Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2006., 20:51   #1
Učenje jezika on-line

zanima me da li netko ima iskustva sa učenjem stranih jezika online, kako to zapravo funcionira...
jednom je jedna cura pisala o stranici www.polyglot-learn-language.com al sad ne mogu više to pronać, pa ako bi netko htio malo pojasnit... please....
znam da na toj stranici možeš pronać nekoga tko te može učiti ili ti njega, al ja nikad nisam shvaćala kako se to može online...
__________________
She loves to party, have a good time, she looks so hearty, feelin fine!
She loves to smoke, sometimes shiftin coke.
Can't handcuff her, can't cut her loose.
Poison_Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 23:09   #2
MOŽEŠ TU


Tečaj se u cijelosti odvija na daljinu. Trajanje tečaja: 6 mjeseci. Prije početka tečaja profesorica testira učenika i dogovara stupanj tečaja.
U cijenu je uračunat kompletan obrazovni materijal, poštarina, pristup e-razredu 6 mjeseci te asinhrono podučavanje online podučavatelja.


http://www.E92.HR/

http://www.e92.hr/eknjizara/index.as...&kategorija=18
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 13:43   #3
E-learning

Evo ne znan je li vec neko stavia temu u vezi ovog, ali me zanima da li netko zna tko nudi opciju e-learning stranih jezika. Naime, kako sam sada doma imam koliko toliko slobodnog vrimena pa bi ga tila nekako iskoristit, "normalni" tecaj ne dolazi u obzir jer imam malu bebu pa se znaci moram njoj prilagodjavat. A opet bila san se prije godinu ipo dana prijavila na tecaj ruskog jezika medjutim nije se odrza jer nije bilo dovoljno kandidata (zivim u manjen gradu). Znam njemacki,engleski, talijanski tako da me ti jezici ne zanimaju. Te da li se nakon zavrsenog takvog tecaja dobiva nekakav certifikat?
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 17:47   #4
ako ti je još aktualno, pogledaj na www.edukacija.net
nudi se eng, nje, fra, špa, ita i niz
postoji varijanta s mentorom i bez, a ovisno o tzv. achievement testu, dobiva se i diploma
gil.galad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 18:39   #5
Ako je netko zainteresiran, tu je jako zanimljiva Facebook stranica preko koje se stalno vrte gluposti vezane uz njemacki jezik, a nude i jako povoljan tecaj pocetnickog njemackog preko Moodle platforme za ucenje... 200 kn a dobijete objasnjenu gramatiku i vjezbe plus predavanje za vjezbu izgovora preko Skypea (mlada profa njemackog).

https://www.facebook.com/pages/Njema%C4 ... 6737687048
www.njemacki-online.net
Beshtia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 00:24   #6
Online tečajevi

bok. da li postoji neki online kurs njemackog, engleskog ili spanjolskog. da dobijas lekcije na email ili odmah na stranici sve po nivoima do c.
pozz
mandya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 00:33   #7
Quote:
mandya kaže: Pogledaj post
bok. da li postoji neki online kurs njemackog, engleskog ili spanjolskog. da dobijas lekcije na email ili odmah na stranici sve po nivoima do c.
pozz
Iskreno.
Za odgovore na takva pitanja postoji internet, proguglaj.
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 13:56   #8
Nema veze,evo ti jedan link koji je za sad stvarno najbolji u tome.Kad se regitsrujes,lijepo odaberes pocetni nivo jezika koji zelis da ucis i slusas video,radis kviz, pises vjezbe, plus te ispravljaju ljudi kojima je to maternji jezik.

http://livemocha.com/
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 20:10   #9
Quote:
mandya kaže: Pogledaj post
bok. da li postoji neki online kurs njemackog, engleskog ili spanjolskog. da dobijas lekcije na email ili odmah na stranici sve po nivoima do c.
pozz
Ne vjerujem da postoje ikakve lekcije i tečajevi da bi netko dosegao C nivo na nekom jeziku,već treba puno knjiga pročitati,slušati,razgovarati i pisati svakodnevno.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 20:42   #10
Quote:
SmicaZavukotija kaže: Pogledaj post
Nema veze,evo ti jedan link koji je za sad stvarno najbolji u tome.Kad se regitsrujes,lijepo odaberes pocetni nivo jezika koji zelis da ucis i slusas video,radis kviz, pises vjezbe, plus te ispravljaju ljudi kojima je to maternji jezik.

http://livemocha.com/
samo bih dodala da sam ucila spanjolski preko livemoche i da je to bilo super jer je moje vjezbe uvijek ispravilo i po nekoliko izvornih govornika spanjolskog, a i svi su rado odgovorili na moja pitanja
Orcisus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 14:18   #11
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da postoje ikakve lekcije i tečajevi da bi netko dosegao C nivo na nekom jeziku,već treba puno knjiga pročitati,slušati,razgovarati i pisati svakodnevno.
pa mozda i imaju u americi..tamo se svasta moze naci..dobijes kasnije lijepo certifikat c1, zadovoljan si mada ne znas beknuti..
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 20:25   #12
Na www.duolingo.com možeš odabrati njemački, talijanski, španjolski, francuski i portugalski za učenej, zabavno i lakše se pamte stvari. A gramatiku usput traži sa strane, ovdje će ti u uši ući riječi i korištenje glagola, fraza itd. Pogledajte svakako svi zainteresirani!
__________________
Ili smo u pravu ili nismo.
KrakenGames is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.