Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2012., 02:04   #1
stopiranje swf animacije na zadnjem frame-u

pozdrav

imam swf animaciju koja se treba odvrtit jednom, prilikom ulaza na stranicu. problem je vraćanje na prvi prazan frame nakon što se odvrti, a treba ostat na zadnjem. pa me zanima dal se može to s javascriptom ili nekak drugačije riješit?
.fla fajl nemam, a ni flash mi nije baš poznato okruženje.. tak da bilo kakvo "vanjsko" rješenje je dobro došlo
spejs peznt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 12:29   #2
Quote:
spejs peznt kaže: Pogledaj post
pozdrav

imam swf animaciju koja se treba odvrtit jednom, prilikom ulaza na stranicu. problem je vraćanje na prvi prazan frame nakon što se odvrti, a treba ostat na zadnjem. pa me zanima dal se može to s javascriptom ili nekak drugačije riješit?
.fla fajl nemam, a ni flash mi nije baš poznato okruženje.. tak da bilo kakvo "vanjsko" rješenje je dobro došlo
ako uspiješ nabaviti fla, samo na zadnjem frame staviš stop();, znači označiš zadnji frame, otvoriš actionscript window i upišeš stop(); e sad, javascriptom, može se manipulirati videom, ali nisam baš siguran kako točno na zadnjem frame-u zaustaviti... provaj se malopoigrati s ovime:

http://www.flash-here.com/tutorials/flash_from_js2.html
osijek0123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 14:09   #3
Quote:
osijek0123 kaže: Pogledaj post
ako uspiješ nabaviti fla, samo na zadnjem frame staviš stop();, znači označiš zadnji frame, otvoriš actionscript window i upišeš stop(); e sad, javascriptom, može se manipulirati videom, ali nisam baš siguran kako točno na zadnjem frame-u zaustaviti... provaj se malopoigrati s ovime:

http://www.flash-here.com/tutorials/flash_from_js2.html
ovi primjeri na linku ne rade
probat ću sa nekim dekompajlerom izvuć fla iz swf-a, pa napravit ovo što kažeš.. valjda će radit.. fala
spejs peznt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 20:48   #4
Quote:
spejs peznt kaže: Pogledaj post
ovi primjeri na linku ne rade
probat ću sa nekim dekompajlerom izvuć fla iz swf-a, pa napravit ovo što kažeš.. valjda će radit.. fala
ovo sa stop(); mora sigurno raditi, ako uspiješ iskopati fla
osijek0123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.