Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2016., 18:03   #41
Quote:
robert46 kaže: Pogledaj post
Imam felge 6,5 inča, offset 41,5.
Trebam li raditi optiku trapa ako stavim 7 inča, offset 35?
Ne trebas... Iako, ako nisi dugo radio optiku nije zgorega napraviti, cisto preventivno...
Markkonen is offline  
Old 12.05.2016., 18:17   #42
Koja je razlika?



između ova dva? kvaliteta?




Dal KNECHT radi po licenci ili prepakirava ili koji vrag?
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Old 12.05.2016., 18:28   #43
Oba su dobra, minimalna razlika u cijeni. Gdje se proizvodi? Puno VW original filtera je Made in Bosnia.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Old 12.05.2016., 19:09   #44
....Unicofilter radi u BiH za MANN, ali na njihovom pakiranju stoji na ''našem'' jeziku da rade po licenci MANN-a (već sam pričao da su identični filteri u kutiji ORGINAL MANN), a ovdje je nejasno dal je licenca ili se prepakirava ili što.... razlika u cijeni je par lipa....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Old 12.05.2016., 19:16   #45
Jasno da prepakiravaju - pa prepakirava se sve i svašta, od lampi, kuplung setova, legera .....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 12.05.2016., 23:04   #46
Koliko ja znam, Knecht i Mahle su ista firma, tako da ne treba čuditi isti filter u 2 različite kutije
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Old 12.05.2016., 23:12   #47
Me i na jednom pisalo mahle knecht na kutiji
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Old 13.05.2016., 00:28   #48
Tako je. Kupio neki dan Mahle filtere ulja i zraka te na oba pise na kutiji Knecht-Mahle

G3 via Tapatalk
techno_freak is offline  
Old 13.05.2016., 01:09   #49
Quote:
Moonraker kaže: Pogledaj post
Mozes i Textar, isti vrag za svakodnevnu upotrebu.

Samo kazem da sam ATE tekucinu vidio valjda i svakom ducanu, a druge malo rijedje.
Potvrđujem da ATE je dostupniji u svakoj trgovini autodijelova. Više manje naletim Bosch, Ferodo.


edit.
@jony b točka
Nisam naletio takvu Knecht kutiju. Samo Mahle (plava)
Gdje si to naletio?

Zadnje uređivanje papagioro : 13.05.2016. at 01:13. Reason: očitavanje plinskog brojila
papagioro is offline  
Old 13.05.2016., 09:01   #50
....u domaćim shopovima i Internet trgovinama, ja nikad nisam vidio ovakvu plavu.... do neki dan....
Kod mene u gradu Textar kočiona najčešća....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Old 13.05.2016., 10:10   #51
Quote:
jony b. kaže: Pogledaj post
....u domaćim shopovima i Internet trgovinama, ja nikad nisam vidio ovakvu plavu.... do neki dan....
Kod mene u gradu Textar kočiona najčešća....
ATE je OK, Textar je isto ok, Ferodo isto, INA isto, Motul isto itd... Sve je to vise manje tu negdje i necete primijetiti razliku...
Markkonen is offline  
Old 13.05.2016., 23:48   #52
čini mi se dobra stranica za neke informacije o dijelovima i mogućim cijenama...:

http://autodil.ddns.net/autoparts/

girling is offline  
Old 14.05.2016., 00:21   #53
Oce li auto trosit manje ulja ako ulijem 10w 60 castrol full sintetiku? Ili nekog drugog proizvodaca nije bitno.
bravaautomatik is offline  
Old 14.05.2016., 10:36   #54
Hoće.

Samo je pitanje koliko dugo.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 14.05.2016., 21:22   #55
Iz usluge kolegi pitam...

Astra Classic 1.7 dti 75ks, 2002.god ako se ne varam, nekih 170tkm. Ima problem zadnjih godinu dana sa gubitkom snage. Ne vuce bas nesto, ali mogla se vozit relativno normalno. Svjetli CE lampica, al nekad se i gasi, no simptomi ostaju isti, nema snage.

Od jucer nova situacija, svjetli lampica i neda mu preci 4000rpm ni u leru, ne moze ubrzat vise od 110km/h nikako. On sumnja na EGR ventil. Ima li smisla pokusat skinut ga i ocistit? Bit ce i diagnostika al evo cisto da pitam, sto bi moglo biti?

Ja sam sugeriro MAF senzor, ali kaze da je vec probo sa drugim ispravnim i da je bilo isto.
Astral07 is offline  
Old 14.05.2016., 21:45   #56
Imaju li stražnji amortizeri više utjecaja na udobnost vožnje od prednjih, na vozilima kompakt klase kao što je golf (radi međuosovinskog razmaka)?
Kad gledam auto iz profila i uračunam težinu mašine, pozicija sjedenja više naginje stražnjoj polovici rasporeda mase.
Još k tome, stražnji su amortizeri slabiji od prednjih.
Pitam jer sam prednje mijenjao, a udobnost 0. Vjerojatno su i stražnji dobili nakon 120 000 kilometara?
machinae is offline  
Old 15.05.2016., 08:19   #57
Quote:
Astral07 kaže: Pogledaj post
Iz usluge kolegi pitam...

Astra Classic 1.7 dti 75ks, 2002.god .


Prije nego pocmete kopat po tom auteku istekaj koektore sa motornog tacunla . Racunalo ti se nalazi. Na vrhu motora . Nemozes ga fulat . Ako u racunalu i konektori najdes naftu negine ti bosista .. To ti je cisto prva smjernica od koje da krenes . Za sve dajlje pravac na diagnostiku
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Old 15.05.2016., 09:07   #58
Quote:
machinae kaže: Pogledaj post
Pitam jer sam prednje mijenjao, a udobnost 0. Vjerojatno su i stražnji dobili nakon 120 000 kilometara?
kako odlaze amortizeri tako auto postaje meksi, a to je nekom udobnije..
lose amortizere inace karakterizira ljuljanje, a jel to udobnije, ili neudobnije..

nisam se nikad vozio u takvom autu, ali kad izvana gledas u voznji auto kom su otisli amortizeri, to se upadljivo vidi, i nema greske da vidis da mu se ljulja prednji, ili zadnji kraj.
gadze is online now  
Old 15.05.2016., 13:31   #59
Kakav je ovaj 7 brzinski DCT u Hyundaju Elantri?
Čiji je to, ima li kakvih iskustva s njim?
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Old 15.05.2016., 13:40   #60
Quote:
Astral07 kaže: Pogledaj post
Iz usluge kolegi pitam...

Astra Classic 1.7 dti 75ks, 2002.god ako se ne varam, nekih 170tkm. Ima problem zadnjih godinu dana sa gubitkom snage. Ne vuce bas nesto, ali mogla se vozit relativno normalno. Svjetli CE lampica, al nekad se i gasi, no simptomi ostaju isti, nema snage.

Od jucer nova situacija, svjetli lampica i neda mu preci 4000rpm ni u leru, ne moze ubrzat vise od 110km/h nikako. On sumnja na EGR ventil. Ima li smisla pokusat skinut ga i ocistit? Bit ce i diagnostika al evo cisto da pitam, sto bi moglo biti?

Ja sam sugeriro MAF senzor, ali kaze da je vec probo sa drugim ispravnim i da je bilo isto.
Greška je najvjerojatnije P1125.

Najnormalnije je što vampir kaže nafta u ecu-u. Da se ne mučite previše ako naletite na ovu nelogičnost, nafta dolazi iz ventila ugla pumpe. Curi iz njega i sljeva se po instalaciji i najčudnijim putevima nađe kanal uzdužno do ecu-a koji je što je najgore na samom vrhu motora a ventil ugla pol metra ispod njega.

Sa egr-om je na njemu rijetko problem. Najgore je to što je ecu hibridni pa ak rikne rijetko ko ga može normalno složit na duže vrijeme. Ista stvar i s onim od bosch pumpe.
crazy_mustang is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.