Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2014., 14:17   #21
Da, ja sam neki dan preko moba stavljala
Kod mene je problem da nekad ne mogu odgovoriti u inbox na mobitelu
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 14:26   #22
Baš danas sam se išla logirati tamo i izađe mi ovo jer uvjek potražim recenzije.Ma nema šanse da se logiram u taj kokošinjac. Svašta se inače priča o tom sumljivom sajtu. Leglo lopova koje nitko ne kontrolira.Moderatorica i to samo jedna čujem dozvoljava da se kote iz dana u dan jer ne obavlja svoj posao na stranici gdje bi netko trebao bit zaposlen cjeli dan i aktivan, tam se radi o nečijim novcima. Mislim da bi tu policija imala pune ruke posla. Evo baš čitam temu kaj ste gore linkale. Tko je to dao ovlasti stranici i moderatorici da pušta korisnicama ljepiti javno nečiji broj računa,ime i prezime,dozvoljava nasilje i govor mržnje, pozivanje na samoubojstvo u temama. Kaj ona to pušta??? To je zabranjeno netu. Tko je to njoj dozvolio? Policija? Ma tak se hoće slizat s korisnicama da prikrije svoju nesposobnost izvršavanja posla moderatora. Čini mi se da ona pušta korisnice da pometu umjesto nje i obračunavaju se. Ona vam je prekomodna,ne prlja ruke ničim, zaobilazi policiju koju bi trebala pozvati da im malo pronjuška po stranici. Tko zna šta bi policija još tu pronašla ispod tepiha? Kaj briše one koje kritiziraju njen NE rad, blokira zviždače. Hm,hm sumljivo do bola.Ja fakat neznam kak se usudite tu trošit novce kad vas nitko ne štiti. Vaša privatnost može bez problema bit tamo prikeljena na forum ak se nekom ne sviđa vaše mišljenje,javno a da vas nitko ne zaštiti.

Zadnje uređivanje JesicaRabbit : 10.11.2014. at 15:15.
JesicaRabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 19:33   #23
ja sam dosad imala samo super iskustva na krpicama, što prodaja, što kupnja, tako da nisu svi lopovi i prevaranti, e sad kakva je moderatorica to ne znam jer nisam potrebe saznati

ne mogu na mozilli staviti stvari u prodaju ali mogu na chromu, pa probaj tamo

Zadnje uređivanje charlizeos : 10.11.2014. at 19:39.
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:23   #24
Quote:
JesicaRabbit kaže: Pogledaj post
Baš danas sam se išla logirati tamo i izađe mi ovo jer uvjek potražim recenzije.Ma nema šanse da se logiram u taj kokošinjac. Svašta se inače priča o tom sumljivom sajtu. Leglo lopova koje nitko ne kontrolira.Moderatorica i to samo jedna čujem dozvoljava da se kote iz dana u dan jer ne obavlja svoj posao na stranici gdje bi netko trebao bit zaposlen cjeli dan i aktivan, tam se radi o nečijim novcima. Mislim da bi tu policija imala pune ruke posla. Evo baš čitam temu kaj ste gore linkale. Tko je to dao ovlasti stranici i moderatorici da pušta korisnicama ljepiti javno nečiji broj računa,ime i prezime,dozvoljava nasilje i govor mržnje, pozivanje na samoubojstvo u temama. Kaj ona to pušta??? To je zabranjeno netu. Tko je to njoj dozvolio? Policija? Ma tak se hoće slizat s korisnicama da prikrije svoju nesposobnost izvršavanja posla moderatora. Čini mi se da ona pušta korisnice da pometu umjesto nje i obračunavaju se. Ona vam je prekomodna,ne prlja ruke ničim, zaobilazi policiju koju bi trebala pozvati da im malo pronjuška po stranici. Tko zna šta bi policija još tu pronašla ispod tepiha? Kaj briše one koje kritiziraju njen NE rad, blokira zviždače. Hm,hm sumljivo do bola.Ja fakat neznam kak se usudite tu trošit novce kad vas nitko ne štiti. Vaša privatnost može bez problema bit tamo prikeljena na forum ak se nekom ne sviđa vaše mišljenje,javno a da vas nitko ne zaštiti.
Dobro si sve zaključila i ja ponekad posumnjam u administratora da ima prste u tome i mislim da tome treba stati na kraj...lopovluk se širi na sve strane a ona se ograduje i dozvoljava da se pišeju takve stvari.Ja sam davnih dana rekla da treba netko tko ce to stavit u novine i da roditelji pripaze na svoju dijecu kakvi god bili tu nisu one da rjesavaju slučaje i da glume ISTRAŽITELJE.
ve1112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 13:09   #25
Ja sam se prijavila prije par dana, čisto onako da škicnem čega ima. U glavnom, bazirala sam se na bunde i došla do zaključka da većina ima par nula previše. Baš da imam toliko para ne bi išla na krpice nego drito u dućan. I tako, ugledam ja tamo jednu bundu i svidi mi se na prvi pogled. Cijena 150,00 kn. Odem na njuškalo da vidim čega ima tamo, kad vidi vraga, ista bunda, ista osoba a cijena 220 kn. I tako ja u nedostatku pametnije posla čačkam i eto me na aukcijama koje su završile davno ali eto čudom tehnologije pojavi mi se oglas sa istom tom bundom, istom osobom koja je tu bundu na aukciji 2011. platila 250 kn. I eto čuda, ista bunda stara tri godine i tko zna koliko prije sada se prodaje za 22o kn. Ma dajte, molim vas!
kity1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 13:13   #26
Ja sam jednom bila prevarena i to za lijepu cifru, od ženske koja i inače operira tako. Od tada nikada više nisam kupila ništa od nekoga tko ima manje od 10 pozitivnih ocjena.

Ali da je kupus tamo, poveći je kupus da.
Najgore mi je ako idem tražiti nešto Zarino, ajme čega sve ima pod ZARA. užas..
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 14:41   #27
Kako je najlakse prodavati-cekati da ti kupac uplati na tekuci r. i onda poslati stvar? Ili nekim drugim putem?
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 18:04   #28
Quote:
mrkyca kaže: Pogledaj post
Kako je najlakse prodavati-cekati da ti kupac uplati na tekuci r. i onda poslati stvar? Ili nekim drugim putem?

Ja sam uvijek slala nakon uplate vidljive na racunu. Ali mozes i pouzecem ili primopredaja ak ste u istom gradu.

Sto se samih krpica tice, znala sam naletjeti na fejkuse i zbog toga sam uvijek gledala da bude primopredaja, pa si sacuvam zivce.
Mada, iskreno, odavno nisam tamo nista ni gledala, jer znam da su cijene nabijene puno previse, a stvari koje su me interesirale sam uglavnom uspijevala naci na ebayu i sl, puno povoljnije.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 19:04   #29
Hvala
Da,vidim. Svasta se prodaje
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 20:58   #30
Danas im stranice niti ne rade....raspašoj samo takav. I da - čim nešto prigovorite na rad admina - bivate blokirani zauvijek. Pa taman i ako je njemu preko poruka, ne javno.

A prevarantica i svega, bože mili....rekla bih - većina je takvih. Korektne krpičarke su u manjini. No, s vremenom se skuži kakve izbjegavati itd. pa ide nekako.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 21:10   #31
Važno priopćenje za sve korisnike
pokrenuo/la Administrator , prije 36 minuta

Poštovani korisnici, stranica će privremeno raditi na adresi www.mojekrpicehr.com jer imamo tehničke probleme. Na novoj adresi se možete normalno ulogirati i djelovati na stranici. Ne brinite, svi podaci su sačuvani ako kliknete na www.mojekrpicehr.com vidjet ćete da je sve kao i inače. Ispričavamo se na neugodnostima i što niste mogli pristupiti stranici no tehničari i cijeli tim rade na otklonu problem. Do tada, privremeno uživajte na stranici i prodajte, kupujte i mijenjajte krpice! Srdačno, mojekrpice.hr tim
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 13:46   #32
Ja sam na Krpicama imala jedno negativno iskustvo kod zamjene ,ja sam curi poslala novi H/M kupaći a ona meni nekakve raširene satenske hlače koje su bile šivane pa pa rašivane.I još mi je kasnila sa isporukom skoro dva mjeseca i onda kad sam dobila to smeće od hlača sam popizdila dala sam joj negativnu i to je bilo to.A šta je bilo najgore ženska je imala dobrano dobre ocjene,20 pozitivnih komentara.U početku je kao rekla da se je ona i mama krivo sporazumjele jer da je dotična morala na Pag snimat nešto(vjerovatno Pirate sa Kariba pošto je 2 mjeseca bila odsutna.)
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 01:20   #33
http://mojekrpice.hr/items/obuca/2574079/cizme-visoke 180kn
a u trgovini Maxi nova takve 49.99kn.

http://mojekrpice.hr/items/odjeca/25...ge-haljina-s-m
također je i to u Maxi novi 49.99kn

Zadnje uređivanje Dadushka : 03.12.2014. at 01:30.
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 20:11   #34
Imaju po novome i naplaćivanje kao na Njuškalu sistem otprilike, dakle ne plaća se sve, nego usluge.

Ali teme su i dalje ovakve. I evo i prvog posta - ako niste znale, mame i bake nose žute Esprit hlače. Par postova dalje je XL odjeća - jer mame i bake nose XL, logično.

Da vidimo kako će dalje....
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 21:04   #35
krenula pobuna na krpama protiv administracije i vodstva

http://mojekrpice.hr/forums/topics/8...am-se-pridruze
lanazg88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 22:22   #36
Ne znam iz kojeg razloga se ne stavi par administratora, sigurna sam da ima na krpicama cura koje bi bez problema i naknade vodile stranicu-pratile forum i ostale stvari. Jedan admin nije dovoljan u odnosu na broj korisnika.
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 12:06   #37
Bok, jel zna netko odnosno jel uspio netko obrisati profil? Slala sam adminu 500puta mail, nisam ni odgovor dobila.
Opekla sam se jednom na klošarku koja nije htjela preuzeti pošiljku jer joj je poštarina ispala preskupa, izgubila pola života živcirajući se, i ne želim više ni jedan jedini mail dobiti od njih.
Lakirana Lea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 12:40   #38
Profile ne moze brisati nitko, ni sama korisnica ni administratorica. Admin te moze jedino blokirat. Najbolje bi ti bilo izbrisati sve artikle i ne logirati se vise.....mozda u opisu napisati da vise ne zelis imatu posla sa njima
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 13:27   #39
Quote:
coccolina kaže: Pogledaj post
Profile ne moze brisati nitko, ni sama korisnica ni administratorica. Admin te moze jedino blokirat. Najbolje bi ti bilo izbrisati sve artikle i ne logirati se vise.....mozda u opisu napisati da vise ne zelis imatu posla sa njima
Hvala ti na odgovoru
Lakirana Lea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 00:38   #40
Da, obrišeš sve artikle....a mail adresu u profilu promijeniš na neku nepostojeću. Pa ti više neće dolaziti mailovi sa krpica. Žišku? Ne ulogiraš se nikad više i zbogom. Kad vide da si se zadnji put ulogirala davno, neće te nitko više niti kontaktirati. A možeš i u "o meni" napisati da više nisi aktivna na Krpicama, pa da nema svrhe da ti itko ostavlja poruke.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.