Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 11:44   #241
Meni je tužno samo to što je netko dovoljno glup da kupi nošenu krpu po originalnoj, ako ne i višoj cijeni.
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 12:42   #242
kao da su ovi koji kupuju na krpicama neki bogatuni koji ne znaju guglati i naruciti iz trgovine za istu/nizu cijenu
isti slucaj sa bosnom
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:24   #243
Ne bi vjerovali, ali puno više ljudi je "glupo" za stvari tipa uspoređivanje cijena nego što mislimo. Čak je provedeno i istraživanje u Americi i ispostavilo se da većina ne zna / neda im se tražiti jeftiniju cijenu ako im se nešto svidi nego impulzivno kupe, pa makar bilo puuuuno skuplje I to za ogromne razlike u cijeni, tipa 60 $ i sl.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:21   #244
Jedan vid prirodne selekcije na djelu
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:20   #245
Quote:
Yellowrain kaže: Pogledaj post
Jedan vid prirodne selekcije na djelu
I ja kažem
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 13:18   #246
Meni je let go puno prakticniji. I funkcionira super. Imam super iskustva i sa prodsjom i kupovinom.
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 19:04   #247
Bok svima

Zanima me jel bi se dalo na moje krpice prodati novo, nenoseno donje rublje, onako sexy, cipkasto, u raznim bojama? Kao neki lot? Jel bi to itko kupio, jel znate?
Ima i gacica i grudnjaka, makar uglavnom nisu kompleti, ali su slicnih boja.

Da ne otvaram tamo account bezveze ako ne bi islo.. Nakupovala sam toga a stoji mi i ne koristim biti cu koristiti pa ono, bar da se rijesim toga i mozda neku siću zaradim
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 22:26   #248
Zasto ne, svasta se tamo prodaje i kupuje, ne brini, pogotovo ako stavis neku realnu cijenu, uostalom pogledaj prvo kakve drugi imaju cijene pa onda po tome formiraj svoje
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 22:47   #249
Prodaje se i noseno kamoli nece nenoseno procackaj pa vidi koliki je interes, pisu ti klikovi na svakom artiklu.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 15:40   #250
Hvala puno cure budem onda stavila sve sto imam, valjda ce se netko javiti
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 22:23   #251
Zar nije neko prodavao nošene gaće sa sasušenim iscjedkom ?
kao za fetišiste


probaj sa tim novim gaćama a ako ne bude išlo ispusti izlučevine po njima
možda se tako brže prodaju
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2018., 10:20   #252
Može li netko meni pomoći.


Dakle, ja imam profil na Krpicama, ali većinom gledam i nisam nikad ništa kupila. I ima nekih mjesec i pol dana naiđem na jednu torbu i želim je kupiti. Žena stavila da prodaje 2 torbe. OK.

I pošaljem joj poruku u inbox o toj torbi koju želim. Prolaze dani, žene ni vidjeti ni čuti. Dođe online nakon 20+ dana i uopće mi ne odgovori na poruku?! Ja izvan sebe. Pošaljem još jednu poruku s upitom jel ta torba uopće na prodaju ili ne. Opet je nema danima online. Vidim jutros da je bila online ima par dana i opet ništa.

Sad, jel to neka prevara, lažan profil što već? Ili je moguće da žena nije vidjela moju poruku? Ja nikad nisam dobila poruku na tim Krpicama i uopće ne znam kako izgleda notifikacija kad dobiješ poruke. Jel to dobro vidljivo? Postoji li mogućnost da stvarno nije vidjela poruke?

Ima li još koji način kontaktirati osobu, s obzirom da tamo poruke očito nisu efikasne?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2018., 10:35   #253
Zena ti ne zeli odgovoriti na poruku. Uvijek kada dobijes poruku na krpicama, dolazi ti na mail notifikacija da ti je xy poslao poruku na krpicama s linkom na razgovor. Ocito je zenska ili prodala torbe ili je neka navlakusa. Ja bi trazila drugu torbu na tvom mjestu. I posteniju krpicarku
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 21:30   #254
Quote:
Malla222 kaže: Pogledaj post
Zena ti ne zeli odgovoriti na poruku. Uvijek kada dobijes poruku na krpicama, dolazi ti na mail notifikacija da ti je xy poslao poruku na krpicama s linkom na razgovor. Ocito je zenska ili prodala torbe ili je neka navlakusa. Ja bi trazila drugu torbu na tvom mjestu. I posteniju krpicarku
Pa koja je svrha staviti nešto na prodaju, ako to ne želiš prodati?
Ako je prodala, mogla je staviti da je prodano. Ili izbrisati ponudu.
Stvarno svašta.
Sad me strah više išta tamo gledati. Ovo još nisam doživjela, a dosta kupujem online. Da dam ovoj negativnu ocjenu?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 08:52   #255
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Pa koja je svrha staviti nešto na prodaju, ako to ne želiš prodati?
Ako je prodala, mogla je staviti da je prodano. Ili izbrisati ponudu.
Stvarno svašta.
Sad me strah više išta tamo gledati. Ovo još nisam doživjela, a dosta kupujem online. Da dam ovoj negativnu ocjenu?
Naravno da ne.Negativna se daje kad dođe do suradnje,tipa ne pošalje nakon uplate ili je artikl oštećen.
Za ovo se ne bi smjelo ostavljati nikakvu povratnu,eventualno neutralnu ako baš želiš.Postoji tema na forumu krpica,na temu za što se daje negativna.
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2018., 14:38   #256
Živcira me prodavanje kopija Zare s Alija pod original. Cura napiše nova s etiketom i naravno slike etikete nema pa istu tražim da mi pošalje i onda tek napiše haljina je like Zara, a u opisu to nigdje ne piše. Oprez
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2018., 15:45   #257
Opet ta Zara ko da Versace prodaju majketi ne kuzim.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2018., 08:51   #258
Po cemu mogu znati je li self portrait na krpicama original ili kopija?
Ako se netko kuzi mogu na pm poslati link
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2018., 12:10   #259
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Može li netko meni pomoći.


Dakle, ja imam profil na Krpicama, ali većinom gledam i nisam nikad ništa kupila. I ima nekih mjesec i pol dana naiđem na jednu torbu i želim je kupiti. Žena stavila da prodaje 2 torbe. OK.

I pošaljem joj poruku u inbox o toj torbi koju želim. Prolaze dani, žene ni vidjeti ni čuti. Dođe online nakon 20+ dana i uopće mi ne odgovori na poruku?! Ja izvan sebe. Pošaljem još jednu poruku s upitom jel ta torba uopće na prodaju ili ne. Opet je nema danima online. Vidim jutros da je bila online ima par dana i opet ništa.

Sad, jel to neka prevara, lažan profil što već? Ili je moguće da žena nije vidjela moju poruku? Ja nikad nisam dobila poruku na tim Krpicama i uopće ne znam kako izgleda notifikacija kad dobiješ poruke. Jel to dobro vidljivo? Postoji li mogućnost da stvarno nije vidjela poruke?

Ima li još koji način kontaktirati osobu, s obzirom da tamo poruke očito nisu efikasne?
Ovo se meni dogodilo par puta ,u zadnje vrijeme sa jednom ženskom koja prodaje kozmetiku,vidim ima 200 povratnih ,sve ok.Jedino objašnjenje je da ona nije vidjela poruku tj da ju je previdjela.
Pitaj na njihovom podforumu ,vidi kolko žena ima dobrih povratnih .
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2018., 14:29   #260
Quote:
Yellowrain kaže: Pogledaj post
Meni je tužno samo to što je netko dovoljno glup da kupi nošenu krpu po originalnoj, ako ne i višoj cijeni.
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Živcira me prodavanje kopija Zare s Alija pod original. Cura napiše nova s etiketom i naravno slike etikete nema pa istu tražim da mi pošalje i onda tek napiše haljina je like Zara, a u opisu to nigdje ne piše. Oprez
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Može li netko meni pomoći.


Dakle, ja imam profil na Krpicama, ali većinom gledam i nisam nikad ništa kupila. I ima nekih mjesec i pol dana naiđem na jednu torbu i želim je kupiti. Žena stavila da prodaje 2 torbe. OK.

I pošaljem joj poruku u inbox o toj torbi koju želim. Prolaze dani, žene ni vidjeti ni čuti. Dođe online nakon 20+ dana i uopće mi ne odgovori na poruku?! Ja izvan sebe. Pošaljem još jednu poruku s upitom jel ta torba uopće na prodaju ili ne. Opet je nema danima online. Vidim jutros da je bila online ima par dana i opet ništa.

Sad, jel to neka prevara, lažan profil što već? Ili je moguće da žena nije vidjela moju poruku? Ja nikad nisam dobila poruku na tim Krpicama i uopće ne znam kako izgleda notifikacija kad dobiješ poruke. Jel to dobro vidljivo? Postoji li mogućnost da stvarno nije vidjela poruke?

Ima li još koji način kontaktirati osobu, s obzirom da tamo poruke očito nisu efikasne?
Strava, kako ima odvratnih ljudi tamo
The Groundhog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.