Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2007., 21:41   #61
ni mi nemamo takvih problema, više funkcioniramo kao protočni bojler...... a misli da je tajna u vodi koju neprestano pijem (i do 5l dnevno)
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 21:55   #62
Najbolji je Donat mg, u trudnoci se pije a i poslje, samo se treba priviknuti, ja ga pijem mlakog svako jutro na taste
a problema sa stolicom sam imala katastrofa a to je povuklo i neizostavne hemice
Maryanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 22:27   #63
Quote:
Maryanna kaže: Pogledaj post
Najbolji je Donat mg, u trudnoci se pije a i poslje, samo se treba priviknuti, ja ga pijem mlakog svako jutro na taste
a problema sa stolicom sam imala katastrofa a to je povuklo i neizostavne hemice
Slazem se sa tobom!Donat je zakon,ja sam ga pila cjelu treudnocu i sad ga pijem svako jutro po pol litre sto toplijeg to bolje na taste i sve je super bilo i u trudnoci i nakon nje.Ni hemoroide nisam dobila a sklona sam im.On nesteti plodu u trudnoci a nemozes se" navuc " na njega!
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 11:12   #64
A, evo ja sam na probavinu i jogurtu. Nije ukusno, ali je djelotvorno!
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 11:33   #65
ja skoro svako jutro jedem lanene sjemenke, pšenične klice, zobene pahuljice+malo čokolina s jogurtom i probava mi je skroz ok. čim izgubim rutinu takvog doručka, izgubi se lagano i rutina na WC-u
a kao super stvar za grickanje, a usput postaneš i ko grlica su one integralne pločice (mislim da se zovu Wassa, ima ih u DM-u, paket od cca 250g je 7kn). sa sezamom i delikates su fine i učinkovite, a od onih sa puno vlakana (čini mi se čak 60-ak %) poslije i dušu pustiš
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 13:37   #66
Quote:
foresst kaže: Pogledaj post
a kao super stvar za grickanje, a usput postaneš i ko grlica su one integralne pločice (mislim da se zovu Wassa, ima ih u DM-u, paket od cca 250g je 7kn). sa sezamom i delikates su fine i učinkovite, a od onih sa puno vlakana (čini mi se čak 60-ak %) poslije i dušu pustiš
Kupila ja danas te sa vlaknima (fibre), pa da vidimo
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 14:11   #67
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Evo budući da moderatori nisu prebacili ja sam sama našla temu...
Pozdrav drage moje, imam jedan problem , kao što se iz naslova može zaključiti a vezan je za probavu (pod tim podrazumijevam NEREDOVITU STOLICU, grčeve u trbuhu i sl.)!
Inače nisam imala redovitu stolicu (jednom u 3-4 dana), a sada jednom u 5-6-7 dana!!! Ponekad znam imati užasne grčeve zbog toga....
Gin mi rekao da uzimam magnezij, kupila šumeće ali ih ne mogu piti, sad sam kupila ( na njegoovu preporuku) Naturalwelthov magnezij, kalcij, cink. Ali ništa mi nije bolje...
Imate li vi problema sa probavom i kako se borite protiv toga?? Znam da ovdje ima brdo savjeta, svakome je pomoglo nešto drugo, pa i dalje pišite što vam je pomoglo i što pomaže.
Hvala na savjetima
Sveta stvar su ortisan vočne kocke!!! Ima ih u svakoj ljekarni, mislim oko 49 kn. I inače imam problema sa odlaskom na wc pa sam isprobala raznorazne pripravke. Ove kocke su me spasile Na pakiranju piše da se trudnice trebaju posavjetovati sa lječnikom - ja pitala i gin i opće prakse. Oni dali blagoslov i ja sam sad
__________________
Ne prepiri se s budalom, ljudi možda neće uočiti razliku
frka-frka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 16:54   #68
nema do lanenih sjemenki i Bio aktiv 2-3 puta na dan! Mene je to spasilo, a mucio me takav zatvor da sam u prvoj trudnoci 2 puta morala na klistir. Sad u drugoj sam bila pametnija pa sam na početku počela mislit na zatvor!
cool baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 20:35   #69
Inače imama probelma sa stolicom...Pokušam nekada s Palentom i jogurtom, nekada donat mg, nekada šljive ali sve to djeluje u turama...nekada se govance smiluje a nekada niti da mrdne! Nosam ga sa sobom po cijele dane, gdje ja tu i ono, u stopu, ne odvaja se
Čekam rezultate integr.pločica...svi cekamo
Maret@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 20:58   #70
Inače, mene spašava bioaktiv s lanom i mueslijem svako jutro + puno voća i vode kroz dan i nikadu životu nisam redovitije imala stolicu.
__________________
...imamo naše najdraže...

Zadnje uređivanje putnica : 06.11.2007. at 12:26.
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 21:41   #71
cure meni je dovoljna voda.... idem i po 4 - 5 puta na veliki wc....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 11:21   #72
Quote:
Blue Racer kaže: Pogledaj post
Nažalost, zastoj u prometu je još na snazi

Vidjet ćemo sutra.
eustahije, a da probaš sa jabučnim octom?!
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 16:10   #73
Integralne pločice

Samo treba dva dana da počnu djelovati...
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 17:10   #74
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
eustahije, a da probaš sa jabučnim octom?!
Nebih preporucila ocat, ja zeznula zeludac
Maryanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 17:23   #75
Quote:
Maryanna kaže: Pogledaj post
Nebih preporucila ocat, ja zeznula zeludac
ja sam ga dugo pila i nakon što mi se probava izregulirala, za žeđ, ali 0,02 ml u 3 dcl vode....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 17:26   #76
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
ja sam ga dugo pila i nakon što mi se probava izregulirala, za žeđ, ali 0,02 ml u 3 dcl vode....
Ok ako ga podnosis meni bio katastrof
Maryanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 17:34   #77
Quote:
Maryanna kaže: Pogledaj post
Ok ako ga podnosis meni bio katastrof
a očito je to kako koji organizam.....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 17:55   #78
E, sutra i ja kupim te integralne pločice. Ne može se više ovako, pa tko je tu gazda
Maret@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 17:57   #79
E, da nisam pitala Blue Racer koliko si tih pločica smazala za lijep protok ?
Maret@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 18:46   #80
Puno

Ali nisu lošeg okusa, ja ih jedem s jogurtom ili s nekim namazom i mogu ti reći da su sasvim fine. Dosad sam pojela cijeli paket.
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.