Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2007., 01:35   #61
Sandokan
__________________
Zgaženih nema mnogo. Ima ih samo u tragovima.
Bljuzga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 10:11   #62
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
i onaj crtić u kojem slon nosi u surli maslačak u kojem je dr. Tko... jel zna itko???
da li je to crtic u kojem su namjeravali baciti slona u vodu ?
" U vodu, u vodu, u kipucu vodu!"
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:06   #63
Da, da.. to je taj crtić.
mrcky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:44   #64
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
...i onaj crtić u kojem slon nosi u surli maslačak u kojem je dr. Tko... jel zna itko???
Crtić se zvao "Horton Hears a Who!". Slon nađe maslačak u kojem žive minijaturni ljudi, itd.
Ne sjećam se našeg prijevoda. Podosta stari crtić. Mislim da je napravljen i remake.


AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 00:48   #65
Quote:
Charmeine kaže: Pogledaj post
Poncho i Torro
Dobar!!!

A je to - legenda...
Strumfachi - hehehe...
I na cartoon networku - Top Cats...ah...jos jedna legenda...
Abdiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 15:40   #66
Quote:
Greendream kaže: Pogledaj post
Mislis li na crtic robotek??
Ma, jok! Ni traga Riku, Lizi, Skal Eskadronu ni Ez-de-efu-Jedan...

Robotek je bio aktuelan tamo negdje '89, kada i Droidi (još imam originalnu videokazetu iz tog vremena, ali sam crtić presnimio još prije 15 godina, a bome negdje u stanu bih vjerojatno mogao pronaći i Robotek i Droidi dobro ispunjen album sa samolepljivim sličicama!) - ovo je bio nekakav... bog te pitaj čiji crtić, valjda sovjetski. Al ono teški SF trash core za djecu! Robotek je bio materijal za Nobelovu Nagradu u usporedbi s ovim...

Dvodimenzionalni (plošno crtani) likovi, neki kao dečko i curica u avanturama po svemiru, bore se protiv nekakvih zlih vanzemaljaca / robota... uf! Totalno lijeva produkcija made in francuska ili varshawski pakt, kratki crtići od pet minuta koji su išli prije dnevnika oko 1985 ('84,'86?) koliko se sjećam...

I, da, taj nesretni *tutnn-čika-čika-plik!*lebdeći robot koji je uvijek bio s njima, a izgledao je (koliko se sjećam) nešto kao zdjela bakarne boje (?) sa tankim rukama i omanjom glavom sa dva oka i valjda radio antenama na vrhu, da bude u stilu).

Nikako se ne mogu sjetit kako se zvao taj crtić - a baš mi je bio drag!

A što se tiće pradavnih animea... sjeća li se tko Mazinger Zeta, Bojnog Broda Yamato i Kapetana Harlocka? To je drmalo talijanskim kanalima u sezoni '86 / '87...

I u to ime neka ode jedan poklik: *Missili fotonici - fuocco*!!! Aha!

A golema, vitka Arcadia u pozadini okreće kupole sa topovima prema zvijezdama... i ispaljuje dugi plotun laserskih zraka u pozdrav djetinjstvu... pa još jedan... i još jedan.

Nije gotovo dok ne završi...
__________________
The Battle of the Line. Earth's final stand against the Minbari. The sky was full of stars. Every star an exploding ship. And each ship... one of ours.
"Hold the line... no one gets through, no matter what!"
Babylon 5
nikpalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 18:44   #67
Quote:
nikpalj kaže: Pogledaj post
Robotek je bio aktuelan tamo negdje '89, kada i Droidi (još imam originalnu videokazetu iz tog vremena, ali sam crtić presnimio još prije 15 godina, a bome negdje u stanu bih vjerojatno mogao pronaći i Robotek i Droidi dobro ispunjen album sa samolepljivim sličicama!) - ovo je bio nekakav... bog te pitaj čiji crtić, valjda sovjetski. Al ono teški SF trash core za djecu! Robotek je bio materijal za Nobelovu Nagradu u usporedbi s ovim...
Ah da to su bila vremena kad smo kao klinci skupljali sve i svasta ewokse, robotek eh onda su dosli sportske godine albuma.
Sjetio sam se jos jednog crtica mastora brzine. brrm brrm brrrrrrrr
__________________
Sex is good,sex is funny, all the people fuck for money!
If you think love is funny, fuck yourself and safe the money!!!
Greendream is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 20:46   #68
Quote:
nikpalj kaže: Pogledaj post
Ma, jok! Ni traga Riku, Lizi, Skal Eskadronu ni Ez-de-efu-Jedan...

Robotek je bio aktuelan tamo negdje '89, kada i Droidi (još imam originalnu videokazetu iz tog vremena, ali sam crtić presnimio još prije 15 godina, a bome negdje u stanu bih vjerojatno mogao pronaći i Robotek i Droidi dobro ispunjen album sa samolepljivim sličicama!) - ovo je bio nekakav... bog te pitaj čiji crtić, valjda sovjetski. Al ono teški SF trash core za djecu! Robotek je bio materijal za Nobelovu Nagradu u usporedbi s ovim...

Dvodimenzionalni (plošno crtani) likovi, neki kao dečko i curica u avanturama po svemiru, bore se protiv nekakvih zlih vanzemaljaca / robota... uf! Totalno lijeva produkcija made in francuska ili varshawski pakt, kratki crtići od pet minuta koji su išli prije dnevnika oko 1985 ('84,'86?) koliko se sjećam...

I, da, taj nesretni *tutnn-čika-čika-plik!*lebdeći robot koji je uvijek bio s njima, a izgledao je (koliko se sjećam) nešto kao zdjela bakarne boje (?) sa tankim rukama i omanjom glavom sa dva oka i valjda radio antenama na vrhu, da bude u stilu).

Nikako se ne mogu sjetit kako se zvao taj crtić - a baš mi je bio drag!
zaaakooon, sjećam se tog tutnn-č-č robota i glava mu se okretala za 360° s vremena na vrijeme!!!

al ni ja se nemrem sjetit kak se zvao crtić..
le piaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 20:53   #69
se sjećate one curice s golemim bijelim pesom koji je uvijek zaspao i sanjao da ju spašava od nečeg il je ona bila pospanka (nemrem se sjetit)
a ona neka vrana graktava, to mi dost u magli..,zapravo, radilo se o različitim vrstama ptica koje su, kad bi se glasale u crtiću, zvučale kao stvarne..
ono, vrana grakće, slavuj fućka i tak si međusobno spikaju.. se sjećate?

i naravno, fanteki i njihov živ-žav, to sam ful voljela gledat
le piaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 22:56   #70
Onaj crtić sa slonom i maslačkom zvao se KAKO JE HORTON SPASIO MALI SVIJET!
Prevedeni naslov, naravno!
mrcky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 01:15   #71
Saber Rider & The Star Sherifs
__________________
Ask a million questions and to each you shall find a million answers!!
aqua_byte is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 16:54   #72
Horton Hears a Who!

ima na youtubeu u 4 dijela
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 18:55   #73
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
Horton Hears a Who!

ima na youtubeu u 4 dijela
Hvala na informaciji.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 19:11   #74
Quote:
mrcky kaže: Pogledaj post
To ti je stari crtić Chucka Jonesa, takodjer autora starog crtića KAKO JE GRINC UKRAO BOŽIĆ.
Neznam cijeli naslov ali mislim da ide ovako:
KAKO JE ???? SPASIO MALI SVIJET

..Jer svako je biće meni drago, bilo ono veliko il malo.. Slon je zakon!

A cudesna šuma.. (vatroslav..), Stripppiiiii, i, dakako nenadmašni Zekoslav Mrkva te Tom i Jerry.
thinair is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 20:11   #75
Čudotvorni paket
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 21:55   #76
space riders, transformers, rakuni, čarobnjakov šešir, voltron, naravno bugs bunny i ekipa, bipsići, štrumfovi.....
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 22:12   #77
Liliput Put
Baš neki dan sam si našla taj crtić na netu, pa sad uživam... ah nostalgija...
(radio ga je Bruno Bozetto, poznatiji po crtiću La Linea iliti "barum-badum" )

Borg.Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 21:00   #78
Quote:
nikpalj kaže: Pogledaj post
Sjeća li se tko koji je ono bio crtani što je išao oko '85, neki kao truli SF. Glavni junaci dečko i curica (?) i onaj neki kao lebdeći (?) robot koji je imao onaj trademark zvuk: tutnnn-čika-čika-plik! (ne vjerujem da sam ovo napisao...)

Pluk Naufragé De L'Espace

ako ga neko uspije negdje nać nek javi
sike_z80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 21:17   #79
Teenage Mutant Ninja Turtles

nuff said...
eminem1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 21:40   #80
Quote:
UmpaUmpa kaže: Pogledaj post
vidim da su ih na jubitou nazvali pat&mat
isto ko i boleka i loleka jym&jam ,wtf?
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.