shvatio moj post. Nisam nigdje napisao da nisi fizički privlačan. Dapače, vjerujem da jesi.
No, žene u tridesetima traže profiliranu osobu (samostalnu, odgovornu, inteligentnu, sposobnu itd.).
Čitajući ovaj tvoj post, a i sljedeći...

Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
A ženski ego je toliko visok ,da naravno ovo što sam napisao nikad nece priznat.Ali ne samo to....hrpu stvari...mogu ja sad nabrojat činjenice,dakle nepobitno jer je činjenica ali ni to žene neće prihvatit.Tada poćnu s vrijeđanjem hehehe Ma,klasika... zato i hrpa cura imaju prijatelje,govorim u muškom rodu,imaju zato jer se puno bolje slažu s muškarcima nego svojim rodom...što je apsurd ali i to govori koliko su žene teške za shvatit i komunicirat pa cure biraju kao prijateljstvo rađe muškarce.To je samo jedna od činjenica.
... mislim da ti to nisi. Stavovi i razmišljanja su ti prilično nezreli. To ih vjerojatno odbija.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 23:51   #97
Miligram, daj se raspiši malo, možda ti curu nađemo (ne ciljam na sebe )
shtrumfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 16:16   #98
noo

Quote:
blue_heart kaže: Pogledaj post
Dakle,po nekom tvom mišljenju, žene upoznavaju muškarce SAMO zato jer žele bit prijatelji sa njima i ne zanima ih ništa više jer su one prekomplicirane da bi vi muškarci to skužili? u ovom slučaju se ovo sa prijateljem odnosi na tebe.. dakle,jesam li dobro shvatila?
Srce Plavo...Nee.Krivo si shvatila.Naravno da ne samo jer žele biti prijatelji. Žele biti s muškarcima i radi sexa,što je ok. I što je u krajnjoj liniji i normalno. I da, ne radi se o meni.Mada imam par cura što se radije druže samnom nego sa curama,ali ja s njima samo prijatelj.Ništa više niti išta manje...kužiš sad sve?
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 16:24   #99
??

Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Kao prvo, ja sam muško.
A kao drugo... očito si krivo shvatio moj post. Nisam nigdje napisao da nisi fizički privlačan. Dapače, vjerujem da jesi.
No, žene u tridesetima traže profiliranu osobu (samostalnu, odgovornu, inteligentnu, sposobnu itd.).
Čitajući ovaj tvoj post, a i sljedeći...



... mislim da ti to nisi. Stavovi i razmišljanja su ti prilično nezreli. To ih vjerojatno odbija.

Ovo gore što si napisao znam,reci mi nešto što neznam.
A ne kužim te šta si htio reći...sa "mislim da ti to nisi" ?? tko nisam? kakav taj bi trebao biti?? Ako misliš da nisam situiran,da to još nisam zbog krize u državi,i nema posla...ma znaš kakvo je stanje u državi.Tako da nažalost nisam još ! Pa samo čekam da nađem bilo koji posao i da se osamostalim!! (a pametan i inteligentan jesam jer su mi to rekla 2 vrlo cijenjena psihijatra, jedan doktor iz Amerike,Charles Tauber md,Te još jedan kojeg necu spomenuti. Tako da mislim da sam inteligentniji i pametniji od tebe.-imam dobre reference a...ti?

Ne poznaš me kolega,nemožeš po 2 posta znati kakav sam. Pametnjakoviću. :P

Pa sve sam ja osobno napisao po nickname-u Miligram.
__________________
Volim Haribo gumenjake :D

Zadnje uređivanje Miligram : 10.06.2013. at 16:43.
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 16:29   #100
Quote:
shtrumfeta kaže: Pogledaj post
Miligram, daj se raspiši malo, možda ti curu nađemo (ne ciljam na sebe )
Tko kaže da ja tražim curu ?
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.