Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 08:01   #5081
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Što se tiče šminke, u pravu je, samo crveno rula. Da nisi imala žutozlatni lak na noktima? Brrrr! :eke:
Pa bio je u pravu, crvene nijanse i nosim, ali to je bilo radi razgovora za posao.
Svejedno, šta se to njega starog izlapjelog tiče.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 08:07   #5082
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa bio je u pravu, crvene nijanse i nosim, ali to je bilo radi razgovora za posao.
Svejedno, šta se to njega starog izlapjelog tiče.
Viš kako ne znaš. Na razgovor se ide brez šminke s časna sestra maramom na glavi i kad te pitaju oćeš li i kad i kliko imat dice, kažeš da si izvadila jajnike i maternicu.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 08:42   #5083
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
meni je jednom jedna baba htjela poklonit svoje stare cipele jer sam bila u izgazenim martama a frendicu su random likovi i babe redovito spotali zbog sminke po tramvajima

al najgore je bilo kaj sam uvijek imala kratku kosu i onda mi se netko stane pred mene, ne da mi proc i ispituje me jesam li ja cura il decko. jednom me jedan lik htio istuc jer je mislio da sam peder, onda je zakljucio da sam cura i potjero me doma i da me iduci put obavezno vidi s dugom kosom!

ljudi.

nemos s njima.
Balkan, tko ga ne bi volio?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 08:43   #5084
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
meni je jednom jedna baba htjela poklonit svoje stare cipele jer sam bila u izgazenim martama a frendicu su random likovi i babe redovito spotali zbog sminke po tramvajima

al najgore je bilo kaj sam uvijek imala kratku kosu i onda mi se netko stane pred mene, ne da mi proc i ispituje me jesam li ja cura il decko. jednom me jedan lik htio istuc jer je mislio da sam peder, onda je zakljucio da sam cura i potjero me doma i da me iduci put obavezno vidi s dugom kosom!

ljudi.

nemos s njima.
Meni je ovo SF. Valjda nisam imala ništa vrijedno komentiranja pa me zaobišlo. Na njihovu sreću.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:00   #5085
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
tragično je kad moraš objašnjavati dajući primjer nekog tako stočnog ponašanja. ali da.
Tragično je kad netko toliko ne shvati što je rečeno...
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
muskarci svih dobi i starci svih spolova vole komentirat. a mladje zene imaju bit kus. to je sve za njihovo dobro! vidjet ce kad se udaju i djecu narode.
...da napiše i ovako nešto, a žena je rekla baš suprotno, da ne bi trebale biti kuš.

Nastavite zabavu.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:34   #5086
noup, tragično je kad se diskusija o kojoj bi ljudi možda diskutirali svede na 'diskutiranje' o forumašicama. jer zašto bi, ne daj bože, polemizirali kad se može druge prozivati. isto kao što je tragično kad se valjda slažeš samo sa svojim od-do istomišljenicima, pa ti nije baš sasvim jasno kako je moguće da se ljudi ponekad slažu i s drukčijima. čudo da post malog derišta nije diskreditiran zbog heideggera, pripisat ću to neznanju.

evo meni prvi glas o stočnom ponašanju. osim što sam preneražena i nadasve šokirana takvom neobičnom pojavom, moram priznati da zbilja opovrgava tvrdnju da se borba odvija i na ulici.
posebno kad ti primjeri nisu stočno ponašanje prema ženi zato što je žena, nego primjeri elementarne nekulture i tupavosti.

stvarno je red napustiti ovu sahran...pardon, zabavu.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:36   #5087
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post

stvarno je red napustiti ovu sahran...pardon, zabavu.
https://www.youtube.com/watch?v=P9pjPIiUTVY
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:39   #5088
ova pjesma je prigodna za sve forumske makljaže
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:44   #5089
Ali šteta diskusije, baš šteta.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:50   #5090
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
...da napiše i ovako nešto, a žena je rekla baš suprotno, da ne bi trebale biti kuš.
Ne baš. Žena ih osuđuje što su kuš. Meni je to krivo na više načina. Nisam sebe na cesti našla pa da se sa svakom budalom idem svađat i raspravljat.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:51   #5091
Znaci kad komentiras gdu.Camille iz clanka, citirajuci i parafrazirajuci njezine recenice propitkujuci ih onda zapravo ti
- komentiras forumasice
- i branis im raspravu

Zapamtit cu to "skriveno znacenje" koje se drugima prikazuje za sljedeci put kad se drznem komentirati neki clanak.

Pa ako je sta gospoda rekla onda je da takvim "napustam sahranu" i "steta rasprave" burzujskim defetizmom - mimozno odvodite svijet u propast
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:04   #5092
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Ne baš. Žena ih osuđuje što su kuš. Meni je to krivo na više načina. Nisam sebe na cesti našla pa da se sa svakom budalom idem svađat i raspravljat.
Ne što su kuš nego što se čude što se to događa i misle da se ne bi smjelo uopće događati. I ne snalaze se tu.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:14   #5093
Pa i ja smatram da se to ne bi smjelo uopće događati i mislim da to nije normalno .
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:28   #5094
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Pa i ja smatram da se to ne bi smjelo uopće događati i mislim da to nije normalno .
Ali ti stvarno ne kužiš

Kad im netko na ulici dobaci lascivan komentar, one bi umjesto da se gnušaju, trebale znati zašto se to događa. Trebale bi biti dovoljno obrazovane da znaju kakve su socio-ekonomska prilike izrodile te kripove koji im komentiraju dijelove tijela, prihvatile bi situaciju kako treba, odnosno uzvratile bi istom mjerom ili bi samo hladne ignorirale debila, bez trunke uznemirenosti
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:28   #5095
Ovako mora da zvuči interpretacija Cesarića u srednjoj automehaničarskoj školi.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:38   #5096
ta camille paglia je pogriješila u svojoj izjavi da je ženski identitet unutar prirodnog poretka zadan. on je bio zadan unutar društvenog poretka i tu je ležala sva tragičnost ženskog roda. zato nema ženskog michelangela ni mozarta. ženu se od djetinjstva onemogućavalo u istraživanju svijeta, rušilo joj se sve iluzije da će ikada imati ikakav utjecaj na njega i učilo ju se kako da postane objekt koji će privući muža. morala je zanijekati sav život u sebi i postati nešto lažno i umjetno kako bi se mogla svidjeti.

zatim je izjednačila genije s poremećenim psihpatom misleći pritom na onu da je tanka granica između luđaka i genijalca ali se u toj izreci nije mislilo na takvu vrstu psihoze koja je proizašla iz bolesne mizoginije i nesretnog djetinjstva.

na ove buržujsko/radničko ću se kasnije osvrnut je nije slučajno.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:38   #5097
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Ali ti stvarno ne kužiš

Kad im netko na ulici dobaci lascivan komentar, one bi umjesto da se gnušaju, trebale znati zašto se to događa. Trebale bi biti dovoljno obrazovane da znaju kakve su socio-ekonomska prilike izrodile te kripove koji im komentiraju dijelove tijela, prihvatile bi situaciju kako treba, odnosno uzvratile bi istom mjerom ili bi samo hladne ignorirale debila, bez trunke uznemirenosti
Da, jer smo svi roboti i točno tako reagiramo u situacijama kad se netko na ulici bezveze dere na nas i priča sranja. Ili generalno u bilo kojoj drugoj situaciji.
Žrtva je kriva
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:39   #5098
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ovako mora da zvuči interpretacija Cesarića u srednjoj automehaničarskoj školi.
Zar oni imaju hrvatski?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:39   #5099
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Da, jer smo svi roboti i točno tako reagiramo u situacijama kad se netko na ulici bezveze dere na nas i priča sranja. Ili generalno u bilo kojoj drugoj situaciji.
Žrtva je kriva
Apsolutno...osim toga, sigurno se i kočoperila
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:40   #5100
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ta camille paglia je pogriješila u svojoj izjavi da je ženski identitet unutar prirodnog poretka zadan. on je bio zadan unutar društvenog poretka i tu je ležala sva tragičnost ženskog roda. zato nema ženskog michelangela ni mozarta. ženu se od djetinjstva onemogućavalo u istraživanju svijeta, rušilo joj se sve iluzije da će ikada imati ikakav utjecaj na njega i učilo ju se kako da postane objekt koji će privući muža. morala je zanijekati sav život u sebi i postati nešto lažno i umjetno kako bi se mogla svidjeti.

zatim je izjednačila genije s poremećenim psihpatom misleći pritom na onu da je tanka granica između luđaka i genijalca ali se u toj izreci nije mislilo na takvu vrstu psihoze koja je proizašla iz bolesne mizoginije i nesretnog djetinjstva.

na ove buržujsko/radničko ću se kasnije osvrnut je nije slučajno.

Pametne žene su bile zahvalne što sjede u sigurnosti špilje, a nepametne je popapao sabljasti tigar ili zgazio mamut. Darwinizam na djelu.

Još jedared:
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.