Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2015., 18:30   #1041
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Ja nisan nikad imala taj karakter da ljudima kazem: FUCK OFF. čak i kad bi me zajebavali jer sam imala doslovno višak empatije- ja san osjecala se krivom ako povrijedim riječima i ucvilim osobe koje me gaze..

I to je tako trajalo.
Dok nisam upoznala prijateljicu koja je rekla da ne smijen dopustati ljudima to i da moran zauzeti gard----- inace ona je imala problem da je za razliku od mene koaj san bila u jednoj krajnosti kao dobrica - ona je bila tip osobe koja je imala napadački stav prema svima i kad triba i kad ne triba njoj je stav bija ovakav---
Ja san iz tog prijateljstva izvukla to da tribas imat gard iako te neko krene zajebavat ne osjecat krivnju ako odbrusis osobi i to je to.

Šta se prijateljstava tiče tu mi izgled nikad nije problem predstavljao jer me ljudi vole.. komunikativna san i korektna iskrena..

problem sam imala sa tim kritičarima najvise u osnovnoj skoli.
dok u srednjoj mi je bilo odlično
Ja sam stav dobio tokom faksa... imao sam frenda, također, od kojeg sam pokupio dio ponašanja, pa je to sa 21-22 godine izgledalo skroz drukčije. Samo je onda bio problem mojim starcima prihvatit da nisam više onaj "pristojan i divan mladić", nego me Zagreb iskvario. Ma jebo to, takav mi je i stari, pa je jeo govna dok brat i ja nismo uzeli stvari u svoje ruke. Jeo bi ih i dalje.

Ja sam u osnovnoj bio užas, maltretirao sam sam sebe, praktički, sa tim glupostima. Onda me još cure nisu ni počele zanimat, a ja sam se forsirao da me zanimaju, jer je takva ekipa bila. Užas. Srednja je već bila bolja.
rocker1987 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 18:58   #1042
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Ja nisan nikad imala taj karakter da ljudima kazem: FUCK OFF. čak i kad bi me zajebavali jer sam imala doslovno višak empatije- ja san osjecala se krivom ako povrijedim riječima i ucvilim osobe koje me gaze..
O, da. Znam. Uzas. Uzas je kako sam sebe sabotiras kad imas previse suosjecanja za ljude. Koliko sam se puta znala ulovit u takvoj situaciji sa zeljom da bezobrazno odvratim onome tko mi sere, i onda zastanem. Jer mi bude zao. Osobe koja mi ocigledno pokusava spustit i nema 2% dobronamjernosti. I jer znam da ako odvratim, da ce me savjest ubit poslije toga.

Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
One su bar pljuvale.
Ja sam imala iskustvo da mi je nekadasnja najbolja prijateljica SABOTIRALA svaki pokusaj da se s nekim smuvan, a ja lakovjerna dobrica san mjerila svijet i ljude po sebi i nikad nisan sumnjala da bi ona..
kako je uspijevala - pa znate one fore kad se decko interesira za curu- pa onda pita njenu najbolju prijateljicu-- e tako je to islo..
mom ex dečku se nabacivala dok su pricali preko MOG mobitela
I u ovom se prepoznam. I sto bi rekla decku kad se interesirao za tebe?
Ova moja je svasta izmislila, izmedu ostalog da sam depresivka. I sad, normalno da ce decka odbit kad mu kazes da je zenska depresivna.
Da je situacija bila obrnuta, znam da bi rekla sve najbolje o njoj, i to me bas pogodilo. Ali nek se i to dogodilo. Treba znat tko su ti prijatelji, a tko "prijatelji".

Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
gamad sam rijesila i odjebala iz zivota. makla ruzicaste cvike.. pobrisala na njima stakla.. vratila ih nazad na oči- i idemo dalje
:trep
That's the attitude.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 19:19   #1043
[QUOTE]
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
O, da. Znam. Uzas. Uzas je kako sam sebe sabotiras kad imas previse suosjecanja za ljude. Koliko sam se puta znala ulovit u takvoj situaciji sa zeljom da bezobrazno odvratim onome tko mi sere, i onda zastanem. Jer mi bude zao. Osobe koja mi ocigledno pokusava spustit i nema 2% dobronamjernosti. I jer znam da ako odvratim, da ce me savjest ubit poslije toga.
isto to sam imala i ja.. hrpu empatije i osjecajnosti..
sve dok nisam prvi put uzvratila verbalni udarac osobi koja je zasluzila to..
nakon toga sam se doma preispitivala jesan li dobro ucinila i cak mislila ispricati osobi haha.
sad mi je drago sto nisam
Quote:
I u ovom se prepoznam. I sto bi rekla decku kad se interesirao za tebe?
Ova moja je za svakog decka govorila da se on nje hvatao i znala je da ja iman neko svoje izmisljeno pravilo: DECKI KOJI KEMIJAJU S PRIJATELJICAMA SU ZABRANJENI... ja san si izmislila taj neki sklop prijateljstvo iznad svega..
uglavnom ona je meni prezentirala za svakog decka koji bi se meni svidio da se nje vata i ona bi se pocela intenzivno s tom osobom druziti...

preko svega mogu prijeci ali kako mi je zeznila šansu s jednim deckom u kojeg sam bila jako zaljubljena.. auff.. to joj necu nikad oprostiti..kuja prokleta
Quote:
That's the attitude.
odjebala san ju tako sto san joj u lice rekla da previse laze i da se ja ne zelim vise druzit s njom.. moja ex ekipa se raspala jer je svak isao na svoju stranu i kako se par ljudi posvadjalo s njom- znas ono ogovarali su je i u ogovaranju su skuzili da je ona lagala i svakome pricala drugu pricu..
zapravo svih nas je zajebala jer smo see svi povjeravali njoj i vjerovali joj..
jos joj je zelja bila studirat psiholoogiju- hvala bogu pa nije imala ocjene dobre- sta bi tek jadnim pacijentima ludjakinja radila ako je nas ovako izjebala u mozak
najgore je jedan frend prosao... njemu je sabotirala svaku curu koja se hvatala njega i njemu pricala da su cure zarazene, jebavale se okolo- zamisli... i svima je prosirila pricu da on zeli bit s njom; al ona kao ne zeli.. i svugdi su isli skupa i znas ono Split nije ogroman grad dovoljno da te vidi netko 10 puta u drustvu osobe suprotnog spola da promisli da mutite.

uglavnom od tog prijatelja zenske mu se nisu ni priblizavale vise jer su mislile da je on s njom u vezi. katastrofa...
prijatelj taj se zajebavao posli da je ona ko u slagalici strave osmislila kako ce nas zajebat- i da on ne zeli znat sta je ona na svojoj velikoj ploči nakon cile formule napisala ko rjesenje taaktike hahah
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 19:22   #1044
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Ja sam stav dobio tokom faksa... imao sam frenda, također, od kojeg sam pokupio dio ponašanja, pa je to sa 21-22 godine izgledalo skroz drukčije. Samo je onda bio problem mojim starcima prihvatit da nisam više onaj "pristojan i divan mladić", nego me Zagreb iskvario. Ma jebo to, takav mi je i stari, pa je jeo govna dok brat i ja nismo uzeli stvari u svoje ruke. Jeo bi ih i dalje.
I moja stara
Ja sam u osnovnoj bio užas, maltretirao sam sam sebe, praktički, sa tim glupostima. Onda me još cure nisu ni počele zanimat, a ja sam se forsirao da me zanimaju, jer je takva ekipa bila. Užas. Srednja je već bila bolja.
isto to..
jos kad se sjetim da sam iz dubine duse mrzila muski rod.. a zeljela bit voljena.. trš.. jedno s drugim ne ide :klap:
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 19:35   #1045
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
isto to..
jos kad se sjetim da sam iz dubine duse mrzila muski rod.. a zeljela bit voljena.. trš.. jedno s drugim ne ide :klap:
Ma svu rodbinu smo poslali u neku stvar, gamad jedna, samo bi iskorištavala. Nema gore bagre od rodbine.

Auf, isti smo bili u školi, auh... znam kako ti je bilo. A najgore je od toga što nam nitko živ nije bio kriv, nego sami.
rocker1987 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 07:12   #1046
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Ma svu rodbinu smo poslali u neku stvar, gamad jedna, samo bi iskorištavala. Nema gore bagre od rodbine.

Auf, isti smo bili u školi, auh... znam kako ti je bilo. A najgore je od toga što nam nitko živ nije bio kriv, nego sami.
Znam sve znam..
Ja san dobra s jednom tetom i rodicom.. i cijenim ih.

ovo ostalo ni vridno spomena.
hrvatski jal-- ih najbolje opisuje

zivot je prekratak da bih ga trosila na primitivce samo zato sta smo rod--- neka njih sa stavovima ja odoh po svome
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 17:33   #1047
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Ja san bucka primjerice i godinama sam si mislila da je to nevjerovatan nedostatak.
Sad san pregledala stare slike i mislin si u sebi iman predivan dekolte koji sam godinama skrivala jer me bilo sram...
znas da takve izjave treba i pokrijepit necim(slikom)... znas zbog drugih cura koje se nalaze u slicnoj situaciji kao i ti
-irrelevant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 17:54   #1048
Quote:
-irrelevant kaže: Pogledaj post
znas da takve izjave treba i pokrijepit necim(slikom)... znas zbog drugih cura koje se nalaze u slicnoj situaciji kao i ti
De, jebote, zbunjen sam totalno, stvarno.

@ Splićanka - obavezno sliku u inbox. U kupaćem.
rocker1987 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 12:02   #1049
Kako se nosit sa ružnoćom?

Ne slat slike nikom i ostat doma.

Sorry na ovom, baš sam nikako, samopouzdanje nula

Zadnje uređivanje CynicallyTested : 01.03.2015. at 12:21.
CynicallyTested is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 14:11   #1050
Ja znam da sam ja ružan, ali mene baš briga. Trebam prihvatiti tu činjenicu da su neki ljudi ljepši, neki nisu. Šta ću si sad nabijati sebi komplekse zbog meni potpuno nevažnih trećih osoba.

Imam puno drugih osobina koji me mogu učinit poželjnima, malo si izgraditi svoj stav kao što je ovdje već netko spomenuo i izgraditi samopouzdanje. To se postiže radom na sebi, a ne kukanjem na forumu dragi ljudi.
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 14:11   #1051
Vjerojatno je bilo ovakvih prijedloga, nisam čitao sve, ali sport (pričam za muške pretežito). I ne mislim sad na tenis ili trčanje. Teretana, idealno powerlifting.

Zašto? Razloga je više. Prvi je, dakako, fizički izgled. Nemaš prevelikog utjecaja na svoje lice, neki ljudi su jednostavno manje lijepi od ostalih, život nije fer (naravno, uvijek je poželjno da pronađeš frizuru i neki stil koji ti odgovara, odnosno izvučeš maksimum iz toga što imaš).
Ali dobro, jako muško tijelo ti svakako ide u prilog. Tu naravno treba puno rada i truda, ali to su stvari koje možeš mijenjati. Svakako bih radije bio ružan, nizak i nabildan nego ružan, nizak i debeo. Isto vrijedi i za mršave. I za one koji nisu ni debeli ni mršavi, ali tijelo nije nešto čemu će suprotni spol prikloniti pažnju

Drugi razlog je samopouzdanje. Površno, znam. Bitno je što je unutra, fizički izgled je nebitan. I sve to lijepo zvuči, ali prije će ljudi tražiti ono što je unutra ako izgledaš dobro. Površno, jadno, bla bla, ali tako je.
Kad uložiš vrijeme i napor u svoj izgled i ostvariš napredak na tom području, osjećat ćeš se bolje. Ego boost samo takav.

Treći razlog je oblik lica, iako sam rekao da na to ne možeš previše utjecati. Prikladna težina koju prati dobar omjer mišićne mase i bodyfata svakako se odražava i na tvoje lice. Ne želiš izgledati kao ispijeni narkoman niti imati bucmaste obraze ako već nisi neki ljepotan.
Golden Circle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 14:27   #1052
Quote:
-irrelevant kaže: Pogledaj post
znas da takve izjave treba i pokrijepit necim(slikom)... znas zbog drugih cura koje se nalaze u slicnoj situaciji kao i ti
ehheheh kako san se nasmijala...

potkrijepit cu brojom

4



Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
De, jebote, zbunjen sam totalno, stvarno.

@ Splićanka - obavezno sliku u inbox. U kupaćem.
Neće ići

Quote:
Golden Circle kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je bilo ovakvih prijedloga, nisam čitao sve, ali sport (pričam za muške pretežito). I ne mislim sad na tenis ili trčanje. Teretana, idealno powerlifting.

Zašto? Razloga je više. Prvi je, dakako, fizički izgled. Nemaš prevelikog utjecaja na svoje lice, neki ljudi su jednostavno manje lijepi od ostalih, život nije fer (naravno, uvijek je poželjno da pronađeš frizuru i neki stil koji ti odgovara, odnosno izvučeš maksimum iz toga što imaš).
Ali dobro, jako muško tijelo ti svakako ide u prilog. Tu naravno treba puno rada i truda, ali to su stvari koje možeš mijenjati. Svakako bih radije bio ružan, nizak i nabildan nego ružan, nizak i debeo. Isto vrijedi i za mršave. I za one koji nisu ni debeli ni mršavi, ali tijelo nije nešto čemu će suprotni spol prikloniti pažnju

Drugi razlog je samopouzdanje. Površno, znam. Bitno je što je unutra, fizički izgled je nebitan. I sve to lijepo zvuči, ali prije će ljudi tražiti ono što je unutra ako izgledaš dobro. Površno, jadno, bla bla, ali tako je.
Kad uložiš vrijeme i napor u svoj izgled i ostvariš napredak na tom području, osjećat ćeš se bolje. Ego boost samo takav.

Treći razlog je oblik lica, iako sam rekao da na to ne možeš previše utjecati. Prikladna težina koju prati dobar omjer mišićne mase i bodyfata svakako se odražava i na tvoje lice. Ne želiš izgledati kao ispijeni narkoman niti imati bucmaste obraze ako već nisi neki ljepotan.
Slazem se..
Znam decke koji su izgledali bzvz.. nakon teretane su se nabildali i nije samo stvar sto su jebozovniji tako; već što im se vidi i po gardu da su samopouzdaniji ..
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 14:30   #1053
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Slazem se..
Znam decke koji su izgledali bzvz.. nakon teretane su se nabildali i nije samo stvar sto su jebozovniji tako; već što im se vidi i po gardu da su samopouzdaniji ..
Živa istina. Moj susjed. 20 kila s krevetom je imao do prije par godina. Ono, ok je izgledao, ali malo boležljivo i krhko i bljedunjavo.
Sad je za prste polizat
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 18:49   #1054
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Ja znam da sam ja ružan, ali mene baš briga. Trebam prihvatiti tu činjenicu da su neki ljudi ljepši, neki nisu. Šta ću si sad nabijati sebi komplekse zbog meni potpuno nevažnih trećih osoba.

Imam puno drugih osobina koji me mogu učinit poželjnima, malo si izgraditi svoj stav kao što je ovdje već netko spomenuo i izgraditi samopouzdanje. To se postiže radom na sebi, a ne kukanjem na forumu dragi ljudi.
ponovi to jos par puta pa mozda napokon i povjerujes/prihvatis to

Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
De, jebote, zbunjen sam totalno, stvarno.

@ Splićanka - obavezno sliku u inbox. U kupaćem.
kolega nemas razloga sumnjat u istinitost njenih izjava, cura istinu govori
-irrelevant is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 20:23   #1055
Quote:
-irrelevant kaže: Pogledaj post
ponovi to jos par puta pa mozda napokon i povjerujes/prihvatis to


kolega nemas razloga sumnjat u istinitost njenih izjava, cura istinu govori

kako si me nasmija...

legenda
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 23:04   #1056
Quote:
-irrelevant kaže: Pogledaj post
ponovi to jos par puta pa mozda napokon i povjerujes/prihvatis to
Znači ti si taj s iskrivljenom precepcijom, kog treba zašamarati.
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 23:40   #1057
Quote:
-irrelevant kaže: Pogledaj post
kolega nemas razloga sumnjat u istinitost njenih izjava, cura istinu govori
Nisam ginekolog, ali volim pogledat.
rocker1987 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 23:51   #1058
ja sam vidjela splicanku, uopce nije ruzna

vas ostale neznam
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 23:53   #1059
Quote:
niptuck kaže: Pogledaj post
ja sam vidjela splicanku, uopce nije ruzna

vas ostale neznam
Pa ja nisam ružan, samo sam morao odgovorit na neka sranja koja ljudi pišu.
rocker1987 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 18:43   #1060
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Pa ja nisam ružan, samo sam morao odgovorit na neka sranja koja ljudi pišu.
bas to... ma kakva je ovo tema... sta ja uopce radim ovdje...
-irrelevant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.